Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2961. hozzászólás - 2011.07.25. 21:21:31 (Válasz Fishbuster #2960 hozzászólására.)
És mi lesz, ha a kérdés még két év múlva is bent lesz a játékban és közben leforgatják és bemutatják a negyediket?
Erre vonatkozott a nem értelmezhető kitétel. De úgy látom ez a 11 éves gyermeknek sem jutott eszébe....
Pontszám: 8.19
fórumozóFishbusterFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2962. hozzászólás - 2011.07.25. 22:20:09
Látod ez igaz...de ha jövőre módosítják az SI-t, akkor szintén kihullik pár kérdés...ez eszébe jutott valakinek?
A hozzászólást Fishbuster módosította 2011.07.25. 22:21:09-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagDarth Malak68Férfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2963. hozzászólás - 2011.07.27. 09:24:20
Kérdésem lenne hogy miért is kaptam azonnal törölni értékelést ha aktiv a küldim?
Ha jol tudom van egy olyan szabály hogy elkell fogadni a kérdést helyesnek ha aktiv a tegyél fel egy jo kérdést küldi?

Köszi....
Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.
Pontszám: 4
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2964. hozzászólás - 2011.07.27. 11:02:59 (Válasz Darth Malak68 #2963 hozzászólására.)
Nincs ilyen szabály. Akkor lesz teljesített a küldetésed, ha a kérdésed JÓ kérdés, azaz alapesetben bekerülne, DE már szerepelt. Amennyiben a kérdésed egyébként is rossz (speciális, lexikális, a válaszok rosszak, a kérdés van rosszul feltéve vagy a túl könnyű/matek kategóriába esik) ugyanúgy elutasítják. Amennyiben azonnal törölnit kaptál, akkor a kérdésed nem kvízkérdés volt, hanem valami baromság, aminek még távolról sincs köze a kvízhez, esetleg káromkodás.
Pontszám: 7.40
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2965. hozzászólás - 2011.07.27. 11:03:34 (Válasz Fishbuster #2962 hozzászólására.)
Ez igen valószínű, hogy jövőre az SI rendszer felborul
Pontszám: 7.40
kedvelt tagDarth Malak68Férfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2966. hozzászólás - 2011.07.27. 11:39:23 (Válasz Craslorg #2964 hozzászólására.)
Pedig van!

A kvíz adminok kaptak lehetőséget, hogy akinek aktív a kvízkérdés író küldije, annak a küldijét elfogadhassák úgy, hogy a kérdés nem kerül az adatbázisba.
Ezt Miklos irta a fejlesztöi hirekbe........
Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.
Pontszám: 4
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2967. hozzászólás - 2011.07.27. 12:58:48 (Válasz Darth Malak68 #2966 hozzászólására.)
De csak ha jó a kérdés, csak mondjuk már szerepelt. Olvass, sokat.... Értelmező olvasás.
Pontszám: 7.87
kedvencEstrellaNő
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2968. hozzászólás - 2011.07.27. 13:11:00 (Válasz Legacy #2967 hozzászólására.)
A kvíz adminok kaptak lehetőséget, hogy akinek aktív a kvízkérdés író küldije, annak a küldijét elfogadhassák úgy, hogy a kérdés nem kerül az adatbázisba.


Tudom, hogy igazad van, Legacy, de a hírek között valóban csak ennyi szerepel Miklós hozzászólásában. Aki csak ezt olvassa el, annak valóban jogosan merülnek fel kérdései, hiszen ebben nincsen benne az a kitétel, hogy a kérdés alapvetően jó, csak már szerepel az adatbázisban. Egyszerűen annyi áll ott, hogy nem kerül be az adatbázisba. A rossz kérdések sem kerülnek be. Az értelmező olvasás önmagában kevés ebben az esetben.

A javaslatom Dark Malak68, írj egy olyan kérdést, ami nagyon hasonlít egy már bennlévőhöz, azt el fogják fogadni.
Pontszám: 7.88
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2969. hozzászólás - 2011.07.27. 13:32:10 (Válasz Estrella #2968 hozzászólására.)
Igazad van, korán ostoroztam
Pontszám: 7.32
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2970. hozzászólás - 2011.07.27. 13:39:18 (Válasz Estrella #2968 hozzászólására.)
Nyilván értelmezés kérdése a dolog, de logikusan ingyen nem fogják odaadni senkinek a jutalmat. Azt semmiképp se javaslom, hogy egy meglévó kérdést másoljon be és majd "már szerepeltet" kap, mert a lehetőség az adminok részére se kötelező és volt olyan, akinek a tiszta copy-paste miatt simán visszadobták normál már szerepelttel és nem adták meg a küldisikert, azaz mindenképp minimális saját legyen benne, de nyilván, ha az megvan, át fogják engedni, illetve sikeres lesz a küldetés.
Sajnos azt nem tudjuk, milyen kérdést utasítottak el Darth Malak68-nak, ha bemásolod Malak, akkor tudjuk véleményezni is, így csak találgatunk. Azonnal törölni elég ritkán osztogattak régebben, nem hiszem, hogy most olyan gyakori lenne, azt már tényleg ki kell "érdemelni".
Pontszám: 7.40
kedvelt tagDarth Malak68Férfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2971. hozzászólás - 2011.07.27. 13:47:10
Nyilván én voltam a hibás mert a kvizkérdéssel kapcsolatban tettem fel a kérdést..
A kérdés a következö volt:
Mi értelme van a tegyél fel 1 jo kvizkérdés küledtésnek?
Válasz 1:Tesztelik az IQ-d.
Válasz 2:Semmi.
Válasz 3:Hogy idegesitsenek. ez a helyes
Válasz 4:Csak van hogy legyen valami küldi.
Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.
Pontszám: 4
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2972. hozzászólás - 2011.07.27. 14:09:56 (Válasz Darth Malak68 #2971 hozzászólására.)
Ez alapján azt hiszem jogos az értékelés. Mivel azonnal törölni, így 3 nap múlva próbálkozhatsz. Nézz körül a Baromi ötletes kérdések topicban, illetve a wikin a kvízes címszó alatti irományt. Ezekből lehet rálátásod, mi lehet majd a jó.
Pontszám: 8.26
kedvelt tagArgint StorkFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2973. hozzászólás - 2011.07.28. 16:53:47
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy a kérdésem "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ." értékelést kapott. Egyes kérdésekben (pl. kémia) sokkal keményebb kérdések szoktak lenni, így nem értem hogy a kémia ezen a téren miért nem tartozik ebbe a szekcióba? És azt sem értem hogy ezt miért speciális réteg tudhatja, hiszen mindenki néz filmeket így az esélye is megvan hogy tudják erre a kérdésre a választ. A segítséget előre is köszönöm!


A "Párizsból szeretettel" című filmben Reese mit hord magánál?

pisztolyt
New York feliratú sapkát
kokainnal teli vázát
apja kedvenc óráját
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2974. hozzászólás - 2011.07.28. 17:46:17 (Válasz Argint Stork #2973 hozzászólására.)
Bármely mű részletébe való kérdezés spec minősítést kap. Akár film, akár regény, akár vers, színházi darab, musical. Kevés olyan dolog van, ami egy műnél belefér, mint a mű részlete, de annak akkor nagyon-nagyon fontos elemnek kell lennie a műben. Emellett nem árt, ha a mű széles körben is ismert. A te kérdésedben a film egy abszolút átlagos akcióféle, nem emelkedik ki ismertségével a több tucat hasonló film közül, ugyanígy a nézettségével sem (félre ne értsd, ettől még lehet jó szórakozás a film), így ennek egy mellékágára kérdezni valóban spec.
Pontszám: 7.40
népszerűPsanyiFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2975. hozzászólás - 2011.07.29. 12:58:09
tulajdonképpen minden speciális:
vagy több 100 kérdés ami ilyen (találkoztam egy olyannal is már amit még a google sem tudott, pedig nem is az egész kérdést másoltam be hanem csak a szót )
a végzetúr játékkal kapcsolatos kérdésemet elutasították mert specilális, (nem nehéz volt)
ugyebár aki nem néz tv-t nem tud hírt, filmet, aki nem olvas könyvet nem tud a könyvekről aki nem játszik más játékkal nem tud már játékot, aki nem tudja a törit az nem tud válaszolni, a föci kérdések azok meg senki se tudja nagyon hogy az egyenlítőn milyen városok vannak stb
tehát maradt a helyesírás és az összeadás kivonás ami kvízkérdés habár a helyesírásban is vannak olyan kérdések hogy ajjaj, szóval maradnak az alapműveletek a számokkal (de itt is csak egész számok)

annyi a véleményem a kvízkérdésekről, hogy amit a google kiad az 1. odlalon maradhat, amit nem az speciális, de nagyon

most is kaptam egy kérdést mi a biocönózis ??????? ilyet berakni ? de az én elvem szerint maradhat, mert 1. találat úgyh csak az én elvem működne
A hozzászólást Psanyi módosította 2011.07.29. 13:00:13-kor
Pontszám: 6.29
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2976. hozzászólás - 2011.07.29. 13:48:34 (Válasz Psanyi #2975 hozzászólására.)
Rosszul gondolod.
Link 1
Link 2
(A VÚ-s kérdésed egészen biztosan olyan információra kérdezett, amit egy első szintű szövetségen kívüli játékos nem ismerhet. Ez alapban spec.)
Pontszám: 7.40
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2977. hozzászólás - 2011.07.29. 23:30:14
Ki teremtette meg az olasz egységet 1860-ban?

Raimondo Montecuccoli
Benito Mussolini
Niccolo Machiavelli
Camillo Benso di Cavour

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Érdekelne hogy ebben mit írtam le helytelenül.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 5.48
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2978. hozzászólás - 2011.07.30. 17:05:03 (Válasz Helion1988 #2977 hozzászólására.)
Helyesírási hibát nem látok, szerintem a fogalmazás miatt dobhatták vissza, mert a helyesírási hiba értékelés azt jelenti igazság szerint, hogy jó lenne, de javítást igényel.

Én amennyire emlékszem történelmi tanulmányaimra, di Cavour a Szárd-Piemonti királyság minisztereként jelentős szerepet játszott az egységes Itália létrejöttében, de az hogy ő teremtette meg, az szerintem kicsit erős sarkítás. Mit csinált akkor Garibaldi? Sziesztázott Szicíliában? Persze csak tipp, de ha a kérdést kicsit átfogalmazod valami hasonlóra: "Ki játszott vezető szerepet az olasz egység 1860-as kialakulásában az alábbi személyek közül?" akkor gond nélkül átmegy!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.93
kedvencBreptorFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2979. hozzászólás - 2011.07.30. 17:26:58 (Válasz Helion1988 #2977 hozzászólására.)
Vagy talán az volt a gond, hogy bár 1860-ban is csatlakozott több terület, az egységes olasz királyságot 1861-ben kiáltották ki.
Once and for all
Pontszám: 7.84
irritálóYuuchanNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2980. hozzászólás - 2011.07.31. 00:02:18
Mikor volt a Japánt sulytó árvíz 2011ben?

február 21.
március 11. (jó)
március 13.
március 05.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Szeretném megtudni, hogy ebben mi az érdektelen lexikális kérdés. Mivel, ez egy hétig ment a híradóban is. Szóval nincs olyan ember aki ne hallott volna róla. Ha valaki nem is tudja pontosan neten nem egész fél perc alatt megkereshető, mert eléggé nagy elterjedésű infó. Ehhez nem kell semmilyen képzettség, ez egy alap információ volt és nem is régi, és még aktuális is. Szóval ha csak az értékelő nem volt tisztában vele az nem a kérdés hibája és nem fogható rá hogy speciális ismeretet igényelne...
Pontszám: 4.40
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!