Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűtlenCsarmi.regFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
61. hozzászólás - 2009.12.18. 17:46:37
Na jó, most már tényleg tele a tököm! Már a múltkori kérdésem rossz értékelésén is ki voltam akadva, de azért ez már tényleg több a soknál!

Mégis mi baj van ezzel?

Az alábbi számok közül melyiket NEM svéd együttes írta?

Listen To Your Heart
The Sign
The Winner Takes It All
Zombie*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Meglehet, bár ennél híresebb együtteseket/számokat nehéz lett volna válogatni. Mellesleg 20mp gúgli. De ha valakinek van pofája ilyen kérdéseket visszadobni, akkor talán előbb válogatni kéne a most forgó kérdések között, mert így ez nevetséges!

Mellesleg miért van ez a hülyeség, hogy nem lehet újra próbálkozni? Miért teheti valaki tönkre a játékomat 4-ik szinten?
A hozzászólást Csarmi.reg módosította 2009.12.18. 17:59:51-kor
Pontszám: 5.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
62. hozzászólás - 2009.12.18. 18:38:40 (Válasz Csarmi.reg #61 hozzászólására.)
Én voltam, üss.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.56
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
63. hozzászólás - 2009.12.18. 18:48:21 (Válasz Csarmi.reg #61 hozzászólására.)
Ne haragudj de szerintem teljesen érdektelen tudás hogy melyiket nem svéd együttes irta
És nem is tartozik az általános műveltséghez hogy tudnunk kéne.
Pontszám: 5.64
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
64. hozzászólás - 2009.12.18. 18:52:57 (Válasz CaveMaN #62 hozzászólására.)
Hát Shányi, hogy merted!?
Pontszám: 7.34
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
65. hozzászólás - 2009.12.18. 19:04:33 (Válasz Ywgarrd #64 hozzászólására.)
Merő rosszindulatból Betörtem a szerverterembe, ahol a VU szervert tartják. Aztán megkerestem a gépet és feltörtem, utána pedig értékeltem a kérdést (direkt ezt kerestem). Azt már nem árulom el, hogy honnan tudtam a kérdés feltételéről
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.35
népszerűtlenCsarmi.regFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
66. hozzászólás - 2009.12.18. 19:39:37
Jó, én azt tartom marhaságnak, hogy valakinek napokkal visszavethetik a játékát hasonló hülyeségekkel. Mellesleg így senki nem mer majd normális kérdéseket feltenni, csak olyat, amit majd 'tuti' elfogadnak... Nagy szar ez az egész kvíz, már elnézést. Amilyen kérdéseket láttam, annak legalább a 95%-a sokkal lényegtelenebb és értéktelenebb kérdés, mint amit én feltettem nem is beszélve az alapműveltségről.

Nem mellesleg a kérdésem igenis alapműveltség bizonyos szempontból... az például, hogy ennyi nemzetközileg elégsikeres svéd zenekar volt. Ráadásul a NEMsvéd szám alapszám...

Namind1

Lelke rajta, ha valaki nem szeretné, hogy ez a kérdés bekerüljön az adatbázisba.

De azért biztos nem akkora marhaság, hogy azzal kéne büntetni a feltevőjét, hogy várjon 4 rohadt napot, hogy újra megpróbálhasson kérdezni (majd feltesz valami baromi unalmas középiskolában tanult ökörséget) és megcsinálhassa a küldijét ami mellesleg beragaszt minden mást a játék 4-5-ik szintjén.

Szóval a módszer alapvetően rossz, úgy kéne, hogy ilyenkor kérdezhessen újat a szerencsétlen ökör, aki azt hitte, hogy szabad kreatívat is kérdezni.

Több szint kéne itt legyen és csak a végső esetben, vagy legalább 2-3 próbálkozás után kéne elvenni a kérdés lehetőségét, nem így.
Pontszám: 7
népszerűtlenCsarmi.regFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
67. hozzászólás - 2009.12.18. 19:40:55 (Válasz CaveMaN #65 hozzászólására.)
Lestél a hátam mögül, mi?
Ugye te nyírtad ki Kenny-t is, Mr. Yeti?
A hozzászólást Csarmi.reg módosította 2009.12.18. 19:41:39-kor
Pontszám: 7
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
68. hozzászólás - 2009.12.18. 19:43:10 (Válasz Ajgatsz #58 hozzászólására.)
Idézet: Ajgatsz - 2009.12.18. 10:47:24
Mivel nem bírná el az egód, hogy nem vagy tévedhetetlen.


Valakivel nagyon keversz azt hiszem, en mar tobb izben jeleztem itt ha hibaztam. Az en velemenyem az, hogy csak az nem hibazik, aki nem dolgozik.
Pontszám: 7.77
népszerűFradiataFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
69. hozzászólás - 2009.12.18. 19:50:25
Sziasztok!Szeretném megtudni, hogy hol található helyesírási hiba az alább idézett el nem fogadott kérdésemben.
A felsoroltak közül melyik vitamin zsírban oldódó?

B
K
C
Egyik sem

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Pontszám: 6.87
fórumozóGeluFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
70. hozzászólás - 2009.12.18. 20:00:37
Hányszor kerüli meg a fény a földet 1 mp alatt?

14
7
10
5


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Mi nem értelmezhető ebben?
Pontszám: 4.88
népszerűtlenCsarmi.regFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
71. hozzászólás - 2009.12.18. 20:01:00
Hát, talán jobb lenne úgy írni, hogy B-vitamin, K-vitamin, C-vitamin.
Azért itt megjegyezném, hogy a B egy csoport neve, ha jól emlékeszem.
Helyesírási hiba nincs benne
Pontszám: 8
népszerűFradiataFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
72. hozzászólás - 2009.12.18. 20:03:49 (Válasz Csarmi.reg #71 hozzászólására.)
Ok, köszi.Megpróbálom még egyszer feltenni.A B-vitamint akkor majd pontosítom.
Pontszám: 9.80
népszerűtlenCsarmi.regFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
73. hozzászólás - 2009.12.18. 20:04:48 (Válasz Gelu #70 hozzászólására.)
Hát miért kerülné meg a fény a földet? Egyenes vonalban terjed. Ráadásul ha úgy értelmezzük, hogy jó, körbemegy, mert te aszontad neki, akkor meg a 300ezerben a 40ezer nem pont hétszer van meg.

De azért nehéz ezt félreértelmezni.

Fradiata: azért én nem értek hozzá, eddig a kérdéseim felét dobták vissza...
A hozzászólást Csarmi.reg módosította 2009.12.18. 20:06:05-kor
Pontszám: 7
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
74. hozzászólás - 2009.12.18. 22:23:40 (Válasz Fradiata #72 hozzászólására.)
Az egyik sem-et pontosítsd olyan vitamin nincs. És emiatt legközelebb simán rossz választ is kaphatsz...
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.93
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
75. hozzászólás - 2009.12.19. 00:08:02 (Válasz Csarmi.reg #66 hozzászólására.)
Használtad már egyszer is a "Vajon elfogadják-e a kérdésem..." kezdetú topicot kérdésfeltevés ELŐTT? Ugyanis a visszajelzések alapjánelég jó aránnya bekerülnek az ottani kérdések, amelyek a feltevésük előtt kivesézésre kerülnek.

Másrészt hány kérdést jeleztél, amelyről úgy gondoltad, hogy nem a kvízbe való, a Kvíz 4 topicban? Ez a 95% enyhe túlzás vagy nekem van baromi mákom, de én egy ideje csak elvétve kapok olyan kérdést, ami nem felelne meg és érdemes jelezni adminnak, hogy törölni kéne.
Pontszám: 8.42
irritálóCsarmiFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
76. hozzászólás - 2009.12.19. 08:10:49
Nem használtam. Nem várható el ugyanis egy új játékostól, ha erről külön nem tájékoztatják.

Eddig 4-5 kérdést és ez csak két nap alatt. Ja és ezek azok voltak, amik konkrétan hibásak, megválaszolhatóak. Ha minden értelmetlen, tök irreleváns információt tartalmazó kérdést jelentenék, egész nap ezt küldözgetném. Nem is próbáltam, mert láthatóan ez a kvíz lényege: unalmas, szar kérdések legyenek aztán jónapot. Elvétve találni jókat.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
77. hozzászólás - 2009.12.19. 11:09:29 (Válasz Csarmi #76 hozzászólására.)
Egy új játékostól nem, de aki már a második regisztrációjával a 15-16. hozzászólásánál tart, attól igen. Ha ez a véleményed a kvízről, ne foglalkozz vele, csak 10% LE-t buksz. Kvízkérdést meg ne tegyél fel, elégedj meg az 50% potya LE-vel, ha a kérdéseid nagy része vissza lett utasítva, akkor kár erőltetni, nem a rendszerben van a hiba. Ha mégis szeretnél feltenni jó kérdést, akkor nézz körül a topicokban, elég sok helyen vannak ötletek, antiötletek. A talin kiderült, hogy a jelenlegi csúcstartó olyan 180 jó kérdésnél tart, ha jól emlékszem 5-6 rossz kérdés mellett. Lehet, hogy mégis lehet jó kérdéseket feltenni?
Pontszám: 8.42
fórumozóGeluFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
78. hozzászólás - 2009.12.19. 11:37:09 (Válasz Csarmi.reg #73 hozzászólására.)
Hát a választ a tudtad-e hogy listából vettem innen http://ww2.bibl.u-szeged.hu/ejszaka_2009/?page=tudtade!
Abból alkottam meg a kérdést! Jó lenne ha a bíráló magyarázná meg mit nem értett rajta!
Ja és ha ilyen hibával dobják vissza jó lenne ha lehetne javítani és nem vennék el az új kérdés lehetőséget!!! Mert nem hibás csak van aki nem tud értelmezni dolgokat!
Pontszám: 4.88
irritálóCsarmiFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
79. hozzászólás - 2009.12.19. 11:41:23
Elbeszélünk egymás mellett. Én arról beszélek, hogy nem kéne a szerencsétlen új játékost szívatni. Korrekt dolgot kéne a leírásba írni, ha elvárjuk, hogy elolvassa a fórumot, akkor AZT!

Arról beszélek, hogy rossz az a rendszer, amiben büntetnek azért, mert kreatív kérdést mersz feltenni. Ráadásul túlzottan büntetnek. Pláne a játék elején súlyos a büntetés. Mint mondtam, 4 nap, amíg összejön 100 kérdésed és elmehetsz kérdezni egyet. Négy napra ragad be a játék elején a küldetésfád teljesen...

Rossz az a rendszer, ahol a túlzott büntetés miatt (rossz kérdés, szevasz, várj 4 napot, á, komoly visszajelzés az nemá', változtatás, javítás lehetősége pláne nem) csak unalmas kérdést tehetsz fel,ha biztosra akarsz menni és valami idióta még ígyis visszadobhatja a kérdésedet.

Rossz az a rendszer, ahol mindemellett még borzalmas kérdések vannak a rendszerben, ezerszer irreálisabbak, mint amit te írhattál. Ez teljesen hiteltelenné teszi a dolgot.

Rossz az a rendszer, ahol szegény gyerek 4 nap után elmondja, megkérdezi, hogy mi a baj a kérdésével és 5 napja nem reagál rá senki... Mellesleg a kérdés jó.

Rossz az a rendszer, ahol nincs VILÁGOSAN, a JÁTÉKBAN (nem a fórumon!) leírva, hogy mi az elvárás a kérdésekkel kapcsolatban.

A fórumban persze le van írva, hogy kőbunkók vagyunk, olyan kérdést nehogymás, amin gondolkodni kellene, matekot meg pláne nem, mert azon gondolkozni kellene meg különben is a matek monnyon le! (sokkal inkább alapműveltség szerintem, mint az, hogy ki írta a New Moon-t vagy a Bolygó Zsidót), mert divat hülyének lenni...ű

Na jó hagyjuk, mert csak felhúzom magam.

visszatérve:

miféle második regisztrációról beszélsz?

Ja és úgy látom, hogy alapvetően AZT nem érted, hogy én nem magam miatt harcolok. Én már megszívtam... Azért, hogy a dolgok javuljanak.
A hozzászólást Csarmi módosította 2009.12.19. 11:43:19-kor
Pontszám: 3
fórumozóGeluFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
80. hozzászólás - 2009.12.19. 12:17:46 (Válasz Craslorg #77 hozzászólására.)
Lehet jó kérdést feltenni igaz csak nagyon szubjektív kinek mi a jó kérdés!
Egyetértek az előttem szólóval szappanoperákra, filmekre vonatkozó dolgokat elfogadnak de ha valamit tényleg tudni kéne pl informatikából ami most tananyag akkor az már speciális mivel csak pár 10 éve van és nem mindenki tanulta régen!
Felteszel valami földrajz csillagászati kérdést az megint spec... stb. Ez lenne a magyar átlag műveltség? Iskolai tantárgyak amiket tanítanak azok speciálisak de a hülye sorozatok és nem komplett filmek bármikor jöhetnek úgy látszik a már TV-Műveltség van Magyarországon és nem átlag műveltség!
Nekem eddig 24 jó és 3 rossz kvízem van, de akkor sem tetszik az elbírálás!
Pontszám: 4.88
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője