Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3561. hozzászólás - 2013.04.27. 23:00:48 (Válasz DAREUS #3560 hozzászólására.)
Szívesen olvasnám itt bármelyik visszautasított kérdésedet, hozzászólásod ékes magyar helyessége láttán kétségem sincs felőle hogy az adminok a teljesen hülyék
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.01
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3562. hozzászólás - 2013.05.18. 09:22:24
Ezt a kérdést tettem fel:

Hány pechpont felett pörgethetsz a szerencsekeréken nagyobb eséllyel ultra nyereményt?

50
100
150
200

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez most komoly? Egy speciális RÉTEG? AKI A JÁTÉKKAL JÁTSZIK... KÖNYÖRGÖM.....

Ha szívatni akartok írjatok mást....
A hozzászólást Syabo módosította 2013.05.18. 09:28:09-kor
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.91
kedvencgabibácsiFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3563. hozzászólás - 2013.05.18. 10:57:14
Ööööö, tudnál válaszolni, ha most indítod a karaktered, és megkapod az első vadászatnál ezt a kérdést?
Pontszám: 8.27
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3564. hozzászólás - 2013.05.18. 11:06:10 (Válasz gabibácsi #3563 hozzászólására.)
Idézet: gabibácsi - 2013.05.18. 10:57:14
Ööööö, tudnál válaszolni, ha most indítod a karaktered, és megkapod az első vadászatnál ezt a kérdést?

Mivel a szerencsekerék 1. szinttől elérhető, így igen, tudnék. Ugyanis a pechpont hint-jében kereken le van írva a válasz.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.84
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3565. hozzászólás - 2013.05.18. 11:21:42
Az illetékes kvízadmin mondjon le!
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 6.69
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3566. hozzászólás - 2013.05.19. 00:09:24 (Válasz Quellon #3565 hozzászólására.)
Na most jött elő az igazságérzetem.... KÖVETELEM, hogy aki leganézta a kérdésemet és leminősítette, az indokolja is meg...

Ennél triviálisabb kérdést nem tudok feltenni, mint amire a válasz a JÁTÉKBAN van, mint amivel játszunk...

SPECIÁLIS RÉTEG? Kire tetszett gondolni, kedves amdin, vagy admim, vagy mi....? AKI TUD OLVASNI? Az eléggé speciális?

Húúúú de elfog ilyenkor a méreg...

Nemrég került bevezetésre, friss újítás, tele volt vele a fórum.... ehhh.. hagyom a fenébe az egész játékot....
A hozzászólást Syabo módosította 2013.05.19. 00:10:42-kor
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.32
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3567. hozzászólás - 2013.05.19. 10:06:15 (Válasz Syabo #3566 hozzászólására.)
Ne hülyéskedj már hogy az idétlen kvízkérdés besorolás rendszer miatt hagynád abba a játékot. Egyszerűen ne tegyél fel több kérdést. Hidd el, csak a méreg van vele. Millió más lehetőség van, ezzel teljesen felesleges bajlódni.
Szívem szerint lezárnám az egész kérdésfeltevés hülyeséget és a kvízadminokat azzal foglalkoztatnám hogy gyomlálják ki a ganaj kérdéseket az adatbázisból. Majd amikor ez megvan, akkor újragondolnám az egész kérdés elfogadási rendszert és úgy indítanám újra az értékelősdit.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 9.02
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3568. hozzászólás - 2013.05.19. 12:39:28 (Válasz Truth80 #3567 hozzászólására.)
Egyetértek!
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.94
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3569. hozzászólás - 2013.05.19. 13:14:30 (Válasz Truth80 #3567 hozzászólására.)
Én is egyetértek!
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 6.62
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3570. hozzászólás - 2013.05.19. 22:16:03 (Válasz Truth80 #3567 hozzászólására.)
Nem erről van szó....... az ÖNKÉNYESKEDÉSSEL van ki a cipőm...

Egyébként nem csinálok belőle titkot... V2-n indítottam egy karaktert, őskő nélkül, kipróbálom , hogy milyen így a játék, és bizony nagyon a küldetések elején van egy ilyen küldi hogy írj egy megfelelő kvízkérdést.... na ezért írtam a kérdést....emiatt lett volna fontos...

V1-en már rég letettem erről, és persze bólogatva olvasom az idiótábbnál idiótább kérdéseket, főleg amikor a kvízolimpia keretében kapom meg őket, szépen elosztva, 50 kérdésben legalább kettő olyat, hogy milyen színű volt Petőfi Sándor kedvenc kutyájának nyakörve, vagy az egyik nagy kedvenc, hogy az alább felsoroltak közül melyik egy tradicionális japán versláb megnevezése... ja ez NEM SPECIÁLIS b.zdmeg... ezt minden kis érettségizett pubi tudja, és totál otthon van a japán versmértékekben...

HÁT ÉN NEM TUDTAM! Még jó, hogy nem vagyok kvízadmin, vagy mim, vagy mi... kénytelen lettem volna, visszakú.. visszadobni a kérdést, annyival, hogy : Kiskutyám, ez a SPECIÁLIS kérdés...

Az idejét se tudom, mikor szabtam ( sz=3, b=1 ) így fel az agyam valamin... speciális ... öcsém, ehhhh....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.91
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3571. hozzászólás - 2013.05.19. 22:53:17
Ja, ez szerintem se jó kérdés. Sőt, az összes VÚ-s kérdést törölném, ami egy itt-ott fellelhető leírásra hivatkozik, pláne ha az a leírás nem a játékleírás és csak egy hosszas kereséssel elérhető tooltip, mint eben az esetben. Az értékelés már kevésbé jó, mert vaklóban nem spec, csak spontán nem kvízbe való.
Megjegyzem, ha valaki első vadászatra kapja meg a kérdést, akkor nem tudja, hogy hol van a szerencsekerék és mi az, mert amíg nem portyázott, vagy vadászott TP-t szerezve, addig még a nyitóképernyőn lévő felirat is szürke, link nélkül. A gyorsított vadásazt miatt meg ideje sincs rájönni.

Még mindig írnak jó kérdéseket, még ha nehezebb, vagy épp furább, pl a - számomra - ma talált gombás kérdés (nem tudom, mikor került be, ma vagy tegnap) is sokkal inkább kvízbe való, mint bármi ilyen VÚ-s (a kvíz elején még érdekes volt, de én kikötném már, hogy VÚ-s kérdés ne kerülhessen be).
A hozzászólást Craslorg módosította 2013.05.19. 22:55:34-kor
Pontszám: 7.62
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3572. hozzászólás - 2013.05.19. 23:26:31 (Válasz Craslorg #3571 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2013.05.19. 22:53:17
Ja, ez szerintem se jó kérdés. Sőt, az összes VÚ-s kérdést törölném, ami egy itt-ott fellelhető leírásra hivatkozik, pláne ha az a leírás nem a játékleírás és csak egy hosszas kereséssel elérhető tooltip, mint eben az esetben.


Nem akarok vitázni, de..

Az a hosszas keresés az kimerül abban, hogy a Szerencsekerék oldalán a pechpont melletti kérdőjelre ráhúzod az egeret és már ki is írja a gép, hogy mi a helyzet...

Ellenkezőleg, kellenek az ilyen kérdések, ugyanis ebből lehet MEGTANULNI a játék szabályait, és akkor nem kellene itt válaszolgatni a kérdések nagy részére..

Felteszem, ha lenne egy ilyen (fun) kérdést:

Hol található Drakin?

1. A Legenda oldalon
2. A lélekkufárnál
3. A kínzókamrában
4. A Citadellában

Akkor elkerülhető lett volna a Drakin mizéria...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.91
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3573. hozzászólás - 2013.05.19. 23:59:08 (Válasz Syabo #3572 hozzászólására.)
Nem az a gond itt, hogy a szerencsekerék oldalon a tooltip kérdőjelét megtalálja, hanem hogy a szerencsekerék oldalt megtalálja. A napi rutinok oldalon csak akkor lehet rákattintani a közvetlen linkre, ha már szerzett TP-t portyából vagy vadászatból. A mentor alapban vadászni küld. Ha megkapná a kérdést, akkor csak lesz, hogy a nyitóoldali link nem használható, mert az, hogy a lélekkufárnál található egy almenüben, nincs leírva (én legalábbis nem találkoztam vele).
Azzal egyetértek, hogy néha nehéz határvonalat szabni, de valljuk meg az a kicsit több, mint 1 perc, ami első szinten a vadászat, kevés a keresgélésre. Alapvetően amondó vagyok, hogy a VÚ-s kérdéseket el kéne felejteni,
Pontszám: 6.83
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3574. hozzászólás - 2013.05.20. 07:25:20 (Válasz Craslorg #3573 hozzászólására.)
A mentor vadászata előtt nem válaszolsz kvízkérdésre.
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 6.85
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3575. hozzászólás - 2013.05.20. 09:17:38
Szerintem Cras, csak a mundér becsületét véded.
Hiba volt játékosok kezébe adni más játékosok sorsát. A pártatlanság csak névleges, a kérdésértékelés szubjektív.
Az sokkal jobb, ha egy normális VU-s kérdés helyett kapjuk a fos "ki írta a világ legeldugottabb fantasy könyveinek legkevésbé ismert köteteit" kérdést és ezek mehetnek Kvízolimpiára is...

A jelenlegi kvízrendszer úgy szar, ahogy van.
Úgy tudnám sikeresnek és mindenki által szívesen használtnak elképzelni, ha tematikusan kapnánk a kérdéseket is, ha már besorolgatjuk. Tehát mindenkinek lenne X választott témaköre, vagy azokból kapna vagy azokból nem. Mert ami az egyik embernek kisujjgyakorlat az a másiknak abszolút érdektelen és/vagy speciális. És teljesen szubjektív kinek mi az érdektelen/speciális.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 6.35
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3576. hozzászólás - 2013.05.20. 09:59:48 (Válasz Craslorg #3573 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2013.05.19. 23:59:08
Nem az a gond itt, hogy a szerencsekerék oldalon a tooltip kérdőjelét megtalálja, hanem hogy a szerencsekerék oldalt megtalálja. A napi rutinok oldalon csak akkor lehet rákattintani a közvetlen linkre, ha már szerzett TP-t portyából vagy vadászatból. A mentor alapban vadászni küld. Ha megkapná a kérdést, akkor csak lesz, hogy a nyitóoldali link nem használható, mert az, hogy a lélekkufárnál található egy almenüben, nincs leírva (én legalábbis nem találkoztam vele).
Azzal egyetértek, hogy néha nehéz határvonalat szabni, de valljuk meg az a kicsit több, mint 1 perc, ami első szinten a vadászat, kevés a keresgélésre. Alapvetően amondó vagyok, hogy a VÚ-s kérdéseket el kéne felejteni,


Cras! Ez most komoly? Tényleg itt tartunk? Ha egyszerűen azt írtad volna, hogy legyek felnőtt és vegyem tudomásul a dolgokat, bizisten' lenyelem a békát...

De ez indoknak? nem találja a szerencsekerék oldalt? Muhahahahahahaha... komolyan megnevettettél.....Ilyen alapon az összes kérdést ki lehet venni, kedves barátom... Mert pl. amikor I. Istvánról tanultak a suliban akkor beteg volt, vagy ez nem volt tananyag, ezt a filmet nem látta az illető stb....

Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 6.94
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3577. hozzászólás - 2013.05.20. 10:51:55
Quellon: A játék kezdetétől fogva azt írtam bármikor, ha szóba került, hogy a kvíz ebben a formában nem jó és játékosok ne tehessenek fel kérdést. Bármikor regisztráltam V4-re, így töltöttem ki a nyitó űrlapot. Ez nem fog már soha megvalósulni. A kvíz adatbázisban - bár rengeteg szutyok kérdés ki lett gyomlálva - még mindig van sok nem oda való kérdés, ahol vagy a válaszok fele rossz (egyébként még nagy baj nem is lenne vele, ha az író a kérdés mellé normális válaszokat is megad) vagy egyéb okokból nem ebbe a kvízbe való.
Az, hogy az adminok (akik között vannak játékosok is) pártatlanok vagy sem, nem tisztem eldönteni, de szerintem egy admint baromira nem érdekli, hogy melyik világ melyik karaktere tette fel a kérdést. Elmondhatom, hogy jóban vagyok a behosokkal, és még adminokat is ismerek, mégis nemrég visszadobták kétszer is a kérdésem, utólag belátva, hogy tényleg rosszul fogalmaztam, a rossz válaszok sem voltak a kérdéshez igazítva jók. A kvíz a játék legelején azért került be, mert hogy alacsony szinten kevés dolgot lehet csinálni és ne unatkozzon a játékos a vadászat közben végig. Ez ugye már rég megdőlt (gyorsított vadászatok az elején, prémiummal dupla vadászatra válaszolás előre, 1. szinttől kalandok, szerencsekerék, VT, feladatok, stb). z egészet ki kéne venni és a kvízmedáloknak más megszerezhetőségi módot kitalálni, és ha nincs kvíz, más hatást adni vagy akár fixen maradhat ez a hatás is, minden vadászatra fix bónusz, stb...

Syabo: Elnézést, amennyiben a játékosok nagy része vagy akár rajtam kívül mindenki a regisztráció után első fdolga, hogy minden menüt, almenüt, tooltippet végignézzen, akkor visszavonom a kérdéseddel kapcsolatos véleményemet és egyetértek, ez nem rossz kérdés, simán belefér. Ezek alapján csak én vagyok az egyetlen, aki elolvassa maximum a legfontosabb részeket (játékleírás, FAQ) és a különböző menüket szépen folyamatosan néhány nap vagy 1-2 hét alatt, amikor már próbálgatom és haladok előre. Valljuk meg, ez nem is elvárható. Az említett két opción kívül a többi olvasgatásától csak elmenne a kedve bárkinek, mert nem 5 percbe telik végigrágni magunkat a teljes játék minden leírásán, megjegyzésén. Viszont könnyen meggyőzhető vagyok, jelezd az ÜSZ-en, hogy nem értesz egyet az értékeléssel, csak ne ilyen hangnemben.
Pontszám: 7.75
kedvelt tagAbigeleNő
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3578. hozzászólás - 2013.05.20. 11:06:00
Minden kérdésemet azzal utasítanak vissza, minden világban, hogy már szerepelt.....hát,érdekes.....


Melyik NEM Emile Zola regényének címe ?

Párizs gyomra
Állat az emberben
Termékenység
Miss Harriet

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Hová festette Az utolsó vacsora c. képet Leonardo da Vinci.

Vászonra
Fatáblára
Templom menyezetére
Templom falára

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Melyik híres festőnk életéről szól az Aranyecset és a Nap szerelmese című regény?

Csontváry Kosztka Tivadar
Rippl-Rónai József
Csikász Imre
Munkácsy Mihály

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.


Melyik városunk neve : A Királynék városa ?

Pécs
Sopron
Veszprém
Eger

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.




én ezekkel még nem találkoztam......egyszer sem!!!

Lehet, hogy már nem lehet kérdést feltenni ????
V2 Micsoda nők
V3 A Gyémánt Hatalma
V5 Gigaharcosok
Pontszám: 7.14
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3579. hozzászólás - 2013.05.20. 12:38:32 (Válasz Abigele #3578 hozzászólására.)
Akkor keresd jobban:

Emile Zola regényeivel kapcsolatos kérdés például:
Melyik Emile Zola regény?
Emellett "ki írta", "melyiket írta", melyiket nem írta" típusból rengeteg van már, ezért az ilyenek szinte mindig már szerepeltet kapnak.

Leonardo féle festmény alapja

Az aranyecset szóra 3 oldalnyi kérdést dobott fel az adatbázis. Még az átfedésekkel is minimum 5-6 kérdés foglalkozik arról, hogy kiről szól.

A "királynék városa" keresésre is 7 találat van.

Ne a konkrét kérdésre keress, hiszen 1-2 szóban, ragban eltérhet, hanem a kulcsszavakra.
Pontszám: 7.75
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3580. hozzászólás - 2013.05.20. 14:55:37 (Válasz Craslorg #3577 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2013.05.20. 10:51:55
Syabo: Elnézést, amennyiben a játékosok nagy része vagy akár rajtam kívül mindenki a regisztráció után első fdolga, hogy minden menüt, almenüt, tooltippet végignézzen, akkor visszavonom a kérdéseddel kapcsolatos véleményemet és egyetértek, ez nem rossz kérdés, simán belefér. Ezek alapján csak én vagyok az egyetlen, aki elolvassa maximum a legfontosabb részeket (játékleírás, FAQ) és a különböző menüket szépen folyamatosan néhány nap vagy 1-2 hét alatt, amikor már próbálgatom és haladok előre. Valljuk meg, ez nem is elvárható. Az említett két opción kívül a többi olvasgatásától csak elmenne a kedve bárkinek, mert nem 5 percbe telik végigrágni magunkat a teljes játék minden leírásán, megjegyzésén. Viszont könnyen meggyőzhető vagyok, jelezd az ÜSZ-en, hogy nem értesz egyet az értékeléssel, csak ne ilyen hangnemben.


A hangnemmel igazad van, nem tagadom, de nem is bánom... egyszerűen kijött belőlem, akit bánt vagy sért, sajnálom...
Az olvasással kapcsolatban az a véleményem, hogy ez még mindig az a verzió ami azt eredményezheti, hogy valaki/k/ veszik a fáradtságot és utánaolvasnak a játéknak, akár a wikin,, vagy bárhol máshol.... és nem is hangzanak el periodikusan ugyanazok a kérdések ......

Írni az ÜSz-nek? Legyek én is szánalmas és nyafogjak? Én már a kezdet kezdetén is azt kértem, hogy aki elutasította, az indokolja is meg, támassza alá, miért "speciális" a dolog... Nem, köszönöm, abból a korból már kinőttem, hogy szaladjak az ovónénihez

Veled kapcsolatban pedig sajnálom, hogy téged találtalak meg a dologgal.... részemről a téma lezárva...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.30
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!