Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1601. hozzászólás - 2010.08.15. 13:43:46 (Válasz Ywgarrd #1588 hozzászólására.)
Sehol nem szerepel a VÚ oldalán, hivatalos forrásban, hogy 250 helyes besorolásonként jár a kvízmedál, innentől egy kezdő sem tudja. (Legalábbis én nem találtam, akárhogy böngésztem, a fórum nem számít annak, csak ha közvetlen link lenne a besorolásról az adott információhoz.)
Javaslom, hogy VÚ-s kérdést ne tegyél fel, mert ha tudhatja egy 1. szintá is, akkor "már szerepelttel" fogják elutasítani.
A hozzászólást Craslorg módosította 2010.08.15. 13:49:49-kor
Pontszám: 8.48
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1602. hozzászólás - 2010.08.15. 13:49:03 (Válasz DeanUchiha #1600 hozzászólására.)
Idézet: DeanUchiha - 2010.08.15. 13:41:56
Milyen származású zenekar a SUM 41?
Hány hivatalos nyelv van a Dél-afrikai köztársaságban?
Érdektelen lexikális tudás? Basszus ezt mindenre rá lehet fogni!!!!!! Kismillió kérdést feltudok sorolni amit jóváhagytak és egyébként a kutyát nem érdekli a válasz!!

http://kvizpart.hu/ innen tettem fel a kérdéseket! Online kvíz játékok, még innen sem tudtam olyat kérdezni ami jó lenne!!!! Hát akkor honnan a k*rva isten f*szából tegyek fel kérdést???????


A kvizpart.hu-n a kérdések jó része elég távol áll az általános műveltségtől...
A SUM 41 - ahogy utána néztem - semmilyen jelentős zenés díjat nem kapott. 1996 óta játszanak, de ennek ellenére nem sokat hallottam róluk, még ha valamennyire rétegzene is az övék és a rádiók talán nem játszák, ismerni kellene őket 14 év alatt valamennyire, pedig eléggé benne vagyok a korban ahhoz, hogy ha más nem, legalább egyszer rémlenie kellene a nevüknek. Másrészt származása embernek lehet, nem zenekarnak. A zenekar tagjainak inkább.
Másikhoz csak annyit kérdezek: Hány hivatalos nyelv van Indiában?
Ugyanolyan lexikális info, mint Dél-Afrika nyelveinek számának az ismerete.
Még csak az ember érdeklődését sem kelti fel egy száraz tényadat.
Pontszám: 8.48
utáltDeanUchihaFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1603. hozzászólás - 2010.08.15. 14:14:17
lehiggadtam
A hozzászólást DeanUchiha módosította 2010.08.15. 14:55:38-kor
Pontszám: 2.93
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1604. hozzászólás - 2010.08.15. 14:21:44 (Válasz DeanUchiha #1603 hozzászólására.)
Nagyon függ a válaszlehetőségektől is.
És szerintem igen szépeket szedtél ki rossz példának.

A Romlás Virágait tanítják középsuliban, gyakorlatilag a modern művészet egyik legfontosabb kiindulópontja. Nálunk például érettségi tétel is volt.
A logikai kérdés szerintem igen könnyű, kis arányban támogatom, hogy legyen bent.
A SUM 41 nem az alapműveltség része, ennyit akart ezzel mondani Craslorg. Nem azt, hogy szar zenét játszik. Amúgy én se ismerem.
A két földrajzinak így, válaszlehetőségek nélkül kiragadva értelme sincs.
Kössünk alkut.
Küldihez segítek kérdést kitalálni, ha kell; azon túl pedig válaszd a lemondok gombot, ha még van lehetőséged egyáltalán választani.
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.08.15. 14:24:03-kor
Pontszám: 7.90
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1605. hozzászólás - 2010.08.15. 14:26:39
Köszönöm a válaszokat.
Pár észrevétel. Amikor elkezd valaki vadászni, a kvízzel és az értékeléssel kapcsolatban azonnal tájékozódhat, ha a megfelelő helyre kattint. Ott minden világosan le van írva.
Az természetes, hogy nem vágja azonnal a teljes szabályrendszert valaki, amikor elkezd játszani. Azonban ha utána sem olvas a leírásban, vagy jelen esetben a vadászaton belüli almenüben a szabályoknak, akkor magától értetődően nem lesz olyan sikeres, mintha mindezt megtette volna. Én úgy látom, ha elkezdek bármilyen játékkal játszani, akkor elsőnek az elérhető szabályokat tanulmányozom, mert ellenkező esetben magától értetődően kevésbé leszek hatékony. Ha pedig egy új játékos is megteszi ezt, akkor a hivatkozott kérdésre tudni fogja a választ.
Illetve továbbra is kérdés, hogy miért nem kaptam vissza a kérdésfeltevés jogát. A teljes kvízrendszerben sehol sem találtam arra utaló megjegyzést, hogy az ilyen jellegű kérdések egyértelműen a rossz, hibás kérdések kategóriájába tartozna és kérdésmegvonást eredményez.
Mindegy, nem lovagolok rajta tovább. Csak elég idegesítő az eset. A végzeturas kérdéseket a jövőben inkább mellőzöm.

Az viszont határozottan jót tenne a játéknak, ha a már bent lévő kérdésekkel vagy minden újonnan bekerülő kvízzel kapcsolatban fele ilyen szigorú követelmények alapján történne a rostálás. Lehet ez már folyamatban van csak én nem tudok róla.
valamint a következetesség kedvéért, kéretik önvizsgálatot tartani az illetékesnek, hogyan kerülhetett be egy szintén a kvízmedálok és a helyes kvízválaszok számát firtató kérdés a közelmúltban.

Ismételten köszönöm a türelmet és segítőkészséget azoknak akik válaszoltak!
Pontszám: 6.98
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1606. hozzászólás - 2010.08.15. 14:31:40 (Válasz Ywgarrd #1605 hozzászólására.)
Szívesen.
Vannak egyéb topikok, ezt a hozzászólást inkább oda kéne írnod.
Tedd meg, ha az igazságérzetednek fontos, de abszolúte semmi sem garantálja a sikert, sőt.

A gyomlálás elvileg folyik a Kvíz topikok alapján. A hatékonyságáról nem tudok semmit, nem is dolgom.
Pontszám: 6.85
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1607. hozzászólás - 2010.08.15. 14:38:55 (Válasz Craslorg #1529 hozzászólására.)
"- Iskolában ugyan nem tanult, de mindenki által ismert dolgok. Ez lehet bármi, nagyon híres filmek, emberek, együttesek, épületek, stb.
- Aktuális témák. Ez kicsit húzósabb, hiszen a kérdés néhány év múlva elavulhat, de azért sok olyan aktuális téma van, amiről mindenki hallott, lehet vele kapcsolatban kérdezni."

Ezek az irány elvek vannak megadva az oldalon.
Kispál és a Borz együttes, eléggé ismert.
Búcsúkoncert aktuális esemény, kérdezzem meg a dátumát mert azt majd elfogadjátok ezen alapok alapján amiket megszabtak?
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.63
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1608. hozzászólás - 2010.08.15. 14:44:23 (Válasz DeanUchiha #1603 hozzászólására.)
A Sum41 noname, egy rockzenekar a sok közül. Azért mert te szereted őket még nem lesznek alapműveltség. Az, hogy nem tudod hol van Tahiti és miről híres München, főleg ha talán azt sem tudod, hol van München erősen a tájékozatlanságod oka. Ugyanígy az is, hogy még soha nem hallottál a Les Fleurs du Mal-ról. 14 elmúltál-é már? Pattanj fel a cangádra vagy codozzál a haverokkal hálóban az biztos jobban megy neked, mint kérdést írni vagy kulturáltan megnyilvánulni.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.09
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1609. hozzászólás - 2010.08.15. 14:45:14 (Válasz Tigrisnyul #1607 hozzászólására.)
Fordítsd át!
Melyik az az együttes, amelynek énekese Lovasi András, a nemtomilyen stílus leghatásosabb és legismertebb képviselője, és a 2010-es Sziget fesztiválon búcsúkoncertezett.
Ha nem szerepelt, meg lehet oldani kevéssé kritizálhatóra.
Ha szeretnéd, teszteltetheted is a megfelelő topikban.
Pontszám: 8.74
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1610. hozzászólás - 2010.08.15. 15:00:05 (Válasz Ywgarrd #1605 hozzászólására.)
Üdv!

Tényleg jó lenne ha elolvasnák a leírást a kezdő játékosok.
A probléma csak az, hogy a találkozó alatt Miklós is elmondta, hogy nincs szükség leírás bővítésre (gondolom ezért nincs benne a kvízmedál sem), mert játék közben megtanulható minden. Kb. fél órás beszélgetés volt ott, itt pedig mint látható a játék kezdete óta folyik a diskurzus, mi is fér bele és mi nem; nagyjából amivel a játékos első szinten a játék során szembesül az fedné le a kategóriát. Ennek ellenére tényleg van olyan értékelő aki elfogad VU kérdéseket, van aki pedig nem mint látható...

A teljes kvízrendszerben sehol sem találtam arra utaló megjegyzést, hogy az ilyen jellegű kérdések egyértelműen a rossz, hibás kérdések kategóriájába tartozna és kérdésmegvonást eredményez.

Teljesen igazad van, esetleg írhatsz Hatepsutnak, vagy az info-ra, nem tudom hogy gondoltál-e már erre. Azért is jó erről a problémáról beszélni mert remélhetőleg előbb-utóbb jobban odafigyelnek erre is. Nem mintha én hozzá tudnék tenni valamit az itt már sokszor elmondottakhoz.

DeanUchiha

Javaslom mosd ki a szád. Ha a fórumra írsz -mivel ez nem a te szócsöved- gondolom érthető, ha válaszolnak arra amit írsz. Ha az alapműveltség a Győzike show lesz, azonnal írok neked pü-t.


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.08.15. 15:00:38-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.68
utáltDeanUchihaFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1611. hozzászólás - 2010.08.15. 15:00:29
1. Kérlek pöttöm akkor válaszold meg hogy miről híres München!
2. Tényleg szeretem őket, de ettől függetlenül nem mondhatni hogy noname zenekar.
3. elmúltam 14, cangázni nem megyek mert hazavágtam a kerót
4. még nem codoztam de állítólag jó játék! De CS-zni szeretek!
A hozzászólást DeanUchiha módosította 2010.08.15. 15:06:37-kor
Pontszám: 1.46
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1612. hozzászólás - 2010.08.15. 15:04:54 (Válasz DeanUchiha #1611 hozzászólására.)
1. Kérlek pöttöm ribi akkor válaszold meg hogy miről híres München!
2. Tényleg szeretem őket, de ettől függetlenül nem mondhatni hogy noname zenekar.
3. elmúltam 14, cangázni nem megyek mert hazavágtam a kerót
4. még nem codoztam de állítólag jó játék! De CS-zni szeretek!
5. Lehet hogy a lexikális tudásom 0-a, de gondolom neked meg van 18 diplomád és a McDonald's-ban szolgálsz fel minden nap... emellett még mindig anyáddal élsz, és gondolom nem vagy egy szépség királynő aminek következtében, egy kiéhezett baszatlan ribanc vagy!

Javíts ki ha tévedek!



Túlmész a jó ízlés határán. Itt senki nem így beszélt veled - te vagy az agresszor. Pár hasonlóan megtévedt ember betalált nemrég, de neked szebben írom meg, hogy mi van ha kultúra=0.
Két dolognak örülhetsz. Annak, hogy ezért csak moderáltatni fognak és letiltani és annak, hogy nem szemtől szembe ülsz velem.

Pöttömpannát pedig személyesen ismerem. Ha gondolod gyere el a találkozóra és meglátod milyen kedves, csinos lány. Ott elmondhatod hogy miért is beszélsz így.
A hozzászólást Let. módosította 2010.08.15. 15:08:35-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.58
utáltDeanUchihaFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1613. hozzászólás - 2010.08.15. 15:09:50
A jó ízlés határán már rég túlléptem! Alapjáraton vagyok barom! Semmi személyes...
Másrészről, attól függetlenül hogy alpári módon fogalmazok, nem jelenti azt hogy egy tuskó vagyok! Egyszerűen csak hirtelen haragú és felbosszantott az értékelés!

Ezt a kérdést most tettem fel:
Mi volt a foglalkozása Arany Lászlónak (1844-1898)?

Még nem értékelték! Lát benne valaki hibát? Ha igen mondja nyugodtan, nem fogom lehurrogni!

Ui.: módosítottam a nem megfelelően megfogalmazott hozzászólásaimat.
A hozzászólást DeanUchiha módosította 2010.08.15. 15:11:11-kor
Pontszám: 1.62
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1614. hozzászólás - 2010.08.15. 15:10:49 (Válasz DeanUchiha #1611 hozzászólására.)
A hangnem és a sértegetés vállalhatatlan.
Eddig mindenki korrektül szólt hozzád.
Takarodj minden higgadtságoddal valahova, mert ez tűrhetetlen.
Pontszám: 7.92
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1615. hozzászólás - 2010.08.15. 15:12:24 (Válasz DeanUchiha #1613 hozzászólására.)
Jó, tegyük fel, hogy elnézzük az eddigieket.
Meglesz a jó kis kérdésed, oszt nyugi van.
Kellenek a válaszlehetőségek is. Anélkül nem lehet.

[Szerintem Let. nem fogja. És ez így van rendjén.]
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.08.15. 15:13:26-kor
Pontszám: 6.87
utáltDeanUchihaFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1616. hozzászólás - 2010.08.15. 15:12:33
oks
A hozzászólást DeanUchiha módosította 2010.08.15. 15:13:36-kor
Pontszám: 1.62
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1617. hozzászólás - 2010.08.15. 15:17:01 (Válasz DeanUchiha #1616 hozzászólására.)
Nagyon beijedhettél kocka gyerek, hogy most megfutamodsz. Pontosan ezért nem idéztem közvetlenül a hozzászólásodból, hogy ne tudd eltüntetni.
Gondolom remegve szorongatod az egeredet és izzadt kis kezeid remegését próbálod most megállítani, mert remegsz, hogy mi van ha elveszik a hobbidat.
<nevet>
Én vállaltam a játékvezetés előtt is ha a magadfajta primitíveket elküldtem a fenébe, hihetetlen hogy benned még ennyi gerinc sincs. Remélem mostantól senki még csak válaszra sem méltat. Lásd, hogy Semelyik megtisztel egy békülő válasszal és erre nagyjából annyit írsz, hogy nagyon nem érdekel téged amit ő ír.... Aztán "oks"-ra javítod. Szánalmas.
A hozzászólást Let. módosította 2010.08.15. 15:19:42-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.81
utáltDeanUchihaFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1618. hozzászólás - 2010.08.15. 15:23:57
Gondoltam hogy valami ilyen válasz fog jönni! A hobbimat nem fogják elvenni mert azt úgy hívják kőbányai!
Egyéb iránt nem tudom hogy most megint mi bajod van...
Am mekkora kemény hogy a gép előtt neked is mekkora arcod van...
Felőlem megdumálhatunk egy találkát, de akkor igencsak beletaposlak a betonba!
Tudod nem mindenkinek van irodai munkája! A kőműves munkától és a téglapucolástól eléggé kicombosodik az ember! Szóval, ha itt leszel előttem akkor legyen nagy a szád kisfiam!
Pontszám: 1.37
utáltDeanUchihaFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1619. hozzászólás - 2010.08.15. 15:25:42
Valamint ha ennyire rá vagy izgulva pöttöm pannira akkor tedd a kicsi f*szodat a szájába és ne nekem verd a nyálad!
Pontszám: 1.27
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1620. hozzászólás - 2010.08.15. 15:30:10 (Válasz DeanUchiha #1618 hozzászólására.)
Mikor veszed észre, hogy az egyetlen mindent túlreagáló agresszor te vagy?
De el se hinnéd, ha látnád milyen mértékben!
Panna írt neked, belemagyaráztál annyi sértő és gusztustalan mocskot, ami nem tudom, hogy fért mögé.
Amikor a leírt kérdéseid [szavakat, ember, sima szavakat!] véleményeztünk, te belebeszélted, hogy mi tuskó bunkónak tartunk.
Álljunk le. Ennek semmi értelme.
Most épp a szavaiból tippeled meg az alkatát?
Mi jön még?
A péniszmérete! Remek.
Van még lejjebb?
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.08.15. 15:35:25-kor
Pontszám: 7.92
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője