Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
441. hozzászólás - 2010.01.31. 13:55:58 (Válasz Mikike1985_1985 #440 hozzászólására.)
Idézet: Mikike1985_1985 - 2010.01.31. 13:45:53
A rossz kérdések megjelenése: ha nem jelenik meg rossz: igy kezdődött egy kérdés amit kaptam: MilMilyen ..........
Ez a kérdés valamikor régen jó értékelést kapott (valószínűleg valamelyik játékostól) Amelyik kérdés rossz értékelést kap, az nem kerül be az adatbázisba.


Awenhai adott egy korrekt választ, de ugyanezt Pietrus válaszára nem mondanám!
egyébiránt nem csak én véleményemre gondoltam de ha csak az én véleményem lenne ez akkor itt egy pár topic üres lenne!
Az én véleméynem meg az, hogy teljesen jogosan dobták vissza a kérdésedet, mert
1.: ha ezt pl megkapod 1.-es szinten, nem valószínű, hogy megtalálod rá a választ.
2.: Miklós leírta, hogy a játékból ne tegyünk fel kérdéseket.
3.: Helyesírási hibák is vannak benne.

mert tudom hogy rendszer csak a csókosoknak engedi de kérem ennyire nyilvánvalóan bundázni(szívatni) a tagokat!
Aha, lebuktál! Szóval te is beho-s dolgozó vagy! (Viccet félretéve, szerintem is azzal szórakoznak az adminok, hogy szándékosan szívatják az embereket, ennél jobb elfoglaltságot nem is tudnék elképzelni. Végül is tényleg ez az érdekekük.)
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 4.00
utáltMikike1985_1985Férfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
442. hozzászólás - 2010.01.31. 14:15:56


nem vagyok beho-s, de annó terveztem hogy megpróbálok bejutni a HKK projektbe!
Mer ugye mint rendes ember ezt a játékot csak azért kezdtem el mert beholderes és én 1999 óta kapcsolatban vagyok a beholderrel, könyvek, hkk, mágus, d&d,...
van nekik a sárkányölő is!
Tf .s ŐV-vel nem játszok mert nekem pörgős játékra van szükségem, kattintok és már folytathatom is!
Mint irtam elismerem nehéz dönteni több 100.000 kérdés mellett, és eleinte amikor lehetett véleményezni akkor adtam is rossz értékelést bátran főleg az olyan kémiai kérdésekre amire 4 év vegyészképzés után sem tudtam mi lehet a válasz, mert arra akkor sokan annyira sem tudják!
majd ezt a jogot megvonták tőlem(még az 1-es világon) mert hogy túl sok rossz értékelést adtam, most mikor regeltem már láttam hogy a játékosok nem értékelhetik a kérdéseket!!
Egyébiránt szerintem az nem nagy baj ha van benne helyesírási hiba, az nagyobb gond ha valóban egy szakmai kérdést tesznek fel stb...
Tehát én simán felvennék egy kezdő informatikust, hoyg javitsa a kérdésekben a helyesírási hibákat, akár ingyen is megteszik ezt csak utána kapjon egy jó ajánlólevelet!
Sok embert ismerek aki 1 éve ment gyakorlatra és szivesen bevállalt volna egy ilen kis dolgot ingyen is egy aláírásért hogy teljesítette a szakmai gyakot!
ahol panaszt írok próbálok úgy fogalmazni és olyanokat írni ami éítő jellegű ötletet szülhet esetlegesen egy admin gondolataiban!
Örülök neki hogy sok helyen valóban reagáltak is és valóban találkoztam játék közben az ötletemmel!
Közben látom, ha az ember vállalja a véleményét akkor mindenki leszavazza és közellenségnek nyilvánitják!
hol van itt a játékosok közti összetartás?
ha valakit bánt hozzászólásom elnézést csak őszinte vagyok!
ne bánts senkit. neked is fájna ha telennél az áldozat!
MIÉRT LEGYEK A MENNYBEN MÁSODIK, HA LEHETEK POKOLBAN ELSŐ!

A SORS SZÁGUL FELÉD, A SOFŐR MÉG SPICCES!


HÁT RÁREAGÁL, ENNEK LETTEM ÉN A BETEGE!
Pontszám: 2.80
kedvelt tagVisnuFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
443. hozzászólás - 2010.01.31. 17:53:29
pont a 6. kvízkérdésemet ba......a ki a nagy tudású ítészek hada légyszi mondjátok meg ebbe a kérdésben mi a hiba,előre is köszönöm:

Ki játszotta a "Keménykalap és krumpliorr"című Magyar filmben, "Bagaméri Jácint az elátkozott fagylaltos"szerepét ?

Alfonzó(Markos József)
Sass József
Ihos József
Hofi Géza

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Pontszám: 4
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
444. hozzászólás - 2010.01.31. 18:23:06 (Válasz Visnu #443 hozzászólására.)
magyar kisbetű. Idézőjel nem kell szerintem, de azután meg kell a szóköz. Alfonzót, meg megjelölted, vagy simán csak Alfonzót írsz, vagy csak Markost, ne térjen el a többi válaszlehetőségtől.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.14
utáltMikike1985_1985Férfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
445. hozzászólás - 2010.01.31. 18:33:12 (Válasz PottomPanna #444 hozzászólására.)
A MAGYAR szót igen is nagy betűvel kell írni!
minden igaz Magyar ember nagy betűvel irja!


miért van az hogy azok akik panaszkodnak mindig 1 pontos közellenségek!
itt a panaszkodók nem olvassák mások gondjait?
mindig csak azok olvasnak akik nem a panaszolók oldalára állnak hanem a másik oldalra?

én el szoktam olvasni a panaszokat és hát a 60%-át megértme!
tény hogy a 40%-ban vannak olyanok akiknek a kérdései valóban rosszak voltak de én inkább ezt a kérdést rontom el mint hogy "MilMIlyen a szíszínű a ...-ban a főhősnő kalapja?"
ha valakit bánt hozzászólásom elnézést csak őszinte vagyok!
ne bánts senkit. neked is fájna ha telennél az áldozat!
MIÉRT LEGYEK A MENNYBEN MÁSODIK, HA LEHETEK POKOLBAN ELSŐ!

A SORS SZÁGUL FELÉD, A SOFŐR MÉG SPICCES!


HÁT RÁREAGÁL, ENNEK LETTEM ÉN A BETEGE!
Pontszám: 3.75
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
446. hozzászólás - 2010.01.31. 18:36:26 (Válasz Mikike1985_1985 #445 hozzászólására.)
Tévedsz fiam. Az magyar és nem Magyar. Hogy miért? Mert melléknév, nem pedig tulajdonnév
A hozzászólást Eliteninja módosította 2010.01.31. 18:36:40-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.87
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
447. hozzászólás - 2010.01.31. 18:38:36 (Válasz Mikike1985_1985 #445 hozzászólására.)
Minden igaz magyar ember tud helyesen írni hogy a magyar szó ugyanolyan melléknév/köznév mint a többi, és mint olyan a magyar nyelv szabályai szerint kis betűvel írandó.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.95
kedvelt tagVisnuFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
448. hozzászólás - 2010.01.31. 18:58:34
Addig nem nyugszom míg el nem fogadják most emígy ment el a kérdés:

Ki játszotta a Keménykalap és krumpliorr című magyar filmben, Bagaméri Jácint az elátkozott fagylaltos szerepét ?

Markos József
Sass József
Ihos József
Szarvas József

Ha ez sem tetszik akkor az ítészek igazi ............................ Zoli
Pontszám: 4
kedvencOrr...Nő
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
449. hozzászólás - 2010.01.31. 19:02:12 (Válasz Visnu #443 hozzászólására.)
Idézet: Visnu - 2010.01.31. 17:53:29
pont a 6. kvízkérdésemet ba......a ki a nagy tudású ítészek hada légyszi mondjátok meg ebbe a kérdésben mi a hiba,előre is köszönöm:

Ki játszotta a "Keménykalap és krumpliorr"című Magyar filmben, "Bagaméri Jácint az elátkozott fagylaltos"szerepét ?

Alfonzó(Markos József)
Sass József
Ihos József
Hofi Géza

PottomPanna - helyes - észrevételein túl a filmben után nem, de a Jácint után kell vesszőt tenni.

Idézet: Mikike1985_1985 - 2010.01.31. 18:33:12
A MAGYAR szót igen is nagy betűvel kell írni!
minden igaz Magyar ember nagy betűvel irja!

Kedves Mikike, ne csak a hozzászólásokat olvasgasd, hanem a Magyar helyesírás szabályait is (gyk: itt viszont helyes a nagy M, mert ez a címe)! Jelen esetben a 147. pontjára gondolok.
Az egyszerűség kedvéért itt megtalálod: http://mek.oszk.hu/01500/01547/
"Mondhatta volna szebben, kis lovag, / Más-más hangnemből... "
Fegyvertelennel nem vívok szellemi párbajt...
Örülök, hogy a lefelé pontozók azért szorgalmasak... Csak így tovább!!!
Pontszám: 5.87
utáltMikike1985_1985Férfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
450. hozzászólás - 2010.01.31. 20:16:05 (Válasz Orr... #449 hozzászólására.)
Én tiszteletben tartom mások gondolotait is de az az ember még nem született meg akinek a kedvéért én a Magyar szót kisbetűvel írjam!
Magyar vagyok, Magyarnak vallom magam, Magyar is maradok amíg élek!
Büszkének kell lennünk arra , hogy Magyarok vagyunk, és ezért, nem azért pár okoska kitalálta a helyesírás szabályait, de én mindig nagy betűvel kezdem a Magyart!
Ezt a sulikban is kiharcoltam hogy ne vegyék hibának!
nem szeretnék veszekedni, neked nem kell nagy betűvel írnod de én azzal fogom!
Az első világháború elején indult Magyar Hungarista Mozgalom tiszteletére!
S csak annyi hogy nézőpontom szerint ez senkinek nem róható fel, hogy nagy betűvel írja!
Különben a szabályok csak arra vannak hogy megszegjék őket, sokan azt mondják igy káosz lenne, de a zseni átlát a káoszon (nézd meg a számítógépasztalom! )!
Én nem bántok senkit azért mert vallása szerint él és viselkedik de elvárom mindenkitől , hogy tőlem a Magyar szót minden körülmények közt elfogadják nagybetűvel!
Ha ez Magyarországon tul nagy kérdés akkor szegény Petőfi forog ...! (kedvenc Hazafi és Buzdító költőm, a legnagyobb Magyar költő is nagy betűvel írta! )
ha valakit bánt hozzászólásom elnézést csak őszinte vagyok!
ne bánts senkit. neked is fájna ha telennél az áldozat!
MIÉRT LEGYEK A MENNYBEN MÁSODIK, HA LEHETEK POKOLBAN ELSŐ!

A SORS SZÁGUL FELÉD, A SOFŐR MÉG SPICCES!


HÁT RÁREAGÁL, ENNEK LETTEM ÉN A BETEGE!
Pontszám: 2.49
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
451. hozzászólás - 2010.01.31. 20:20:19 (Válasz Mikike1985_1985 #450 hozzászólására.)
Büszke lehetsz magadra, de tényleg. És szerinted, ha figyelmen kívül hagyod a magyar nyelv helyesírási szabályait és rosszul használod a nyelvet akkor mennyire vagy magyar?
V1:Eliteninja
Pontszám: 6.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
452. hozzászólás - 2010.01.31. 20:22:09 (Válasz Mikike1985_1985 #450 hozzászólására.)
Akkor jobb ha nem teszel fel olyan kérdést ami tartalmazza a magyar szót. Mert az bizony vissza lesz dobva, ha nagy betűvel kezded. Az hogy a suliban kiharcoltad, nem a igazadat, hanem a nyelvtantanárod gyengekezűségét mutatja. Egy tanárnak nem az a feladata, hogy a diákok szeszélyeivel foglalkozzon, hanem hogy a szabályokra oktasson.

(Petőfit illetően meg gondolom hallottál a költői szabadságról is. Neki szabad. Majd ha verseket írsz, neked is...)
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 4.95
utáltMikike1985_1985Férfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
453. hozzászólás - 2010.01.31. 20:27:47
Szerintem ezt ne folytassuk mert csak off-oljuk a topicot!
de mint tudod a főnevek közt is van ranglista és ott ugye a tulajdonnév a főnök!
gut-besser-gösser --> főnév-tulajdonnév-Magyar!
Én tiszteletben tartom a Magyar helyesírás szabályait csak egy szót a szabályok fölé emelek!
Mindig is lázadó voltam. nem a tanárnak hanem a diáknak van igaza, nem a főnöknek hanem a dolgozónak van igaza, nem a rendszernek hanem a polgárnak van igaza!
Ajánlom figyelmedbe :
- Romantikus erőszak
-Kárpátia
-Egészséges fejbőr
-Magozott cseresznye
- Alvin
-HT(hatóságilag tilos)
-AKB(Aljas Kúszó Bab)
-Prosectura
-stb...
200-300 szám után az ember meglát némi iagazságot és értelmet

Igy utólag elnézést az adminoktól az OFF-olásért!
ha valakit bánt hozzászólásom elnézést csak őszinte vagyok!
ne bánts senkit. neked is fájna ha telennél az áldozat!
MIÉRT LEGYEK A MENNYBEN MÁSODIK, HA LEHETEK POKOLBAN ELSŐ!

A SORS SZÁGUL FELÉD, A SOFŐR MÉG SPICCES!


HÁT RÁREAGÁL, ENNEK LETTEM ÉN A BETEGE!
Pontszám: 1.78
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
454. hozzászólás - 2010.01.31. 20:30:47 (Válasz Mikike1985_1985 #453 hozzászólására.)
Aham. Gondolom elég rövid a hajad látszik, hogy mennyire értelmes vagy. A stílust nem ítélem el, mert ahhoz mindenkinek meg van a saját joga, de az, hogy idióta vagy és a mondta második szavánál tovább nem tudod értelmezni a mondatot és hegyibeszédet tartasz, nah ez böki a csőrikémet. Ja és az offolást nem mi kezdtük, csak egyszerűen szemetszúró a hülyeséged.
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.62
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
455. hozzászólás - 2010.01.31. 20:33:53 (Válasz Mikike1985_1985 #453 hozzászólására.)
Meghallgattál ezekből 2-300 számot, ezt hívják agymosásnak.

Nem attól lesz valaki magyar, hogy beleköt egy betűbe. Vagy, hogy hangoztatja a nagy magyarságát...
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.62
utáltMikike1985_1985Férfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
456. hozzászólás - 2010.01.31. 20:45:23 (Válasz Eliteninja #454 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2010.01.31. 20:30:47
Aham. Gondolom elég rövid a hajad látszik, hogy mennyire értelmes vagy. A stílust nem ítélem el, mert ahhoz mindenkinek meg van a saját joga, de az, hogy idióta vagy és a mondta második szavánál tovább nem tudod értelmezni a mondatot és hegyibeszédet tartasz, nah ez böki a csőrikémet. Ja és az offolást nem mi kezdtük, csak egyszerűen szemetszúró a hülyeséged.


1: nem rövid a hajam, nem vagyok rasszista mielőtt bárki azt gondolná, csak lázadok a rendszer ellen, nekem senki sem parancsolhat típusú ember vagyok!
2:ha kíváncsi vagy 132-es IQ-val rendelkezem és az ELTE-re járok programtervező-matematikusi szakra
3: nem öltöttem tul durva stílust: terep nadrág, terep póló, terep vagy fekete mellény (mindennap többször tisztálkodom, tanulok, dolgozok, játszok)
4:mond azt hogy te mindig betartasz mindent szabályt(nem szivattad meg a tanárt, a munkatársat, főnököt, évfolyamtársakat stb...)
5:miért szemetszúró a hülyeségem mert ezt vallom? ez már negatív diszkrimináció a "hitvallásomra nézve"

a legfontosabb: soha nem néztem le egyetlen etnikumot sem, minden ember egyenlő akinek csak tudok segítek, természetesen mindenkitől el is várnám hogy hasonlóan tegyen, igy akik piszkálják a másikat azt nehezen viselem!
sajnálom ha valakit megsértettem de nem csak nekem kell elgondolkodnom azon hogy hogyan is állok másokhoz!
3 éve folyamatosan másoknak segitek ahol csak tudok, sokszor sajna a kromra(kirugtak munkahelyről, megbuktatott a tanár mert szembeszegültem vele más védelméért, a bkv kallerek is szívóztak mert segítettem egy 14 éves kiscsajnak aki otthon hagyta a bérletét!-valóban volt mert tudtam hogy vett, ismertem a nővérét)

Szóval csak ne vonj le következtetéseket egy bizonyos nézet miatt! " Az erős küzd az igazáért és kitart hite és elvei mellett, a gyenge alkalmazkodik!" - egy egykori nemes ember akit kivégeztek mert családját védte!
ha valakit bánt hozzászólásom elnézést csak őszinte vagyok!
ne bánts senkit. neked is fájna ha telennél az áldozat!
MIÉRT LEGYEK A MENNYBEN MÁSODIK, HA LEHETEK POKOLBAN ELSŐ!

A SORS SZÁGUL FELÉD, A SOFŐR MÉG SPICCES!


HÁT RÁREAGÁL, ENNEK LETTEM ÉN A BETEGE!
Pontszám: 1.72
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
457. hozzászólás - 2010.01.31. 20:54:59 (Válasz Mikike1985_1985 #456 hozzászólására.)
A HSZ-eidből nem ez jön le de nem is ez a lényeg. Egy apró szabály, ha már ezt nehéz betartani mi van a többivel?

Ha már az idézetnél tartunk akkor szépen alkalmazkodj, mert hiába fogsz sírni a kvízadminnak, nem fogja engedni a kérdésed. És miért? Mert helyesírási hibát tartalmaz. Az értelmetlen dolgok ellen persze, hogy lázad az ember, de vannak szabályok amiket be kell tartani, nem pedig mindenbe belekötni.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.16
fórumozóPigone
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
458. hozzászólás - 2010.01.31. 22:33:37
ElIdézet: Mikike1985_1985 - 2010.01.31. 20:16:05

Én nem bántok senkit azért mert vallása szerint él és viselkedik de elvárom mindenkitől , hogy tőlem a Magyar szót minden körülmények közt elfogadják nagybetűvel!


Hehe, te elvársz, de tőled ne várjon senki semmit... érzed az ellentétet, ugye?
Ez nem intelligencia, ez értelem kérdése. Az IQ adottság, az hogy van és hogy tudsz is élni vele két külön tészta.
Ajánlom a Mensa HungarIQa tesztet....
Pontszám: 3.61
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
459. hozzászólás - 2010.01.31. 23:17:59 (Válasz Mikike1985_1985 #445 hozzászólására.)
Idézet: Mikike1985_1985 - 2010.01.31. 18:33:12
A MAGYAR szót igen is nagy betűvel kell írni!
minden igaz Magyar ember nagy betűvel irja!


miért akarod terjeszteni, hogy a magyarok nem tudnak helyesen írni? miért akarod lejáratni a magyarokat?

nem arról volt szó, hogy iq-szinthez lesz kötve a jelentkezés? valami ilyesmi rémlik.
Pontszám: 7.29
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
460. hozzászólás - 2010.01.31. 23:19:06 (Válasz Visnu #448 hozzászólására.)
Idézet: Visnu - 2010.01.31. 18:58:34
Addig nem nyugszom míg el nem fogadják most emígy ment el a kérdés:


Ha ez sem tetszik akkor az ítészek igazi ............................ Zoli


ja. az a hülye, aki nemet mer mondani. nem az, aki nem képes elfogadni, hogy nemet mondtak neki. ejha.
Pontszám: 7.29
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője