Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1381. hozzászólás - 2010.07.04. 11:14:53 (Válasz Gabeen #1380 hozzászólására.)
Mégis sikerült annak lenned Ha nem ismersz, ne írj baromságot. Pláne ne a sport terén való ismereteimet firtatva.

A Kobe Bryantes kérdésed viszont ettől függetlenül szerintem sem spec, inkább "már szerepelt", de ÍJTE, ami a stílusod miatt nem is olyan nagy gond.
Pontszám: 7.73
fórumozóArranaFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1382. hozzászólás - 2010.07.05. 11:43:29
Mennyi pontot kap az idei évtől kezdve, a győztes pilóta egy futamgyőzelemért (Formula 1-ben)?

Kérdem én ezen mi a nem egyértelmű?

A másik meg : Ki nem nyert 2006-ig labdarúgó világbajnokságot?

Ez meg érdektelen lexikális tudás....ennél cifrábbak meg simán átmentek,,,köszi
A hozzászólást Arrana módosította 2010.07.05. 11:46:14-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1383. hozzászólás - 2010.07.05. 11:48:04 (Válasz Arrana #1382 hozzászólására.)
Jövőre is így fog szerepelni, hogy idén...
Javítsd át 2010-re
A hozzászólást FeketeS módosította 2010.07.05. 11:48:17-kor
Pontszám: 5.46
fórumozóArranaFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1384. hozzászólás - 2010.07.05. 11:50:56 (Válasz FeketeS #1383 hozzászólására.)
ok rendben
majd javítom de megint meg kell 100 kérdést válaszolnom.....csak emiatt mér 300fölött járok kvízválaszadásban

Vajon a focissal mi lehetett a gond?
A hozzászólást Arrana módosította 2010.07.05. 11:51:29-kor
Pontszám: 5
népszerűIgorFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1385. hozzászólás - 2010.07.05. 12:44:51
melyik nem csillagjegy?

skorpió
oroszlán
macska
kos

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

1. hol van ebben helyesírási hiba???????? 2. olyan hibákkal szoktam találkozni a kérdések között, hogy égnek áll a hajam sokszor!! Akkor miért nem jó ez a kérdés?
Pontszám: 7.75
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1386. hozzászólás - 2010.07.05. 12:49:35 (Válasz Igor #1385 hozzászólására.)
Mondat - nagy kezdőbetű.
És szerintem tegyél bele egy "az alábbiak közült"-t.

De így sem vennék rá mérget, hpgy átmegy.
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.07.05. 12:49:52-kor
Pontszám: 6.88
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1387. hozzászólás - 2010.07.05. 13:11:06 (Válasz Gabeen #1378 hozzászólására.)
Idézet: Gabeen - 2010.07.03. 13:54:06
volt egy ilyen kérdésem:
Melyik sport kiválósága Kobe Bryant?
1.Jégkorong
2.Kosárlabda
3.Labdarúgás
4.Baseball
visszaírták hogy ezt csak egy bizonyos érdeklődésű réteg tudhatja a választ!
(a GOOGLE a barátod!!!!)


Egyetertek, ez hibas ertekelesnek tunik.
Pontszám: 6.79
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1388. hozzászólás - 2010.07.05. 13:14:12 (Válasz Whisky01 #1371 hozzászólására.)
Idézet: Whisky01 - 2010.06.30. 17:47:30
Sziasztok!

Az iránt érdeklődnék, miért csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ arra a kérdésre, hogy melyik csapat lett a legutóbbi NBA-bajnok!
Azt hiszem, a kosárlabda nem népszerűtlen sportág itthon sem. Aki olvas újságot, olvashatta (1 hónapja sem volt), aki hallgat rádiót, hallhatta (a sporthírekben bemondták...), aki néz sportadót, láthatta ( volt "emberi" időpontban ismétlés, nem kellett éjjel kettőkor vagy háromkor felkelni).

Illetve oké, legyen, hogy csak speciális érdeklődésű réteg tudhatja. Viszont akkor miért kapok olyan kérdést (pont ma), hogy Lance Armstrong hányszor nyert egyhuzamban Tourt? Úgy érzem, hasonlóan specifikus kérdés...
Illetve tegnap, hogy mennyi alaptőke kell egy "Részvény Társaság" (szó szerint így írta a részvénytársaságot...) alapításához. Ez nem spéci kérdés???


Ugy, hogy legutobb mindenkeppen helytelen. Evekre lebontva sem hiszem, hogy kopni vagni kene, de peldaul egy olyan kerdes, hogy ki az az edzo, aki 1991 es 2010 kozott 20-bol 11 bajnoksagot nyert, 6-ot a Chicago es 5-ot a Lakers csapataval, az nalam boven jo lenne. Igaz nem sportolo, csak edzo, de ez van akkora teljkesitmeny, amit lehet tudni.
Pontszám: 6.79
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1389. hozzászólás - 2010.07.05. 13:20:00 (Válasz Semelyik #1372 hozzászólására.)
Idézet: Semelyik - 2010.06.30. 18:01:04
Az armstrongos kérdés a maga nemében egyedülálló lehet, ha ezt kiemelte a kérdés, és ez tényleg akkora megismételhetetlen sportesemény [mindent nem tudok a kerékpársportról, hogy ezt igazán a helyén kezeljem], akkor el tudok képzelni ezek között egy kis minőségbeli lépcsőt.


Armstrong 7-et nyert zsinorban. Rajta kivul 3 5-szoros nyertes van, Eddie Merckx, Bernard Hinault, Miguel Indurain (ezeket fejbol irtam, de mindjart ellenorzom). Tevedtem negy 5-szoros van Jacques Anquetil a 60-as evekben nyert 5-szor. 4-szeres nyertes nincs.
Szoval sztem olyannyira kimagaslo egyenisege sportjanak, mint Schumacher vagy Rossi.
Pontszám: 6.79
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1390. hozzászólás - 2010.07.05. 13:22:12 (Válasz Craslorg #1375 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.06.30. 18:39:55
[...] Az NBA-ről talán azokat lehet tudni, hogy ki szerezte a legtöbb pontott [...] egy meccsen (Chamberlain)


Ezt megkerdeztem anno, es kihullott 25%-kal.
Pontszám: 6.79
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1391. hozzászólás - 2010.07.05. 13:23:56 (Válasz FeketeS #1383 hozzászólására.)
Idézet: FeketeS - 2010.07.05. 11:48:04
Jövőre is így fog szerepelni, hogy idén...
Javítsd át 2010-re


A meglkatas jogos, ugyanakkor ne tedd fel, mert minden autoversenyes kerdes mar szerepeltet kap, ha egyebkent minden szempontbnak megfelel. Lasd Miklos leirasa.
Pontszám: 6.79
fórumozóMerlin666Férfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1392. hozzászólás - 2010.07.05. 13:36:44
Szerintem a kezdőknek az első kérdését mindig el utasítják. Mindenféle indokkal.
Én is így jártam,majd kipróbáltam a következő kérdésnél ugyan azt a kérdést írtam vissza és akkor már semmi gond nem volt vele.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1393. hozzászólás - 2010.07.05. 14:51:36 (Válasz Merlin666 #1392 hozzászólására.)
Nem mindenfélével, mert jól meghatározottak az indokok:
- helyesírási hiba
- már szerepelt
- lexikális
- speciális
- válaszok nem jók
- rosszul feltett kérdés
- túl könnyű vagy számtan
Annak, hogy neked másodikra átengedték, szerencséd volt. Általában ha valaki ugyanazt a kérdést, amit egyszer már visszadobtak teljesen ugyanúgy felteszi, azonnali törlés a "jutalma".
Azonban, mivel több admin van, így szerencsédre a második átengedte, mert nem tudta/figyeltem, hogy ezt egyszer már visszadobták. Örülj neki, a baromságokat meg felejtsd el.
Pontszám: 7.73
kedvelt tagHanemFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1394. hozzászólás - 2010.07.09. 00:02:35
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy szerintetek a következő kérdés miért rossz:

Mi a kifejtése a LASER mozaikszónak?

Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation
Low Amplitude Simultaneous Emission of Radiation
Levelled Amplifier for Safeness Emission of Radiation
Layabout Amanuensis by Sikliness Emission of Radiation

Attól előre félek, hogy a válaszlehetőségekben rejtezik a hiba. Egyedül azt tudnám elképzelni, hogy már létezik a kérdés, de még csak azt sem írták csak hogy rossz... miért?
Pontszám: 4.60
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1395. hozzászólás - 2010.07.09. 08:47:12
Mely zenekar énekese Paul David Hewson?

U2
Guns N’ Roses
Iron Maiden
Queensryche

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Mi lehet itt a baj? Paul David Hewson - ismertebb nevén Bono Vox - a U2 énekese a kezdetektől (1976). A Bono Vox csak művésznév, ennyi tekerés szerintem lehet a kérdésben.
Pontszám: 6.75
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1396. hozzászólás - 2010.07.10. 06:16:22 (Válasz Appple #1395 hozzászólására.)
Szervusztok!

Appple: A kérdésben két hibát érzékelek. Az egyik, hogy Bono valódi nevét a zenekar szimpatizánsain kívül nem sokan ismerik, de ez elmehet, hisz netes játékban vagyunk, akit érdekel, az utánajár. A nagyobbik hiba, hogy örökéletűnek feltételezed őt is, és a zenekart is, ez lehetett a nem értelmezhető. Kellene bele egy pontos, nem változó időhatározó, mondjuk az, hogy 2009-ben, ekkor már biztosan nem változhat a kérdés, és értelmes is lehet. A negyedik válasz pedig egy igencsak félervezető így, sokan nyumhatnak rá rutinból, hisz a sosemhallott nevű énekes valami névtelen kis bandához tartozik, amelynek a rajongója tette fel a kérdést. Ajánlatos lenne azt is kicserélni valami ismert együttesre, akkor már legalább az leeshet, hogy bizony nem névtelen személyről kérdezel. :-D

***

Hanem: A negyedik válaszod teljes mértékben technoblablának tűnik a számomra, bár nem fizikus vagyok. Nyugodtan kerülhetett valamelyik értékelő (kvízadmin) is olyan helyzetbe, hogy azt a választ nem tudja értelmezni, és így hiába adja ki a betűszót a válaszod, nem tudta eldönteni, hogy valamit elgépeltél, vagy csak hablatyoltál oda valamit.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.99
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1397. hozzászólás - 2010.07.10. 11:15:45 (Válasz Awenhai #1396 hozzászólására.)
Hajjaj
Pontszám: 6.75
kedvelt tagHanemFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1398. hozzászólás - 2010.07.10. 11:37:20 (Válasz Awenhai #1396 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2010.07.10. 06:16:22
Szervusztok!

Appple: A kérdésben két hibát érzékelek. Az egyik, hogy Bono valódi nevét a zenekar szimpatizánsain kívül nem sokan ismerik, de ez elmehet, hisz netes játékban vagyunk, akit érdekel, az utánajár. A nagyobbik hiba, hogy örökéletűnek feltételezed őt is, és a zenekart is, ez lehetett a nem értelmezhető. Kellene bele egy pontos, nem változó időhatározó, mondjuk az, hogy 2009-ben, ekkor már biztosan nem változhat a kérdés, és értelmes is lehet. A negyedik válasz pedig egy igencsak félervezető így, sokan nyumhatnak rá rutinból, hisz a sosemhallott nevű énekes valami névtelen kis bandához tartozik, amelynek a rajongója tette fel a kérdést. Ajánlatos lenne azt is kicserélni valami ismert együttesre, akkor már legalább az leeshet, hogy bizony nem névtelen személyről kérdezel. :-D

***

Hanem: A negyedik válaszod teljes mértékben technoblablának tűnik a számomra, bár nem fizikus vagyok. Nyugodtan kerülhetett valamelyik értékelő (kvízadmin) is olyan helyzetbe, hogy azt a választ nem tudja értelmezni, és így hiába adja ki a betűszót a válaszod, nem tudta eldönteni, hogy valamit elgépeltél, vagy csak hablatyoltál oda valamit.


Ez a lényege a kérdésnek. A helyes válaszon kívül mind technoblabla. Létező szavak de így összerakva nincs értelme csak 1-nek. Azt mégse írhattam a válaszlehetőségek közé, hogy Light Emitting Diode... Nem akartam, hogy túlságosan hasonlítson egyik a másikra mert akkor túl egyszerű... ezeknek nem lehet megfelelni....
Pontszám: 6.40
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1399. hozzászólás - 2010.07.11. 05:59:10
Szervusztok!

Hanem: A lényege a mondandómnak az, hogy az első három válaszlehetőség valósnak tűnik, a negyedik meg tényleg értelmetlen, akár jelölt rossz válasznak is mondhatnám. És igen, most már kimondottan nehéz jó kérdéseket írni, jó az ellenőrzés, és sok az adatbázisban lévő kérdés.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.49
népszerűDurLaDurFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1400. hozzászólás - 2010.07.11. 08:11:43
Melyik a kakukktojás?

Szende
Szundi
Szandi
Vidor

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Na mi ebben a nem értelmezhető?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője