Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2081. hozzászólás - 2010.10.27. 11:21:06 (Válasz Borsalino #2079 hozzászólására.)
Idézet: Borsalino - 2010.10.27. 07:57:16
Magyarország és egyben Európa első szépségkirálynője milyen nemzetiségü volt?

Francia
Magyar
Lengyel
Orosz

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Nos,szerintem a válaszhoz nem speciális réteg hanem egy kis gondolkodás kell.Az ilyen jellegü kérdéseknél (legelsó,legnagyobb stb.) ha ott van,hogy" magyar " akkor 90 százalékban az a helyes válasz.


Igazad van, mar ezert is rossz lenne a kerdes. Meg azontul, hogy 100 evvel ezelett ki lett szepsegkiralyno, az teljes mertekben erdektelen. Raadasul "Magyarorszag es Europa" megintcsak erosen elhinti, hogy magyar. Ezer sebbol verzik szegeny kerdes.
Pontszám: 6.87
közellenségLeekooFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2082. hozzászólás - 2010.10.27. 17:54:51
Az lenne a kérdésem, hogy melyik, speciális csoport nem ismeri a választ, mikor már 20ról 21re való növelésnél (vagyis reg után azonnal!) is egyértelműen kizárható 3 a 4 válaszból...

Melyik képlet írja le a tulajdonságok fejlesztésének a költségét (X a tulajdonság jelenlegi szintje)?

100*X
X*(a karakter szintje)
X^2 - 100
(333*X)/2

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Máskor meg olyan marhaságokat olvasni, amit tényleg csak speciális érdekeltségű tudhat, mégis bentvan...
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2083. hozzászólás - 2010.10.27. 18:10:37 (Válasz Leekoo #2082 hozzászólására.)
Mert a kvíz nem egyenlő a matematikával. Én mondjuk inkább a matek értékelést adtam volna az elutasítás okaként.
Ne tegyél fel VÚ-s kérdést, mert nem fogadják el (amit lehetett, már mind feltették, ezekre "már szerepeltet" kapsz, az összes többire egyéb értékelést - lexikális, spec, rosszul feltett, stb).
Pontszám: 7.63
közkedveltSir calvinFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2084. hozzászólás - 2010.10.27. 18:49:59
a melyik sportszergyártó jele a pipa kérdésem túl könnyű kérdés miatt lett elutasítva.
talán egy picit nehezebb annál az élő kérdésnél, miszerint
1. milyen nap van ma, ha holnapután kedd van
2. hol kel fel a nap (lehetséges válaszok É-D-K-Ny)
fentiekre pl nagymamám is simán tudja a választ, az én kérdésemre pedig nem tudná...
megköszönném privátban is a választ
Pontszám: 8
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2085. hozzászólás - 2010.10.27. 19:27:56 (Válasz Sir calvin #2084 hozzászólására.)
Én rosszul feltettel utasítottam volna el, ugyanis nem tudok róla, hogy sportszergyártó cégnek pipa lenne a jele. (A Nike jele nem pipa, csak arra hasonlít).
Az általad említett - már bent lévő - kérdések gyűjtőhelye a kvíz 5 topic.
Pontszám: 7.63
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2086. hozzászólás - 2010.10.28. 07:45:32
"Mi a neve Hókuszpók macskájának?

Mirci
Sziamiau
Lukrécia
Macs


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."

Ez a speciális érdeklődésű réteg: a gyerekek, akiknek van gyerekük, meg akik láttak már gyereket. (vagy tévét)

Az értékelők engem külön is utálnak, vagy a "Ki írta a Döglött vámpír visszatér című könyvet?" típusú kérdések csak nekem specek?
V5 Rats
Pontszám: 3.18
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2087. hozzászólás - 2010.10.28. 07:52:29 (Válasz Zsanklod #2086 hozzászólására.)
Ez valóban téves értékelés szerintem is, mert ezt bőven lehet tudni, sőt, inkább "már szerepeltet" adtam volna rá, mert találkoztam már vele. Sokat nem érsz vele, hogy szerintem is rossz az értékelés, de legalább mittudomén
Pontszám: 7.63
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2088. hozzászólás - 2010.10.28. 08:23:04
Már annak is örülök, hogy nem vagyok egyedül.

Ennél bénább kérdést már nem tudok kitalálni (kétéves gyereken teszteltem!), jobban járok ha ezentúl is lemondok a kérdés feltevésről.
V5 Rats
Pontszám: 4.26
közellenségLeekooFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2089. hozzászólás - 2010.10.28. 10:16:33 (Válasz Craslorg #2083 hozzászólására.)
Vagyis az értékelők Nobel elveit követik, és matekon kívül mindent átengednek? Nem mondtam, h a kvíz=matek, de ettől még pár kérdés (így is van néhány) simán beférne. Ezenkívül az op.rendszerbe beépített számológéppel egy frissen regizettnek is kb 30 mpbe kerül eldönteni, melyik válasz a jó.

Úgyhogy felteszem a kérdésemet másképp: van-e azon kívül magyarázata az elutasításnak, hogy arra volt kedvük kattintani az értékelőknek?
Pontszám: 3
népszerűGrathersFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2090. hozzászólás - 2010.10.28. 10:20:22
Már nem is tudom mennyi kvíz kérdést dobtak vissza, és még a küldetést sem tudtam teljesíteni!!!

Mennyi kvíz medálja lehet egy végzetúrnak maximum?

15 kvíz medálja lehet
*12 kvíz medálja lehet
20 kvíz medálja lehet
10 kvíz medálja lehet

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Valaki magyarázza már el nekem hogy ez miért is speciális kérdés??? Amúgy ezt már egyszer vissza dobták mert a végzetúrnak szót rövid u-val írtam... kezdem azt hinni hogy pikkelnek rám!
Pontszám: 9
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2091. hozzászólás - 2010.10.28. 10:28:31 (Válasz Zsanklod #2086 hozzászólására.)
Idézet: Zsanklod - 2010.10.28. 07:45:32
"Mi a neve Hókuszpók macskájának?

Mirci
Sziamiau
Lukrécia
Macs


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."

Ez a speciális érdeklődésű réteg: a gyerekek, akiknek van gyerekük, meg akik láttak már gyereket. (vagy tévét)

Az értékelők engem külön is utálnak, vagy a "Ki írta a Döglött vámpír visszatér című könyvet?" típusú kérdések csak nekem specek?


Sztem mindenkit egyesevel kulon-kulon utalnak. Ezek olyanok.
Viszont a Hupikek torpikek mint az altalanos muveltseg resze nehezen ertelmezheto. Muvek reszleteibol/ szereploibol tortenetebol max olyan megy at, amit az is tudhat, aki az adott muvet nem ismeri. Kiveve ha az adott muvet illik ismerni. Hupikek torpikek aligha ez a kategoria.
Pontszám: 6.87
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2092. hozzászólás - 2010.10.28. 10:29:20 (Válasz Sir calvin #2084 hozzászólására.)
Idézet: Sir calvin - 2010.10.27. 18:49:59
a melyik sportszergyártó jele a pipa kérdésem túl könnyű kérdés miatt lett elutasítva.
talán egy picit nehezebb annál az élő kérdésnél, miszerint
1. milyen nap van ma, ha holnapután kedd van
2. hol kel fel a nap (lehetséges válaszok É-D-K-Ny)
fentiekre pl nagymamám is simán tudja a választ, az én kérdésemre pedig nem tudná...
megköszönném privátban is a választ


Reklam jellegu kerdes. Minden cegekkel, markakkal kapcsolatos kerdest igy ertekelnek egy ideje.
Pontszám: 6.87
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2093. hozzászólás - 2010.10.28. 10:30:22 (Válasz Leekoo #2089 hozzászólására.)
Idézet: Leekoo - 2010.10.28. 10:16:33
Vagyis az értékelők Nobel elveit követik, és matekon kívül mindent átengednek? Nem mondtam, h a kvíz=matek, de ettől még pár kérdés (így is van néhány) simán beférne. Ezenkívül az op.rendszerbe beépített számológéppel egy frissen regizettnek is kb 30 mpbe kerül eldönteni, melyik válasz a jó.

Úgyhogy felteszem a kérdésemet másképp: van-e azon kívül magyarázata az elutasításnak, hogy arra volt kedvük kattintani az értékelőknek?


Ez a Nobel elvei jo.
Ugy tudom a matematika feladatokat nem, a matematikai temaju kvizkerdeseket meg atengedik.
Pontszám: 6.87
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2094. hozzászólás - 2010.10.28. 10:32:14 (Válasz Grathers #2090 hozzászólására.)
Idézet: Grathers - 2010.10.28. 10:20:22
Már nem is tudom mennyi kvíz kérdést dobtak vissza, és még a küldetést sem tudtam teljesíteni!!!

Mennyi kvíz medálja lehet egy végzetúrnak maximum?

15 kvíz medálja lehet
*12 kvíz medálja lehet
20 kvíz medálja lehet
10 kvíz medálja lehet

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Valaki magyarázza már el nekem hogy ez miért is speciális kérdés??? Amúgy ezt már egyszer vissza dobták mert a végzetúrnak szót rövid u-val írtam... kezdem azt hinni hogy pikkelnek rám!


Vegzeturral kapcsolatos kerdest ne tegyel fel, mert vagy ez lesz az ertekeles vagy a mar szerepelt. Ha elso szintu epp most regelt kari tudhatja, akkor mar szerepelt, egyebkent tul spec.
Nem tudom konkretan, hogy ez az info hol derul ki, de sztem elso szinten is hozzaferheto, igy talan inkabb a mar szerepelt lett vona realis ertekeles.
Pontszám: 6.87
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2095. hozzászólás - 2010.10.28. 15:42:50 (Válasz Kocos #2094 hozzászólására.)
A VÚ hivatalos infói között nem találtam rá választ, így - ha mindent átnéztem - egy első szintű kezdő nem tudhatja.
Pontszám: 7.62
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2096. hozzászólás - 2010.10.28. 20:13:18 (Válasz Kocos #2091 hozzászólására.)
Viszont a Hupikek torpikek mint az altalanos muveltseg resze nehezen ertelmezheto. Muvek reszleteibol/ szereploibol tortenetebol max olyan megy at, amit az is tudhat, aki az adott muvet nem ismeri. Kiveve ha az adott muvet illik ismerni. Hupikek torpikek aligha ez a kategoria.


"Hogy került Törpilla a törpökhöz a "Hupikék Törpikék" c. mesében?
Törppapa teremtette
Hókuszpók teremtette
Okoska hozta magával
Egy erdőben találták kiskorában"

Éppen most kaptam ezt a kérdést! Képzeljétek, Hókuszpók teremtette.
Gyakran kell néznem a Törpöket (pedig rég voltam gyerek), de erre még utalást sem hallottam soha.
Sziamiau meg szinte minden részben szerepel. Esetleg Lukrécia vagy Macs is ismeretlen?
V5 Rats
Pontszám: 4.20
népszerűGrathersFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2097. hozzászólás - 2010.10.28. 21:07:34
Mi Bruce Willis teljes neve?

Walter Bruce Willis
David Bruce Willis
Matthew Bruce Willis
Scout Bruce Willis

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

A könyveknél ilyen miért nincs? Az miért nem lexikális tudásnak számít?
Pontszám: 9
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2098. hozzászólás - 2010.10.28. 21:15:28 (Válasz Grathers #2097 hozzászólására.)
Mire gondolsz a könyvekkel kapcsolatban? Egy kötelező olvasmány íróját kell tudni. Egy több évtizede sikeres mű íróját illik tudni. Egy színész születési nevét, amit sohase használt és csak a lexikonokban fellelhető, nem kell tudni. Az adott színész főbb filmjeit azonban illik ismerni.
Pontszám: 7.62
közellenségCintiRamcsiNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2099. hozzászólás - 2010.10.29. 15:12:46
Hello

Egy orvos bemegy a kórterembe, fekszik benn 3 beteg, van egy pók a falon, és van bent egy látogató is. Hány láb van bent összesen?

14
16
18
20

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Bocsi, de nem igazán hiszem, hogy amit most találtam ki kérdést, szerepelne az adatbázisban.
Akkor gondoltam ki, mikor kitöltöttem. Hogy van ez? Akkor mit kérdezzek?
Pontszám: 5
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2100. hozzászólás - 2010.10.29. 15:53:40
Ebben az esetben sztem a Mar szerepelt egy joindulatu ertekeles volt, miszerint a kerdes nem uti meg a mercet, de azert a lehetoseget, hogy nekifuss ujra nem akarta elvenni az ertekelo.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!