Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
kedvelt tagAbrak a DabraFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3241. hozzászólás - 2012.05.11. 19:30:53 (Válasz Craslorg #3239 hozzászólására.)
Igen, olvastam én is arról, hogy a Plútót átminősítették Valójában a Naprendszer bolygóinak száma sem állandó
Egy ilyen típusú kérdésnél nehéz, pontosabban hosszadalmas szabatosan körülírni a kép tartalmát. Én konkrétan a Holdat magába foglaló kék körben lévő 9 pöttyre gondoltam. A Hold belső karéjában 4 db - 4 belső, vagy Föld típusú bolygó és a Hold külső felén 5 db bolygó. Ez a felosztás is utal a Naprendszerre, mivel a Hold a Földhöz kötött.
Pontszám: 5
kedvelt tagAbrak a DabraFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3242. hozzászólás - 2012.05.11. 19:53:06 (Válasz Jademaster #3240 hozzászólására.)
Igen, természetesen a hivatalosan elfogadott, az Akadémia által jóváhagyott ismeret azt mondja, hogy két külön részből tákolták össze
Az, hogy mikor készült, kinek készült, hogy került hozzánk az nem tudományosan lezárt kutatás. Jelenleg az a hivatalos, amit te is írtál, de erre sincs több bizonyíték, mint az én verziómra.
Hogy jön a Naprendszer a koronára? Én is szeretném tudni
Hogy ismerhették-e a Naprendszert a IV.-V. században? A jelek szerint igen.
Hallottál már Piri Reis térképéről? (1513) Arra sincs magyarázat mégis tény. Nem szabad mindig tényként elfogadni a kész válaszokat egyszerűbb egy kicsit utána nézni. A tudomány még arra sem tud pontos választ adni, hogy került a víz a Földre
A maják, sumérok olyan fejlett csillagászati ismerettel rendelkeztek, hogy a méréseik pontosságát csak az atomóra rendszerbeállításával tudjuk megismételni. Az pedig csak a XX.század vége Köszönöm a hozzászólást és buzdítást Jademester, igyekezni fogok
A hozzászólást Abrak a Dabra módosította 2012.05.11. 19:55:50-kor
Pontszám: 5
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3243. hozzászólás - 2012.05.11. 20:44:56 (Válasz Abrak a Dabra #3242 hozzászólására.)
Idézet: Abrak a Dabra - 2012.05.11. 19:53:06

Az, hogy mikor készült, kinek készült, hogy került hozzánk az nem tudományosan lezárt kutatás. Jelenleg az a hivatalos, amit te is írtál, de erre sincs több bizonyíték, mint az én verziómra.


Itt lenne egy kis megjegyzésem viszont: valóban jók az elgondolkodtató, érdekes kérdések, ezzel próbálkozz a továbbiakban is, örülni fogok neki, de viszont olyasmire kérdezz rá vagy legalább olyan formában ami hivatalos, akadémiai, mert másképp bizony minden értékelő visszadobja. Ezt tartasd szem előtt azért, úgy fogalmazd meg, mint az előzőt is, hogy élesen ne menj szembe a hivatalos verzióval, még ha nem is fogadod el
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 9.00
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3244. hozzászólás - 2012.05.12. 00:12:34 (Válasz Abrak a Dabra #3242 hozzászólására.)
Azért nem kell minden Urban Legendnek bedőlni. Az, hogy a víz hogyan került a Földre, már ismert dolog. Sokan érdekes könyveket tudnak/tudtak írni, amit aztán valaki felkap és anélkül hogy ezeknek a cáfolatát elolvasná, kezdi elhinni azt, ami bennük le van írva, holott ezek nagyon-nagy része szenzációhajhászás és lazán lehet cáfolni. Természetesen vannak kérdéses dolgok a történelemben, nem egyértelműen meghatározható vagy bizonyítható események, esetek, de ezek száma jóval kevesebb annál, mint amire egy Blikk típusú "tudományos" magazin vagy hasonló más újság, weblap által leírt dolgok miatt gondolhatnánk.

Egyébként egyetértek Jademasterrel, ha nem ilyen részleges infóra kérdeztél volna rá, még tán át is mehetett volna. Pl kik láthatóak a korona ikonjain (nem név szerint, csak általánosságban). A kutatások alapján kik készítették a korona fő elemeit? Bizánciak, stb...
Pontszám: 7.61
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3245. hozzászólás - 2012.05.12. 11:00:10
Ebben mi volt a hibás?

Ki a szerzője a Sir Gawain és a Zöld lovag c. verses regénynek (14. század)?

Ismeretlen szerző*
Ivanhoe
Francois Villon
William Shakespeare

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Pontszám: 7.12
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3246. hozzászólás - 2012.05.12. 13:16:23 (Válasz Yasmina #3245 hozzászólására.)
Mivel dobták vissza?

Helyesírási hibát én nem látok hirtelen, hogy szerepel-e, azt nem tudom, de nem hiszem. Ha keményebb értékelőt kapsz, akkor mondjuk Ivanhoeba bele fog kötni, mert az nem egy szerző, hanem egy regényhős. Illetve elvileg van egy olyan régen sokat emlegetett (nem mindig jó) kitétel: "tagadó választ ne tegyél fel, ha nincs válasz, ne kérdezd meg". Ez igaz lehet sajnos az ismeretlen szerzőre is, ha eléggé szemellenzős admint fogsz ki. Más ötletem sajnos nincs.
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 9.00
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3247. hozzászólás - 2012.05.12. 14:05:26 (Válasz Jademaster #3246 hozzászólására.)
Simán rossz kérdést kaptam, ami azért érdekes, mert már felhagytam a saját kérdés gyártással és egy elég komoly kvíz oldalról lopom le a kérdéseket, ezt is onnan "plagizáltam"
Ott jó volt itt meg rossz, nem semmi admin-ok vannak itt!

Meghajolok előttük, és a mindentudó kritikus mivoltuk előtt.

Most már tudom miért nem iram az elmúlt fél évben kérdést

mod.: Köszi a választ
A hozzászólást Yasmina módosította 2012.05.12. 14:07:28-kor
Pontszám: 7.31
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3248. hozzászólás - 2012.05.12. 14:43:52 (Válasz Yasmina #3247 hozzászólására.)
Egy elég komoly kvízoldalra simán beférnek olyan kérdések, amik itt csont nélkül speciálist vagy lexikálist kapnak, hisz oda eleve olyanok látogatnak, akiknek a száraz elméleti tudása nagy, míg itt a kvíz csak egy kis pluszt ad, nem azért jönnek a játékosok hogy kvízeljenek.

(ja, és egyébként azt is abszolút elképzelhetőnek tartom, hogy nem egy admin szintén meg szokott fordulni komoly kvízoldalakon, mert a látszattal ellentétben abszolút nem trollok gyülekezete akik találomra nyomkodnak, és az egyértelmű szó szerinti plagizálást élből rosszra értékelik, hisz a schmittpalizásért nem jár jutalom)
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.97
kedvelt tagAbrak a DabraFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3249. hozzászólás - 2012.05.12. 18:32:40
Hahó Adminok, hogy lehet visszavenni a kérdést javításra?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3250. hozzászólás - 2012.05.12. 18:48:15 (Válasz Abrak a Dabra #3249 hozzászólására.)
Értékelés előtt sehogy. Amennyiben rájöttél a hibára, akkor beírhatod a kvíz 5 topicba és amikor értékelik, esetleg javítják VAGY helyesírási hibával küldik vissza, hogy javítsd.
A hozzászólást Craslorg módosította 2012.05.12. 19:04:06-kor
Pontszám: 7.61
kedvencAlex KingFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3251. hozzászólás - 2012.05.13. 09:12:28
Sziasztok aki az én kérdésemet rossznak értékelte nagyon nem ért a dologhoz én asztalos vagyok na már most a citlinget asztalosok használják a kérdés feltevése is jó volt.Számtalan hibás kérdéssel találkozom idáig nem értékeltem őket ezután én is azt teszem
Pontszám: 5
kedvencAlex KingFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3252. hozzászólás - 2012.05.13. 09:15:46 (Válasz Yasmina #3247 hozzászólására.)
Én nem rég kezdtem a játékot én is tettem fel egy kérdést a szakmámmal kapcsolatba teljesen egyetértek valad
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3253. hozzászólás - 2012.05.13. 09:26:51 (Válasz Alex King #3251 hozzászólására.)
Mivel a kérdésedet nem írtad be a válaszokkal és az értékeléssel együtt, így nehéz véleményt írni róla. Mivel azonban jelezted, hogy a szakmádból tettél fel egy kérdést, esélyes, hogy a szakmádban ismert, de azon kívül nem ismert dologra kérdeztél, ami speciális, nem általános műveltség. Amennyiben bemásolod a kérdést válaszokkal együtt és a kapott értékeléssel, már könnyebb véleményezni. Anélkül ez bajos.
Pontszám: 7.61
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3254. hozzászólás - 2012.05.13. 14:01:43 (Válasz Alex King #3251 hozzászólására.)
A kérdés és a válaszok pontos ismerete nélkül nehéz tippelni, de a citling szóra rákeresve kétféle szárszámot is jelent, az egyiket leírás alapján asztalosok használják, és tippre a gyaluhoz hasonló szerszám, a másik viszont egy kőművesek által a vakolathoz használt szerszám.
Mivel írtad hogy te is asztalos vagy, nem lehet, hogy itt a bibi? Hogy jutott erszedbe hogy van a szónak más jelentése is?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.99
kedvencCommandanteFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3255. hozzászólás - 2012.05.13. 14:15:32
Üdv újra a Vu világába remélem folytatod majd az írást
V2-El Fatal
V3-El Hechicero
V5-Messiah

Nem gáz ha lepontozol de legalább írd oda miért,mert lehet tanulok belöle és okosabb leszek
Pontszám: 7.10
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3256. hozzászólás - 2012.05.13. 14:22:03 (Válasz Commandante #3255 hozzászólására.)
Sorry, nem az vagyok akinek látszom, csak nem vettem észre, hogy nem a saját acc-omon vagyok belépve. Byzonnak egy karakterét vettem át anno ott ahol nem volt sajátom, és barátként sajnáltam volna ha az enyészeté lesz a munkája.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.99
kedvencCommandanteFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3257. hozzászólás - 2012.05.13. 14:34:24
V2-El Fatal
V3-El Hechicero
V5-Messiah

Nem gáz ha lepontozol de legalább írd oda miért,mert lehet tanulok belöle és okosabb leszek
Pontszám: 7.10
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3258. hozzászólás - 2012.05.13. 15:07:39 (Válasz Commandante #3257 hozzászólására.)
OFF:

Annyira ne szomorkodj Commandante, végül is sokan rájöttek már, szóval újra itt rontom a levegőt én is Egykoron enyém volt az az acc ott kettővel lejjebb, és az az aláírás mán nagyon nem aktális, vagy cseréld az EB-re öregem
Szóval azért vagyogatok újra

De ezt ebben a topicban tovább nem kéne, nagyon OFF
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 9.36
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3259. hozzászólás - 2012.05.13. 16:55:48 (Válasz Jademaster #3258 hozzászólására.)
ha off, ha nem off, azért örülünk
Pontszám: 7.07
kedvelt tagAchronFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3260. hozzászólás - 2012.05.13. 22:36:34
"Legutoljára feltett kérdésed

Hanyadik Resident Evil film jön ki 2012 szeptemberében?

4
5
6
7

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban."
Azt írták hibának, hogy már szerepel az adatbázisban, de amikor beírtam a feltevés előtt a kvíz-adatbázisnál és rákerestem, még csak hasonlókat se dobott ki. Akkor most valaki szarakodik az elfogadással, vagy szimplán nem lehet olyan kérdést feltenni, amely még nem szerepel, mert már a fel nem tett kérdések is szerepelnek benne?
Pontszám: 1
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!