Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
kedvencgabibácsiFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3421. hozzászólás - 2012.11.24. 17:28:43 (Válasz Ragnos #3418 hozzászólására.)
Ha a kérdésre megadott válaszok között szerepel a kérdés tagadása (jelen esetben: "Nem lopták el"), akkor mindig "Rossz, hibás kérdés" értékelést fog kapni.

mod: kimaradt egy betű
A hozzászólást gabibácsi módosította 2012.11.24. 17:29:23-kor
Pontszám: 8.25
kedvelt tagKotkoFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3422. hozzászólás - 2012.11.25. 09:15:12
Melyik operációs rendszer start menüje használ "csempéket"?

Windows 95
Windows RT
Windows XP
Windows 7

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Miért rossz? Segítsetek lécci!
Pontszám: 7.87
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3423. hozzászólás - 2012.11.25. 09:43:45 (Válasz Kotko #3422 hozzászólására.)
Termékeket reklámozol benne, emellett egy olyan termék a megoldás, ami 1 hónapja jelent meg és nem általánosan használható minden számítógépen, hanem kifejezetten azok egyik szűkebb rétegére tervezték, de az első kitétel miatt ilyet nem engednek be. Lásd: felhasználói feltételeket.
Termékek esetén csak olyanokkal kapcsolatban kerülhet be kérdés, amelyek már igen régóta meghatározói az életnek, nem egy márka X. terméke és ebben az esetben se biztos a siker. Javaslom, ne tegyél fel olyan kérdést, ami márkával, termékkel kapcsolatos.
Pontszám: 8.47
kedvelt tagKotkoFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3424. hozzászólás - 2012.11.25. 10:35:37 (Válasz Craslorg #3423 hozzászólására.)
Ezzel a magyarázattal csak az a gond hogy a kvízadatbázis 50%-át törölni kellene emiatt.
A sós mogyorótól a szürke tehénig minden termék. Az ezekre vonatkozó kérdések is reklámok. Tessék kivenni mindent, a papírzsepit is! A windows már igen régóta meghatározója az életnek és marhaság azt hinni hogy a vu kvíz hatékony reklámja miatt fog majd valaki éppen vásárolni belőle.

A windows egyébként legalább 3-4 alkalommal szerepel az adatbázisban, ezért merészeltem jogsértést elkövetni.
Látom a szokásos keresztbetevésről van szó megint. Majd megoldom császári tekercs segítségével, az biztosan nem ütközik a felhasználói matyiba.

Köszönöm a válaszodat Craslog, tudom az előírások....

"Továbbá Miklós többször említette hogy a játékot nekünk, játékosoknak írják, így elv az, hogy az igényeket szem előtt tartva megtartsák a meglévő játékosokat, és az újakat lehetőleg "bent marasztalják" a játékban. Nem lehet cél a nerf, hanem "foldozgatással" az probléma inditekt megoldása fejlesztésekkel, ezzel zárni a kialakult "ollókat"."

Ez a redvás kvízkérdéses küldi mindig elgondolkoztat, feldühít, kiakaszt, nem is tudok több nyomdafestéket tűrő jelzőt, mikor veszitek már ki végleg a listából? Meddig szopassátok az új karaktereket vele?
Pontszám: 6.44
kedvelt tagKotkoFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3425. hozzászólás - 2012.11.25. 10:40:03
Jahh igen és ne gyertek azzal hogy ki lehet kerülni, van helyette más opció. A tekercsen kívül nincs más opciója.

"újakat lehetőleg "bent marasztalják""
Állítom hogy kismillió új játékos hagyja emiatt abba a játékot, de ez ne zavarjon senkit.
A kezdet kezdetén találkozik ezzel a küldivel és azonnal meg is van a játékról a véleménye örökre.
Tudom a kezdetekkor fel kellett tölteni az adatbázist, de miért ragaszkodtok még mindig hozzá amikor ma már csak rombol?
Túlhaladta az idő, törölni kell!!
A hozzászólást Kotko módosította 2012.11.25. 10:52:16-kor
Pontszám: 7.71
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3426. hozzászólás - 2012.11.25. 10:58:02 (Válasz Kotko #3425 hozzászólására.)
A tekercsen kívül is van egy roppant egyszerű módszer ezen küldi teljesítésére. V4-en rendszeresen használják és a fórumba is beírták már a megoldást.
Az olyan kérdések, amelyek szerinted nem jók, ott a kvíz 5 topic. Az 50% igen erős költői túlzás ez azt jelentené, hogy minden második kérdés, amivel találkozok ilyennek kéne lenni, de ez inkább minden 50-re igaz, de lehet, hogy így is alulbecsülöm a számot. Vagy csak szerencsém van a kérdésekkel, de ez - a nagy számok törvénye alapján - igen csekély esélyű.
Pontszám: 7.71
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3427. hozzászólás - 2012.11.25. 12:48:26 (Válasz Kotko #3425 hozzászólására.)
eme igen egyszerű küldetés leggyorsabb megoldási módja:
Vadászat közben kimásolsz egy kérdést amit épp kapsz , majd ezt a kérdést felteszed sajátodként , ha kedved tartja a rossz válaszokat meg is változtathatod (ez esetben lehet hogy jó értékelést kapsz )
Elküldöd a kérdést és láss csodát vagy azt fogod kapni , hogy rossz kérdés vagy azt, hogy szerepelt , de az események menüpont alatt azt is olvashatod majd, hogy a küldetés teljesítve

Ennél kevés egyszerűbb küldetés van kicsi szinten

Teszteltem Doomlordon is , elsőre sikerült ez a küldetés ,pedig lövésem nincs mit kérdeztem, mert másoltam (egy szót nem tudok angolul)

mod:Azt elfelejtettem, hogy más esetben meg véletlen se teszek fel kérdést már,-meghagyom másnak ezt az opciót ,s inkább 1-2 ezer vadászat után felmarkolom a LE-t
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2012.11.25. 12:50:24-kor
Pontszám: 8.75
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3428. hozzászólás - 2012.11.25. 13:01:31 (Válasz Fsanyi82 #3427 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2012.11.25. 12:48:26
Teszteltem Doomlordon is , elsőre sikerült ez a küldetés ,pedig lövésem nincs mit kérdeztem, mert másoltam (egy szót nem tudok angolul)

Akkor hogy - és minek.. - játszol angol szerveren? Gugültranszlét?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.66
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3429. hozzászólás - 2012.11.25. 13:15:41 (Válasz Offsboy #3428 hozzászólására.)
A felszerelések ugyanazok mint magyaron Kicsit aktívabb az angol szerver alja , mint a magyaroké, sikeresebben tudok pokoskodni

3 bajnoki, 5 templom 15ös szintre érve ugyan nem sok de Landi miatt "siettem annyit előre"

A miértre mondhatnám azt is hogy a sikerélmény miatt pl

Meg hátha ragad rám valami a koszon kívül pl egy kis nyelvismeret , ingyen nyelvtanfolyam, mivel magyarul tudom mihez mi van írva , így meg is van a szótáram a fordításhoz
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2012.11.25. 13:17:51-kor
Pontszám: 8.75
kedvelt tagKotkoFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3430. hozzászólás - 2012.11.25. 14:36:57 (Válasz Fsanyi82 #3427 hozzászólására.)
Öregem! Erre mit mondjak?
Beküldtem, de most 2 dolognak kellene teljesülnie a boldogsághoz.
1. Tényleg teljesüljön a küldim
2. Ne tiltsák le a karimat ...


Retyketek egy kissé....
A hozzászólást Kotko módosította 2012.11.25. 14:50:19-kor
Pontszám: 7.56
kedvelt tagKotkoFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3431. hozzászólás - 2012.11.25. 15:50:15
A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.

Eddig okés, de a küldi az nem teljesült.

Ennyit erről....
Pontszám: 7.56
kedvelt tagKotkoFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3432. hozzászólás - 2012.11.25. 15:58:14
Mellesleg ez a feladat:
Tegyél fel egy kvízkérdést, amit a többi játékos jó kérdésként elfogad!

Amit feltettem azt a többi játékos jó kérdésként elfogadta, szóval a küldinek teljesülnie kellett volna.
Nem az a feladat hogy "Tegyél fel egy kvízkérdést ami az adatbázisban még nem szerepel..."

Rossz küldi, törölni kell!
/Mégiscsak egy szar építőkari lesz belőlem a v5-ön, pedig jelenleg szintemen első vagyok. Ezek után tojok rá. Nem kell őskővel tömnöm, építőkarinak luxus lenne./
Pontszám: 7.56
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3433. hozzászólás - 2012.11.29. 11:59:21
Melyik zöldség nevében NEM található meg a nyolc zenei alaphang egyike?

Répa
Avo-kádó
Karalábé
Paradicsom

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Miért?
Pontszám: 7.06
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3434. hozzászólás - 2012.11.29. 12:06:17 (Válasz Ywgarrd #3433 hozzászólására.)
Mit értesz zenei alaphangon? Angolszász területen abcdefg, amiben benne van az "a" hang, ami minden szóban megtalálható. (Az avokádót miért kötőjellel írtad?) Germán területen ahcdefg, újlatin, szász esetén a do re mi fa szo la ti do. NEm konkretizáltad, mi szerinti alaphangokra gondolsz. Nekem kapásból az első ugrott be, csak a wikin néztem meg, hogy többféle is van, amit így hívnak.
Ha valamit félreértettem, írd le, de én erre tudok tippelni.
Pontszám: 7.72
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3435. hozzászólás - 2012.11.29. 12:13:31 (Válasz Craslorg #3434 hozzászólására.)
Értem. Az avokádóban az "okád" szót nem megengedettnek vette, ezért kötőjelet raktam bele.
Ha így: "Melyik zöldség nevében NEM található meg az abszolút szolmizációs szótagok egyike?" teszem fel a kérdést, akkor azt elfogadjátok?
Pontszám: 7.06
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3436. hozzászólás - 2012.11.29. 12:24:00 (Válasz Ywgarrd #3435 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2012.11.29. 12:13:31
Értem. Az avokádóban az "okád" szót nem megengedettnek vette, ezért kötőjelet raktam bele.
Ha így: "Melyik zöldség nevében NEM található meg az abszolút szolmizációs szótagok egyike?" teszem fel a kérdést, akkor azt elfogadjátok?


A wikipédia szolmizációs hangként említi, én ezt választanám a szolmizációs szótag heyett.
A kérdés egyébként tetszetős.
Avokadó helyett lehet articsóka. Bár nem tudom, hogy az zöldség-e. (Megnéztem, elvileg az. Viszont az avokadón lehet vitatkozni.)
Pontszám: 7.05
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3437. hozzászólás - 2012.11.29. 12:28:13 (Válasz Kocos #3436 hozzászólására.)
Köszönöm a választ. Fel is teszem a javasolt változtatásokkal (amit szintén köszönök).
Pontszám: 7.06
kedvencKornmirrorFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3438. hozzászólás - 2012.11.29. 13:13:45
Sajnos nem értem miért, csak bizonyos réteg tudhatja.
Győrben (Kisalföld) nincsenek akkora "hegységek".


Hol, NEM található cseppkőbarlang?

Abaliget
Miskolc-Lillafüred
Budapest
Győr



A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
A kommunikációm szintje partnerfüggő.
Pontszám: 8.77
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3439. hozzászólás - 2012.11.29. 13:26:58 (Válasz Kornmirror #3438 hozzászólására.)
Egyetértek, ezzel a kérdéssel szerintem sincs gond, de utólag ezzel már nem tudsz sajnos mit kezdeni, itt most hibázott az admin. Vagy már szerepeltet kellett volna adnia (van már cseppkőbarlangos kérdés), vagy beengedni. Vagy elnézte és véletlen rossz értékelésre nyomott vagy ő így gondolta és akkor belekerültél sajnos a hibahatáron belüli csoportba ezzel a kérdéssel.
Pontszám: 7.72
népszerűRagnosFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3440. hozzászólás - 2012.12.01. 05:05:09 (Válasz Craslorg #3420 hozzászólására.)
Nos átfogalmaztam a válaszokat, és ezt kaptam:

Ki lopta el a Magyar Szent Koronát 1440 -ben Visegrádon?

Kottaner Jánosné
A Visegrádi érsek
Háry János
Walter Zigfrid

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.

Na ez a gusztustalanság, az első kísérletre azt kaptam, hogy "A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak." most meg már szerepel?
Pontszám: 7.59
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!