Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
fórumozóGandarvaFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1961. hozzászólás - 2010.10.05. 07:27:00
Köszönöm a gyors és hasznos hozzászólásokat !
Tisztelettel : Teknoyogi
Pontszám: 5
irritálóCsigusz83Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1962. hozzászólás - 2010.10.05. 20:21:12
Helló!

Beleolvasgattam a fórumba, hogy találok e az én hibámhoz hasonlót, de volt rá példa! Nem olvastam el minden oldalt, úgyhogy előre is elnézést, hogy ha már válaszoltatok rá de én is megkérdezném, hogy mire véljem ezt az értékelést!

Ki volt Zsákos Frodó, édesapja?

Bilbó?
Elrond?
Drogó?
Beregond?

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Na most a problémám a következő!
1- Már találkoztam gyűrűk ura kérdéssel, mégpedig hány főből áll a szövetség? ez nem speciális? aki látta a filmet az én kérdésemre is tudná a választ!!!!!
2- Találkoztam olyan kérdéssel, hogy mikor lett pápa János Pál, vagy valami hasonló! na most pl, engem nemigazán érdekel a vallás, számomra nem az érdeklődési köröm, tehát nekem ez speciális! És még sorolhatnám, hány olyan kérdéssel találkoztam, amire rá illene az, hogy speciális!! Sőt valakinek írtátok, hogy azért nem fogadtátok el, mert a sok fiatal, nem tudna rá válaszolni!! Azért megnézném, hogy kérdések 80%-ra hány tizenéves tudna válaszolni!!
3- MINDENKI TUDATLAN CSAK MÁS MÁS TÉMÁBAN!!!!! Tehát, ilyen elven alapulva minden kérdés speciális érdeklődési körü!!

Röviden ennyi
Pontszám: 4.33
kedvelt tagBernardoFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1963. hozzászólás - 2010.10.05. 20:41:28
Ne mérgelődjetek
Van 10 ember akinek az érdeklődési körét elfogadják és abból fogadnak el kérdéseket ami már egy kicsit nehezebb azt kidobálják !
Pontszám: 4
irritálóCsigusz83Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1964. hozzászólás - 2010.10.05. 20:53:29 (Válasz Bernardo #1963 hozzászólására.)
Idézet: Bernardo - 2010.10.05. 20:41:28
Ne mérgelődjetek
Van 10 ember akinek az érdeklődési körét elfogadják és abból fogadnak el kérdéseket ami már egy kicsit nehezebb azt kidobálják !


Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem mérgelődök, inkább igazságtalanak tartom a dolgot, főleg úgy hogy találkoztam teljesen ugyanebben a témában, film, vagy akár a könyv alapján feltett kérdéssel!!!! Na ez a bosszantó!!
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1965. hozzászólás - 2010.10.05. 20:55:14 (Válasz Csigusz83 #1962 hozzászólására.)
Egy műrészleteibe való kérdezés - kevés kivételtől eltekintve - speciális ismereteket feltételez. Frodó apjának a neve pont ez a kategória, lévén nincs jelentősége a műben, csak megemlítik az elején és a függelékben.

1. A Gyűrűk Urából való kérdések a könyvre vonatkoznak, ne keverjük a filmmel. A szövetség tagjainak a száma jóval fontosabb része a műnek, mint Frodó apjának a neve, ez pont példa a kivételre, amely részlet szerepelhet műből kvízként.

2. János Pál pápa megválasztásának az éve (akár I., akár II. János Pálról beszélünk ugyanaz az esztendő) valóban lexikális ismeret, az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket másold be a kvíz 5 topicba indoklással, hogy szerinted miért nem jó.

3. Nem minden kérdés speciális. Vannak, amelyeket illik tudni, lehet tudni, általános művelő kérdések. Persze ettől lehet speciális valakinek, de az nem a kérdés hibája, hanem az illető esetleg nem foglalkozott vele, nem tanulta meg vagy abszolúte nem érdekli. Ettől persze az emberek zöme még tudja rá a választ.
Pontszám: 7.62
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1966. hozzászólás - 2010.10.05. 21:01:14 (Válasz Bernardo #1963 hozzászólására.)
Igen és sajnálhatod, hogy te ezek szerint nem vagy benne ebben a 10 emberben, így kár is erőltetned a jövőben a kérdésírást szerintem. Azt azért megsúgom, hogy az adminoknak halvány lila fingjuk sincs ki teszi fel az adott kérdést, ily módon csak a kérdést tudják értékelni. Illetve van, mert a tiedet tudják, gondolom a progi jelezheti nekik nagy piros felkiáltójellel, hogy ezt bizony most el kell utasítani, akkor is, ha jó lenne... Javaslom neked a Conspiracy Theory című filmet (Összeesküvés-elmélet Mel Gibsonnal és Julia Robertsszel).

Egyébként javaslom neked a Baromi ötletes kérdéseket, amelyek kiváló kérdések és mégsem tudja rájuk sok ember a választ, mert a gondolkodás művészete sajnos kiveszőben van.
Pontszám: 7.62
irritálóCsigusz83Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1967. hozzászólás - 2010.10.05. 21:19:20 (Válasz Craslorg #1965 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.10.05. 20:55:14
Egy műrészleteibe való kérdezés - kevés kivételtől eltekintve - speciális ismereteket feltételez. Frodó apjának a neve pont ez a kategória, lévén nincs jelentősége a műben, csak megemlítik az elején és a függelékben.

1. A Gyűrűk Urából való kérdések a könyvre vonatkoznak, ne keverjük a filmmel. A szövetség tagjainak a száma jóval fontosabb része a műnek, mint Frodó apjának a neve, ez pont példa a kivételre, amely részlet szerepelhet műből kvízként.

2. János Pál pápa megválasztásának az éve (akár I., akár II. János Pálról beszélünk ugyanaz az esztendő) valóban lexikális ismeret, az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket másold be a kvíz 5 topicba indoklással, hogy szerinted miért nem jó.

3. Nem minden kérdés speciális. Vannak, amelyeket illik tudni, lehet tudni, általános művelő kérdések. Persze ettől lehet speciális valakinek, de az nem a kérdés hibája, hanem az illető esetleg nem foglalkozott vele, nem tanulta meg vagy abszolúte nem érdekli. Ettől persze az emberek zöme még tudja rá a választ.


Köszönöm a gyors választ! Részben kielégített részben nem! A könyvben is illetve a filmben is igen sokszor felmerül az apja neve! Olvastam is, és láttam is a filmet! Azért is mertem feltenni ezt a kérdést! Mégpedig, a történetben megfigyelhető, ha valaki bemutatkozik, mindig megjegyzi, hogy ki az apja!! pl: Glóin fia Gimli stb De ha ez a szabály hát legyen, csak nem tudtam szó nélkül hagyni! A harmadik pontban leírtakkal egyetértek, teljesen igazad van, Kell lenni némi nemű alapműveltségnek, viszont találkoztam, olyan kérdéssel ami latin eredetű sajnos olyan iskolába jártam illetve olyan szakra ahol pl latint nem tanítottak! Erről viszont nem én tehetek!:D Tehát innentől kezdve megint a speciálisnál járunk! Inkább írjátok ki azt hogy már volt ilyen, vagy mittomén, aztán nem bosszankodik az ember! De ez a speciális!! :D
Pontszám: 5
kedvelt tagBernardoFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1968. hozzászólás - 2010.10.05. 21:46:59 (Válasz Craslorg #1966 hozzászólására.)
Én nem sajnálom örülök neki mert én elvagyok igy is mert ezek szerint nagyobb tudásom van mint annak a 10 embernek !
Mivel olyan kérdéseket is feltudok tenni amire ez a 10 ember nem tudja a választ !
De azt te is beláthatod kedves Craslorg hogy van egy pár olyan kérdés amit a szíved szerint te is elvetnél valamilyen indokkal és gondolom te is tettél már fel olyan kérdést amit elvetettek és nem értetted miért .Ha nem akkor bocs!
Pontszám: 4.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1969. hozzászólás - 2010.10.05. 21:52:35 (Válasz Bernardo #1968 hozzászólására.)
Igen, vannak olyan kérdések, amelyek véleményem szerint nem jók, de sokkal kevesebb, mint 1 éve. Ezeket én is gyűjtöm és továbbítom Hatsepsutnak, az adminnak.

Megvallom neked őszintén, hogy az eddigi kérdéseimet mindet kivétel nélkül elfogadták, igaz, nem is írok mindig, csak ha eszembe jut valami. Ennek folyományaként tartok 84 elfogadott kérdésnél. Illetve volt 2 azonnal törölni még a játék legelején, de ott direkt húztam ki a gyufát, tisztában voltam vele, hogy ez lesz a jussom.

Az a 10 ember (tudomásom szerint egyébként 6-8 admin van) nem az alapján értékel, hogy tudja-e a választ vagy sem, mert a kérdéseknél, ha nem egyértelmű, utána néznek és nem csak a helyes válasznak vagy a helyesírásnak, hanem a rossz válaszoknak is, hogy mennyire illik a kérdésbe. Nyilván sok kérdésnél nincs erre szükség, de néha előfordul, hogy 1-1 kérdésnél én is böngészem a netet. A kérdést magát bírálják el, akár tudják rá a választ, akár nem. A 2+2 eredményét is tudják, mégsem fogják elfogadni. Egy jól összerakott logikai kérdést elfogadnak, még akkor is, ha csak a rossz válasz után jönnek rá a csavarra benne.
Pontszám: 7.62
kedvencSunny1016Nő
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1970. hozzászólás - 2010.10.07. 23:02:12
Üdv mindenkinek!

Küldetéshez kellett volna kérdést feltennem, hozzáteszem, nem 2 hete kezdtem a játékot. A V3-on 68-as karim van, rengeteget kvízezek, szóval tapasztalatom van jó és rossz kérdésekkel egyaránt. Nem szeretek hülyeséget kérdezni, sem hülye kérdésekre válaszolni a kvízek során.
Nem értem, mi a hiba a kérdésemmel. Dőlt betűkkel indokolni is tudom, hogy miért írtam az alábbi válaszokat lehetőségként.

Miért szállnak alacsonyan a madarak, ha közeleg az eső?

Mert a rovarok, amikre vadásznak, szintén alacsonyan repülnek a pára és a légnyomás miatt (kieg. a madár is élőlény, és bármily meglepő, táplálkozik is...)
Mert félnek, hogy vizesek lesznek (kieg. Könyörgöm, esőben is repülnek, ha muszáj)
Biztonságosabbnak érzik, ha közelebb vannak a talajszinthez (kieg. ott is vizesek lesznek ergó kilőve)
Megijednek a villámlástól vagy a mennydörgéstől (kieg. ez nem indok az alacsony repülésre)

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

1. Véleményem szerint a válasznak nem feltétlenül kell egyértelműnek lennie, a kvíz nem arra van, hogy 5 évesek oldják meg, hanem arra, hogy az agyunkat is kicsit tornáztassuk a nagy öldöklések közepette.
2. Rossz nem lehet válasz, mert ha az lenne vagy bizonytalan lennék a valóságtartalmában, nyilván nem itt próbálkoznék a kiderítésére, hanem utánanéznék a google-al...
3. Aki erre rossz választ ad, azt illendően megkérem, hogy járja újra az általános iskolát, ugyanis megkérdeztem ezt egy 11 éves(!) gyerektől, aki ugyanezt válaszolta, csak a saját szavaival, pedig választási lehetőséget sem mondtam neki.
3. kieg. Aki nem szeretné újra járni az elemit, az kérdezzen meg egy 50 fölötti ismerőst, rokont, szomszédot...stb. ugyanezt a választ fogja kapni, ugyanis nem csak az iskolában fordul elő ez a kérdés, hanem nagyanyáink és nagyapáink is nagyon jól tudták, ugyanis a néphiedelem és a biológiatanár véleménye egyezik ebben az esetben. Aztán, hogy most a tyúk vagy tojás volt-e
előbb, szerintem ne itt és most vitassuk meg.

Maradok tisztelettel
Pontszám: 7.75
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1971. hozzászólás - 2010.10.08. 05:14:25 (Válasz Sunny1016 #1970 hozzászólására.)
Szervusztok!

Sunny, a kérdés alapvetően beférne... de(!) a poénosnak tűnő válaszok nem megfelelőek.

Működhetne talán, ha például a jó válaszhoz hasonlóan állítanád össze a válaszokat, nem próbálnád az emberi viselkedésekkel magyarázni. Az, hogy félnek, hogy vizesek lesznek, az már önmagában ok lehet az elutasításra, a játékosok hülyének nézése okán.

Kicsit kidolgozandó új válaszok:

A rovarok repülnek alacsonyan, amivel táplálkoznak.
A növekvő légnyomás lenyomja őket.
A magasban erősödő szelek elől menekülnek a nyugodtabb alsó légrétegekbe.
A villámok elektromágneses sugárzása zavarja a tájékozódásukat.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.52
népszerűtlenNettycicusNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1972. hozzászólás - 2010.10.08. 18:31:42
Melyik a legerősebb anyag?

ólom
carbon
gyémánt
grafén

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Hagy kérdezzem már meg miért nem értelmezhető ez a kérdés?!
Egyértelmű szerintem! 2010es Fizika Nobel díjat ezen anyag feltalálásáért kapták, a legerősebb anyag címen!
Kérem vizsgálják át a válasz kiértékelését, mert emiatt 100kérdést kell helyesen megválaszolnom újra, hogy teljesítsem a küldetést!
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1973. hozzászólás - 2010.10.08. 18:50:26 (Válasz Nettycicus #1972 hozzászólására.)
Egy aktuális, pár napos hírből nem igazán jó ötlet kérdést írni, pláne nem jól fogalmazva. A grafénről 2008 augusztusában publikáltak, hogy a legerősebb anyag ennek nanotechnológiailag kialakított darabja törésre. A törést azért írtam, mert az anyagoknak többféle keménységük van. Szakításra más a sorrend, nyírásra megint más. A technológiában egy jó szakítószilárdságú anyag, nem feltétlen jó nyírószilárdságú is. Emellett a grafén mesterségesen előállított szén alapú anyag. Míg nem mindegy, hogy a kérdésben a természetben is fellelhető anyagokra kérdezel-e rá, főleg, mert szerepel a gyémánt. Emellett a carbon=szén, amiből a gyémánt és a grafén is van, tehát a válaszok is ütik egymást.
Sajnos ez a kérdé több sebből is vérzik. (Megjegyzem a grafénről én is csak 2008-ban olvastam először és utoljára, azóta sehol nem láttam, oktatni nem oktatják, így az ismerete is elég távol áll az emberek nagy részétől.)

Javaslom, mielőtt felteszel kérdést, írd be a tervedet a "Vajon elfogadják-e..." kezdetű topicba és ott már előre választ kaphatsz, illetve véleményeket, hogy érdemes-e feltenned vagy sem.
Pontszám: 8.08
kedvencSunny1016Nő
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1974. hozzászólás - 2010.10.08. 19:54:58 (Válasz Awenhai #1971 hozzászólására.)
Awenhai!

Köszönöm a tanácsot, megfogadom!
Így, hogy értelmes választ kaptam, kicsit le is nyugodtam
Pontszám: 7.75
népszerűNajomi_2Férfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1975. hozzászólás - 2010.10.09. 12:06:52
Valaki meg tudja mondani, hogy honnan kéne tudnom, hogy milyen kérdések szerepeltek már? Mindig "Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban." üzenetet kapok, de ha oldalt a kvízadatbázisba írom be ott nincs ilyen.

Milyen termékeket NEM gyártott a mobiltelefonjairól ismert Nokia?
személygépjármű
gumicsizma
alumínium
televíziókészülék

Melyik városból származik a Sacher-torta?
Linz
Berlin
Bécs
Salzburg
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1976. hozzászólás - 2010.10.09. 12:42:13 (Válasz Najomi_2 #1975 hozzászólására.)
A kvízadatbázisban csak a már besorolt kérdések szerepelnek, ami töredéke az összesnek. Az adminok viszont látják az összes kérdést. Emellett "már szerepelt" értékelést nem csak akkor adnak, ha az adott kérdés már szerepel (akár más megfogalmazásban is), hanem abban az esetben, ha az adott kérdéstípusból már sok van.
Pontszám: 7.61
népszerűNajomi_2Férfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1977. hozzászólás - 2010.10.09. 12:45:48
Oké, tényleg nem értem én ezt az egész kvíz-dolgot, és valaki tényleg elmagyarázhatná.
Most "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ." üzenetet kaptam az alábbi kérdésre:

Melyik egy kötési módszer nyakkendők esetében?
Johnson
Windsor
Palomar
Jackson

Speciális érdeklődésű réteg? A FÉRFIAK? Igaz, hogy csak a lakosság negyvenvalahány százalékát fedik le, de azért mégis. Akinek meg volt már nyakkendője (kb. 17 év felett szinte mindenki) az valószínűleg találkozott a Windsor kötéssel.

Komolyan a kvízadatbázis tele van "Melyik NEM Marilyn Manson szám?" típusú kérdésekkel. Mi alapján nem kell speciális érdeklődés egy zenész számainak ismeretéhez, vagy egy sorozat szereplőinek felsorolásához?
Pontszám: 5
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1978. hozzászólás - 2010.10.09. 12:55:14 (Válasz Najomi_2 #1977 hozzászólására.)
Én naponta kötök nyakkendőt, mégsem ismerem a kötési módszereket. Egyiket sem.
Attól hogy férfi valaki, még nem kell tudnia a kötési módszerek (angol) nevét, sőt semelyiket sem. Hiszen anélkül is meg lehet kötni.
Ha az első melegfelvonulás idejére kérdezel rá, azt sem biztos hogy az összes homoszexuális ismerné. Pedig ők egy elég speciális réteg. A férfiak ennél egy sokkal szélesebb és összetettebb csoport. Ezt te is beláthatod. Kb az emberek fele életében 2-3x de lehet hogy annyiszor sem vett fel nyakkendőt (esetleg csokrot.. de az ügye nem ugyan az).
Mindenki felveti hogy de vannak ennél sokkal speciálisabb kérdések is. Igen vannak! Mert bekerültek a rossz értékelési rendszer miatt, anno. Erre való a kvíz X topic (X az aktuális számát jelöli, jelenleg 5). Ott lehet ezeket a kérdéseket jelezni, és az adminok kiveszik őket az adatbázisból.. esetleg javítják, ha olyan.
"Más hibás kérdésétől a tied nem fog megjavulni!"
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 7.42
népszerűClawzFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1979. hozzászólás - 2010.10.09. 14:33:55
Az Egri csillagok c. műben hogyan hívták Bornemissza Gergő játszótársát?

Vicuska
Cicuska
Mucika
Mancika

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.



Kérdésemhez speciális érdeklődési kör kell, állítólag. Sírva könyörgöm, kötelező olvasmány! Nem lehet "kiguglizni" kapásból vagy mi??? Komolyan felidegesít, mert amikor azt kéne tudjam a kvízben, hogy ki Angelina Jolie apja, vagy melyik település tartják az általam sosem hallott ötödrangú fesztivált, akkor ezt visszadobja a tisztelt közösség?

Ennél primitívebb kérdést nem mertem feltenni... Komolyan, tragikus!
A hozzászólást Clawz módosította 2010.10.09. 14:34:27-kor
Pontszám: 5.25
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1980. hozzászólás - 2010.10.09. 15:01:38 (Válasz Clawz #1979 hozzászólására.)
Egy mű részleteibe való belekérdezés speciálisnak minősül, még akkor is ha az adott mű kötelező olvasmány volt. A mű történetét, alapsztoriját illik ismerni, a főbb szereplőket, de nem minden részletre kiterjedően.
Megvallom, nem tudom, hogy a játszótárs mennyire fajsúlyos szereplő, mert nekem az Egri csillagok sohasem tetszett (elég is volt egyszer elolvasni), nem értem, mit esznek rajta sokan, így ebben nem tudok véleményt formálni, hogy ez még a beleférős kategória-e, de az én emlékeimben nem nagyon merült fel a neve, igaz baromi rég olvastam már.

Ha olyan kérdést találsz, hogy "Ki Angelina Jolie apja" vagy hasonlókat, azt másold be a kvíz 5 topicba (igaz, elég rég óta játszom, de még se én, se a játékostársaim nem találkoztak a rendező, színésznő szüleire vonatkozó kérdéssel.
Ettől függetlenül, amit nem érzel odavalónak, a fenti topicba másold be indoklással és az admin majd eldönti, hogy maradhat-e vagy sem.

*No, kiváncsiságból megszámoltam, az első két fejezetben említik a nevét 15 alkalommal (ebből többször egy párbeszéden belül). Ezek alapján én nem vélem fontos információnak.
A hozzászólást Craslorg módosította 2010.10.09. 15:11:34-kor
Pontszám: 7.61
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője