Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
101. hozzászólás - 2009.12.21. 12:42:20 (Válasz Danyetz #100 hozzászólására.)
Eggyiket se habár azokhoz legalább nem kell kábel TV .
Time in a bottle
Pontszám: 4.08
fórumozóGeluFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
102. hozzászólás - 2009.12.21. 15:12:51 (Válasz Danyetz #100 hozzászólására.)
Lehet, bár én azt is speciálisnak minősítem! Le az idióta show műsorokkal ez lenne a mai kor műveltsége szánalmas!!!
Pontszám: 4.88
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
103. hozzászólás - 2009.12.22. 06:49:19 (Válasz Typhoon #91 hozzászólására.)
Idézet: Typhoon - 2009.12.21. 09:48:42
Kinek mi a véleménye erről a kérdésről? Ki, hogyan értékelné?

Hányadik pápa volt II. János Pál pápa?

163
164
263
264


Erdektelen lexikalis.
Pontszám: 5.40
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
104. hozzászólás - 2009.12.22. 06:58:54
Szervusztok!

Csarmi: Ha két különböző világon indítottál karit, akkor töröld a Csarmi.reghez tartozót, és regelj újra, a másik karidhoz tartozó drótpostacímről. így, ha később valamelyik karival abbahagyod a játékot, akkor az esetlegesen vásárolt ősköveidet megkaphatja a megmaradó karid.

Technikailag ezt megteheted a regisztráció módosítása menüpontban, kiválasztva azt a másik világot, ahol játszani akarsz.

***

Gelu: A szövegdobozos megoldásról a kvízadminokat kéne megkérdezni, például Kócost. Plusz melóval jár, nem is kevéssel, tehát ne mi döntsük el, hogy nekik mi a jó... bár kedvesen rájukvigyorogva (a szén felmenekül a bányából :-D) talán hathatunk rájuk.

***

Danyetz: Szerencséd, hogy nem vagyok kvízadmin. Ostoba, érdektelen, és reklám típusú kérdésedre én azonnal törölnit adtam volna. (A többi hasonlóra is.)

***

Typhoon: Nem csuklott a kedves édesanyád rengeteget? Te lehetsz az, akinek utálom a kérdéseit, mert 2+2 rendszerben adsz meg szomszédos adatokat. Hasracsapásos példa: Jún. 20-21, Júl. 20-21. Ezt azért kerüld el, ha kérhetlek, az érdekes kérdés is lexikálissá lehet tőle. Az embernek ugyanis hiába van valamilyen sejtése a kérdésről, túl közeli adatok esetén csak a tipp segíthet, az meg neked sem jó.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.69
kedvelt tagBasicgamerFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
105. hozzászólás - 2009.12.22. 08:31:43
Sziasztok! Egyszer régebben feltettem egy kérdést, mégpedig Kiket neveztek az ógörögök "Pentakosziomedimnosz"-oknak?
A kérdés el lett utasítva már nem tudom milyen indokkal...nem foglalkoztam vele, vártam amíg újra írhatok egy másikat és írtam is azóta sokat...De ma kaptam egy kérdést, mégpedig azt hogy Kik alkották a pentakosziomedimnoszt? ... a válaszlehetőségek is nagyjából megegyeztek az enyéimmel... csak meg szeretném kérdezni, hogy miért van ez, hogy valakinek elfogadják, valakinek pedig nem?
v1-JoeBlack
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
106. hozzászólás - 2009.12.22. 09:29:52
Szervusztok!

Basicgamer: Mennyire volt régebben? Ha egy évnél régebben volt, a játékosok vágták vissza, mert nem tudták. Ha azóta történt, akkor a két kérdést két különböző kvízadmin értékelte, a te kérdésedet a bíráló túl nehéznek tarthatta, avagy tudott a már benn levő másik kérdésről. Ez utóbbi nem eldönthető, ha adott esetben én is megkérdezném, az enyémet is visszadobnák. (Nem teszem, mert a biztos visszadobást miért kockázzam? :-D)

Hogy te most találkoztál vele, az nem jelzi egyértelműen, hogy valaki rólad másolt, lehet, hogy csak most kaptad meg a többszázezer kérdés közül.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.69
kedvelt tagBasicgamerFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
107. hozzászólás - 2009.12.22. 20:51:23 (Válasz Awenhai #106 hozzászólására.)
szia Awenhai! Először is köszönöm, hogy válaszoltál... Persze, nem gondoltam, hogy rólam másolták vagy ilyesmi, amúgy kb 2 hónapja írhattam a kérdést... hát mindegy, nem is akarok nagy ügyet csinálni ebből, csak kicsit furcsáltam...
v1-JoeBlack
Pontszám: 5
népszerűtlenCsarmi.regFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
108. hozzászólás - 2009.12.23. 06:13:02 (Válasz Awenhai #104 hozzászólására.)
Köszönöm a tájékoztatást, de a jelenlegi helyzet nekem teljesen megfelel. Egészen biztosan nem fogom egyik karimat sem törölni. Azon gondolkoztam, hogy a csarmi-s regisztrációmat átrakom a másikba (és nem fordítva!), de nem hiszem, hogy fogom.
Pontszám: 8.71
kedvelt tagAtomantFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
109. hozzászólás - 2009.12.24. 22:50:21
Üdv mindenkinek. Írtam egy kérdést:
Hány kétfejű (biceps) izom található az emberi szervezetben?

4
3
2
1

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Hmmm... Gondoltam írok egy másikat:

Hány háromfejű (triceps) izom található az emberi szervezetben?

2
4
6
8

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

1. Ha az első kérdés jó volt ugyan, hiszen már szerepel az adatbázisban akkor vajon a második miért nem OK? Vagy ismét az értékelők messzeföldön legendás következetességére láthatunk egy ékes példát?

2. Vajon ki lehet az a speciális érdeklédődésű réteg? Akik jártak általános iskolába (megnéztem, a tananyag tartalmazza)? Akik tanultak biológiát? Akik sportolnak, vagy sportoltak valamit? Akiknek van vázizomzatuk? Akik a klikkelő izmukon kívűl mást is használnak néhanapján?

3. Ha azt kérdeztem volna, hogy hogy hány háromfejű izom található egy hatlábú felsőgrmpheiai félorkevő tündérsárkány szervezetében, három 4. szintű lhampreddeliai sötételf pap-mágus-druida izomsorvasztó átok után, azt vajon elfogadták volna az értékelők?
Pontszám: 4.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
110. hozzászólás - 2009.12.24. 22:55:57 (Válasz Awenhai #104 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2009.12.22. 06:58:54
Gelu: A szövegdobozos megoldásról a kvízadminokat kéne megkérdezni, például Kócost. Plusz melóval jár, nem is kevéssel, tehát ne mi döntsük el, hogy nekik mi a jó... bár kedvesen rájukvigyorogva (a szén felmenekül a bányából :-D) talán hathatunk rájuk.


Ha a szovegdobozos megoldas az lenne, hogy szabadon fuzhet hozza aaz ertekelo kommentet, azt tamogatom. Sokszor jol jonne odairni, hogy jo kerdes, de a helyesirast javitsd, pontosits, vagy eppen azt, hogy nem tul izgalmas temakor, inkabb hanyagold.
Pontszám: 6.59
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
111. hozzászólás - 2009.12.25. 06:57:35 (Válasz Kocos #110 hozzászólására.)
Szervusztok!

Igen, Kócos, erre gondoltam. Nem hosszúra, hogy megírd a kérdést a sükebóka helyett, hanem pár szavas magyarázatra, hogy ne anyázzanak annyit. :-D
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.69
fórumozóParishiltonNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
112. hozzászólás - 2009.12.30. 10:47:50
Sziasztok! Az elmúlt hetekben már több kvíz kérdést tettem föl amit folyamatosan -Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott. Pedig szerintem egyáltalán nem. De ha az is lenne egy kattintás a Google-ben. Mert utána néztem csak egy kis erőfeszítés lenne. Több kategóriában próbáltam már.
Hogy hívják " Hello Kitty" ikertestvérét?

Mimmy
Mary
Niky
Margaret

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Melyik együttes énekli a "Bogozd ki" című számot?

Poniklo
30y
Kiscsillag
Kaukázus

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Ezek az utolsó két kérdésem a többi már nincs a Kvíz oldalamon.
De ha már úgyse fogadják el legalább a küldetések közül ki lehetne venni. Mert elég kellemetlen hogy nem tudom elérni ezt a küldetést.
A másik pedig azon problémám lenne hogy az Egres másik elnevezése az nem a szamóca hanem a büszke. S a sok értelmes meg ezt helyesnek ítéli. Na mindegy. Ha már úgyse lesz jó kérdésem legalább a küldetések közül vegyük ki.
Amúgy nem is érdekelne hogy folyton vissza dobják
Üdv Parishillton!
Pontszám: 5
fórumozóHeszbollahFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
113. hozzászólás - 2009.12.30. 16:46:06
Sziasztok!

Hol lehet elérni egy support-os tagot? A kvíz kérdéseimet sorozatosan vissza dobják, rossznak értékelik. Tök egyszerű kérdések, hasonlóakkal már találkoztam én is. Ennek ellenére, ma találkoztam egy olyannal, hogy "melyik dinoszaurusz élt vízben?" és akkor latinul felsorolva 4 valami, amit még csak ki olvasni sem lehet! Ez nem igényel lexikális tudást? Ez nem csak egy speciális körre tartozik? Ez az egész kvízesdi úgy szar ahogy van! Arról nem is beszélve, hogy hemzsegnek a rossz kvízkérdések, ahol a helyes válasz is szar. Valamit kéne ezzel kapcsolatban tenni!

Kik értékelik a kérdéseket, és mi miért nem tudunk? Ha rajtam múlna kevesebb szemét lenne a kvízben. De tőlem meg is lehetne szüntetni, mert semmi értelme nincs. Főleg a küldetések között. Minek ha úgysem lehet teljesíteni, mert a feltett kérdésről az értékelő bagázsnak fingja nincsen. Nem tehetek róla, hogy az ő ismeretük ennyire korlátozott, mert ahogy elolvastam az előttem szólók műveit, ez igenis arra utal, hogy az értékelők műveletlenek, korlátozottak.
A hozzászólást Heszbollah módosította 2009.12.30. 16:51:05-kor
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
114. hozzászólás - 2009.12.30. 16:52:51 (Válasz Heszbollah #113 hozzászólására.)
Felteszem még viszonylag úgy játékos vagy. Nagyon sokáig minden játékos értékelhetett és ezen időszak alatt embertelen mennyiségű rossz kérdés került be a játékba. Most már egy ideje kialakult egy admin réteg a legmegfelelőbben értékelő játékosokból, ők elkezdték már az adatbázisból irtani ezeket a rossz kérdéseket, de kevesen vannak és nyilván nem ebből áll az életük.
Te abba futottál bele, hogy ilyenekkel találkozva tettél fel hasonló színvonalú kérdést. Nem fogják természetesen elfogadni. Van itt nagy fórumon egy "Vajon elfogadják-e ezt a kérdést ha felteszem?" ha oda felírod először, akkor ott az adminok véleményezni fogják és segítenek megfelelő formába önteni.
De személyes javaslatom az, ha a küldetésed megvan a küldire, akkor hagyd az egészet a fenébe. Kérd ki a fél jutalmat, nem éri meg a kínszenvedést a kvíz amit jelent. De ez személyes véleményem.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.84
fórumozóHeszbollahFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
115. hozzászólás - 2009.12.30. 18:10:05 (Válasz Byzon #114 hozzászólására.)
Lehiggadtam, és igazad is van! Fene sem fog ezen tovább zsörtölődni. Ennyit nem ér. :-) Köszi
Pontszám: 5
fórumozóGeluFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
116. hozzászólás - 2009.12.31. 11:32:29 (Válasz Kocos #110 hozzászólására.)
Igen én is ilyesmire gondoltam, mindenki megnyugodna, hogy milyen hibát is találtak a kérdésébe!
Mert ha csak visszadobják simán az bosszantja az embereket!
Szavazzuk meg a szövegdobozos indoklást !
Pontszám: 5.07
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
117. hozzászólás - 2009.12.31. 13:01:56
A hawaii "Humuhumunukunukuapua"az egyik legismertebb hosszú nevű állat.Neve hosszabb mint maga a lény.Milyen állat?

Hal.
Madár.
Rovar.
Kétéltű.



A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Kérek segítséget hol?
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5.86
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
118. hozzászólás - 2009.12.31. 13:08:45 (Válasz Texex #117 hozzászólására.)
Idézet: Texex - 2009.12.31. 13:01:56
A hawaii "Humuhumunukunukuapua"az egyik legismertebb hosszú nevű állat.Neve hosszabb mint maga a lény.Milyen állat?

V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 7.00
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
119. hozzászólás - 2009.12.31. 13:13:17 (Válasz Danka33 #118 hozzászólására.)
Hamár az egyik helyen javítod, a másik pont után is kell helyköz...

Idézet: Danka33 - 2009.12.31. 13:08:45
Idézet: Texex - 2009.12.31. 13:01:56
A hawaii "Humuhumunukunukuapua"az egyik legismertebb hosszú nevű állat.Neve hosszabb mint maga a lény.Milyen állat?

Pontszám: 8.22
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
120. hozzászólás - 2009.12.31. 13:22:20 (Válasz Mormord #119 hozzászólására.)
Sőt, a macskaköröm után is
(és mivel ha jól számoltam ~120 karakter a kérdés, még el is férnek a plusz szóközök)
Idézet: Mormord - 2009.12.31. 13:13:17
Hamár az egyik helyen javítod, a másik pont után is kell helyköz...

Idézet: Danka33 - 2009.12.31. 13:08:45
Idézet: Texex - 2009.12.31. 13:01:56
A hawaii "Humuhumunukunukuapua"az egyik legismertebb hosszú nevű állat.Neve hosszabb mint maga a lény.Milyen állat?

A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.12.31. 13:24:35-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.93
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!