Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
301 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3841. hozzászólás - 2018.09.24. 18:53:41 (Válasz aandi #3839 hozzászólására.)
Minek teszel fel új kérdéseket, nem értem. Kérd érte a LE-t, kérdezés nélkül. Az egész kérdezősdi egy baromság. Meg kéne szüntetni, de gondolom, úgy átszőtte már a játékot, hogy nehéz lenne.

Ember nincs, aki elolvassa őket, ha nem lenne kvízkereső, már senki nem játszana a játékkal. De ez is idegesítő időhúzás, csak klikkelgetsz, mint egy hülye, kijelölés, klikk, kvízkereső, klikk, megjelőlés, klikk, aztán újra...
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.27
mindenki kedvenceLuffy17Férfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3842. hozzászólás - 2020.03.02. 18:20:54
A következő kérdést tettem fel kb több mint egy hete. És nem kerül elfogadásra. Szintet lépek lassan és a feladatokért járó jutalmat sem tudom így átvenni mert teljesítenem kell egy küldetést, de más küldetést ezen kivül nem tudok teljesíteni, a jelenlegi szintemen....

Hányadik szinten találkozhatsz a játékban a kárhozat vermével?

V6, Luffy

Lehet ez ügyben tenni valamit?
---
Pontszám: 5
kedvencLira94Nő
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3843. hozzászólás - 2020.12.12. 20:59:18
Sziasztok, van limitje mennyi idő alatt kell 1 kérdésnek kiértékelődnie?

Az első kérdésem november elején tehettem fel kb 3-4 hetet vártam, semmi reakció majd egy idő után jött egy üzenet, hogy rossz értékelést kapott.
Tettem fel egy másik kérdést (még jóval egyszerűbbet) kb 2-3 hete és még arra sem jött reakció.
---
Pontszám: 5
kedvencCosmo55Férfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3844. hozzászólás - 2020.12.12. 22:08:38
Ne túráztasd magad, kevés az érdeklődő. Unalmassá vált a kvíz. A rossz, stb kérdéseket sem törlik.
Pontszám: 8.28
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!