Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
utáltDeanUchihaFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1621. hozzászólás - 2010.08.15. 15:34:40
Van! xD El sem hinnéd milyen mértékben tudom alkalmazni az obszcén szavakat!
De most már leálltam! Let! Felesleges válaszra méltatnod! Nem fogok reagálni semmit!
Pontszám: 1.33
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1622. hozzászólás - 2010.08.15. 15:36:44 (Válasz DeanUchiha #1621 hozzászólására.)
Én is tudom őket alkalmazni. De nincs itt helye.
Micsoda önuralom! Érzésre kábé a következő elutasításodig vagy valami szankcióig tart majd.
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.08.15. 15:46:18-kor
Pontszám: 7.92
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1623. hozzászólás - 2010.08.15. 16:17:52 (Válasz DeanUchiha #1619 hozzászólására.)
Valamint ha ennyire rá vagy izgulva pöttöm pannira akkor tedd a kicsi f*szodat a szájába és ne nekem verd a nyálad!


Egyrész már feleségem van, másrészt mondtam, hogy ott leszek a találkozón. Ha ott leszel, megtalálsz. Sokan ismernek, megmutatják hol vagyok. Ha ott is ilyen bátor leszel, legalább tudom, hogy a cohones még megvan. Másban sajnos hiányt szenvedsz.

Én nem rögtön verekedésre gondoltam, hanem hogy csak névtelenül vagy nagylegény. De hidd el, a tégla nem üt vissza. Bontás közben én is megtanultam. <mosoly>

Ezzel én is megfutottam a magam körét. Több szót nem vesztegetek rád, a hozzászólásidat letiltattam, üzeneteket úgysem látom, remélem miután ilyen szépen bemutatkoztál, mások is megjegyeztek maguknak. Célom más nem is volt; ilyen mellett nem megyek el szótlanul...
A hozzászólást Let. módosította 2010.08.15. 16:24:02-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.71
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1624. hozzászólás - 2010.08.15. 17:01:04 (Válasz DeanUchiha #1613 hozzászólására.)
Idézet: DeanUchiha - 2010.08.15. 15:09:50
Másrészről, attól függetlenül hogy alpári módon fogalmazok, nem jelenti azt hogy egy tuskó vagyok!

De.

Ezt a kérdést most tettem fel:
Mi volt a foglalkozása Arany Lászlónak (1844-1898)?

Még nem értékelték! Lát benne valaki hibát? Ha igen mondja nyugodtan, nem fogom lehurrogni!

Nem fogják átengedni, mert szerepelt már.

A többi hozzászólásodat már nem minősítem, de a fórum és a játék se lesz szegényebb, ha eltakarodsz innen.
Pontszám: 9.43
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1625. hozzászólás - 2010.08.15. 20:49:10 (Válasz DeanUchiha #1611 hozzászólására.)
1. Kérlek pöttöm ribi akkor válaszold meg hogy miről híres München!
2. Tényleg szeretem őket, de ettől függetlenül nem mondhatni hogy noname zenekar.
3. elmúltam 14, cangázni nem megyek mert hazavágtam a kerót
4. még nem codoztam de állítólag jó játék! De CS-zni szeretek!
5. Lehet hogy a lexikális tudásom 0-a, de gondolom neked meg van 18 diplomád és a McDonald's-ban szolgálsz fel minden nap... emellett még mindig anyáddal élsz, és gondolom nem vagy egy szépség királynő aminek következtében, egy kiéhezett baszatlan ribanc vagy!

Javíts ki ha tévedek!


Mire jövök haza....

Akkor a válaszok sorban, mert megérdemled.

Nem vagyok ribi, ha az lennék is kikérném magamnak, bár annyira nem hat meg ha egy magadfajta mondja rám. München sok mindenről híres vagy hírhedt. Nem kell hozzá diploma, vannak kubikus ismerőseim akik műveltebbek pár sokdiplomás embernél is. Ha idemásolod a kérdést a válaszokkal megfogom tudni mondani a kérdező épp mire kiváncsi. Én is csztem mikor haverok rábeszéltek, de nem hívnak már mert én lőttem mindenkire és ezt nem szerették. 1diplomám van és nem azzal dolgozom, nem nézem le azt sem aki a Mekiben dolgozik nem kevesebb ő sem mástól, becsülöm, hogy dolgozik. Ha nem lenne ez a munkám (gyerekekkel foglalkozom) azt is elvégezném. Nem vagyok szépségkirálynő ezért jó, hogy nem csak ők szexelhetnek. Bányarémnek sem mondanám magam, ezért nem dolgoztam bányában sem, mert ha az lennék könnyű dolgom lenne, én le a szén meg fel. De nem tudom a külsőnek mi köze van ahhoz, hogy leírtam a kérdésedről és a megnyilvánulásodról a véleményemet, akik ismernek tudják, hogy még finom is voltam. Let pedig egy végtelenül kedves, udvarias fiatal apuka, én kérem ki azt a stílust ahogy feléje is megnyilvánultál. Szerencsés a felesége. Mindenkinek köszönöm aki kiállt mellettem bár tudom, hogy ez nem a személyemnek szólt hanem a te stílusodnak. Beho-talin én is szívesen találkoznék veled, vendégem vagy egy pofonra.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.52
irritálóWolf111Férfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1626. hozzászólás - 2010.08.15. 21:27:16
Tegnapi hozzászólásom óta sokat fejlődött a fórum.
Az ilyen hangvétel nem megengedhető,de sokan igy vélekednének hirtelen haragjukban.
Tényleg szükség van erre? Nem azt mutatja a rengeteg hozzászólás,és reklamáció
hogy a kvizrendszerrel gond van? A kűldetéshez szükséges kérdésen kivűl soha nem teszek
fel másikat. Most még azt sem . Császári tekercs,de nem mindenki tudja igy megoldani.
A legundokabb kűldetés a döntetlenes előtt. Ennél jobban talán csak a random bosszant.
Ne legyen már a kűldetések között a kviz. Sokadszori kérés,és olyan nehéz teljesiteni?
Lehetne,hogy nyugodtabban,és felszabadúltabban játszhassunk???
Pontszám: 4.89
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1627. hozzászólás - 2010.08.16. 02:02:05 (Válasz DeanUchiha #1618 hozzászólására.)
Idézet: DeanUchiha - 2010.08.15. 15:23:57
A hobbimat nem fogják elvenni mert azt úgy hívják kőbányai!


Barmibe lefogadtam volna.
Pontszám: 7.88
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1628. hozzászólás - 2010.08.16. 12:07:48 (Válasz DeanUchiha #1621 hozzászólására.)
Hát erre aztán büszke lehetsz. Ennyire nem kell magyarnak lenni. Egyre jobban beigazolódik az az elméletem, hogy az emberiség kb 90% csak tömeg, hús, semmi több. Az alábbi példa is ezt igazolja. Eddig örültem, mert nem nagyon találtam ilyen gyökereket itt, a VU világában, de hogy itt is szaporodni kezdenek az már hallatlan

Azért, mert buta vagy nem feltétlenül az más is
V1:Eliteninja
Pontszám: 8.28
népszerűTomsojer04Férfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1629. hozzászólás - 2010.08.17. 18:31:19
Hogyan változott az elmúlt évtizedben az Anorexiának és Eutanáziának elkeresztelt újszülött leánygyermekek száma?

Jelentősen növekedett a számuk
Csekély emelkedés tapasztalható
Csekély csökkenés tapasztalható
Nem változott

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Kíváncsi lennék miért?! Ahogy látom már az indoklásról is leszoktak az elbírálók! Kezd gyanús lenni, hogy név alapján be van állítva az automatikus rossz válasz...
Pontszám: 7.75
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1630. hozzászólás - 2010.08.17. 20:52:34 (Válasz PottomPanna #1625 hozzászólására.)
Erre a pofátlan dumára nem lehet mentség és minden fórumról menetből vágják ki ezeket az arcokat. Sok mindent el kell néznünk a Neten, de az ilyen szintű mocsok már keményen fáj. (és nem ismerem Pöttöm Pannát)
Panna értékelte már az én kérdésemet is furán (amikor még írtam kérdést:D), de eszembe se jutott a magánélete.
V5 Rats
Pontszám: 7.67
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1631. hozzászólás - 2010.08.17. 21:27:59 (Válasz Tomsojer04 #1629 hozzászólására.)
Talán mert ez eléggé speciális kérdés. Nem sokan szoktak a névadásokról statiszikákat olvasni hobbiból.
Ez az egik lehetséges ok.
A másik, meg a kérdés előbb-utóbb elavultá válik.
Különösen, ha lecseng ez a jelenség.
Akkor meg vehetnék ki az adminok az adatbázisból!

Véleményem szerint, ez egy tipikus Kvíz X. topicszereplő kérdés. Sokan felháborodnának ha ezt kapnák, mondjuk kvízolimpián.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5.96
fórumozóFormoterolNő
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1632. hozzászólás - 2010.08.18. 05:39:48
Mi volt a kérdésben a hiba?

Kínában hova küldik azokat először,akinek romlik a látása?

szemorvos
májvizsgálat
ideggyógyász
cardiológus

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Pontszám: 3.88
fórumozóFormoterolNő
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1633. hozzászólás - 2010.08.18. 06:06:16 (Válasz Kocos #1580 hozzászólására.)
Indiában igen ,de nem Kínában.Legközelebb kicsit nézz utána!!!
Pontszám: 3.88
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1634. hozzászólás - 2010.08.18. 06:15:29 (Válasz Formoterol #1632 hozzászólására.)
Szervusztok!

Formoterol, sorolom. A kérdésben a vessző után szóköz van, a kardiológust kéretik magyarul írni, ha már a többit így tetted. Esetleg szívgyógyászként.

Emellé nem logikus, hogy mindenki ismerje a keleti gyógymódot, ami alapján valószínűsíteném a májvizsgálatot, mint helyes választ, annyira kilóg a többi közül. (Nem, én sem ismerem a keleti gyógyászatot, csak gyanakszom.) De még ha a szemorvos lenne is a helyes válasz, a rendezetlenség, és a helyesírás okán mindenképp visszajött volna neked.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.50
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1635. hozzászólás - 2010.08.18. 09:08:23
Az alábbi színésznők közül kinek van zenei karrierje is?

Courteney Cox-Arquette
Sarah Michelle Gellar
Jennifer Love Hewitt
Neve Campbell

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Srácok, ezt most miért kaptam? Két klikk az egész, a wikipediából simán megtudható. Semmi speciális nincs benne. (ráadásul ismert személyekről van szó, azt se lehet mondani, hogy nevesincs színésznőkről tettem fel kérdést) Egyébként meg direkt nem olyan kérdést raktam fel, hogy xy melyik filmben szerepel, mert abból tonnaszámra van. Ráadásul ezt az értékelést a V4-es kvízes küldetéshez kaptam, és most nem tudok továbbhaladni a küldetésekkel amíg nem gyűjtök össze újabb 100 választ. (Drakin még messze van )
A hozzászólást Quint módosította 2010.08.18. 09:09:51-kor
Pontszám: 6.04
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1636. hozzászólás - 2010.08.18. 09:22:17 (Válasz Quint #1635 hozzászólására.)
Azt hiszem, az értékelő szerint nem akkora kvalitású énekesnő mint pl Liza Minelli vagy Barbra Straisand.
Én ezt a kérdést nem látom nagyon rossznak.
Mondjuk ezzel nem is nagyon mész messzire.
Ha teszteltetted volna topikban, adtam volna az elfogadására 60%-ot, és rábeszéltelek volna, hogy találj ki mást.
________
Azóta megnéztem a filmjeit. A legismertebb szerepe egy sorozat. Színésznőként sem elég elismert. Nem lenne 60. Nagyon lebeszéltelek volna róla.
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.08.18. 09:25:45-kor
Pontszám: 7.01
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1637. hozzászólás - 2010.08.18. 09:22:57 (Válasz Tomsojer04 #1629 hozzászólására.)
Tippre, mert erdektelen lexikalis tudas, es meg csak koszonoviszonyban sincs az alapmuveltseggel.
Pontszám: 6.82
népszerűTomsojer04Férfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1638. hozzászólás - 2010.08.18. 10:05:53 (Válasz LoWs #1631 hozzászólására.)
Idézet: Tomsojer04 - 2010.08.17. 18:31:19
Hogyan változott az elmúlt évtizedben az Anorexiának és Eutanáziának elkeresztelt újszülött leánygyermekek száma?

Jelentősen növekedett a számuk
Csekély emelkedés tapasztalható
Csekély csökkenés tapasztalható
Nem változott

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Kíváncsi lennék miért?! Ahogy látom már az indoklásról is leszoktak az elbírálók! Kezd gyanús lenni, hogy név alapján be van állítva az automatikus rossz válasz...


Azt hiszem kicsit erős érdektelen lexikális tudásnak nevezni, kis hazánk szabályait a névadással kapcsolatban. Magyarországon nem adható tetszés szerinti keresztnév. Nem lehet pl. valaki Nagy Influenza! Tehát nem lehet senkit sem Anorexiának, illetve Eutanáziának keresztelni, ugyan is ezek nem keresztnevek! És miután nem keresztnevek, így azoknak a száma sem változhatott akik ezt a nevet kapták, pontosabban nem kapták! Egyszerű beugratós kérdés volt. Lehet kéne egy magyarázat mező a kérdés feltevésekor, hogy az értékelők ne csak nézzenek néha bután Ja, Kócos EPP simán tudta a választ a kérdésre
Pontszám: 7.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1639. hozzászólás - 2010.08.18. 10:10:47 (Válasz Formoterol #1633 hozzászólására.)
Idézet: Formoterol - 2010.08.18. 06:06:16
Indiában igen ,de nem Kínában.Legközelebb kicsit nézz utána!!!


"Mi keleten a szerencse ősi jelképe?"

Hol latsz te Kinat a kerdesben? Vagy en nem figyeltem, es Kolombusz alma valora valt, es India tenyleg nyugatra van? :o
Pontszám: 6.82
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1640. hozzászólás - 2010.08.18. 10:17:35 (Válasz Tomsojer04 #1638 hozzászólására.)
Idézet: Tomsojer04 - 2010.08.18. 10:05:53
Idézet: Tomsojer04 - 2010.08.17. 18:31:19
Hogyan változott az elmúlt évtizedben az Anorexiának és Eutanáziának elkeresztelt újszülött leánygyermekek száma?

Jelentősen növekedett a számuk
Csekély emelkedés tapasztalható
Csekély csökkenés tapasztalható
Nem változott

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Kíváncsi lennék miért?! Ahogy látom már az indoklásról is leszoktak az elbírálók! Kezd gyanús lenni, hogy név alapján be van állítva az automatikus rossz válasz...


Azt hiszem kicsit erős érdektelen lexikális tudásnak nevezni, kis hazánk szabályait a névadással kapcsolatban. Magyarországon nem adható tetszés szerinti keresztnév. Nem lehet pl. valaki Nagy Influenza! Tehát nem lehet senkit sem Anorexiának, illetve Eutanáziának keresztelni, ugyan is ezek nem keresztnevek! És miután nem keresztnevek, így azoknak a száma sem változhatott akik ezt a nevet kapták, pontosabban nem kapták! Egyszerű beugratós kérdés volt. Lehet kéne egy magyarázat mező a kérdés feltevésekor, hogy az értékelők ne csak nézzenek néha bután Ja, Kócos EPP simán tudta a választ a kérdésre


Udv Tomika.
Valojaban lehet tetszes szerinti keresztnevet adni, csak elotte engedelyeztetni kell a Nyelvtudományi Intézettel.
(Been there, done that.)
Amugy a nevengedelyezes altalaban elegge megengedo. Ettol meg lehet, hogy ezeket elutasitanak, de korantsem biztos.
Pontszám: 6.82
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője