Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3681. hozzászólás - 2013.11.29. 09:48:08 (Válasz diabolis #3680 hozzászólására.)
Ha olyan kerdest teszel fel a vegzeturrol, amit egy elso szintu meg nem tudhat, azt mindig ezzel utasitjak el. Ha olyat, amit tudhat elso szintu is, az altalaban mar szerepelt ertekelest kap.
Pontszám: 7.10
fórumozódiabolisFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3682. hozzászólás - 2013.11.29. 20:26:53 (Válasz Kocos #3681 hozzászólására.)
Hirtelen felteszek neked 40 olyan kérdést, amire google nélkül nem fogod tudni a választ. A VU-nak pedig van wikije.
Pontszám: 5
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3683. hozzászólás - 2013.11.29. 21:17:33 (Válasz diabolis #3682 hozzászólására.)
Nem értem, miért hőzöngsz. Kóc leírta, hogy miért nem fogják elfogadni az ilyen kérdéseket. Erre jössz azzal, hogy a te farkad a nagyobb? wtf
Pontszám: 8.42
közkedveltDalamarNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3684. hozzászólás - 2013.12.18. 17:27:48
Hány fős csapatok játsszák a kosárlabdát?

3
5
11
9

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Tényleg nem akarjátok már kivenni ezt szar (finoman fogalmazva) küldetést? Nem tudom ebbe mi a rossz, de most nem tudok megint haladni a küldetéssel. Az értékelők igencsak megérdemelnének már egy kitüntetést játékos szívatás kategóriába.
Pontszám: 5
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3685. hozzászólás - 2013.12.19. 14:29:22 (Válasz Dalamar #3684 hozzászólására.)
Namost van egy kis bibi a kérdéseddel:

Jelesül mi van a cseresorral/cserejátékosokkal, tehát a kerettel akik nevezve vannak, illetve te konkrétan mire/kikre gondoltál?

- Hányan vannak a pályán egyszerre egy csapatból? Vagy hány fős egy csapat ?

Az első kérdésre 5 fő a válasz, de ennél lehet kevesebb is pl. kipontozódás miatt, a második kérdés pedig szabályrendszere válogatja, más a keret bajnokságon, felkészülésin, válogatott meccsen stb...

Szóval gyanítom, hogy a kérdésed azért bukott meg, mert nem egyértelmű...

Egyébkén t nem érdemes dühöngeni a kvíz ilyen, én is átéltem....párszor...
A hozzászólást Syabo módosította 2013.12.19. 14:29:32-kor
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.78
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3686. hozzászólás - 2013.12.19. 14:38:30 (Válasz Syabo #3685 hozzászólására.)
+ a streetball is kosárlabda mint sport, és azt meg annyian játsszák ahány féle..
(1-1, 2-2, 3-3, 4-4, 5-5)
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3687. hozzászólás - 2013.12.19. 14:59:59
Azt már nem is mertem írni...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.78
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3688. hozzászólás - 2013.12.20. 10:24:02
Ez egyszerűen marhaság.Kötekedés.Elsőre minden épelméjű ember arra gondol ,amiről a kérdés szól. Hány fős csapatok játsszák a kosárlabdát?. Nem azt kérdezte,mekkora egy csapat keretlétszáma.Nem tért ki rá,hogy esetleg miféle speciális formátumokra gondol,tehát semmifélére. Lehet belemagyarázni ,belekötni,de azért mert valamit lehet,nem biztos hogy kell is.

-Hány óra?
-Úgy érted,most? Ebben az országban? 12 vagy 24 órás formátum szerint?,tizes számrendszerben?,pontos óra szerint,vagy olyan szerint,ami késik/siet/áll?...


Mindkét előttem írt indok esélyes a decemberi Arany Fogsor díjra.
Báró Samedi
Pontszám: 7.52
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3689. hozzászólás - 2013.12.20. 11:27:09 (Válasz Azazel #3688 hozzászólására.)
Ez esetben tedd fel kérdésnek, hogy "hány óra?" Hátha átmegy.

Megnyugtatlak, nem én húztam le a kérdést, sőt gondom még csak nem is Syabo; és attól hogy szerinted ez szar magyarázatnak, még a kérdés sajna nem ment át. A felháborodásod arra kellene irányítani, aki visszadobta, nem akik segítenének megérteni, hogy talán miért.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.69
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3690. hozzászólás - 2013.12.20. 12:25:50 (Válasz Azazel #3688 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2013.12.20. 10:24:02
Ez egyszerűen marhaság.Kötekedés.Elsőre minden épelméjű ember arra gondol ,amiről a kérdés szól. Hány fős csapatok játsszák a kosárlabdát?. Nem azt kérdezte,mekkora egy csapat keretlétszáma.Nem tért ki rá,hogy esetleg miféle speciális formátumokra gondol,tehát semmifélére. Lehet belemagyarázni ,belekötni,de azért mert valamit lehet,nem biztos hogy kell is.


Majdnem.
Igazabol a kutya ott van elasva, hogy mig gurulos fociban mondjuk felmegy 11 ember a palyara, es a merkozes 1-1 pontjan kicserelnek 1-1 embert, de alapvetoen ez olyan, mintha az adott embert kivennek a csapatbol es egy masikat tennenek be a helyere, addig a kosarlabdaban a cserek szama korlatlan, es palyan levo emberek folyamatosan valtoznak. Ilyen ertelmeben a teljes keret itt sokkal inkabb tekintheto csapatnak, mint a palyan levo emberek. De mondok egy eklatansabb peldat. Hany fos csapatok jatszak az amerikai focit? Egyszerre 11 ember van a palyan, akarcsak a gurulos fociban, de ha azt mondanank, hogy 11 ember alkot egy csapatot, akkor elfeledkeznenk arrol az aprosagrol, hogy marcsak a posztok szama is lenyegesen meghaladja ezt a szamot.
A hozzászólást Kocos módosította 2013.12.20. 12:26:34-kor
Pontszám: 6.40
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3691. hozzászólás - 2013.12.20. 12:26:12 (Válasz Offsboy #3689 hozzászólására.)
Bocsánat, amiért nem volt egyértelmű a célpontom...természetesen annak szól,aki visszadobta.
Másrészt feltételeztem,hogy mindketten komolyan gondoltátok az általatok említett kifogásokat, ha nem így volt,akkor sorry,és visszavonom a díjat
Báró Samedi
Pontszám: 7.54
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3692. hozzászólás - 2013.12.20. 12:36:00 (Válasz Kocos #3690 hozzászólására.)
Nem győztél meg.
Bizonyára bennem van a hiba,hogy számomra igenis egyértelmű volt a kérdés.Továbbra is úgy gondolom,hogy elitélendő,és utálandó az a magatartás a kvízadminok részéről(tisztelet a kivételnek),hogy megpróbálnak megfeszített agymunkával hibát találni a kérdésekben,és ha nem megy,akkor valami lehetetlen,és hajánál fogva előrángatott megoldással kreálnak egyet.
Talán csak azért történik,mert annyira lelkiismeretesek,hogy megpróbálnak kiszűrni minden olyan kérdést,amibe egyes játékosok hasonló módon bele tudnának kötni...de nem hiszem hogy egészen pontosan ez lenne a feladatuk.
Báró Samedi
Pontszám: 7.54
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3693. hozzászólás - 2013.12.20. 13:06:30 (Válasz Azazel #3691 hozzászólására.)
No problem
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3694. hozzászólás - 2013.12.20. 13:09:49 (Válasz Azazel #3692 hozzászólására.)
Hja kérem, ahogy írtad...

Számodra egyértelmű a kérdés.... van aki számára nem... pl. számunkra sem...

Nem ez a legrosszabb kérdés, vannak ennél sokkal rosszabb, vagy bugyutább kérdések, sőt helyesírási hibás kérdések is vannak még mindig benn a rendszerben...

Én csak azt mondom, hogy ha egy kérdés nem egyértelmű, arra nem lehet egyértelmű választ adni...

Magyarul, ha a kérdésre kérdés a válasz, akkor gond van....

Még valami:

Az, hogy neked igazad van, nem jelenti automatikusan azt, hogy a dolgok úgy vannak jól... ahogy ez term. ránk is vonatkozik... mi csak egyfajta nézőpontból - a sajátunkból - reagáltunk a kérdésre illetve annak elutasítására... mi így gondoljuk...

Marhaság lenne? Nos lehet, ámbár elég nagy bátorság és botorság valakit a véleménye, nézőpontja alapján megítélni, vagy minősíteni...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.78
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3695. hozzászólás - 2013.12.20. 14:04:12 (Válasz Syabo #3694 hozzászólására.)
Eszem ágában sincs bárkit is minősíteni. Az érvelést minősítettem,nem az érvelő személyt Mindenkinek lehet saját véleménye,ami természetesen eltérhet bárki más véleményétől.Lehet véleményed a kérdésről,ahogyan nekem is a véleményedről,mindez nem jelenti azt,hogy egymásról lenne véleményünk

A legfőbb véleményem pedig továbbra is a kérdések értékelésének módjáról van,de ezt már kifejtettem néhányszor.
Báró Samedi
Pontszám: 7.54
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3696. hozzászólás - 2013.12.20. 14:07:52 (Válasz Azazel #3695 hozzászólására.)
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.78
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3697. hozzászólás - 2013.12.20. 14:29:16 (Válasz Azazel #3692 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2013.12.20. 12:36:00
Bizonyára bennem van a hiba,hogy számomra igenis egyértelmű volt a kérdés.Továbbra is úgy gondolom,hogy elitélendő,és utálandó az a magatartás a kvízadminok részéről(tisztelet a kivételnek),hogy megpróbálnak megfeszített agymunkával hibát találni a kérdésekben,és ha nem megy,akkor valami lehetetlen,és hajánál fogva előrángatott megoldással kreálnak egyet.


Szerintem meg az adminoknak az a dolga, hogy ne keruljenek be szar kerdesek. Es igy is kerulnek be, szoval tul engedekenyek. Azt elhiszem egyebkent, hogy kerdesfeltevokent ugy erzed kicsit engedekenyebbeknek kellene lenniuk, ugyanakkor holnap amikor kvizelsz a pokolba kivanod majd oket, hogy ilyen szar kerdeseket miert engednek be. Sajnos mindket kivansagodnak nem tudnak megfelelni.
Pontszám: 8.07
közkedveltDalamarNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3698. hozzászólás - 2013.12.21. 17:52:27
Látom elindítottam valamit nem volt szándékos, nem akartam én vitát igazából azért voltam birka mert nem másoltam be előtte a kérdést:(
A fő probléma nem is az, hogy nem ment át a kérdésem hanem, hogy ez valakit a továbbjutásába akadályoz ezért kellett volna már régen kivenni ezt a küldetést és fele ennyi vita nem lenne belőle.
Én már lassan 4 éve játszom igaz itt mostanában kezdtem el fórumozni ezért elfelejtettem, hogy be is lehet másolni mit is szeretnék feladni és mindegyik karimmal végigcsináltam ezt a tortúrát a kvízes küldivel
Azért köszönöm a válaszokat megértem a helyzetet a következő kérdést majd bemásolom a megfelelő topikba és akkor talán sikerül
Pontszám: 6.67
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3699. hozzászólás - 2013.12.21. 18:22:04 (Válasz Kocos #3697 hozzászólására.)
Ha nem képesek megfelelni annak a kihívásnak,hogy a tényleg rossz,hibás,ultragagyi kérdéseket visszadobják,és a jó,megfelelő,még elmegy kategóriát beengedjék,akkor talán nem a megfelelő feladatot bízták rájuk...

Tudom,tapasztalom,hogy azok vannak köztük többségben( szerencsére),akiknek ez nem okoz gondot,jó lenne ha kiszűrnék maguk közül az alkalmatlanokat.Továbbra is abban látom a problémát,hogy sok rettentően rossz kérdés bekerül,ugyanakkor legalább ugyanannyi elfogadható kérdést dobnak vissza( ezt az itteni postok alapján mondom,ami lehet hogy nem reprezentatív) .A gagyi,hibás kérdések amik bekerültek,bosszantóak,viszont a kis jóindulattal elfogadható visszadobott kérdések akár jelentősen hátráltathatják is a karakter fejlődését.(kvízkérdéses küldi)
Báró Samedi
Pontszám: 7.53
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3700. hozzászólás - 2013.12.21. 22:22:41
Oh igazából van egy mondat, valami olyasmi, hogy a kérdés túl specifikus. NA, az a kedvencem.
Mert véleményem szerint ilyennel van tele a kvíz. Mert miért alap a Star Trek, vagy a Gyűrűk Ura, vagy a Star Wars? Ebből töménytelen mennyiségű kérdés van.
De ha valaki más műfajú filmmel kapcsolatban tesz fel kérdést (ami lehet hasonlóan népszerű mint a fentiek), akkor azt visszadobják.

Azt gondolom, hogy az adminok szubjektív ítélete ilyen szempontból eléggé bosszantó.

De csak mondom. Ha már így belementünk abba, mi mindent lehetne másképp bírálni, értékelni kvíz adminként.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.89
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője