Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2381. hozzászólás - 2011.01.05. 20:50:22 (Válasz Druss Arkennys #2377 hozzászólására.)
Nem tudom, hogy a korábbi 7 kérdés mivolt, amit elutasítottak, de ez egy jó kérdés, sajnálom. Azt azonban tudni kell, hogy a már szerepelt vagy helyesírási hibával visszadobott kérdésektől nem nő a rossz kérdéseid száma, így attól nem kell aggódnod, hogyha nagy része ilyen indokokkal lett visszautasítva.
Pontszám: 7.38
közellenségKreuFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2382. hozzászólás - 2011.01.06. 15:14:57
Újabb gratuláció az idióta kérdésadminoknak. A középiskolai tananyag -emlékeim szerint az, a nyilaspuccsal egyetemben- újra speciális kérdés -már nem először-. Komolyan, van 250.000 kérdés, ezek jó része óvodásoknak való ostobaság -mennyi 1+1?-, van egy rakat olcsó filmes kérdés, beholderes, sci-fis, a ténylegesen érdekes és tartalmas kérdések alig fordulnak elő.
A szörnyen speciális kérdésem az volt, hogy ki volt 1944-1945 között a Budapestet védő magyar csapatok parancsnoka. Micsoda őrült kérdés? Nem is értem, hogy miért tananyag! Szólni kell Hoffmann Rózsának, hogy törölje!:P
Ja, egyébként a jó édes, büdös, qanyátokat, ha arra megy ki a játék, hogy ne tehessek fel több kérdést!:P Megoldottátok! Nem fogok feltenni kérdést, egyre többen hanyagolják ezt "tevékenységet" a faszszopó, primitív, geciláda kérdésadminok miatt!:) Akkor minek merül fel opcióként? Hogy kiverjétek a törlés után a faszotokat? Új betegség a cenzúrakielégülés?
Pontszám: 1.86
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2383. hozzászólás - 2011.01.06. 15:48:01
Annyira felek, hogy egyszer kitiltanak a forumrol. Pedig az bun lenne. Egy ilyen bohoc, akin onfeledten szivbol lehet kacagni ahogy megprobal beszolni masoknak kell minden forumra. Csak az a baj, hogy ahhoz, hogy valakinek szava szamitson egy hangya****nyit, ahhoz az kell, hogy az illetot legalabb ennyire tartsa barki. Te itt verzel el. De kerlek semmikepp ne hagyd abba.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 8.47
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2384. hozzászólás - 2011.01.06. 16:11:50 (Válasz Kreu #2382 hozzászólására.)
ki volt 1944-1945 között a Budapestet védő magyar csapatok parancsnoka

Brandenburger Csabának hívták, és nem játszott a Végzetúrral.

Update:
Szerintem se dolgoznak jól a kérdésadminok, én kéretlen reklám kategóriába soroltam volna a kérdésedet. Ráadásul az új médiatörvénybe is ütközik, ugyanis egyoldalúan mutatod be a történéseket, meg sem említed a támadó csapatok parancsnokát. Örülj hogy nem kaptál csekket...
A hozzászólást Shutruk Nahhunte módosította 2011.01.06. 16:14:52-kor
трамвай-инженер
Pontszám: 6.66
népszerűRed DemonNő
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2385. hozzászólás - 2011.01.07. 15:17:34
Ez a végzetúr tiszta röhej. Feltettem egy kérdést és elutasították és utána még egyszer, de más indokkal

Melyik a legkisebb kategória a rendszertani alapkategóriák közül?

ország
törzs
osztály
rend

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Melyik a legkisebb kategória ezek közül (rendszertani alapkategóriák szerint)?

ország
törzs
osztály
rend

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Na erre mit mondjak. Lenyúlják másnak az ötletét, én meg szenvedjek. Sajnos azt is tudom, hogy hiába írok ide úgy se olvassák. A férjem is vett könyvet 5100 forint értékben. Egyik könyv nem stimmelt, már volt ugyan olyanunk. annyit kérdezet meg e-mailben, hogy mit lehet ilyenkor csinálni. De nem akarta a könyvet vissza cserélni, mert inkább karácsonykor elajándékoztuk. (300 ft-os könyvvel nem akart hercehurcázni). Csak megkérdezte és semmi válasz. Még annak ellenére se, hogy December 8-án rendelte a könyvet és nem kapott kódot. Akkor amikor aznap mi rendeltük még nem volt kiírva a Beholder oldalán. Se a végzetúron (itt Re: Végzetúr friss hírek
232. hozzászólás - 2010.12.15. 14:25:48 írták). De állítólag Az akció 2010. december 08.-tól 2011. január 31.-ig tart.

na mit szóltok?
Pontszám: 6
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2386. hozzászólás - 2011.01.07. 15:26:29 (Válasz Red Demon #2385 hozzászólására.)
ööö, nem a faj lenne a helyes válasz?
ország -> törzs -> osztály -> rend -> család -> nemzetség vagy nem -> faj

így ez az értékelés "A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak." helyes
Pontszám: 8.04
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2387. hozzászólás - 2011.01.07. 15:26:48 (Válasz Red Demon #2385 hozzászólására.)
Ciripnél a pont. Az első verzió helytelen, a második pedig szerepelt.
A hozzászólást Psych módosította 2011.01.07. 15:29:26-kor
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.65
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2388. hozzászólás - 2011.01.07. 15:28:27 (Válasz Red Demon #2385 hozzászólására.)
A konyves problemadat meg a neki megfelelo forumon helyezd el, mert itt nincs sok ertelme.
A hozzászólást Morzkod módosította 2011.01.07. 15:30:14-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.96
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2389. hozzászólás - 2011.01.07. 15:30:13 (Válasz Red Demon #2385 hozzászólására.)
Egyrészt a honlapon - ahol rendeltétek - van egy telefonszám, fel tudod hívni őket a kóddal, könyvvel kapcsolatban. Garantálom, hogy normálisak lesznek és tudtok beszélni, nekem sose volt még problémám. Valószínűleg a karácsony előtti megnövekedett rendelés, email között veszhetett el az emailetek. Szóval tegyétek meg és segíteni fognak (9-től 17-ig vannak azt hiszem, de biztosabb a 10-16-ig).

A kérdésed valóban szerepelt már korábban, jogos az értékelés és az elsőé is, ugyanis a másodiknál a kérdésben szerepel, hogy az alábbiak közül, az elsőnél (amire hibás válasz értékelést kaptál) nem szerepel, így a kérdésre nem szerepel a helyes válasz sem a válaszok között. Ha ott is oda lett volna írva, hogy az alábbiak közül, akkor arra is már szerepeltet kapsz.

Javaslom a "Vajon elfogadják-e..." kezdetű topicot kérdésfeltevés előtt, de többen privátban is szívesen véleményezik a kérdésedet (én is) és segítenek jót írni.

*Ej, de egyszerre válaszoltunk
A hozzászólást Craslorg módosította 2011.01.07. 15:31:30-kor
Pontszám: 8.25
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2390. hozzászólás - 2011.01.07. 15:31:57 (Válasz Red Demon #2385 hozzászólására.)
Kódot csak 5000 ft feletti vásárlásnál jár és nem a kód akció indult 8.-án hanem a könyveket árazták le akkor. A kódkapás lehetősége csak később került bele.
Pontszám: 5.87
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2391. hozzászólás - 2011.01.07. 15:35:51
De akkor minek hagyják szenvedtetni, ha már úgy is benne van. Akkor miért nem írták ki neki? A másik Egy szó végett ugyan azt bemásolta, hogy: ezek. Ami logikailag kilehetett volna találni, de ennél azért több borzasztóbb kérdést is láttam. Köszönjük gondolom aki jól válaszolt volna kérdésre úgy is tudja, hogy faj a legkisebb. Nekem ezt nem fogadták el. Tehát a hátgerinchúrosok mert olyan nincs. Nem a kérdésre adod válaszaim nem voltak egyértelműek. Hanem akkor a válasz, nem fogalmazta meg az illető normálisan a fejében.

Melyik nem tartozik a gerinchúrosok törzsébe, mint altörzs (rendszertan)?

előgerinchúrosok
fejgerinchúrosok
gerincesek
hátgerinchúrosok

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 6.18
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2392. hozzászólás - 2011.01.07. 15:44:10 (Válasz Fubujoci #2391 hozzászólására.)
Azért nem dobják vissza már szerepelttel az adminok a rossz kérdést, mert annak nincs értelme. Prioritásban először megnézik, hogy a kérdés és válaszok megfelelő-e. Ha igen, akkor megnézik, hogy szerepelt-e, ha nem szerepelt, akkor megnézik, hogy van-e benne helyesírási hiba. Ha mind okés, akkor átmegy. Ha valahol bukik, akkor az adott opcióval visszadobják. Nyilván szubjektivitás is van benne, mert sokszor nem lehet egzakt módon eldönteni egy kérdést és ott számít az értékelő szubjektivitása is.
A te kérdésed is ilyen. Valaki azt mondja, hogy átmehet, a rossz válasz ellenére, mert valamennyire közel van nyelvtanilag a jó válaszokhoz, valaki meg azt mondja, hogy nem, mert a válasz eg nem létező valamire utal. Én inkább az utóbbi mellett döntenék és mikor a játékosok értékelhettek én mindig inkább szigorúbb voltam az ilyenekkel, csak nem egyedül tőlem függött.

Példa:
Melyik zenekarhoz fűződik a sárga tengeralattjáró?
- The Beatles
- Doors
- Mari néni juhnyája
- Nincs is ilyen

Nyilván a kérdés már szerepelt, de erre nem ezt az értékelést fogja kapni, aki felteszi, hanem rossz válaszokat (teljesen jogosan). Nyilván, ennél egyszerű dönteni, valaminél pedig nem.
A hozzászólást Craslorg módosította 2011.01.07. 15:58:39-kor
Pontszám: 7.38
fórumozóUnsparbladeFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2393. hozzászólás - 2011.01.11. 14:48:51
Melyik papagáj forma nincs (renszertani alcsaládok)?

Újvilágipapagáj-formák
Valódi papagájformák
Denevérpapagáj-formák
Régivilágipapagáj-formák

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

szerintem rengeteg lexikális tudásos kérdés van ebben a .. játékban. Tiszta nevetséges. ez az egész jól bemosnák annak aki értékeli, rengeteget elfogadtak ehhez hasonló. Hol van ez a város meg az azt nem hiszem el, hogy mindenki fejből ismeri a világ összes városát. Ráadásul kész röhej.

Ma, 12:40 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Ma, 11:45 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Tegnap, 15:59 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Tegnap, 15:42 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Tegnap, 14:40 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Tegnap, 13:18 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Pontszám: 3.56
fórumozóUnsparbladeFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2394. hozzászólás - 2011.01.11. 14:50:47
és most nem csinálhatom meg a küldit, mert nem próbálkozhatok. inkább nem írom le, hogy milyen játék kezd ez lenni.
Pontszám: 3.56
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2395. hozzászólás - 2011.01.11. 16:09:12 (Válasz Unsparblade #2393 hozzászólására.)
Használd EZT a topicot!

Rossz kérdésekre meg EZT.
Pontszám: 7.37
fórumozóUnsparbladeFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2396. hozzászólás - 2011.01.11. 18:06:52
köszi, de hiába írom le ott ahol mondod ugyan ezt a választ fogom kapni. Tehát tök mindegy, hogy hol kapom meg ezt a választ, hogy: szerepel az adatbázisban. De gondolom ha most rögtön bemásolnák tíz lehetséges kérdést akkor is mind azt írnátok, hogy már szerepel. Csak nem tudom, hogy például az a kis ... harry pottert miért lehet berakni mert nem mindenkit érdekelnek a gyerek mesék és azért én Google-zak,de más a papagájos kérdésemre meg lusta. Tehát nincs egyenlőség itt. Ha finoman fejezem ki magam.
Pontszám: 2.70
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2397. hozzászólás - 2011.01.11. 19:10:14 (Válasz Unsparblade #2396 hozzászólására.)
Nem, mert ott a kérdés feltevése ELŐTT informálódhatsz, hogy vajon jó lenne-e, azaz, ha ott a játékosok velem együtt azt javasolják, hogy ne, akkor nem kell feltenni és tépelődhetsz másikon, nem buksz lehetőséget. Ha elolvasod a topicot, elég sokan fordultak már így oda, majd egy általunk is jónak tartott kérdésre jelezték, hogy valóban elfogadták, így elég jó az a topic erre.
Pontszám: 7.37
közkedveltDalamarNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2398. hozzászólás - 2011.01.11. 20:46:43
Mikor jelent meg a világsikerű író Stephen King regénye a Végítélet?

1990
1978
1982
2010

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Ezen mi nem volt egyértelmű válasz most őszintén?
Miért nem szeditek már ki küldetésből akkor ha az értékelők randomra nyomkodnak? Most komolyan ez már vicc.
Pontszám: 5
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2399. hozzászólás - 2011.01.11. 20:55:47 (Válasz Dalamar #2398 hozzászólására.)
Azért mert eleve rossz a kérdés. Te ugye fejből vágod minden világhírű írő minden regényének megjelenési évét úgy általános műveltségként. Jó pár könyvet olvastam Stephen Kingtől de egyiknek sem tudom a megjelenési évét.
És az a bizonyos vicc amit emlegetsz az hogy hat hónapi játék után sem használod ilyen esetekben a "Vajon elfogadják ezt a kvízkérdést, ha fölteszem?" topicot.
A hozzászólást Barbey módosította 2011.01.11. 20:59:37-kor
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 7.92
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2400. hozzászólás - 2011.01.11. 20:57:33 (Válasz Dalamar #2398 hozzászólására.)
Ennek inkább érdektelen lexikális tudást kellett volna kapnia, lévén abszolút érdektelen, hogy egy - egyébként többek által remeknek titulált - könyv mikor jelent meg. Emellett 1978-ban jelent meg, majd a rövidítetlen, teljes, átdolgozott kiadása 1990-ben jelent meg, így még két helyes válasz is van.
Ezzel a kérdéssel kapcsolatban is érvényes (illetve az ilyen kérdésekkel), hogy ne tegyél fel évszámos kérdést, mert 98%-ban érdektelen lexikális tudás miatt visszadobják, 1 %-ban más okból dobják vissza és 1%-uk az, ami megfelelő, de azokat már úgyis feltették, tehát már szerepeltek.
A hozzászólást Craslorg módosította 2011.01.11. 20:58:32-kor
Pontszám: 7.37
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője