Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
irritálóMilkaNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2901. hozzászólás - 2011.07.05. 13:18:03
Szerintem Jerrylee iskolázottságával semmi baj nincs, legalábbis az utóbbi hozzászólásai alapján biztos. Talán aki próbálja lehordani, amikor csak igazat beszél, annak vannak értelmi problémája.

Sajnos régi játékosok már rájöttek, hogy kérdést írni blődség. Tudd le a küldid, és kész.

Adminoknak meg javaslat, hogy talán az adatbázisból ki kellene szedni a régi kérdéseket, melyekben helyesírási hiba van, logikátlan, vagy épp speciális logika szerinti választ igénylenek, vagy speciális érdeklődési kört érint, stb. (nézzétek ki, a kifogásaitokból) Mert hogy rengeteg ilyen elfogadott adatbázisbeli kérdés van. És ha ezek eltűnnének, helyük lehetne az új jó kérdéseknek, és a jelenlegi adminok is levetkőzhetik kifogásmesteri képességüket.....
Pontszám: 5.11
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2902. hozzászólás - 2011.07.05. 13:22:01 (Válasz Moncsa #2895 hozzászólására.)
Idézet: Moncsa - 2011.07.05. 12:55:46
Tökéletes válasz, stilisztikailag és helyesírásilag is megfelel, hát még a tartalom!

Bemásolom a kérdésre adott értékelést:
"A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban."

..és akkor most mondtál magadnak ellent.

De ezek szerint ha kimásolok egy kérdést az tökéletes lesz, mert ugye bár szerepel az adatbázisban de, a leírtak alapján kénytelenek lesztek elfogadni, hiszen aktív a küldetésem ......


Kiemelem neked a hozzászólásomból az egyik részt:
Idézet: Craslorg - 2011.07.05. 12:44:04
Hogy ezt mikortól használják a mai nap, nem tudom, akinek beengedtek már így kérdését az majd jelzi.

Ergó gőzöm nincs, hogy ma reggel 9-től vagy csak déltől aktiválták Baratyék. Ezek alapján, mikor a te kérdésed értékelték, még nem volt aktiválva.

Az értékelésről javaslom nézd meg a wiki bő leírását, amit játékosok készítettek, illetve itt Miklós leírását a megfelelő topic nyitó hozzászólásában! Ha pedig segítség kell megfelelő kérdés írásához a küldi miatt, arra is van topic. Lehet hőbörögni, lehet leszarni azt, ha valaki segíteni akar, ettől neki nem lesz rosszabb, neked pedig nem lesz jobb. Ehelyett érdemes körülnézni, rászánni 10-15 percet, HA(!) érdekel a dolog a sikeres küldi érdekében.
Pontszám: 5.36
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2903. hozzászólás - 2011.07.05. 13:22:11
Hányszor jártatok az imént említett topicban? Tán 1*......? Jerrylee-nek lehet nincs baj az iskolázottságával csak a stílusát nem csípem, ne akarjon magaslóról kezelni se engem, se senkit.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.31
irritálóMilkaNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2904. hozzászólás - 2011.07.05. 13:33:40
Engedelmetekkel, hogy egyáltalán hozzászóltam...

Szerintem ennek az egész topicnak nincs lassan értelme, mert aki ide mer írni, lehordjátok, ha nem fogadja el az értelmetlen, és igazságtalan válaszotokat. Mondtam is Moncsának, hogy hagyja, mert nem lehet igaza. Azért ezen el kellene gondolkozni, nem, hogy volt-e valaha reklamálónak igaza. (és előre elnézést, hogy nem készítettem statisztikát )

Az említett topic látogatása meg ne legyen már kötelező. Játszanak itt értelmiségiek, és nem tinik is, akik fel tudnak tenni kérdéseket segítség nélkül is. Arról pedig nem tehet a kérdésíró, hogy valakinek nem a kedve szerinti szövegezést, vagy kitalációt használja. Vagy legyen kötelező a topic, de akkor minek bármit is kitalálni. A delikvens megírja, hogy kérdést szeretne feltenni, és írjatok neki egyet az adott topicban, amit utána el is fogadtok...

Én szívesen lennék kérdésértékelő egy hétig, hogy lássam a másik oldalt, és próbáljam megérteni őket is.
Pontszám: 6.12
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2905. hozzászólás - 2011.07.05. 13:38:58 (Válasz Milka #2904 hozzászólására.)
Remek, értelmiségről beszélsz akkor evvel el is van döntve, hogy egy értelmiségi belátja, hogy mivel elég szűkek a kvíz feltevés lehetőségei,(speciális réteg, ételek, filmek, zenék, már sokszor szerepeltek, stb..) tehát fogja magát és meglátogatja a topicot, felteszi majd akinek már van rengeteg tapasztalata az segít. No meg persze nem ezer kérdőjellel jön ide, ha már értelmiségi.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.30
irritálóMilkaNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2906. hozzászólás - 2011.07.05. 13:45:34
Ne haragudj, de miért ne kérdezhetne, ha már értelmiségi?
Mondom, lehet neki összeállítani egy jó kérdést, ha már csak az a jó, amit ott írnak, mert úgy látszik erről van szó.

De látszik, hogy nem tudsz helytálló magyarázatot írni az előző hozzászólásomhoz, és csak kötözködsz.

Remek, ennyit a tapasztalatról.....

Mindenkinek szép napot!

Ui: Moncsa, fogadd meg a tanácsát, és légy túl a küldetésen, utána kövesd a nagy többség példáját:nem írunk kérdést, mert értelmetlen, és értelmetlen az igazadért is küzdeni....
Pontszám: 5.19
kedvelt tagMoncsaNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2907. hozzászólás - 2011.07.05. 13:50:49 (Válasz Milka #2906 hozzászólására.)
Köszönöm Milka megfogadom a tanácsod.....
Pontszám: 7.75
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2908. hozzászólás - 2011.07.05. 13:56:46
Ja és véletlenül sem egy csapatba vagytok?! Tudod, ha kicsit visszaolvasol ott kezdődött, hogy Cras adott egy választ. S tudod, hogy milyen rosszul tette? Látszik az eredménye....

HA kicsit még visszább olvasol, nem rég volt egy kastélyos kérdés ami nagyon szimpi volt "mindenkinek" és némi javítási segédletet mertünk hozzácsatolni neki.

Ha kell Moncsanak 2öt is összedobunk.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 3.75
kedvencBreptorFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2909. hozzászólás - 2011.07.05. 23:32:03
A "nem megengedett szavak" kikerülésére van valami jó tippetek? A szóban forgó írónak tényleg Dick a vezetékneve:)
Once and for all
Pontszám: 7.80
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2910. hozzászólás - 2011.07.06. 06:16:31 (Válasz Breptor #2909 hozzászólására.)
Szervusztok!

Breptor: Hallottam már olyasmiről, hogy a kérdés jó volt, és el is fogadhatták volna, de akadt ez a probléma a szűrővel. Ilyen esetben érdemes egy ponttal megbolondítani, és írni Hatsepsutnak (nem tudom, hogy a többi kvízadmin képes-e belejavítani a kérdésbe). Mindenesetre egyébként elfogadható kérdés esetében kiigazítják, akkor már nem köt bele az ellenőrzőrutin.

Philip K. Dickről akartál kérdést írni? :-D
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.55
kedvelt tagAzarFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2911. hozzászólás - 2011.07.06. 07:21:19
Kicsit kezd elegem lenni a kvíz adminból.

Két kérdésemet ítélte rossznak azzal az indokkal,hogy csak egy speciális érdeklődéskörű réteg tudhatja a választ.

"Hol született Bodrogi Gyula színész?" és "Milyen nemzetiségű zenekar a Wisdom?"

Na amikor válaszolok a kérdésekre,látok olyanokat,hogy a hajam égnek áll.Amire tényleg csak azon témakört érdeklők tudnak válaszolni,ráadásul sok a lexikális tudást igénylő kérdés is..

Az én kérdéseim tök egyszerűek...miért szórakozol velem????
Pontszám: 8
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2912. hozzászólás - 2011.07.06. 08:14:16 (Válasz Azar #2911 hozzászólására.)
Nos az első számomra is speciális. A második is az, attól függetlenül, hogy én tudom azt, hogy magyar. Nézd a másik oldalról. Ha Te kapnál egy olyan kérdést, hogy pl: Melyik Amerikai államban született Eminem? Ez számodra lenne speciális. Így nem lehet elvárni, hogy egy más érdeklődésű ember tudja a választ rá. Hozzáteszem az átlagember még nem is hallott a Wisdom-ról.
Pontszám: 7.62
kedvelt tagAzarFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2913. hozzászólás - 2011.07.06. 08:51:00 (Válasz Multifilter #2912 hozzászólására.)
De ez kettős mérce!Tele van a kvíz rendszer olyan kérdésekkel (ilyenekkel is) amit lehetne rostálni ilyen indokkal...
Pontszám: 7.75
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2914. hozzászólás - 2011.07.06. 09:10:51 (Válasz Azar #2913 hozzászólására.)
Na, most találtad fel a spanyol viaszt

Komolyra fordítva a szót, ezt mindenki tudja és az indok az, hogy azt a játékosok engedték még be annó. Most már nem lehet ilyet.
A hozzászólást Multifilter módosította 2011.07.06. 09:13:04-kor
Pontszám: 8.41
kedvelt tagAzarFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2915. hozzászólás - 2011.07.06. 10:14:14
Na akkor innentől gagyi kérdéseket teszek fel amire egy óvodás is tud válaszolni
Pontszám: 5.50
kedvelt tagMoncsaNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2916. hozzászólás - 2011.07.06. 11:12:49 (Válasz SuperEgo23 #2908 hozzászólására.)
Kedves SuperEgo,
Igénybe venném a felajánlásodat, mert megint elutasították a kérdésemet és ez sem szerepel az adatbázisban még, hiszen SAJÁT!!!! természetesen "szerepel már" indokkal utasították el.
Úgyhogy a "kettőt is..." szeretném elfogadni
Kíváncsi vagyok....
Feladtam
Pontszám: 10
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2917. hozzászólás - 2011.07.06. 13:19:45
Moncsa elviekben még tegnap délután átküldtem egyet. Üzeneteid közt megtalálod.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.68
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2918. hozzászólás - 2011.07.06. 15:42:00 (Válasz Azar #2915 hozzászólására.)
Arra a túl könnyű értékelést fogod kapni.
Pontszám: 7.41
kedvencBreptorFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2919. hozzászólás - 2011.07.06. 23:52:13 (Válasz Awenhai #2910 hozzászólására.)
Köszönöm, legközelebb így járok el! Ezt megoldottam úgy, hogy a regény címét fogalmaztam bele az író neve helyett (igen, PKD-ről volt szó:)
Once and for all
Pontszám: 7.80
népszerűCukormackóNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2920. hozzászólás - 2011.07.10. 13:17:24
Hol született Krav Maga önvédelmi stílus alapítója, Imi Lichtenfeld?

Tel-Aviv
New York
Budapest
Pozsony

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Kérdésed kiértékelésre került.A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.


Örülök. Az hogy a ninjutsu melyik államhoz köthető, az regisztrált kérdés a sok "hasonlóan nagyívű" közt. Árulja el valaki nekem, hogy hazánk szülöttének munkássága mégis miért ÉRDEKTELEN?
A hozzászólást Cukormackó módosította 2011.07.10. 13:18:19-kor
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!