Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2881. hozzászólás - 2011.07.03. 19:41:16
Szépnek valóban szép kérdés, de melyik lett volna a helyes válasz? Mert én abszolút laikusként most utána nézve, négy külalakilag igen hasonló kastélyt találtam (a homlokzata felől nézve mindegyik egy amolyan szögletes-szárnyas U betűt formáz) és a wikipédia hozza mind a négyhez a barokk stílust. Tudom hogy nem 100%-ig megbízható barátnő, de ha nem ott nézem meg, akkor a négy kastélynak egyesével utánajárni már erősen súrolja, ha nem lépi át az 5 perces határt. Innentől pedig sajnos speciális, bármennyire szép kérdés. Ezzel szemben, (bár szerintem simán lexikális, a franciának utánanézni kb fél perc volt mikor megkaptam vadászat közben).
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.93
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2882. hozzászólás - 2011.07.03. 19:50:48 (Válasz Lanmandragoran #2881 hozzászólására.)
Hát a nagycenki bizony klasszicista wiki szerint is, talán nem szerencsés ilyen közeli korból választani vagy jobban térjen el, mert az igaz, hogy késő barokknak is írja.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.78
népszerűTasenkoFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2883. hozzászólás - 2011.07.03. 20:31:25
A Széchenyi-kastély klasszicista stílusban épült. A két stílus között művészettörténeti tanulmányaim szerint jelentős a különbség. Valamint szerintem nem helyénvaló eljárás egy kérdést a szerint megítélni, hogy hány perc alatt lehet kikeresni a helyes választ a neten. Továbbra is állítom, hogy ha a Charles Garnier munkássága nem igényel speciális érdeklődést, akkor az én kérdésem sem. Sőt...!
Pontszám: 7.70
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2884. hozzászólás - 2011.07.03. 21:12:17 (Válasz Tasenko #2883 hozzászólására.)
Én meg fenntartom azon véleményem miszerint admin se tudta eldönteni, hogy a nagycenkit hova tegye mivel 1750 re kész volt így igen csak beleesik még barokkba ami azért látszik is alaprajzán is. Ezt megváltoztatnád egy időben távolabb esőre még most is átmenne a kérdés.

Tehát nem azért kaptál speciálist mert a kérdésed az hanem egy szakértő kell hozzá, hogy a klasszicista jegyeket felfedezze mivel még nagyon vegyes volt ekkor az építészete. Max én a "nem egyértelművel" küldtem volna vissza. Végeredmény ugyanaz azt hiszem.
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.07.03. 21:14:40-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.52
kedvelt tagArchandFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2885. hozzászólás - 2011.07.04. 17:29:21
Énnekem is baj... Szörnyen unom, hogy a kis 10 évesek úgy értékelnek, amit ők nem tudnak, az rossz. Példa hibára:

Hol él a Vénséges Morla? (Michael Ende)
Amargantban
Az Elefántcsonttoronyban
A Déli Jósdánál
A Szomorúság Ingoványában

Erre azt mondták, helyesírási hiba, míg pl. vki úgy írja, Edward Allen Phoo, és ezt a baromságot elfogadják!
Pontszám: 5.85
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2886. hozzászólás - 2011.07.04. 20:28:21 (Válasz Archand #2885 hozzászólására.)
10 évesek tudtommal nem értékelnek, de igazad van, ez tényleg hibás értékelés. Spec járt volna rá, mivel egy mű részleteibe kérdez bele.

Idézet: Archand - 2011.07.04. 17:29:21
Énnekem is baj... Szörnyen unom, hogy a kis 10 évesek úgy értékelnek, amit ők nem tudnak, az rossz. Példa hibára:

Hol él a Vénséges Morla? (Michael Ende)
Amargantban
Az Elefántcsonttoronyban
A Déli Jósdánál
A Szomorúság Ingoványában

Erre azt mondták, helyesírási hiba, míg pl. vki úgy írja, Edward Allen Phoo, és ezt a baromságot elfogadják!
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.94
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2887. hozzászólás - 2011.07.04. 20:31:22 (Válasz SuperEgo23 #2875 hozzászólására.)
Idézet: SuperEgo23 - 2011.07.02. 22:43:53
Szerintem, ha szépen és nem kérdőre vonóan, szólsz, akkor admin fogja venni a fáradtságot és javítja helyetted miután elfogadja.


Nem vágom miért kéne az adminnak dolgozni a játékos helyett. Én is jellemzően ékezetmentes billantyűzetet használok, de ha kérdést teszek fel, azért megerőltetem magam, és nyomok egy balalt+shift-et. Valami egészen új dolgot tanultál, egy új képességet szereztél (igényesség: 1. szint). (ld. enc.)
A hozzászólást Morzkod módosította 2011.07.05. 06:36:02-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.94
kedvelt tagMoncsaNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2888. hozzászólás - 2011.07.05. 10:14:55
Sziasztok,

Második kérdés feltevésemet utasították/tok el az elsőre azt az értékelést kaptam, hogy túl speciális mert tánccal kapcsolatos kérdés volt, bár van táncművészet kategória. (????)
A másodikra próbáltam egy olyat amit az egyik kedves barátom talált ki (és nem tette fel a kvíz kérdések közé):

Fák nélküli erdők, Ház nélküli városok, Víz nélküli folyók. Mondd meg nekem: mi vagyok?

pusztaság
sarkvidék
sivatag
térkép

Ez is elutasításra került, mondván szerepel a kérdések között.
Mivel ez a kérdés - találós kérdés - mondhatni saját kitaláció és a szerző nem tette fel még a kérdést a kvízben, azt szeretném megtudni, hogyan szerepelhet a kérdések között???????

Ezzel sajnos csak a lelkesedés veszik el, kicsit becsapás és félvállról való értékelés szaga van a dolognak, ami nem lenne baj, ha nem küldetés lenne........

Köszönettel várom visszajelzéseteket.
Üdv: Nanu
Pontszám: 7.50
fórumozóJerryleeFérfi
Végzetúr tehetség
236 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2889. hozzászólás - 2011.07.05. 10:54:55
Melyik pár nem illik a sorba logikailag az alábbiak közűl?

Rómeó és Júlia
Trisztán és Izolda
Zéta és Emőke
Stan és Pan

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Most mi nem értelmezhető abban, hogy Stan és Pan nem voltak szerelmesek egymásba? ( legalábbis erről nincsen adatunk )
"Vidám és jó volt, s tán konok,
Ha bántották vélt igazában,
Szeretett enni s egyben-másban
Istenhez is hasonlított"
Pontszám: 6.39
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2890. hozzászólás - 2011.07.05. 12:22:42 (Válasz Moncsa #2888 hozzászólására.)
Az, hogy van táncművészet kategória, nem jelenti azt, hogy minden táncos kérdés bekerülhet.

A másik kérdéseddel pont az a gond, amit írtál, hogy találós kérdés, amivel már tele van az adatbázis. Ilyenkor nem feltétlenül az adott kérdésnek kell már szerepelnie, hanem a kérdés típusból van sok. (Emellett helyesírási és stilisztikai hibák is vannak benne.)
Pontszám: 4.21
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2891. hozzászólás - 2011.07.05. 12:25:44 (Válasz Jerrylee #2889 hozzászólására.)
Pont ez a gond, ha te azon logika alapján akarod megtudni a választ, hogy kik nem voltak szerelmesek, akkor írd oda! Ha nincs ott a kérdező szándékáról információ, mi alapján jelölt helyes választ, onnantól kezdve bármilyen logikát lehet találni bármelyik válaszra, miért is az a helyes. Nyelvtani, időbeli, helyszínbeli, stb.
Azaz ebben az esetben: Melyik pár tagjai nem voltak szerelmesek egymásba? Vagy kicsit lágyabban, melyik pár nem illik a többi közé az egymás iránti érzelmek tekintetében?
Pontszám: 5.28
fórumozóJerryleeFérfi
Végzetúr tehetség
236 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2892. hozzászólás - 2011.07.05. 12:34:51 (Válasz Craslorg #2891 hozzászólására.)
Óóóóóó Cras, mennyire hiányoztál innen ( is ) ... de azért kösz. Szóval nem kell felrakni kérdést és akkor nem kötnek bele, igaz? Ezt kellene mondani és akkor már világosabb lenne. Amúgy meg a kérdések 80 százalékába logikailag bele lehet kötni...nem az zavar, hogy azokba miért nem, hanem az, hogy ebbe miért...?
"Vidám és jó volt, s tán konok,
Ha bántották vélt igazában,
Szeretett enni s egyben-másban
Istenhez is hasonlított"
Pontszám: 5.04
kedvelt tagMoncsaNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2893. hozzászólás - 2011.07.05. 12:38:25 (Válasz Craslorg #2890 hozzászólására.)
Alapvető táncművészeti kérdés volt....

Igen felkészítettek többen is, hogy ez a kvízes dolog itt így működik és ne is próbálkozzak, mert mindenre van válasz....na ezt most már látom sajnos Én is, és szomorú, hogy így van kifogás - kifogás hátán ..... értelmetlenül....valóban igaz, nem lehet igazad...

mai fejlesztés:
- A kvíz adminok kaptak lehetőséget, hogy akinek aktív a kvízkérdés író küldije, annak a küldijét elfogadhassák úgy, hogy a kérdés nem kerül az adatbázisba.

???????????????????????????????????????????????????????????????????
Aktív a küldetésem....másodszor is.....
Pontszám: 7.75
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2894. hozzászólás - 2011.07.05. 12:44:04 (Válasz Moncsa #2893 hozzászólására.)
Mint a találkozón erről szó is volt, abban az esetben fogják használni, ha a kérdés "már szerepelt". Ha a kérdést lexikálisnak, speciálisnak, egyéb okokból rossznak ítélik, továbbra se fogják használni. A már szerepeltnek azért van jelentősége, mert sokan jó kérdést írnának, csak azok már bent vannak. Hogy ezt mikortól használják a mai nap, nem tudom, akinek beengedtek már így kérdését az majd jelzi.
(Beragadt a kérdőjeled a billentyűzeten.)
Pontszám: 4.21
kedvelt tagMoncsaNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2895. hozzászólás - 2011.07.05. 12:55:46 (Válasz Craslorg #2894 hozzászólására.)
Tökéletes válasz, stilisztikailag és helyesírásilag is megfelel, hát még a tartalom!

Bemásolom a kérdésre adott értékelést:
"A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban."

..és akkor most mondtál magadnak ellent.

De ezek szerint ha kimásolok egy kérdést az tökéletes lesz, mert ugye bár szerepel az adatbázisban de, a leírtak alapján kénytelenek lesztek elfogadni, hiszen aktív a küldetésem ......
Pontszám: 7.75
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2896. hozzászólás - 2011.07.05. 13:03:58 (Válasz Moncsa #2895 hozzászólására.)
Teljesen egyszerű, ahelyett, hogy itt méltatlankodtok vehetnétek a fáradságot és a "Vajon elfogadják..." topicban először kérdeznétek. Hozzávetőlegesen 90%- ban az amire azt mondják, hogy rendben van az át is fog menni. Talán rajtam kívül senki nem jár oda, hogy ott okoskodjon egy kicsit először és ne utána itt!

Egyébként meg pont rossz emberrel kötözködsz, mert Cras lesz az egyik aki segíteni fog, ha abba a topicba írsz először!
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.07.05. 13:05:23-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 3.93
fórumozóJerryleeFérfi
Végzetúr tehetség
236 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2897. hozzászólás - 2011.07.05. 13:06:21 (Válasz SuperEgo23 #2896 hozzászólására.)
Nem járunk...de Te okoskodsz helyettünk eleget itt is, ott is, máshol is
"Vidám és jó volt, s tán konok,
Ha bántották vélt igazában,
Szeretett enni s egyben-másban
Istenhez is hasonlított"
Pontszám: 5.20
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2898. hozzászólás - 2011.07.05. 13:08:20 (Válasz Jerrylee #2897 hozzászólására.)
Mert te meg rendes ..... vagy. Azt tudod ki, mikor ír el egy pár betűt, de fingod sincs mi alapján fognak egy kérdést szinte 100% osan átengedni.


Ja és, hogy tud még biztosan sokáig fogok sok helyen "okoskodni", mert szeretem az ilyen agyon iskolázott ...., mint te.
A hozzászólást SuperEgo23 módosította 2011.07.05. 13:10:37-kor
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.32
kedvelt tagMoncsaNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2899. hozzászólás - 2011.07.05. 13:09:53 (Válasz SuperEgo23 #2896 hozzászólására.)
Sajnos ez szubjektív megítélés, kénye kedvük szerint értékelnek, legtöbbször igazságtalanul.
Nem kérdésíró bajnok szeretnék lenni, csak a küldetést szeretném letudni, de úgy látom reménytelen.
Pontszám: 7.75
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2900. hozzászólás - 2011.07.05. 13:17:30
Hiába szavazzátok le hsz-eket, ez akkor is így van. Egyébként Moncsa összerakok neked szívesen egyet csak, hogy lásd admin ne tehet arról, hogy sokan csak ebbe a topicba hajlandók ide fáradni...
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 3.07
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője