Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2481. hozzászólás - 2011.02.08. 16:25:15 (Válasz Moordarath #2480 hozzászólására.)
Nem értem a válaszod.
Cseréld ki vagy írd helyesen a hibás szót, és a végén még az is lehet, hogy (csodák csodájára) átmegy.
Pontszám: 7.40
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2482. hozzászólás - 2011.02.08. 17:29:37
Sziasztok a cigányprímásos kérdésem elutasították sejtitek mért de ez annyira nem fair még helyettesíteni se lehet hisz egy operett címe... gipsy?? esetleg



A kérdés a következő: Kinek a műve "A cigányprímás" című operett? .... óó ha sírni tudnék....
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.02.08. 17:31:11-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.71
irritálóMoordarathNő
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2483. hozzászólás - 2011.02.08. 17:56:27 (Válasz Semelyik #2481 hozzászólására.)
az addig oké, hogy cseréljem ki. de ha nem kapok támpontot akkor melyiket?
Pontszám: 1
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2484. hozzászólás - 2011.02.08. 18:15:56 (Válasz Kenezimi #2469 hozzászólására.)
Idézet: Kenezimi - 2011.02.07. 20:50:52
Barbey, akkor mehet a kukába az összes könyvek cselekményével foglalkozó kérdés például?


Igen. 95%
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.94
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2485. hozzászólás - 2011.02.08. 18:19:30 (Válasz Moordarath #2483 hozzászólására.)
Idézet: Moordarath - 2011.02.08. 17:56:27
az addig oké, hogy cseréljem ki. de ha nem kapok támpontot akkor melyiket?


A kerdesben vagy valamelyik valaszban a rossz szo?
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.94
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2486. hozzászólás - 2011.02.08. 18:22:41 (Válasz Semelyik #2479 hozzászólására.)
Idézet: Semelyik - 2011.02.08. 16:09:23
Én már értem.
A játsszák szó helyesírása annyira sarkalatos volt egy lelkiismeretes adminnál, hogy letiltatta - ha beleírod bármibe, rögtön hibaüzenet jön.
Ilyenek még a főváros, a kakaó és a kakasherepörkölt, a Filippina és z Agrippina. Satöbbi. De még a főváros is!


[egyezer]
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.81
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2487. hozzászólás - 2011.02.08. 18:24:13
Bocs Semelyik nem lopni akartam válaszod csak előrébb tenni hogy lássa a kedves kérdező
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.81
irritálóMoordarathNő
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2488. hozzászólás - 2011.02.08. 18:43:39 (Válasz Morzkod #2485 hozzászólására.)
ez jó kérdés. mert vagylagosan kaptam az indoklást.
Pontszám: 1
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2489. hozzászólás - 2011.02.08. 19:03:26
SuperEgo23 sajnos még így se látja Moordarath a hiba faktort.
Moordarath most tessék figyelni:

Melyik játékot játsszák a legkevesebb golyóval?
1: snooker
2: karambol
3: pool
4: rex

így tessék beküldeni a kérdést 2 darab s betűvel a játsszák szóban, és akkor elméletileg megoldódik a problematikája a dolognak. És tessen megköszönni Semelyik kollégának hogy rájagyütte az megoldásra. Ésssss ne tessék csodálkozni ha lepontozták mert 3x már leírták a hibát a kérdésében. Ha továbbra se meggy írja meg és újra átnézzük a 6 éves tervet.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 9.40
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2490. hozzászólás - 2011.02.09. 06:29:22 (Válasz SuperEgo23 #2487 hozzászólására.)
Remek volt így!
Pontszám: 7.43
népszerűtlenDrachusFérfi
Végzetúr tehetség
142 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2491. hozzászólás - 2011.02.09. 22:33:53
Segítsetek, hogy írjam le azt hogy Szarumán? nem engedi válaszként beírni, mert szerepel benne a szar szó:S
Ha hülyék vagyunk, legyünk sokan!
Pontszám: 3.56
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2492. hozzászólás - 2011.02.09. 22:38:12 (Válasz Drachus #2491 hozzászólására.)
Sehogy, úgysem fogadnak már el Gyűrűk Urás kérdést, mert amit lehetett, már feltették, a többi meg spec.
Pontszám: 7.37
népszerűLord HariFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2493. hozzászólás - 2011.02.14. 16:08:35
Sziasztok!

El tudná nekem magyarázni valaki, hogy miért utasítják el mostanában az összes kérdésemet, amik NEM szerepelnek az adatbázisban, az alábbihoz hasonló indokkal?

Mit csinál az, aki iperedik?

siet, igyekszik
megnő, növekedik
perel
szakmát tanul


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
" És sötétség és pusztulás és a szőrös vandál vette át korlátlan uralmát. "
Az acerola gyümölcs átlagosan harmincszor több C-vitamint tartalmaz, mint azonos mennyiségű C-vitamin...
Randall Cunningham Is a Must for the Hall of Fame!
#13: 1st Hungarian Pro Bowl starting FS
Pontszám: 6.78
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2494. hozzászólás - 2011.02.14. 16:19:06 (Válasz Lord Hari #2493 hozzászólására.)
Idézet: Lord Hari - 2011.02.14. 16:08:35
Sziasztok!

El tudná nekem magyarázni valaki, hogy miért utasítják el mostanában az összes kérdésemet, amik NEM szerepelnek az adatbázisban, az alábbihoz hasonló indokkal?

Mit csinál az, aki iperedik?

siet, igyekszik
megnő, növekedik
perel
szakmát tanul


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.


Tipus kerdes. Mit jelent ez a szo? Van belole 1000 mondjuk. Tobbre nincs szukseg.
Esetedben raadasul a kerdeses szo kozismertsege is megkerdojelezheto.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 4.96
népszerűLord HariFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2495. hozzászólás - 2011.02.14. 17:21:30 (Válasz Morzkod #2494 hozzászólására.)
Szia!

Köszi a választ, bár eléggé meglepő, hiszen minden kategóriából találhatunk kérdéseket ezerszám... Ha ez ok arra, hogy rossznak minősítsék, akkor hogy tudok jó kérdést írni?
A megfelelő ütemű fejlődéshez szükségem van minden LE-re, ezért az, hogy lemondjak róla, fel sem merül bennem, de elég frusztráló, ha a híg merga tengerében üdítő szigetnek tűnő kérdéseimet ily módon visszautasítják... ( Tisztelet a kivételnek! )
A szó egyébként magyar, és növekedést jelent. Én úgy gondolom, hogy akkor, ha olyan filmekkel, könyvekkel, vagy zenekarokkal kapcsolatos kérdéseket elfogadnak, melyek kulturális értéke, vagy közismertsége igencsak megkérdőjelezhető, gyönyörű nyelvünk ilyen gyöngyszemeinek bizony helyet kéne szorítani! Valószínűnek tartom, hogy közelebb van az általános műveltséghez, mint az, hogy pl. ki a legújabb gagyi film főszereplője...
Ráadásul volt egyszerűbb kérdésem is, amit ugyanezen indokkal nem fogadtak el, és azt sem találtam meg az adatbázisban.

Maradok tisztelettel: Hari
" És sötétség és pusztulás és a szőrös vandál vette át korlátlan uralmát. "
Az acerola gyümölcs átlagosan harmincszor több C-vitamint tartalmaz, mint azonos mennyiségű C-vitamin...
Randall Cunningham Is a Must for the Hall of Fame!
#13: 1st Hungarian Pro Bowl starting FS
Pontszám: 8.73
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2496. hozzászólás - 2011.02.14. 18:26:18 (Válasz Lord Hari #2495 hozzászólására.)
Ha neked egy szimpla "mit jelent" típuskérdés, üdítő szigetnek számít, akkor menj el nyaralni rá! Nekem pl pont ezek a 4-5 szavas, minden érdekességet mellőző tucatkérdések jelentik azt a híg tengert, ami ellen tenni kell valamit.

Hogy nyelvünk gyönyörű, és vannak gyöngyszemei, azt távol áll tőlem hogy vitassam. De egyfelől már így is több ilyen kérdés van a rendszerben, mint amire szükség lenne, az első játékosok két éve bőven eleget tettek már fel. Másfelől pedig egy olyan szó, amire a gugli dob alig hetes száz találatot (a szinonimája, a cseperedik cirka 65k találatban szerepel), az nem nyelvünk egy gyöngyszeme, hanem egy keveset használt, alig ismert tájszó, ami önmagában pont olyan érdektelen, mint egy 300 fős település a Bükk erdeiben. Fel lehet tenni azt a kérdést olyan formában, amitől valóban gyöngyszem lesz, akkor nem is fogsz rá szerepeltet vagy érdektelen besorolást kapni, de ez nem az a forma.


Ja, és ha csak nem vagy admin (amit kétlek, mert akkor nem is próbálnál ilyen kérdéseket feltenni), halovány lila gőzöd sincs róla hogy mi szerepel az adatbázisban, és mi nem. Te csak azt a töredékét látod, amit már besoroltak a játékosok, néhány 10k az eddig feltett (utolsó információim szerint) 260-270k kérdésből.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.92
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2497. hozzászólás - 2011.02.14. 21:05:21
A Dexter c. sorozatban a főszereplő Michael C.Hall (Dexter) felesége, Jennifer Carpenter kit alakít?

Dexter feleségét (Rita Bennett)
Dexter testvérét (Debra Morgan)
Dexter szeretőjét, későbbi áldozatát (Lila Tourney)
Nem szerepel a sorozatban

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

hol a hiba? ha azt írnák hogy spec aztmondom egye fene, de mi a hiba?
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.53
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2498. hozzászólás - 2011.02.14. 21:48:10 (Válasz Tseby'dr akula #2497 hozzászólására.)
Állatorvosi faló. Egyrészt spec/érdektelen (sose tudom hogy kinél melyik mit takar) másrészt rossz válasz a 4. tagadó. Így, mivel halmozottan rossz kérdés, nem kaptál indoklást, mert a rendszer nem képes többet megjeleníteni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.93
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2499. hozzászólás - 2011.02.14. 23:18:57 (Válasz Tseby'dr akula #2497 hozzászólására.)
A tagadó válasz alapesetben elutasítás, ha az nem lenne, akkor szerintem "már szerepelt" lenne az eredménye, lévén rengeteg filmes, szerplős kérdés van.
Pontszám: 7.38
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2500. hozzászólás - 2011.02.15. 15:10:04
Köszönöm a válaszokat akkor berakok még egy szereplőt hátha......
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 5.53
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!