Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűtlenAkimFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
421. hozzászólás - 2010.01.27. 21:07:31 (Válasz Craslorg #418 hozzászólására.)
Nos tehát akkor a kért információk:
1993 München 1994 Athén, 1995 Bécs, 1996 Róma, 1997 München, 1998 Amszterdam, 1999 Barcelona, 2000 Saint-Denis, 2001 Milánó,2002 Glasgow, 2003 Manchester, 2004 Gelsenkirchen, 2005 Isztambul, 2006 Párizs, 2007 Athén, 2008 Moszkva, 2009 Róma.
Valamint szerintem a sítulosommal és a modorommal semmi baj, az hogy valakinek nem tetszik az már nem az én bajom! Ha megkérdeznénk valakit az utcán, hogy mi jut eszébe a győri, veszpémi, szegedi fociról?! hát nem a lenyűgöző sikerek fognak az eszébe jutni.( mert ugye fociról volt eddig is szó)
Lanmandragoran-nak meg azt üzenem hogy általa sérelmezett mondat csak tréfa volt, de a kultúrához mint tudjuk ez is hozzá tartozik! Ja és ha nem tudod hol rendezik a világbajnokságot,.......... hát az ciki!
Pontszám: 3.71
népszerűBegi01Nő
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
422. hozzászólás - 2010.01.27. 21:31:20
Ezt a kérdést tettem fel:
Hány hejesirásí hibát vétettem a kérdésem szővegében?

1
2
3
4

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Bár számítottam rá, hogy humor híjján rossz értékelést fog kapni, de könyörgöm, a kérdésnek pont a helyesírási hiba a lényege
Pontszám: 7.19
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
423. hozzászólás - 2010.01.27. 22:58:54 (Válasz Akim #421 hozzászólására.)
Gratulálok, én is ezt találtam a lexikonokban... Mivel ellenőrizni nem lehet, mondjuk rá, hogy elhiszem neked, hogy fejből írtad, bármilyen utánanézés nélkül. Már csak egy kérés: A környezetedben kérj meg 10 embert ugyanerre. Ha ők is fejből vágják, akkor elismerem, én vagyok a hülye, meg a maradék 99 %-a az emberiségnek.
Pontszám: 8.60
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
424. hozzászólás - 2010.01.27. 23:00:03 (Válasz Begi01 #422 hozzászólására.)
Idi(g)othic
Pontszám: 8.60
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
425. hozzászólás - 2010.01.27. 23:07:15 (Válasz Akim #413 hozzászólására.)
Idézet: Akim - 2010.01.27. 18:24:50
miért lenne rosszul feltéve a kérdésem? A bl-ről mindnekinek a foci jut eszébe, kit érdkekel a kézilabda vagy a vizilabda. Nem rosszak ezek sem, de messze nem olyan horderejű mint a foci! Egyébként egy nő nekem ne magyarázzon a fociról!


masodszor irom le ket napon belul, hogy vizilabdaban NINCS bl. EUROLIGA van. ajanlom egyebkent figyelmetekbe. iden 3 magyar csapat (Vasas, Eger, Honved) is bent van (+2 magyar jatekost foglalkoztato: Pro Recco, Kotor - ez a ket csapat nyerte az elmult ket kiirast). most zajlanak a csoportkorok, kifejezetten jo kikapcsolodas. more info: vlv.hu
V4 - Csak simán király
Pontszám: 1.75
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
426. hozzászólás - 2010.01.27. 23:08:57 (Válasz Akim #413 hozzászólására.)
Idézet: Akim - 2010.01.27. 18:24:50
miért lenne rosszul feltéve a kérdésem? A bl-ről mindnekinek a foci jut eszébe, kit érdkekel a kézilabda vagy a vizilabda. Nem rosszak ezek sem, de messze nem olyan horderejű mint a foci! Egyébként egy nő nekem ne magyarázzon a fociról!


leszel kedves a lanyokat bekenhagyni, mert disznovago kessel kanyarintom ki a helyerol a meg szortelen futyidet.
A hozzászólást Vodkaslecso módosította 2010.01.27. 23:09:45-kor
V4 - Csak simán király
Pontszám: 1.75
népszerűtlenAkimFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
427. hozzászólás - 2010.01.28. 00:55:35 (Válasz Vodkaslecso #426 hozzászólására.)
ez csak egy tréfa volt! már sokadszorra írom! de nem baj!
Pontszám: 4.42
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
428. hozzászólás - 2010.01.28. 08:21:53 (Válasz Akim #427 hozzászólására.)
Idézet: Akim - 2010.01.28. 00:55:35
ez csak egy tréfa volt! már sokadszorra írom! de nem baj!


ok
V4 - Csak simán király
Pontszám: 1.74
fórumozóAeginaNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
429. hozzászólás - 2010.01.30. 12:58:07
Szerintem is kicsit bőkezűen osztogatják a "rossz kérdés" értékelést:S
A magam részéről elég sok földrajzi, sport, évszámos, mértékegységes stb. kérdéssel találkoztam már, (nem is beszélve a "mit jelent?" kategóriáról!) ami eddig nem tartozott az érdeklődési körömbe, ezért nem is tudtam rá a választ. (Pedig nem vagyok teljesen sötét )
Elég sok filmes kérdés is fenn van, gondoltam beleillik a sorba az enyém is:

Melyik színész nem énekelt még soha musical-ben?
1. Johnny Depp --> Sweeney Todd!
2. Gerald Butler --> Az Operaház Fantomja
3. Heath Ledger - jó válasz!
4. Ewan McGregor -->Moulin Rouge

Szerintem nem nehezebb, mint egy átlagos "ki játszott ebben a filmben" vagy "ki rendezte ezt a filmet", avagy "melyik filmben játszott/nem játszott ez a színész" kérdésnél.. Úgy látszik, tényleg "speciális" éreklődési köröm van..
Pontszám: 5
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
430. hozzászólás - 2010.01.30. 13:29:19
De, nehezebb, attól függetlenül, hogy azok többségét is ki kellene szedni. Egyrészt érdektelen, kevesen tudják a választ, ráadásul nehéz kigooglizni.

A "van már ilyen kérdés" érv sosem fogja megállni a helyet, felesleges beírni, senki nem foglalkozik vele.
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 5.07
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
431. hozzászólás - 2010.01.30. 13:38:29
Egy angol mérnök, Edward Nairne nevéhez fűzik az első radírgumi piacra dobását.Melyik évben?

1770
1860
1920
1690

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Tudtam hogy nem fogjátok el fogadni mert nem focis. Sajnos a szűklátókörűséggel nem lehet vitázni. /Amúgy tudom hogy az évszámok miatt/. Bár akkor kérném kivenni az születésnapot az adat bázisból. Hiszen bármilyen híres vagy minden napi dolog ha évszám akkor lexikális és speciális.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5.82
utáltMikike1985_1985Férfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
432. hozzászólás - 2010.01.30. 20:26:47
Sziasztok!

Én határozottam szivatásnak találom az alábbi kérdésre adott indokot:

kérdésem:
Mely esetnél tehetsz fel új kérdést, ha előző kérdésed rossz értékelést kapott?


válaszok:
-Rossz értékelésnél nem tehetsz fel új kérdést
-Ha azért kaptál rossz értékelést mert már szerepelt a kérdések közt
-rossz értékelés esetén mindig, csak törléses ítélet után nem lehet
-ha prémium tag vagy


értékelés:
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Hát kérem ha más ebből a játékból sem lehet feltenni kérdéseket akkor honnan!
ez a küldetáés itt soha nem is akartam feltenni kérdést mert tudom hogy rendszer csak a csókosoknak engedi de kérem ennyire nyilvánvalóan bundázni(szívatni) a tagokat!
sok játékban játszok, mindenhol a kedvencem a kví de itt még vadászatnál sem vagyok hajlandó válaszolgatni mert találkoztam már olyan kérdéssel is , hogy:
"A ... település polgármesterének fia milyen szakra ment tanulni érettségi után?"
ezt törölni kellett volna!
én a játékkal kapcsolatban kérdeztem és az rossz mert : "csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."
reagálásokat kérem osszátok meg velem: mikihetty@freemail.hu / mikihetty@gmail.com
ha valakit bánt hozzászólásom elnézést csak őszinte vagyok!
ne bánts senkit. neked is fájna ha telennél az áldozat!
MIÉRT LEGYEK A MENNYBEN MÁSODIK, HA LEHETEK POKOLBAN ELSŐ!

A SORS SZÁGUL FELÉD, A SOFŐR MÉG SPICCES!


HÁT RÁREAGÁL, ENNEK LETTEM ÉN A BETEGE!
Pontszám: 4.40
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
433. hozzászólás - 2010.01.31. 06:08:17
Szervusztok!

Mikike: Sok oka volt, hogy elutasították. A legfontosabb, hogy az elfogadható Végzeturas kérdések 99,9%-át már feltették. A második ok, hogy az első válaszoddal a kérdésedet tagadod, tehát jelölt rossz válaszod van. A negyedik válasz határesetes, bár tudni lehet, hogy a prémium a kérdésfeltételre nem ad bónuszokat. A harmadik válaszod pedig értelmezhetetlen, én egymás után hatvan kérdést is feltehetnék, mert nem mondok le a kérdésfeltevésről. Ráadásnak a harmadik válaszod általánosságban igaz, tehát, ha valaki nagyon kötekedni akar, akkor két jó válaszod is lehetne.

Nincsenek csókosok, csak ügyes kérdésírók. Akik kevésbé ügyesek, azok a vajon elfogadják-e a kérdést, ha felteszem? topikban is kérdezősködhetnek, ott sokan próbálnak segíteni, és az ott rábólintott kérdések nagy százaléka vagy átmegy, vagy legfeljebb helyesírással, esetleg már szerepelttel jöhet vissza.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.72
kedvelt tagAtomantFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
434. hozzászólás - 2010.01.31. 09:22:04
Üdv mindenkinek.
Írtam egy kérdést:
Hány kétfejű (biceps) izom található az emberi szervezetben?

4
3
2
1

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Hmmm... Gondoltam írok egy másikat:

Hány háromfejű (triceps) izom található az emberi szervezetben?

2
4
6
8

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

1. Ha az első kérdés jó volt ugyan, hiszen már szerepel az adatbázisban akkor vajon a második miért nem OK? Vagy ismét az értékelők messzeföldön legendás következetességére láthatunk egy ékes példát?

2. Vajon ki lehet az a speciális érdeklédődésű réteg? Akik jártak általános iskolába (megnéztem, a tananyag tartalmazza)? Akik tanultak biológiát? Akik sportolnak, vagy sportoltak valamit? Akiknek van vázizomzatuk? Akik a klikkelő izmukon kívűl mást is használnak néhanapján?

3. Ha azt kérdeztem volna, hogy hogy hány háromfejű izom található egy hatlábú felsőgrmpheiai félorkevő tündérsárkány szervezetében, három 4. szintű lhampreddeliai sötételf pap-mágus-druida izomsorvasztó átok után, azt vajon elfogadták volna az értékelők?
Pontszám: 7.21
utáltMikike1985_1985Férfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
435. hozzászólás - 2010.01.31. 11:11:10
Sziasztok!

Awenhai:az első válaszom is egy lehetséges válasz! gondolj csak bizonyos vizsgatesztekre ott is van olyan lehetőség ami nem illik feltétlenül a sorba bár gyszerűbb lett volna azt irnom, hogy "soha"
nyilván mindenki tett fel már kérdést, mivel küldi is igy mindenki tudja hogy csak akkor lehet feltenni ha azért kapott rossz értékelést mert már szerepel az adatbázisban!
a 3. válaszom azt jelenti hogy rossz értékelés esetén mindig uj kérdést lehet irni, csak törlés esetén ne, ezt is illik tudni hogy rossz értékelés esetén csak akkor lehet ujat irni ha már szerepelt az adatabázisban értéelés volt!
a 4 válasz: azt is illik tudni hogy a prémium cucc nem ad ekkora szabálymentességet!
igy nyilvánvalóan és egyértelmően a második válasz a helyes!
a világ 1-en töröltem mert annyi törlés értékelést kaptam hogy nem adhattam fel több kérdést!

a poén az volt hogy legjobb esetben is rossz értékelésem volt mert szerepelt az adatbázisban!

a kérdéseim többségét akkor általáns IQ-tesztből vettem, a legnehezbb kérdés volt hogy: ki a miniszterelnök?

és leginkább az indoklással nem voltam elégedett!
mi az hogy csak egy bizonyos réteg tudhatja a választ?
tölts ki pár kérdést vadászatnál és olyanokkal találkozni, hogy ha nem tanultam volna 4 évig vegyésznek azt sem tudnám mit jelent amit irnak!
egyébiránt részben igaz, hogy egy bizonyos réteg tudhatja a választ: a z aki játszik végzeturral de tudtom szerint csak ők kapják meg ezt a kérdést!
egyszerűen ritka szarul van kidolgzova a kviz rendszer de erőltetik!
ha valakit bánt hozzászólásom elnézést csak őszinte vagyok!
ne bánts senkit. neked is fájna ha telennél az áldozat!
MIÉRT LEGYEK A MENNYBEN MÁSODIK, HA LEHETEK POKOLBAN ELSŐ!

A SORS SZÁGUL FELÉD, A SOFŐR MÉG SPICCES!


HÁT RÁREAGÁL, ENNEK LETTEM ÉN A BETEGE!
Pontszám: 4.40
utáltMikike1985_1985Férfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
436. hozzászólás - 2010.01.31. 11:14:03
Igy utólag is elnézést az előbbiért de ketten visszük az acc-ot és a társam sokkal ingerlékenyebb mint én!
én regeltem csak nem mindig van időm!
de tény hogy kiszurás az egész, és valóban nem vagyok én sem elégedett a kvíz rendszerrel, igy legalább vegyék ki az irj egy kvizt amit jónak itélnek meg küldetést!
ha valakit bánt hozzászólásom elnézést csak őszinte vagyok!
ne bánts senkit. neked is fájna ha telennél az áldozat!
MIÉRT LEGYEK A MENNYBEN MÁSODIK, HA LEHETEK POKOLBAN ELSŐ!

A SORS SZÁGUL FELÉD, A SOFŐR MÉG SPICCES!


HÁT RÁREAGÁL, ENNEK LETTEM ÉN A BETEGE!
Pontszám: 4.40
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
437. hozzászólás - 2010.01.31. 12:31:22 (Válasz Mikike1985_1985 #435 hozzászólására.)
Szervusztok!

Mikike: Itt, a kvízben van egy megegyezés: Tagadó válasz lehetőleg ne szerepeljen a válaszok között, a legtöbb esetben (azaz 1000 esetből 999-szer) visszadobják, a kvízadmin önuralma és hangulata alapján sima rossz kérdéssel, avagy helyesírással/már szerepelttel.

Hiába lehet kilogikázni, felejtsd el a Végzeturas kérdéseket. Csak azok elfogadhatók, amelyet egy frissen regisztrált, nem újrakezdő játékos a Súgóban/Játékleírásban olvashat. Ezeket pedig már feltették. A küldetések pedig második szinten jönnek be, első szinten nem is tud a játékos róluk.

Általános IQ-tesztből ne lopj(atok), nem bizonyos, hogy megfelelő stílusú az általatok elővett kérdés.

A legnehezebb kérdésetekre azonnal feltehetem a kérdést: Mikor? 1848-ban? 2010-ben? A választások előtt, vagy után? Ne feledd: 2008-ban indult a játék, akkoriban is más volt a miniszterelnök, mint jelenleg, 2010. január 31-én.

Tény: Akadnak rossz kérdések, de egyre kevesebb. Jelenleg kb 200000 (azaz kettőszázezer) kérdés van az adatbázisban, a játék elején minden szemét átment. Ezeknek a maradványai miatt hisztizel épp. :-D

*

Nem sértődtem meg, már szokva vagyunk ahhoz, hogy néha elgurul a gyógyszer némelyik játékostársunkál. Annyira nem nehéz tán a kvízírás, de nem is túl könnyű.

Ha emberi stílusban kerestek meg akár engem, akár például Lanmandragorant üzenetben, segíthetünk összeállítani egy elfogadható kérdést az ötleteitek alapján, de ugyanezt megtesszük, ráadásul akkor nem is csak egy ember szeme látja meg a hibákat, ha a Vajon elfogadják-e a kérdésemet, ha felteszem? topikban megírjátok, a kérdést, és a válaszokat is.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.72
utáltMikike1985_1985Férfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
438. hozzászólás - 2010.01.31. 13:08:23
Sziasztok!
et természetesen jogos!

csak mint mondtad szinte már minden olyan kérdést feltettek ami feltehető és folyamatosan teszik fel a friss kérdéseket is, de az megoldható kellene legyen , hogy azon kérdések melyek rossz értékelést kaptak szintén ne jelenjenek meg mert ezen van ebben a fórumban a legtöbb felháborodás szerintem!
ugyanis ez tönkreteszi egy kicsit a lehetőségek tárházát!
gondoljunk csak arra hogy regel egy új játékos aki vadászatra megkapja a rossz szinte megválaszolhatatlan kérdéseket(25% esélye van hogy jól tippel), így nem kapja meg a 10% extra LE-t majd amikor kérdést tesz fel hasonló stílusban, mert ha ugye más feltehet ilyen kérdést akkor ő miért ne alapon, majd mégsem fogadják el a kérdést így ott is bukja az LE-t és a küldit is ha épp azt csinálná, ezután megint 100 helyes válasz amiből 80 csak tippre jöhet össze, 1 hét alatt kb!
az emberek szeretnek túl lenni hamar egy ilyen küldin, megkapom írok egy kérdést kész a küldi csinálhatom a következőt!
igy jogosnak érzem sok sok ember felháborodását!

kérés:
Arra kérlek titeket tisztelettel, hogy küzdjetek azért, hogy fogadják azt a kérdést amit itt olvastam: Hány hejesírási hiba van a kérdésemen? válaszok:........
ennek meg van a poénja és ilyen kérdésre ne legy olyan reakció , hogy helyesírási hibát tartalmaz!
részt veszek egy játék fejlesztésében, még kidolgozás szintjén tart és tuom mi mennyi gondot okozhat de a játékélmény és a játékosok véleménye a döntő szempont mindig és mindenkor!
(A VENDÉGNEK MINDIG IGAZA VAN!!)
ha valakit bánt hozzászólásom elnézést csak őszinte vagyok!
ne bánts senkit. neked is fájna ha telennél az áldozat!
MIÉRT LEGYEK A MENNYBEN MÁSODIK, HA LEHETEK POKOLBAN ELSŐ!

A SORS SZÁGUL FELÉD, A SOFŐR MÉG SPICCES!


HÁT RÁREAGÁL, ENNEK LETTEM ÉN A BETEGE!
Pontszám: 2.80
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
439. hozzászólás - 2010.01.31. 13:24:00 (Válasz Mikike1985_1985 #438 hozzászólására.)
Idézet: Mikike1985_1985 - 2010.01.31. 13:08:23

részt veszek egy játék fejlesztésében, még kidolgozás szintjén tart és tuom mi mennyi gondot okozhat de a játékélmény és a játékosok véleménye a döntő szempont mindig és mindenkor!
(A VENDÉGNEK MINDIG IGAZA VAN!!)

Igen, a játékosok véleménye fontos, de nem egy játékos véleménye. Részt veszel a játék fejlesztésében? Egy rossz kérdéssel, és az azutáni reklamálással? Ezt azért erős jóindulattal sem lehet fejlesztésnek nevezni.

az megoldható kellene legyen , hogy azon kérdések melyek rossz értékelést kaptak szintén ne jelenjenek meg
Nem is jelennek meg vadászatnál, nem értem, hogy miről beszélsz. Ha rossz kérdést kapsz, írd a kvíz 4. topicba, és törlik/ javítják.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 4.02
utáltMikike1985_1985Férfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
440. hozzászólás - 2010.01.31. 13:45:53
Nem Szokásom jelezni ha olyan kérdést találok amire csak valóban 1-2 ember tudhatja a választ, mert sok ilyen!
a fejlesztést csak azért írtam hogy tudom milyen kezelni ezeket a dolgokat!

A reklamálást azért írtam mert ezt kivételesen igazságtalannak gondoltam!
Tudom milyen nehéz egy kvíz-es cuccot megcsinálta, már 2 hónapja dolgozunk csak a kvíz elméleti megvalósításában és még nem is programoztunk belőle semmit mivel 12 ember dolgozik rajta!
Egyébiránt rpg lesz ahol iskolai kvízversenyek lesznek és bizonyos eredményeket elért karakterek is tehetnek fel kérdést amit egy program eleve ellenőriz hogy 60% kisebb legyen a hasonlóság bármely adatbázisbeli kérdéssel szemben!
majd utána az adminnak már csak a bekerülteket kell ellenőriznie, a helyesírási hibákat szintén egy függvény intézi így az emberkének majd csak a kérdést tartalmilag kell!
Helyesírási hiba esetén a progi visszadobja a kérdés írójának hogy javitsa ki az alábbi felfedezett hibákat....!
A rossz kérdések megjelenése: ha nem jelenik meg rossz: igy kezdődött egy kérdés amit kaptam: MilMilyen ..........
Awenhai adott egy korrekt választ, de ugyanezt Pietrus válaszára nem mondanám!
egyébiránt nem csak én véleményemre gondoltam de ha csak az én véleményem lenne ez akkor itt egy pár topic üres lenne!
ha valakit bánt hozzászólásom elnézést csak őszinte vagyok!
ne bánts senkit. neked is fájna ha telennél az áldozat!
MIÉRT LEGYEK A MENNYBEN MÁSODIK, HA LEHETEK POKOLBAN ELSŐ!

A SORS SZÁGUL FELÉD, A SOFŐR MÉG SPICCES!


HÁT RÁREAGÁL, ENNEK LETTEM ÉN A BETEGE!
Pontszám: 2.80
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője