Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
341. hozzászólás - 2010.01.22. 14:21:02 (Válasz Craslorg #340 hozzászólására.)
jo hat nem tudsz ertelmezni egy pofonegyszeru kerdest. ez itt a fo baj leginkabb igen. :]
V4 - Csak simán király
Pontszám: 1.79
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
342. hozzászólás - 2010.01.22. 14:44:08 (Válasz Vodkaslecso #341 hozzászólására.)
Édes drága Vodkaslecso, te adsz értelmet a pontszám szerinti szűrésnek, köszönöm a megvilágosodást
Pontszám: 8.57
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
343. hozzászólás - 2010.01.22. 15:19:43 (Válasz Vodkaslecso #341 hozzászólására.)
Lehet, hogy túlságosan érdekel engem a kosárlabda, ezért rögtön nem egyértelmű, mert figyelemmel követem a statisztikákat? Pont, lepattanó, szerzett labda, pontátlag, meccsek, győzelmeg, aranygyűrűk, stb... Ezt elfogadom, hogy túl "okos" vagyok ezek szerint. Megpróbálok lehülyülni az adott szintre. Wilt 100 pontja vagy Kareem 40k+ pontja? Hmm... Jó kérdés... Mind a kettő pontokról szól. Biza Wilt volt a legeredményesebb pontszerző sz NBA történetében, pláne, hogy akkor még nem volt tripla, csak kétpontosok és büntetők. Ha valamihez nem értek, nem szólok hozzá, tegyél te is így. Mellesleg tudod, itt leírtam a véleményem egy kérdésről, amit nem is te kérdeztél, hanem a feltevő bármilyen felhang nélkül. Majd ha nem ért vele egyet, hangot ad neki, de azt, hogy kinél, mi a baj, ne firtassuk...
Pontszám: 8.59
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
344. hozzászólás - 2010.01.22. 15:19:59 (Válasz cirip #342 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2010.01.22. 14:44:08
Édes drága Vodkaslecso, te adsz értelmet a pontszám szerinti szűrésnek, köszönöm a megvilágosodást


naugye nem csak nevelo celzatu hozzaszolasaim miatt vagyok hasznos

lol
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.09
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
345. hozzászólás - 2010.01.22. 15:24:41 (Válasz Craslorg #343 hozzászólására.)
igen, tul okos vagy

ertsd: ki talalt bele abba a franya gyurube legtobbszor az NBA-ben?
V4 - Csak simán király
Pontszám: 1.91
kedvencOrr...Nő
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
346. hozzászólás - 2010.01.22. 16:02:25 (Válasz Craslorg #340 hozzászólására.)
Rendben, meggyőztél. Ha mondjuk ilyesmi lenne a kérdés: ki szerezte csapatának a legtöbb pontot egy meccsen (148-at)?
Ekkor már lehet, hogy venném a fáradságot, mert 148 pontot dobni elég nehéz...

u.i.: jól írtad
"Mondhatta volna szebben, kis lovag, / Más-más hangnemből... "
Fegyvertelennel nem vívok szellemi párbajt...
Örülök, hogy a lefelé pontozók azért szorgalmasak... Csak így tovább!!!
Pontszám: 8.63
fórumozóScarafoneNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
347. hozzászólás - 2010.01.23. 13:59:49
Hali. Az enyémet sem fogadták el, mert szerintük túl speciális a kérdés." Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ." Magamból ki indulva lehet segítséget kérni, keresni ha valamire nem tudod a választ. Nincs le írva sehova, hogy nem lehet rákeresni a neten a kérdésekre. Üdv Sca.
Pontszám: 5
közellenségMoonkinFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
348. hozzászólás - 2010.01.23. 18:24:08
Örkény István, In Memoriam dr. K. H. G című egypercesében hogyan hal meg K. H. G. ?

lelövik
felakasztják
elüti egy villamos
természetes halált hal

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.



Középiskolában kötelező tananyag, tehát miért is speciális?
Pontszám: 3.67
kedvencSam WinchesterFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
349. hozzászólás - 2010.01.23. 20:09:34
Sziasztok!
Azzal az indokkal utasították el a feltett kérdésemet(Melyik mondat szerepel Gárdonyi Géza sírfelirataként),hogy már szerepel az adatbázisban.Közel 10000 helyes megválaszolt,és ki tudja mennyi helytelenül megválaszolt kvízkérdés után,még egyetlen egyszer sem találkoztam ezzel a kérdéssel. Viszont nem egy olyan kérdéssel igen,ami legalább 3x ugyanaz volt,csak más megfogalmazásban.Akkor hogyan is bírálnak el kérdést az adminok??
Pontszám: 6.20
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
350. hozzászólás - 2010.01.23. 21:21:58 (Válasz Scarafone #347 hozzászólására.)
Ha beírod a kérdésedet a válaszokkal együtt, akkor tudunk véleményt mondani, hogy jogos-e szerintünk az értékelés vagy sem.
Pontszám: 8.59
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
351. hozzászólás - 2010.01.23. 21:25:48 (Válasz Moonkin #348 hozzászólására.)
Azért mert valaki most tanulta, nem fogja tudni egy mű részletét 2-5-10 év múlva, hacsak nem az egyik kedvencévé nem válik az adott mű. Sokminden van ami tananyag az iskolában, attól még elég messzi van az általános műveltségtől. Örkény egyperceseit egyébként nagyon kedvelem és jó részét ismerem is, de csak ezért még nem tennék fel belőlük részletkérdést. Ha kikerül valaki a suliból, rájön, hogy az ottani információk 95%-ára soha nem lesz szükséged és a maradék 5%-nak is csak a fele, ami általános műveltség.
Pontszám: 8.59
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
352. hozzászólás - 2010.01.23. 21:27:51 (Válasz Sam Winchester #349 hozzászólására.)
215ezernél is több kérdés van az adatbázisban, azaz a teáltalad látott 15ezer kérdés igen csekély része. A maradék 200ezer kérdésben simán benne lehet a kérdésed. Az adminoknak hozzáférése van a teljes adatbázishoz, így ők könnyebben látják, mi van és mi nincs. Veszteni nem vesztettél kérdésfeltevési jogot, hiszen tehetsz fel helyette másik kérdést.
Pontszám: 8.59
közellenségMoonkinFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
353. hozzászólás - 2010.01.23. 21:53:31 (Válasz Craslorg #351 hozzászólására.)
Értem... de így most megint várhatok 100 helyes válaszra, hogy feltehessek kérdést a küldihez
Pontszám: 1
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
354. hozzászólás - 2010.01.23. 23:37:27 (Válasz Moonkin #353 hozzászólására.)
Van egy olyan topic, hogy Vajon elfogadják-e a kérdésem, ha felteszem? Ez pont az ilyen esetekre is van, az első hozzászólásában több játékos akár privátban is szívesen segít, ha van ötleted, abból jó kérdést kreálni, de akár közvetlenül a topicban is felteheted a kérdést, mie4lőtt a játékban feltennéd és véleményezzük, hogy szerintünk jó-e. Ha emlékeim nem csalnak eleddig 1 kérdés volt, amire mi ott azt mondtuk, hogy mehet, és mégsem ment át, a többi mind átment. A küldivel nem kell kapkodni, van addig helyette más is, amit lehet csinálni.
Pontszám: 8.59
kedvelt tagDeicide666Férfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
355. hozzászólás - 2010.01.25. 12:16:30
Tiszteletem a Csapatnak !

"Melyik macskaféle vadászik falkában ?

Leopárd
Oroszlán
Hiúz
Puma

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak. "

Valaki elárulná nekem, hogy itt hol a helyesírási hiba ? Mint látom, a Fórum beépített helyesírás-ellenőrzéssel rendelkezik, ennek ellenére az egyetlen jelzett hiba az értékelés indoklásában található ill. rövidítés. Ez már a második eset, hogy ezt az értékelést kapom, igaz az előzőben latin nyelvű volt a kérdés egy része; a későbbiekben azt is leellenőriztem és nem találtam benne semmiféle hibát. Előre is köszönöm a kimerítő választ:

Azazel
Mindhalálig Rock and Roll !

Homo loquax nonnumquam sapiens...Non cogitamus ergo nihil sumus...Reminiscere!
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
356. hozzászólás - 2010.01.25. 12:47:34 (Válasz Deicide666 #355 hozzászólására.)
Nem kell szóköz a kérdőjel elé, ennyi helyesírási hiba van benne csak.
Mármint én ennyit látok
Pontszám: 7.14
népszerűAndrew89Férfi
Végzetúr
68 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
357. hozzászólás - 2010.01.25. 12:49:10 (Válasz Deicide666 #355 hozzászólására.)
Idézet: Deicide666 - 2010.01.25. 12:16:30
Tiszteletem a Csapatnak !

"Melyik macskaféle vadászik falkában ?

Leopárd
Oroszlán
Hiúz
Puma

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak. "

Valaki elárulná nekem, hogy itt hol a helyesírási hiba ? Mint látom, a Fórum beépített helyesírás-ellenőrzéssel rendelkezik, ennek ellenére az egyetlen jelzett hiba az értékelés indoklásában található ill. rövidítés. Ez már a második eset, hogy ezt az értékelést kapom, igaz az előzőben latin nyelvű volt a kérdés egy része; a későbbiekben azt is leellenőriztem és nem találtam benne semmiféle hibát. Előre is köszönöm a kimerítő választ:

Azazel


Szerintem ha a többi helyesen használt mondatközi és mondatvégi írásjelhez hasonlóan a kérdőjel elé sem teszel szóközt, a jövőben nem találkozol majd ilyen értékeléssel. Remélem, elég kimerítő választ adtam.
Karakterem: Voleron, V1, Dawn of fire

A hatalmon levők nem félnek az igazságtól. Ellenkezőleg, bátran harcolnak ellene.
Pontszám: 6.04
kedvelt tagDeicide666Férfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
358. hozzászólás - 2010.01.25. 13:40:12 (Válasz Andrew89 #357 hozzászólására.)
Köszönöm!

Az összes, eddig feltett kérdésem ugyanezt a formát követte, mégsem kaptam rájuk ezt az értékelést. Nem látok következetességet....
Tíz feltett kérdésből kettő helyesírási hibára (ezt innentől kiküszöböltem), egy pedig-magyar rockzenei téma-speciális érdeklődési körre hivatkozva lett elutasítva. Ez utóbbi szubjektív kérdésértékelésre utal, mivel az általam feltett kérdésnél jóval komplikáltabbak is átcsúsztak a rostán. Nem áll szándékomban kukacoskodni, magam is ADMIN vagyok egy-ennél jóval kisebb létszámú-Fórumon, tisztában vagyok vele, mekkora munkát jelent. Bár kár nem ért a negatív értékelések miatt, az önérzetem és a maximalizmusom nem engedte szó nélkül hagyni a történteket. Remélem, más topicokban még jókat beszélgetünk....

Ps: kapok OFF-ot nem megfelelő topichasználatért?
Mindhalálig Rock and Roll !

Homo loquax nonnumquam sapiens...Non cogitamus ergo nihil sumus...Reminiscere!
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
359. hozzászólás - 2010.01.25. 15:38:37 (Válasz Deicide666 #358 hozzászólására.)
Nem kapsz OFF-ot Szerintem Egyébként igen, sajnos néha átcsúszik, illetve régebben, mikor még nem adminok értékeltek, sokszor átcsúszott az ilyen stilisztikai hiba. Ezeket, ahogy elnézem igyekeznek helyesírással visszadobni, hogy ne veszítsen senki emiatt jogot, de használja helyesen a nyelvtant a kérdésben. A komplikáció mértéke valóban szubjektív is lehet, most már elég kötött előírások alapján értékelnek az adminok, de természetesen nem lehet minden kérdést beskatulyázni, ezért előjön olyankor a szubjektív értékelés. Ez ellen nem lehet tenni, de arányaiban elég minimális az ilyen szeintem.
Pontszám: 8.20
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
360. hozzászólás - 2010.01.25. 15:42:35 (Válasz Deicide666 #358 hozzászólására.)
Idézet: Deicide666 - 2010.01.25. 13:40:12
Köszönöm!

Az összes, eddig feltett kérdésem ugyanezt a formát követte, mégsem kaptam rájuk ezt az értékelést. Nem látok következetességet....


mert nem egy ember értékel. attól, hogy régen rosszul írtad és elfogadták, nem jelenti azt, hogy ezentúl mindig el kell fogadni.
Pontszám: 5.03
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!