Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1001. hozzászólás - 2010.04.14. 21:11:10 (Válasz Craslorg #1000 hozzászólására.)
muszáj szétOFF-olni az OFF-olásunkat??:D:D:D
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.27
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1002. hozzászólás - 2010.04.14. 21:13:39 (Válasz Systen #982 hozzászólására.)
sztem is jó volt a kérdés. Sajnos vannak olyanok, akik ha nem tudják a választ inkább rossz kérdés-re nyomnak rá, azt kész. De próbálkozz, ne add fel;)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.27
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1003. hozzászólás - 2010.04.14. 21:28:55 (Válasz Eardog #1002 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2010.04.14. 21:13:39
sztem is jó volt a kérdés. Sajnos vannak olyanok, akik ha nem tudják a választ inkább rossz kérdés-re nyomnak rá, azt kész. De próbálkozz, ne add fel;)


Ööö, azért mióta admini értékelés van, annak az esélye hogy valaki olyan kapja értékelésre a kérdést, aki ha nem tudja visszadobja, körülbelül 0,0000001%.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.91
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1004. hozzászólás - 2010.04.15. 06:35:40 (Válasz masterv #976 hozzászólására.)
Szervusztok!

Masterv: Tudtommal rendőr vagy, ha a memóriám nem csal. Oda valóban nem azok mentek, akik a biológiát szívesen tanulták, oda másfajta érdeklődés kellett. (Mielőtt megsértődnél, nem gonoszkodom.) Másfajta képességekkel lehet jó rendőr valaki, mint kutató. Az tehát, hogy a kollégáid nem tudják, az annyit jelent csupán, hogy elfeledték, mint én a kevésbé ismert irodalmi művek részleteit (természettudományos végzettségem van). Az tehát, hogy te nem tudod, nem jelenti, hogy más szakterületen dolgozó nem ismerheti a kérdésre a választ.

Paquito, és kabuki: Mindkettő elfér, az egyik egy nagyon ismert vígjáték részlete, a másik egy olyan információ, amit még lehet tudni. A kabukiról nem azt kérdezték, hogy milyen kötelmei vannak, ami már valóban erősen speciális, de engem nem zavarna, hanem hogy micsoda. A létezéséről meg lehet tudni, főleg ilyen megadott válaszok mellett. Ha logikával nem tudod eltalálni, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy megérdemelted-e az érettségit, esetleg utánanézni, hogy hallj róla legalább néhány szót.

***

Mindenkinek: Nem az a szégyen, hogy nem tudsz valamit, hanem az, ha nem is akarod tudni.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.13
fórumozóDark SchneiderFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1005. hozzászólás - 2010.04.17. 15:24:28
Ki nevezte ki 1848–ban Batthyány Lajost Magyarország első miniszterelnökévé?

Ferenc József
Kossuth Lajos
V. Ferdinánd *
Kádár János

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Help:) Lehet,hogy gond van a helyesírásommal, de segítene valaki, hogy ez a kérdés miért lett kidobva? Köszönöm
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1006. hozzászólás - 2010.04.17. 15:26:46 (Válasz Dark Schneider #1005 hozzászólására.)
Szerintem így akarták jelezni, hogy a Kádár János név nagyon nem illik oda, pedig egy jó kérdés lenne. Még a Ferenc József is fals lehet, de ő legalább korban sokkal inkább ott van. Sajnos máshogy nem tudják az ilyen jellegű hibákat jelezni. Találj Kádár és akár Ferenc József neve helyett is olyat, aki korban, titulusban (nagyságban) is közelebb áll 1848-hoz.
Pontszám: 7.81
fórumozóDark SchneiderFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1007. hozzászólás - 2010.04.17. 15:47:06
Köszönöm.
Megpróbálom az ajánlatod alapján:)
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1008. hozzászólás - 2010.04.17. 15:51:32 (Válasz Dark Schneider #1007 hozzászólására.)
Hozzáteszem a kérdésed egyébként nekem is tetszik, mert végre nem az általános infót kérdezted erről az időszakról, ami már jó párszor szerepel. Szerintem javítva már el fogják fogadni.
Pontszám: 7.81
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1009. hozzászólás - 2010.04.17. 15:58:10 (Válasz Craslorg #1006 hozzászólására.)
Kádárt illetőleg egyetértek, de Ferenc Józsefnél kevesebb olyan embert talál aki közelebb állt 48-hoz, tekintve hogy V. Ferdinánd helyére ült 1848 telén az osztrák trónra, miután Ferdinándot lemondatta a kamarilla.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.91
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1010. hozzászólás - 2010.04.17. 16:00:26 (Válasz Lanmandragoran #1009 hozzászólására.)
Teljesen jogos, akkor csak Kádárt kell cserélni.
Pontszám: 7.81
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1011. hozzászólás - 2010.04.17. 16:22:06 (Válasz Toner #983 hozzászólására.)
Idézet: Toner - 2010.04.14. 19:41:25
Ezt nem hiszem el ennél egyszerűbbet már nem tudok kérdezni! 100 emberből 90 biztos hogy tudja a helyes választ. Egyszerűen nem értem! Mi ebben a speciális???


Egy mu reszleteibe valo belekerdezes, kivaltkepp, ha a mu nem az altalanos muveltseg resze: tul spec.
Harry Potter is. Gyuruk ura is. Kincs ami nincs is.
Pontszám: 4.84
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1012. hozzászólás - 2010.04.17. 16:32:00 (Válasz Systen #982 hozzászólására.)
A particio az egy resz, a reszekre osztas a particionalas.

Idézet: Systen - 2010.04.14. 14:15:04
Üdv, ezte a kérdést tettem fel:
Mit jelent a partíció szó?

részekre osztás
ösztönöz, késztet
előkészítés, előterjesztés
rosszindulatú

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Mi nem egyértelmű/rossz? A szó jelentése a kérdés. Mivel nem magyar a szó irány az idegen szavak szótára:
http://www.idegen-szavak.hu/keres/part%C3%ADci%C3%B3
Pontszám: 6.77
fórumozóDark SchneiderFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1013. hozzászólás - 2010.04.17. 16:36:52 (Válasz Lanmandragoran #1009 hozzászólására.)
Szia

Hidd el nem morgok:) Csupán a kíváncsiság hajtott
De lecseréltem a válaszokat, korban jobban összefüggően.
Pontszám: 5
közellenségGrave DiggerFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1014. hozzászólás - 2010.04.18. 09:41:56
Üdv mindenkinek!

Még új vagyok a játékban és tegnap a 2. kvíz kérdésemet tehettem fel, ami a következő volt:

Melyik labdarúgó nem "aranylabdás" az alábbiak közül ?

Luis Figo
Michael Owen
Ronaldinho
Diego Maradona *

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Azt megértem, hogy mindenki nem tudhatja a helyes választ és egy laikus számára beugratós lehet, de az a "speciális réteg" több millió, vagy inkább milliárd ember a világon. A futball talán a legnépszerűbb sport a világon. Amióta játszom, ennél százszor speciálisabb kérdést láttam már, amire a választ egy darabig kereshetném a neten is.
A hozzászólást Grave Digger módosította 2010.04.18. 09:42:24-kor
Pontszám: 3.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1015. hozzászólás - 2010.04.18. 11:26:23 (Válasz Grave Digger #1014 hozzászólására.)
Egyrészt ne tegyél fel focis kérdést, mert ha nem utasítják el speciálissal vagy hasonlóval, akkor is már szerepelt értékelést fog kapni.
A speciális kitétel valóban a fociőrültekre vonatkozott. Aki kedveli a sportot, ismer neveket, már messze nem biztos, hogy tudja, ki nyert és ki nem Aranylabdát, maximum a neve ismerős. Pláne, hogy 4 igen ismert labdarúgót soroltál fel. Ez a jó példája annak a kérdésnek, amire én kapásból mondom a választ, de a VÚs- körökben, akiket ismerek, 10-ből 2-en fogják tudni, max 5-6 ismeri ezeket a neveket. Sajnos szubjektív is ilyen esetekben az értékelés, én pl, ha értékelném inkább szerepeltet adnék neki.
Pontszám: 7.81
közellenségGrave DiggerFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1016. hozzászólás - 2010.04.18. 11:58:32
Köszi !

Tehát a cél inkább az, hogy könnyen megválaszolható kérdést tegyünk fel ? Az előző kérdésemet elfogadták, de jó válasz még nem érkezett rá, csak rossz ! Szerintem annak semmi értelme, hogy egyszerű és bugyuta kérdések tömkelege legyen a játékban. Mert valljuk be, azért ilyenből van bőven.....
Pontszám: 1
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1017. hozzászólás - 2010.04.18. 12:44:37 (Válasz Grave Digger #1016 hozzászólására.)
A cél inkább az, hogy érdekes, plusz információt adó kérdéseket tegyenek fel, akár könnyen kilogikázható, akár nem. Van egy adott leírés, ami alapján a kérdéseket ajánlják, hogy feltegyük, illetve az adminoknak szigorú szabályok szerint kell értékelniük, de nemes egyszerűséggel vannak olyan kérdések, amit a szabályok sem fednek le vagy több szabálynak is megfelelnének, az egyiknél törlési, a másiknál elfogadási oldalról, ilyenkor jön a képbe az admin szubjektivitása. Szerencsére a kérdéseknek ez nagyon kis rétegére igaz, talán max. 1 %-a eshet ebbe a kategóriába.
Pontszám: 7.81
kedvencTonerFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1018. hozzászólás - 2010.04.18. 20:04:40 (Válasz Kocos #1011 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.04.17. 16:22:06
Idézet: Toner - 2010.04.14. 19:41:25
Ezt nem hiszem el ennél egyszerűbbet már nem tudok kérdezni! 100 emberből 90 biztos hogy tudja a helyes választ. Egyszerűen nem értem! Mi ebben a speciális???


Egy mu reszleteibe valo belekerdezes, kivaltkepp, ha a mu nem az altalanos muveltseg resze: tul spec.
Harry Potter is. Gyuruk ura is. Kincs ami nincs is.


Na és akkor ez a kérdés, ez nem speciális ugye?

Mit loptak el a Pogány Madonna című Bujtor filmben?
zsoltáros könyvet
szobrot
hajót
festményt

Ha ezt elfogadtátok, akkor tisztelettel kéretik az enyémet is!
Pontszám: 6.52
kedvelt tagYaffaFérfi
Végzetúr mester
279 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1019. hozzászólás - 2010.04.18. 20:20:37
A pogány madonnából kikövetkeztethető, hogy szobor.
A papagáj szóból nem következtethető ki, hogy Paquito.
Felesleges tuningolni magad, nem ment át. És nincs ilyen, hogy "haezbentvan akkorazenyémisjó.."
Fegyvertelen emberrel nem vívok szellemi csatát.

Kaland:
- Tolvajtól lopni
Pontszám: 6.50
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1020. hozzászólás - 2010.04.18. 20:32:09 (Válasz Toner #1018 hozzászólására.)
BB Emlékéremért jelentkezhetsz Kócosnál.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.35
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!