Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1801. hozzászólás - 2010.09.11. 13:48:53 (Válasz Poker79 #1799 hozzászólására.)
Ezt ne igazán eröltesd mert szerintem speciálist kapnál rá és jóval több embernek érdektelen tudás mint akit érint.
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 7.72
fórumozóBerni0217Nő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1802. hozzászólás - 2010.09.12. 17:01:53
Mi okozza a tbc-t?

baktérium*
vírus
gomba
légszennyezés

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ezt miért csak egy speciális réteg tudja?????A 4 éves keresztlányom is tudja rá a választ!!!!
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1803. hozzászólás - 2010.09.12. 18:55:33 (Válasz Berni0217 #1802 hozzászólására.)
Ez sajnálatos. Mármint, hogy elutasították, inkább "szerepeltet" adtam volna rá, mert szerintem már van ilyen kérdés és ezt valóban lehet tudni.
Pontszám: 7.63
utáltCyrano De BergeracFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1804. hozzászólás - 2010.09.13. 10:25:19 (Válasz Lanmandragoran #1793 hozzászólására.)
Akkor elvtárs sikerült a briliáns érved... ledumáltál, ügyi vagy!

A magyarázat, amit adtál TELJESEN ellentétes azzal, amit admin címén Ti itt műveltek. Ott volt a kérdésben hogy '2010' (ezért linkeltem be a L'art pour L'art-os kérdést), másodszor, ha nézi az egész ország, akkor miért is érdektelen lexikális tudás?? Harmadszor pedig az X-Men-es példámra sem sikerült érdemleges vagy kielégítő választ kapjak, csak sértegetéseidet, és rosszindulatú megjegyzéseidet...

...olvasd el a megjegyzéseimet! Azért tart itt ez az ország, mert vagytok néhányan, akiknek ha egy pici 'hatalom' is kerül a kezébe, visszaél vele. Használhatná jóra is, segíthetne másokon...de ő visszaél vele. Mert megteheti. És még talán élvezi is

És lám! UGYANOLYAN kérdésekből van bent 3000 (idiótábbnál idiótább), az enyémet meg, mert 'hisztiztem', nem engeditek át...Ti szeretnétek (vagy nem??), hogy érdekes, változatos és színes kérdések legyenek, amik még megválaszolhatók is és BŐVÍTIK az általatok oly nagyra becsült 'kvíz adatbázist' is. Akkor miért nem hagyjátok hogy átmenjenek??? Maradt még kérdés, vagy csak azok számára, akik Neked vagy más adminnak 'szimpik'?? (Mondom: tükörképe Országunknak!)

Látom (tejhatalmú 'Mester') Nálad sincs ez másképpen...hatalmad van, oszt fitogtatod.

Hát ja...tedd, de ne velem, köszi! Én nem személyeskedtem Veled, azt hittem az a dolgod itt, hogy értelmesen válaszolj, értelmesen feltett kérdésekre. De úgy tűnik értelmes választ nem tudtál generálni, helyette elintézted a szokásos sablonszöveggel és lekezelő stílussal. Ez is csak a fent említetteket példázza, köszönöm!

További jó szórakozást a retardált kérdések közt, és jó 'érvelgetést', mert úgy tűnik, az még megyeget Neked, Barátom.

üdv,
D

ui: ne fáradj a válasszal, kérlek. Nem szeretném tovább rabolni a 'drága idődet'!

ui: erre nem kell válaszolnod, hisz tudom, kegyetlenül drága az időd!
'Nem baj hogy lassan haladunk, mert nem biztos, hogy jó irányba megyünk !'

'...talán ezért tart itt ez az ország!'
Pontszám: 1.41
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1805. hozzászólás - 2010.09.13. 12:14:02 (Válasz Cyrano De Bergerac #1804 hozzászólására.)
Akkor sokadszor: A játékos, aki itt kommentel, nem egyenlő a játék szervezőivel, programozóival. Őket piros névvel találod.

Másrészt az X factor és a Megasztár, illetve a hasonló műsorok zsűritagjainak ismerete igen messze van az általános műveltségtől, függetlenül attól, hogy az ország hány %-a nézi (az egészet nagy túlzásnak tartom, tudomásom szerint, amit írnak a neten, olyan 1.5 millió körüli a nézettség, ez a 10 milliós országban nincs 50 % sem). Emellett mindkét műsort szinte évente leadják, előbbit le fogják adni, már 3 év múlva se fog emlékezni senki se rá, hogy ki volt a zsűri 2010-ben, 11-ben, 12-ben. (Egyébként ezt írta Lan is, nem azt, hogy nincs ott a dátum)

Akkor egyenként:
L'art pour l'art társulat - 20 éve Magyarország meghatározó abszurd humor társasága, kb olyan, mint külföldön a The Beatles a zenében vagy itthon jó pár zenekarának meghatározó tagjai. Náluk illik ismerni Galla, Laár, Dolák-Saly, Nagy Nati nevét, de a 96-97-es váltás után Szászi Móni, Pethő Zsolt nevét is.

Ki volt Emil Zatopek? - Erről korábban írtam

Melyik korszakban játszódnak általában a steampunk történetek? - Elég sok film és történet van ebből a műfajból, bár 80-as évektől indult igazán ez a kortárs stílus mégis nagy ismertségre tett szert, még ha nem is tudják sokan, hogy az amit láttak, az valójában ide tartozik. Szerencsésebb lenne példákkal illusztrálni, mire is gondol a kérdező, így valóban száraz.

Ki játssza Hancock-ot a Hancock című filmben? - Már szerepelt neki, sok ilyen kérdés van, de ha benn van, elfér.

Melyik Nem Zöld mesehős? - Jópofa kérdés, én is megkaptam anno, emlékeim szerint a szereplő színére vonatkozik. Talán a "zöld színű" jobb lenne, de nem csak felnőttek játszanak, így lazán maradhat

Ki kezdte a pályáját a Kansas City Star című újság riportereként? - ezt nem tudom, mire vonatkozhatott, gondolom ismert emberek, akiknél ez meglepő, igazán csak Hemingway ugrik be, de ez elég spec, jogos lehet a törlése.

Melyik bosnyák város Neretván átívelő hídja lett mára jelkép?
Mostar
Banja Luka
Zenica
Tuzla

Elmúlt évek történelme itt zajlott tőlünk pár száz km-re, rengeteg helyen volt szó róla a háború idején is, nemzetközi felháborodással övezve a lebombázása. Nagyon illik tudni, ha máshonnan nem, akkor a nevekből kitalálható, melyik városról lehet szó (az szerepelt a híradásokban, történelemben).

A kérdéseidet az adminok nem engedik át, nem a fórumozók, illetve a játékosok.

Az adminokra vonatkozó információ már sok helyen volt, az is, hogy alapvetően mi alapján válogatnak, el kell olvasni. Lehet, hogy nem tudod elfogadni, ha már benn van egy rossz kérdés és a tiedet nem engedik be, ettől ez még igaz lesz a jövőben is és remélhetőleg a benti rossz is előbb-utóbb kikerül (erre van ugye a kvíz 5 topic). Hogy miért került be, ennek is utána tudsz olvasni, sokszor, sok helyen le volt már írva.

Ha valami nem tetszik azzal, hogy valamely kérdésedet visszadobják, írj a játék készítőinek, de ne itt reklamálj a játékosoknak, mert se Lan, se én, se más nem tud neked segíteni, aki nem a játék készítőihez tartozik. Az email címeket megtalálod, de a fórumon is megtalálod, kik azok, akiknek a neve piros és valószínűleg segíteni is tud. Ugyanez speciálisan igaz a kvízekre is, csak egy ici-picit keresned kéne... (segítség: ezen topic nyitóhozzászólója...)
Pontszám: 6.76
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1806. hozzászólás - 2010.09.13. 12:43:12 (Válasz Craslorg #1803 hozzászólására.)
Sajnálom a kérdést, tisztázzuk le. Nálam simán jó lenne, [ha nem volt még].
Az értékelésére van egy elméletem.

A hibának értékelés alapját az képezheti, hogy konkrétan a betegségre kérdezett rá.
A bakteriális és vírusos fertőzések leggyakrabban egymással erősítve, felülfertőzöttség okán járnak az ismert tünetegyüttesekkel.
Nagyon szőrözve: a tbc betegség elsődleges kiváltójára vonatkozó kérdésben még ez a kivetnivaló(?) is kiküszöbölésre kerülne.
Pontszám: 7.05
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1807. hozzászólás - 2010.09.13. 19:04:15 (Válasz Cyrano De Bergerac #1804 hozzászólására.)
Idézet: Cyrano De Bergerac - 2010.09.13. 10:25:19
Akkor elvtárs sikerült a briliáns érved... ledumáltál, ügyi vagy!

Először is, ne sértegess, nem vagyok elvtársa senkinek!

Idézet: Cyrano De Bergerac - 2010.09.13. 10:25:19
A magyarázat, amit adtál TELJESEN ellentétes azzal, amit admin címén Ti itt műveltek. Ott volt a kérdésben hogy '2010' (ezért linkeltem be a L'art pour L'art-os kérdést), másodszor, ha nézi az egész ország, akkor miért is érdektelen lexikális tudás??

A magyarázat teljesen egyértelmű, szövegértésből megbuktál.

Idézet: Cyrano De Bergerac - 2010.09.13. 10:25:19
Harmadszor pedig az X-Men-es példámra sem sikerült érdemleges vagy kielégítő választ kapjak, csak sértegetéseidet, és rosszindulatú megjegyzéseidet...

Ismét szövegértés egyes, még csak gondolat szintjén sem tettem említést az X-men-es kérdésedről.

Idézet: Cyrano De Bergerac - 2010.09.13. 10:25:19
...olvasd el a megjegyzéseimet! Azért tart itt ez az ország, mert vagytok néhányan, akiknek ha egy pici 'hatalom' is kerül a kezébe, visszaél vele. Használhatná jóra is, segíthetne másokon...de ő visszaél vele. Mert megteheti. És még talán élvezi is

Ha lenne egy pici hatalom a kezemben, ilyen stílussal már rég nem írhatnál a fórumba. És igen, nagyon élvezném.
Idézet: Cyrano De Bergerac - 2010.09.13. 10:25:19
És lám! UGYANOLYAN kérdésekből van bent 3000 (idiótábbnál idiótább), az enyémet meg, mert 'hisztiztem', nem engeditek át...

Köszönjük szépen, a 3000 idiótábbnál idiótább kérdés bőven elég, nem kérünk többet. És ok-okozat tévedésben vagy. Nem azért rosszak a kérdéseid mert hisztizel, hanem azért hisztizel, mert rosszak a kérdéseid.
Idézet: Cyrano De Bergerac - 2010.09.13. 10:25:19
Ti szeretnétek (vagy nem??), hogy érdekes, változatos és színes kérdések legyenek, amik még megválaszolhatók is és BŐVÍTIK az általatok oly nagyra becsült 'kvíz adatbázist' is. Akkor miért nem hagyjátok hogy átmenjenek??? Maradt még kérdés, vagy csak azok számára, akik Neked vagy más adminnak 'szimpik'?? (Mondom: tükörképe Országunknak!)

Igen, szeretnénk. Nem az adminok, hanem mi, JÁTÉKOSOK. A beho magasról letojná hogy milyen kérdések vannak a rendszerben, ha pont mi nem ugrálnánk két éve, hogy azért nem kéne minden szemetet elfogadni. Hál'istennek mostmár nem is fogadják el, csak a valóban színvonalas kérdéseket.

Idézet: Cyrano De Bergerac - 2010.09.13. 10:25:19
Látom (tejhatalmú 'Mester') Nálad sincs ez másképpen...hatalmad van, oszt fitogtatod.

Sajnos még mindig látlak... (gy.k. lásd fentebb a hatalommal kapcsolatos nézetemet)

Idézet: Cyrano De Bergerac - 2010.09.13. 10:25:19
Hát ja...tedd, de ne velem, köszi! Én nem személyeskedtem Veled, azt hittem az a dolgod itt, hogy értelmesen válaszolj, értelmesen feltett kérdésekre. De úgy tűnik értelmes választ nem tudtál generálni, helyette elintézted a szokásos sablonszöveggel és lekezelő stílussal. Ez is csak a fent említetteket példázza, köszönöm!

Nem tudtam hogy játékosként és hétköznapi fórumozóként előírt kötelességeim lennének. De ettől függetlenül az értelmesen feltett kérdésekre minden esetben értelme választ írok. A hepciáskodóknak ellenben marha élvezetes ebben a lekezelő stílusban kommunikálni. Talán ha kicsit többet olvasnátok a fórumot, és nem csak sírni járnátok fel write only módban, fel is fognátok hogy mi miért és hogyan történik. És nem sablonszöveg... Annyit nem értek, hogy mindig keresgélni kelljen, hova is mentettem le.
Egyébként veled ellentétben én valóban nem személyeskedtem, egy tömör, száraz, tárgyilagos választ adtam, hogy mik a problémák az adott kérdéssel. Ha személyeskedni akarok, letudom annyival, hogy hülye vagy, sz*r és kész.
Idézet: Cyrano De Bergerac - 2010.09.13. 10:25:19

További jó szórakozást a retardált kérdések közt, és jó 'érvelgetést', mert úgy tűnik, az még megyeget Neked, Barátom.
tévedsz, veled ellentétben nekem még a kérdésírás is megyeget, Barátom
üdv,
L

ui: az időm miatt pedig ne aggódj, beosztom magamnak, hogy legyen időm a szórakozásra...
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.47
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1808. hozzászólás - 2010.09.13. 20:55:32
Mennyi őskőbe kerül 4 hét prémium tagság?

6 darab
12 darab
24 darab *
36 darab

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Megmondanátok, hogy ebben mi a rossz, vagy az értelmezhetetlen?

Gondolom mindenki tudja, hogy mi a jó válasz?
Alea Iacta Est!
Pontszám: 6.71
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1809. hozzászólás - 2010.09.13. 20:57:36 (Válasz Kenezimi #1808 hozzászólására.)
Például hogy melyik világon mennyibe kerül... Mivel közös a világok kérdésadatbázisa, ezt a kérdést megkaphatnák a v4-e gyorszerveren is, ahol 6 őskő csupán 3 napi prémiumtagságra elég.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.93
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1810. hozzászólás - 2010.09.13. 21:01:13
Köszi szépen, máris átfogalmazom a kérdést.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 6.71
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1811. hozzászólás - 2010.09.13. 23:17:03 (Válasz Kenezimi #1810 hozzászólására.)
Ne tedd, akkor sem fogják elfogadni, ha egyértelműen teszed fel, akkor legjobb esetben is szerepelttel fogod visszakapni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.92
kedvencPicokNő
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1812. hozzászólás - 2010.09.16. 17:00:42
Kérlek, segítsetek megtalálni a hibát, mert sem én sem a helyesírásellenőrző nem találjuk!

Van magja a banánnak?

A vadbanánnak van, a nemes fajták genetikai okokból meddők.
Van, mákszemnél kisebb, az evésnél nem vesszük észre.
Van, csak szedéskor levágják a termés végéről.
Tulajdonképpen minden banán egy hatalmas mag.


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Pontszám: 8.80
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1813. hozzászólás - 2010.09.16. 17:07:21 (Válasz Picok #1812 hozzászólására.)
Az eldöntendő kérdésekre csak két válasz adható, te pedig négyet próbálsz ráerőltetni. Ez alapból nem elfogadható az itteni elvek szerint - és szerintem is *jogosan.
Kis plusz munkával, akár egy-két új ötlettel ellenben ügyesen átírható így:

Az alábbi állítások közül melyik helytálló a banánra?

A
B
C
D




Egyébként - ha még nem szerepelt - remek kis kérdés lesz, hajrá!

____________________
*törölt cucc
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.09.16. 18:18:59-kor
Pontszám: 8.07
kedvencPicokNő
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1814. hozzászólás - 2010.09.16. 17:17:02
Szerintem olvasd el alaposan, és látni fogod, hogy az eldöntendő kérdésre megfelelő válaszok vannak, indoklással kiegészítve, mint ez a kvízt értékelő játékvezető is helyesen észrevette. Ha nem így lenne, akkor nem helyesírási hibával, hanem az irreleváns válaszok miatt utasította volna el.
Pontszám: 6.40
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1815. hozzászólás - 2010.09.16. 17:20:46 (Válasz Picok #1814 hozzászólására.)
Vagy ugyanúgy, mint nekem, tetszik neki a kérdés, és nem akart kibabrálni veled.
(És nem tudom, ki pontozott le, de az ilyenek marhára elveszik az ember kedvét a segítéstől.)
És lehet, azért nem találjátok, mert nincs benne, és jót mondok.
Egy rutinos ember segítségére akkor is érdemes hallgatni, ha nem teljesen értesz egyet vele.
De várhatsz más véleményt, vállalom, mert szerintem ugyanez lesz.
_________
Mellesleg: tudok értelmezve olvasni, köszönöm.
Mindig hangoztattam, hogy itt van egy nagyon félreértett nézőpont. A kérdés nem neked kell, hogy tessék. Hanem az elfogadási elveknek kell megfeleljen. A föltett kérdés eldöntendő. Elmondtam, mit tehetsz vele, hogy elfogadják.
Segíteni akartam. De kicsit elkanyarodtam afelé, hogy azt érzem, a véleményem kötözködésnek érzik.
Részemről az ügy lezárva.
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.09.16. 17:31:07-kor
Pontszám: 7.82
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1816. hozzászólás - 2010.09.16. 17:37:56 (Válasz Picok #1814 hozzászólására.)
Idézet: Picok - 2010.09.16. 17:17:02
Szerintem olvasd el alaposan, és látni fogod, hogy az eldöntendő kérdésre megfelelő válaszok vannak, indoklással kiegészítve, mint ez a kvízt értékelő játékvezető is helyesen észrevette. Ha nem így lenne, akkor nem helyesírási hibával, hanem az irreleváns válaszok miatt utasította volna el.


Egyetértek Semelyikkel. A "helyesírási hiba" az egyetlen indok, mely után visszakapod a kérdésfeltevés jogát, míg a "nem egyértelmű" visszaküldéssel buktad azt. Itt számomra is egyértelműnek látszik, hogy mivel a kérdésed struktúrája nem a legjobb, míg a téma maga jó, kaptál még egy sanszot az értékelőtől hogy kikecmeregj az ingoványos igen-nem talajról. Plusz kaptál egy jó tanácsot Semelyiktől.
Szerintem élj vele.
Pontszám: 9.25
kedvencPicokNő
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1817. hozzászólás - 2010.09.16. 18:03:53
Itt az eldöntendő forma egy nyelvi játék, annak modellezése, ahogy egy ember élőszóban feltenné a kérdést. Szintén a nyelvi játék része a négy igen válasz, amelyeket a további kifejtés különböztet meg. Minden magyarul tudó ember megérti így, és símán beraknám egy biológia tesztbe tanulóknak.
Mivel ketten állítjátok, megpróbálom átírni szájbarágósra, hátha az értékelő volt vaskalapos és rugalmatlan. Sajnos így pont a játékossága veszik el a dolognak, de kíváncsi vagyok...
Pontszám: 5.62
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1818. hozzászólás - 2010.09.16. 18:06:53 (Válasz Picok #1817 hozzászólására.)
Na, épp erre írtam azt: nem neked kell tessék.

Fogd fel a "nem teszünk fel eldöntendő kérdést" ökölszabályt úgy, mintha ugyanolyan formai követelmény lenne, mint a kérdőjel a kérdés végén.
Szeparálni csak szigorú elvekkel lehet, mégha rugalmatlan is. De csak így lesz értelmes a rosta.
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.09.16. 18:07:13-kor
Pontszám: 7.18
kedvencRedyFérfi
Végzetúr mester
254 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1819. hozzászólás - 2010.09.16. 18:11:54 (Válasz Meridiath #1816 hozzászólására.)
Én pontoztalak le, mert bosszantott "a messzemenően jogosan" félmondatod kioktató jellege. Ha tényleg emiatt utasította el, akkor a messzemenően jogosan helyett a némiképp túl szigorúan minősítést érezném helytállónak, és a nyelvi kreativitásnak az ilyen módon való büntetését én semmiképpen nem támogatnám.
A lepontozást közben visszavontam, mivel valóban segítő szándékkal írtad.
Pontszám: 8.11
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1820. hozzászólás - 2010.09.16. 18:16:05 (Válasz Redy #1819 hozzászólására.)
Korrekt.
Pontszám: 8.12
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!