Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3641. hozzászólás - 2013.10.11. 23:57:01 (Válasz Kvnoemi #3637 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2013.10.11. 22:28:57
Gondolom nem egyértelmű az értékelő szerint, hogy igazzá vagy hamissá kell tenni a kérdést. Pl: Hogy szól helyesen az állítás? Eratoszthenesz szitája egy...


Mit nevezunk Eratosztenesz szitajanak? Sokszor ertetlenul allok a mestersegesen 2 mondatra bontott kvizek elott.
A hozzászólást Kocos módosította 2013.10.11. 23:58:45-kor
Pontszám: 7.09
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3642. hozzászólás - 2013.10.12. 19:29:06 (Válasz Azazel #3640 hozzászólására.)
Az igényesség hiányát nem bántásnak szántam, pusztán arra szándékoztam utalni, hogy számomra a fórumos hozzászólásaid alapján egy olyan intelligens embernek tűnsz, akinek nem okoz nehézséget alkotni egy szép kerek kérdőmondatot. Ez a kvízfeladvány pedig egy teljesen más színvonalat képvisel.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.81
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3643. hozzászólás - 2013.10.13. 14:09:13 (Válasz Lanmandragoran #3642 hozzászólására.)
Nem volt bántó,csak dühítő.Nem éreztem bántónak,de már nem először hallom ezt az érvelést,és talán el is tudnám fogadni,ha nem futnék bele nap mint nap,ordítóan igénytelen,szinvonaltalan kérdésekbe. Ha van "szinvonalmérce" legyen már mindenkinél ugyanaz. Ne gyertek a standard válasszal,hogy az még az adminok előtti előtti időkből maradt, mert nagyrészük friss kérdés...

Ami pedig a formátumot illeti,szándékosan lett ez a forma,egyszerűen unalmasnak,sablonnak éreztem a szokásos kérdőmondatos módszert,szeretttem volna valami mást.
Báró Samedi
Pontszám: 8.36
kedvencGiumeNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3644. hozzászólás - 2013.10.14. 20:31:29
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy miért is kaptam a feltett kérdésemre "rossz kérdés" besorolást. Ez komolyan mondom már egy vicc.. Nem először, és nem is másodszor történt hogy totálisan nevetségesé teszik magukat az adminok.
A következőről van szó:

A Kristály horda tagjai a kristályszív épületnek köszönhetően mire képesek, amire a többi horda nem?

Több LE-t rabolni
Gyakrabban támadni
Gyorsabban regenerálódni
Támadni 15% ép alatti karakterre (jó válasz)

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

NYILVÁN!!!! Mivel erre mondjuk a nagyanyám nem tudna válaszolni...De ő nem is játszik a Végzetúr nevű játékkal, amiben elhangzik ez a kérdés. Ne vicceljünk már!!! A Játékkal kapcsolatos kérdés nem jó mert túl speciális??? Ezt ugye Ti is érzitek hogy nevetséges? Ne mondja már nekem senki, hogy ha ezzel a játékkal játszom, akkor ne kelljen tudnom róla semmit. Ha pókerezek és megkérdezik hogy melyik magasabb, a Póker vagy a Flöss, azt mondom hogy, bocs, ez túl speciális, mert mondjuk az 5 éves gyerekem nem tudna rá válaszolni, mert soha életében nem pókerezett??? Könyörgöm!!! Ezzel a játékkal játszunk... Erről tettem fel egy kérdést. Rohadtul speciális....Kérdezzem azt hogy mennyi 1+1? Lassan kezd ez a színvonal lenni....
NEM VÉLETLEN hogy kurva ritkán teszek fel kérdést, mert csak ez a hülyeség megy. Vagy szedjétek össze magatokat, vagy csinálja más...

Üdv: Kata
Pontszám: 7.50
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3645. hozzászólás - 2013.10.15. 06:59:18
Szervusztok!

Giume: Azok a jó kérdések, amelyekre a válasz megtalálható a játékleírásban, a szabályzatban, és azon menüpontokban, amelyeket egy frissen regisztrált, elsőszintű karakter láthat, és elérhet. A Kristályhorda nem ilyen. Ha te, újonnan érkező játékosként tudnál erre válaszolni, akkor elfogadható lenne a morgásod. Sajnos azonban azok a Végzeturas kérdések, amelyek megfelelőek, már fel lettek téve. Ezzel a témával nemigen érdemes próbálkoznod.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.26
kedvencGiumeNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3646. hozzászólás - 2013.10.15. 12:51:46 (Válasz Awenhai #3645 hozzászólására.)
Az a baj, hogy teljesen ostobának nézik a játékosokat. Az itt beírt kérdések 80%át én nagyon jó kérdésnek tartom. Van olyan amire nem tudom a választ, viszont nagyon tetszik, és szívesen olvasnám, mert tanulhatnék belőle. Érdekel, ötletes és igenis érdekes. Akkor tegyünk fel olyan kérdéseket, amire tényleg minden hülye tudja a választ. Mi akkor ebben a játék és az ismeret terjesztés??? Mellesleg egy frissen regisztrált karakter néhány nap alatt eljuthat most már olyan szintre, ahol igenis találkozik a kristály hordával valamilyen formában. Pl a legendában is olvashat róla. Én ezt nem fogadom el indoknak. Aki veszi a fáradtságot, márpedig vegye....az tudja. Aki nem, az úgyis kihelenázza, aztán legalább megtudott valami újat a játékról ami fontos lehet. Értem az indokaid, de itt az alapvető nézőponttal vannak problémák. Aszerint ahogyan az adminok bírálják el a kérdéseket, valóban sok kihullhatna innen, de szerintem pont ezeken kéne változtatni, nem a kérdéseinken. Főleg miután az új, besorolásra váró kérdések közt 10-ből 1- vagy 2 olyan színvonaltalan és ostoba, vagy hibás, hogy a fejem verném a monitorba... bár nem az enyémet kéne... Szóval ez a kettős mérce cseppet piszkálja a csőröm. És valószínűleg nem csak az enyém, ha ilyen mennyiségű panasz érkezik hozzátok. Ezen nem gondolkoztatok még el? A panaszok terjedelme nagyobb mint az összes többi téma együttvéve. Játszottam életem során más hasonló játékokkal. Döbbenetesen nagy a különbség. Ott volt egyetlen topic erre, hetente 1-1 hozzászólással, itt meg a fórum nagyrésze erről szól. És itt már nem az én kérdésemről van szó... El kéne gondolkozni alapvető hozzáállásbeli változásokról, ha szeretnétek több elégedett játékost.
Pontszám: 8.06
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3647. hozzászólás - 2013.10.16. 07:30:52
Szervusztok!

Giume: Nem vagyok kvízadmin, csak régi játékos. :-D Amit azonban észrevettem már, az az, hogy a panasztopikok ott nagyok, ahol figyelnek a játékosokra. Ott ugyanis érdemes nyafogni, néha figyelembe is veszik. Ahol kevés a panasz, ott magasról fütyülnek a játékosok akaratára.

A kristályhorda hatvanadik szint felett indult eredetileg. Az, hogy a klónok bizonyos eseményeknél oda tartoznak, az nem jelenti azt, hogy bármikor elérhetők. A Heléna meg szabálytalan, ha nem is szankcionált, mert a klikkelésből nem mondható meg, hogy a Helénából, a Gugliból, vagy a saját eszedből jutsz el a helyes megoldásig. Az alapvető hozzáállás az, hogy az a VÚ-s kérdés lehet jó, amelyet a frissen regisztrált elsőszintű játékos a legelső kérdésként megkapva, a játékleírás és a segítség (Gy. I. K.) elolvasása után helyesen meg tud válaszolni. Ebbe a kérdésed nemigen fér bele, mert a játékleírásban nincs egy fél nyiff sem a kristályhordáról.

A beengedett színvonaltalan kérdéseknek most már 95%-ban van felelőse, mert kvízadminok értékelnek. Azt én is remélem, hogy majd megteszik a megfelelőnek tekintett lépéseket.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.58
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3648. hozzászólás - 2013.10.16. 10:03:44 (Válasz Giume #3646 hozzászólására.)
Idézet: Giume - 2013.10.15. 12:51:46
Én ezt nem fogadom el indoknak.


Szived joga, de amennyire tudom a kvizadminok a jatek eleje ota ezt a elvet kovetik, amit Awenhai elmondott.
Pontszám: 7.09
kedvencGiumeNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3649. hozzászólás - 2013.10.16. 17:27:07 (Válasz Awenhai #3647 hozzászólására.)
Ez is nézőpont Tehát azért van annyi panasz rájuk, hogy Dunát lehetne rekeszteni, mert ők annyira odafigyelnek. Ezt nevezem paradoxonnak... Bocs, de z szerintem elég viccesen hangzott. Mindegy. Azért sem írtam eddig, mert annyira felesleges vitatkozni... Erőltessek akkor! Hátha majd egyszer úgy gondolja mindenki hogy jó
Pontszám: 9.38
kedvencCommandanteFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3650. hozzászólás - 2013.10.16. 17:41:17 (Válasz Giume #3649 hozzászólására.)
Abban igazat adok neked,hogy valóban sok hibás kérdés pörög a rendszerbe ezeket kikéne selejtezni.Nekem a kvízzel más próblémám van de ezt majd máskor kifejtem
V2-El Fatal
V3-El Hechicero
V5-Messiah

Nem gáz ha lepontozol de legalább írd oda miért,mert lehet tanulok belöle és okosabb leszek
Pontszám: 8.13
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3651. hozzászólás - 2013.10.18. 20:08:09
Csak a szinvonal elvárás illusztrálására egy kérdés a mai termésből:

Mi az eredeti címe a Váratlan utazás c. sorozatnak?

Road to Avonlea
The Road to Hell
Road to Canada
The Road to Heawen


Egy másik pedig a nem speciális típusra :


Ki nem volt szinoptikus?

János.
Márk.
Lukács.
Máté.


Tudom,van topic a kifogásolt kérdésekre, azért van itt,mert egy ebben a topicban található vita témájához tartozik.
Báró Samedi
Pontszám: 8.38
kedvencHanspeterFérfi
Végzetúr mester
451 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3652. hozzászólás - 2013.10.19. 10:35:51 (Válasz Azazel #3651 hozzászólására.)
És ezzel mit akarsz illusztrálni? Hogy a te "kérdésed" valóban sokkal alacsonyabb színvonalú, vagy hogy felesleges vitatkozni veled, mert egy Bibliával és a négy evangéliummal foglalkozó kérdés szerinted simán speciális?

Nem vitatom, hogy egy Eratoszthenész szitájáról szóló kérdés tartalmilag sokkal magasabb szinten áll mint a Váratlan utazás. De veled szemben nem is tartalmi kifogást emeltek, formailag pedig a kifogásolt kérdéssel semmi gond nincs, és tartalmilag sem érzem úgy hogy nagyon kifogásolható lenne. Egy remek kis sorozat volt anno, amiből a kérdéshez kb csak annyira kell emlékezni belőle hogy Avonlea-ben játszódik.
Kiképző - v3
Pontszám: 7.25
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3653. hozzászólás - 2013.10.19. 12:05:00 (Válasz Hanspeter #3652 hozzászólására.)
Anélkül, hogy bármelyik vitaoldalt erősíteném: én csak a szigorú Hetti nénire emlékszem belőle, és valószínűleg nem is így kell írni.
A hozzászólást Offsboy módosította 2013.10.19. 12:05:17-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.66
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3654. hozzászólás - 2013.10.19. 19:57:42 (Válasz Hanspeter #3652 hozzászólására.)
Maradjunk annyíiban,hogy velem nem érdemes vitatkozni.

MOD:

Kicsit higgadtam, részletezném....Tudom,kik azok az evangélisták.Tudom,hogy ők az Újszövetség könyveinek szerzői,tudom hogy közülük János a leginkább ismert,a Jelenések könyve miatt,ami az eljövendő Végétílettel kapcsolatos látomásait tartalmazza.A nem olyan túl rég előkerült Júdás evangéliuma miatt,(amely egyike a nem kanonizált,a Bibliába be nem került műveknek) és mert érdekelnek az egyházi rendek,lovagrendek,szerintem olvasottnak számítok a téma környékén,voltam elsőáldozó,és bérmálkozó,szóval tanultam némi hittant.
Mindezek ellenére,eddig nem futottam bele a szinoptikusok kifejezésbe,ezért itélem speciálisnak a kérdést.

Ami a másik kérdést illeti,legyen igazad,itt valóban nem formai,hanem tartalmi igénytelenségről van szó,az, hogy ki találta remeknek,és nézte ezért rendszeresen,és ki nenm volt rá kiváncsi,az ízlés dolga.Ezzel együtt nem hiszem,hogy akárki szaláminak tudnia kellene,nem csak arról,hogy létezett,de még az eredeti címét is.
A hozzászólást Azazel módosította 2013.10.21. 18:15:10-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.38
kedvencGiumeNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3655. hozzászólás - 2013.10.29. 17:30:31
Vallástörténésznek tanultam, és néztem "Hettinénit". Viszont meg kell hogy mondjam, szerintem sem egy olyan kérdés akármelyik, amit bárki az utcáról kiráz a kisujjából. A Váratlan utazás egy családi filmsorozat volt, de nem hiszem hogy annyian tobzódtak előtte mint mondjuk a Dallas előtt. Nem mindenki szereti a kedves vidéki történeteket, ahol a gyerekek legnagyobb csínytevése, hogy fűzőt húznak egy malacra. Nem elvárható tudás egyik sem, viszont nem kifogásolom, mert maximum ezt is tudom ezentúl. Számomra soha nem a tudásomat meghaladó kérdésekkel van a gond, hanem az igénytelen, hibás, ostoba kérdésekkel, amivel tele van az adatbázis, ennek ellenére senki nem veszi a fáradtságot hogy kigyomlálja, de a jó, trükkös, kicsit keményebb kérdések menyjenek a fenébe, mert épp a kedves Adminnak fogalma sem volt róla.
A mai Kvízolimpia gyöngyszeme:
Pontszám: 9.05
kedvelt tagRazakFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3656. hozzászólás - 2013.11.02. 00:42:35
Nekem már teljesen elment a kedvem a kvíz kérdés feltevéstől.
Eddig 6 alkalmam volt.
Ebből egyet fogadtak el. A többit ilyen-olyan indokokkal elutasítanak. Az egyiknél egyértelmű a válasz. A másik túl speciális. A harmadiknál "rossz" a válasz. A negyedik szimplán nem jó és még sorolhatnám.
Csak ahogyan nézem a kérdéseket egyszerűen a következetességet nem látom benne. Na mindegy. Talán egyszer majd sikerül ismételnem......
Pontszám: 6.66
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3657. hozzászólás - 2013.11.02. 09:15:39 (Válasz Razak #3656 hozzászólására.)
Üdv a klubban
Báró Samedi
Pontszám: 7.54
kedvencA7935Férfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3658. hozzászólás - 2013.11.02. 22:23:58 (Válasz Giume #3655 hozzászólására.)
Most nem tudom, mi a bajod.

Az hogy olyan bábú nem létezik, nem kizáró ok.
V1-Chrisz
V2-Grotah
V3-Félx
Pontszám: 7.13
kedvelt tagRazakFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3659. hozzászólás - 2013.11.03. 01:32:45 (Válasz Azazel #3657 hozzászólására.)
Most meg értelmezhetetlen.
Isten bizony azért fogok kérdést feltenni már, hogy milyen indokkal utasítják el
Pontszám: 5.67
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3660. hozzászólás - 2013.11.03. 09:36:48 (Válasz A7935 #3658 hozzászólására.)
Bocs,de tévdsz.Én is így gondoltam,de az asszony,és a kisebb fiam felvilágosított ( mindketten igazolt sakkozók),hogy bizony a futár a hivatalos elnevezés,és a futó,csak afféle szleng.
Báró Samedi
Pontszám: 7.58
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!