Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
kedvencOrr...Nő
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
681. hozzászólás - 2010.02.17. 11:19:19 (Válasz Izdubar #677 hozzászólására.)
Én ugyan nem vagyok illetékes, de egyik filmet sem ismerem, és ezzel szerintem a legtöbben így vannak... Legalábbis viszonylag kevesen kedvelik a horrort...
Utánanéztem: a filmkatalógus szerint mindegyik horror, tehát nincs benne olyan, amelyik ne illene a sorba... Ráadásul Az édeni tó nem is ilyen címmel szerepel benne...
"Mondhatta volna szebben, kis lovag, / Más-más hangnemből... "
Fegyvertelennel nem vívok szellemi párbajt...
Örülök, hogy a lefelé pontozók azért szorgalmasak... Csak így tovább!!!
Pontszám: 8.11
népszerűtlenIzdubarFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
682. hozzászólás - 2010.02.17. 11:20:18
Melyik film nem illik a sorba műfaja alapján?

Madárijesztők
Az édeni tó
Báthory
Az árva

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.
Pontszám: 2.11
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
683. hozzászólás - 2010.02.17. 11:22:32 (Válasz Flasi #678 hozzászólására.)
Idézet: Flasi - 2010.02.17. 11:13:51
A Bolyai János Matematikai Társulat 1951 óta évente díjjal jutalmazza a matematikai legjobb népszerűsítőit, tanítóit.Kiről nevezték el a díjjat?
a díjat egy j. Es akkor mar a pont után is tehetsz szokozt. Gondolom a karakterlimit miatt nem fert ki.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 7.23
népszerűtlenIzdubarFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
684. hozzászólás - 2010.02.17. 12:11:17 (Válasz Orr... #681 hozzászólására.)
a Báthory történelmi dráma és nagyon jó, kötelezővé tenném minden magyar iskolásnak. Pont azt a téveszmét igyekszik eloszlatni, ami a Grófnő címü filmben van Báthory Erzébetről, ami horror.
Ezért jó a kérdés, mert icipicit becsapós, aki nem gondolkodik rajta.
A másik 3 igazi horror és nem a szarabb fajtából. Az édeni tó az év horrorja is lett pl. Ezt az 1 magyar címét találtam.
Pontszám: 2.66
fórumozóFlasiFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
685. hozzászólás - 2010.02.17. 12:17:03 (Válasz Endyr #679 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2010.02.17. 11:18:29
Idézet: Flasi - 2010.02.17. 11:13:51
A Bolyai János Matematikai Társulat 1951 óta évente díjjal jutalmazza a matematikai legjobb népszerűsítőit, tanítóit.Kiről nevezték el a díjjat?


3 hiba van benne, a matematikai-nal nem kell az i (azzal ertelmetlen a mondat), uj mondat elott mindig szokoz van, valamint a dijat egy j-vel irjuk (ez utobbi szurhatta az ertekelo szemet, a tobbi enyhebb hiba)


Nem mellesleg a kerdeso ertelmetlen is (tul egyszeru), nem sok ertelme van olyat kerdezni, h kirol neveztek el az XY dijat, ha a megoldas szerepel a kerdesben.


Látom utána néztél alaposan.Csak épp a jó megfejtést nem találtad el. A helyesírási hibák javítását köszönöm.


Idézet: Izdubar - 2010.02.17. 11:19:07
am ez sztem se jó, de nem is a heyesírás miatt....
a kérdésben benne van a válasz, így bugyuta az egész, tele van felesleges infókkal, túlzásnak érzem pl a válaszoknál feltüntetni a szül helyeket, éveket...


Szintén, legalább megnéznéd miről írsz. Amúgy miért felesleges a születési hely idő, lehet akár 10 ugyan ilyen nevű ember honnan tudod melyikre gondolok.

Beke
Bolyai
Eötvös
Kőnig
Igy szebb lenne? Személy szerint az összes nem megfelelően kiírt névvel, azonosítóval elátott kérdést törölném. Főleg a sportolókét mert az ilyenktől falra mászok mint Ki volt Szabó Magda.
Na személy szerint vagy 10et ismerek, takaritótól a vezérigazgatóig, sportolótól az íróig.
A hozzászólást Flasi módosította 2010.02.17. 12:26:56-kor
Pontszám: 5.10
népszerűtlenIzdubarFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
686. hozzászólás - 2010.02.17. 12:19:39
a filmatalógust felhasználók szerkesztik, tényleg nem horror, összekeverték a grófnővel.

de am köszi a hsz-t és értékelem a fáradozást h utánuk is néztél, nekem már ezért megérte.
am ha érdkel a Báthory:
http://www.novamov.com/video/jnalcx4epprz6 (online nézhető)
üdv
Pontszám: 2.66
irritálóDugeszkaFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
687. hozzászólás - 2010.02.17. 12:43:39
Sziasztok!
Yaffa te már kapisgálod de akkor tudod azt is hogy kerékpárt VEZETŐ személy nincs!
constantin ha annyira ......ra nem érdekel akkor miért foglalkozol vele?
A másik meg mi történik ha azt mondom hogy autós oktató vagyok akkor is megmagyarázzátok?
Ha valakit érdekel lapozza fel a jogszabálykönyvet persze tudjuk hogy constantin-t nem érdekli!
Még annyi hogy azt nem tudom hogy lehet keverni hogy UTAZÓ meg hogy AKI A KERÉKPÁRT HAJTJA ÉS MÉG 1 FŐ UTAZÓ. mind1 egyértelmű hogy csak kifogást kapok ahelyett hogy valaki segítene is hogy mit tegyek hogy ne legyen rossz 1 kérdés persze tisztelet a kivételnek.
Pontszám: 3.09
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
688. hozzászólás - 2010.02.17. 12:51:56 (Válasz Flasi #685 hozzászólására.)
A helyesírási hibákat megjelölték, a többivel ne foglalkozz, egyéb gond nincs.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.92
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
689. hozzászólás - 2010.02.17. 13:06:11 (Válasz Dugeszka #687 hozzászólására.)
Szerinted ilyen kérdés nem spec.?
Mennyi a megengedett legnagyobb sebessége egy 6t megeng. legnagyobb össztömegű járműnek lakott területen belül 70-es táblánál?
Kb. egy szűk réteg tudja.


A másik meg mi történik ha azt mondom hogy autós oktató vagyok akkor is megmagyarázzátok?

S mi van ha azt mondom hogy csáknorisz vagyok? Ez kb. ennyire kapcsolódik a témához.
A hozzászólást Constantin módosította 2010.02.17. 13:06:24-kor
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 7.56
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
690. hozzászólás - 2010.02.17. 16:01:45 (Válasz Izdubar #677 hozzászólására.)
Egy műfajt nem lehet egzakt módon megállapítani. Hol így írják, hol úgy, pláne, ha a filme mind a két oldalra igaz lehet. A "nem illik" típusú kérdések emiatt sem jók, bár itt adtál támpontot, ami pozitív, de a filmek között ez messze nem egyértelmű.
Pontszám: 8.03
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
691. hozzászólás - 2010.02.17. 16:11:21 (Válasz Flasi #685 hozzászólására.)
Idézet: Flasi - 2010.02.17. 12:17:03

Látom utána néztél alaposan.Csak épp a jó megfejtést nem találtad el. A helyesírási hibák javítását köszönöm.


Elnezest, tenyleg lusta voltam utananezni, ezesetben visszavonom a kerdes trivialis mivoltat. Ha eloben szembejon csunyan bukom
Pontszám: 8.40
irritálóDugeszkaFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
692. hozzászólás - 2010.02.17. 17:02:01 (Válasz Constantin #689 hozzászólására.)
Idézet: Constantin - 2010.02.17. 13:06:11
Szerinted ilyen kérdés nem spec.?
Mennyi a megengedett legnagyobb sebessége egy 6t megeng. legnagyobb össztömegű járműnek lakott területen belül 70-es táblánál?
Kb. egy szűk réteg tudja.


A másik meg mi történik ha azt mondom hogy autós oktató vagyok akkor is megmagyarázzátok?

S mi van ha azt mondom hogy csáknorisz vagyok? Ez kb. ennyire kapcsolódik a témához.


először is nem ez volt a kérdés hanem 1 egyszerű kerékpáros a másik hogy nem ezzel volt a baj hogy 1 szűk réteg tudhatja innen látszik hogy te már csak a szurkálódás kedvéért írsz hozzá!
eltérsz a tárgytól és mented a menthetőt ! és az hogy oktató vagyok eléggé kapcsolódik a témához mivel csak tudom miről beszélek
ha azt mondod hogy te CSÁKNORISZ vagy MINDENKI röhög 1 nagyot mivel Chuck Norris-nak hívják ha belekötsz valamibe legalább rendesen csináld !!!
Pontszám: 1.90
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
693. hozzászólás - 2010.02.17. 17:47:31 (Válasz Dugeszka #692 hozzászólására.)
bírom az autóvezetés oktatók biciklistákhoz való hozzáállását...
a minap megállt mellettem egy t betűs autó, lehúzott ablakkal, és hallottam ahogy mondja a pasi a kis tizenéves tanulónak: Ilyenkor csak húzzad rá a kormányt, megijed, és elesik, aztán nem lesz vele gond...

bocsi, csak eszembe jutott a sztori...
Pontszám: 8.86
irritálóDugeszkaFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
694. hozzászólás - 2010.02.17. 18:53:02
semmi gond sajnos vannak ilyenek sokan így vélekednek de tudnék még pár abszurd dolgot oktatókkal kapcsolatban ennél cifrábbakat is de ez nem az a fórum!
Pontszám: 2.12
népszerűtlenIzdubarFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
695. hozzászólás - 2010.02.17. 20:44:45 (Válasz Flasi #685 hozzászólására.)
Figyelj öcsém, a reakciód sokmindent elárul ám...

Igaz csak gyors reagáltam, igaz nincs benne a válasz, sőt utólag ez a becsapósság tetszik is benne.

Még a Szabó Magdás példád is jó, bár túl lesarkított...én még ilyennel nem találkoztam...de az meg már egyenesen nevetséges, h leírod, h sztem a vezetéknevek kellenének csak....te a végletek embere vagy...szerintem hagyd a kérdéseket...én is hagylak, ez is sok volt rád.
Pontszám: 2.11
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
696. hozzászólás - 2010.02.17. 21:07:34 (Válasz Izdubar #695 hozzászólására.)
Szerintem meg neki igenis sok-sok szépen kidolgozott, minőségi kérdés van a háta mögött...

Ilyen hozzáállással inkább a kérdéseket hagyd mint őt...
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.92
népszerűtlenIzdubarFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
697. hozzászólás - 2010.02.17. 21:07:55 (Válasz Craslorg #690 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.02.17. 16:01:45
Egy műfajt nem lehet egzakt módon megállapítani. Hol így írják, hol úgy, pláne, ha a filme mind a két oldalra igaz lehet. A "nem illik" típusú kérdések emiatt sem jók, bár itt adtál támpontot, ami pozitív, de a filmek között ez messze nem egyértelmű.



Igen, szándékosan adtam támpontot(müfaj), h a kérdéstipusba ne lehessen belekötni, de a buzi mégis belekötött, mert rosszindulatú, végig se gondolja, csak rutinból csinálja...én meg kezdem elveszteni a fejem . Ez a 3. ilyen eset!!!

Ja és mint írtam a Báthory NEM horror, hanem történelmi dráma, a filmkatalógus annyira sem hiteles, mint a wikipédia.
S azért igazán jó a kérdés, mert becsapós kicsit, a véres legenda miatt, illetve a Grófnő c. film miatt, ami horror. Direkt ez is.

Úgy látszik túlértékeltem az értékelőket, újfent.

Csak azt szeretném ha legalább 1x ideírna az ilyen, h bocs fain volt a kérdés, én értékeltem rosszul. Sztem ilyen nem lesz. 2 gladiatusos ismerősöm pl a hülye értékelők miatt hagyta abba a játékot...amúgy mindegyik diplomás, egyikük tanár...

Nem bírom az igazságtalanságot, ilyenkor becsavarodok.
A hozzászólást Izdubar módosította 2010.02.17. 21:18:20-kor
Pontszám: 1.37
népszerűtlenIzdubarFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
698. hozzászólás - 2010.02.17. 21:13:33
sokan a kvízÉRTÉKELÉS miatt hagyják abba...SOKAN MEG CSAK AZÉRT JÁTSZANAK, H VÁLASZOLGASSANAK a kvízre, ennek sincs sok értelme...vagy külön kéne választani, vagy normálisan csinálni!
Pontszám: 2.46
népszerűtlenIzdubarFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
699. hozzászólás - 2010.02.17. 21:17:03
ne pontozgass, válaszolj inkább te tetü, igen TE!
(IP )
Pontszám: 1.33
irritálóSam hawkinsFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
700. hozzászólás - 2010.02.17. 21:22:11
Kb. 10 kérdést irtam, egy sem lett jó , sokat helyesirási hiba miatt utasitottak el. NEM VOLT BENNÜK, a végén pedig rossz minősítést kaptam lexikális tudás miatt. Szerintem a kérdés minősitők nevetségesek,de nem kicsit. amilyen kérdéseket kapok néha...
Pontszám: 1
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!