Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1541. hozzászólás - 2010.08.12. 16:45:05 (Válasz Alfa001 #1538 hozzászólására.)
Teljesen fölöslegesen kiakadsz egy menthetetlen kérdés egyetlen lehetséges értékelésén.
Ez egy rossz kérdés. Akkor sem javul meg, ha minden admint leszánalmasozol.
Pedig ez egy könnyű küldetés. Annyi segítség van már hozzá. Topikok, fórumok, súgóoldal, minden.
Nagyon szívesen segítek egy-egy jó kérdést kitalálni, írj priviben, ha elfogadod.
Teszteltethetjük is a néppel itt [link], aztán kiderül: lehet ezt jól is csinálni.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,162.0
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.08.12. 16:46:11-kor
Pontszám: 8.03
fórumozóAlfa001Férfi
Végzetúr tehetség
103 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1542. hozzászólás - 2010.08.12. 19:12:00
Na tessék és még tehetnék be példákat bőven de elég csak ez az egy.ez jó?most találkoztam vele.úgy látszik számotokra egy filmben csak egy szereplő létezik,azért kíváncsi lenék rátok ha csak úgy nézhetnétek a filmet hogy kivágják az összes többi szereplőt vajon akkor is ezt mondanátok?amúgy meg igenis hogy főszereplő a Predátorba a Predátor hisz a cím is róla szol

(Egy kérdésre annyi időd van maximum, amennyibe egy vadászat kerül. Ha értékelés van, azt is ki kell tölteni!)
A válaszra még 04:49 időd van.
Ki volt Hellboy szinkronhangja?
Kern András
Bajor Imre
Mikó István
Reviczky Gábor


de a legdurvább kérdésnek ezt tartom.

hány törpéje van hófehérkének?

Gyereke ennyire ne legyünk már hülyék/ha már így le kel minősítenem magunkat/.Hófehérkének egy törpéje sem volt soha.
Ave Cesare, partii per la morte saluto.
Pontszám: 2.50
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1543. hozzászólás - 2010.08.12. 19:35:11 (Válasz Alfa001 #1542 hozzászólására.)
honnan tudod h nem volt?
a mese nem szól arról h mi történt 9 hónappal az után h beköltözött a törpék házába?
lehet h lett neki sajátja
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 5.44
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1544. hozzászólás - 2010.08.12. 19:53:01 (Válasz Alfa001 #1542 hozzászólására.)
Ismétlem. Amit rossz kérdésnek vélsz, azt a kvíz 5 tpoicba másold indoklással.
Attól pedig, hogy van benn rossz kérdés, a tied nem javul meg.
Pontszám: 8.48
irritálóCubanoFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1545. hozzászólás - 2010.08.12. 21:11:10
Eddig 234 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 66 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass.
Legutoljára feltett kérdésed

Melyik megyénkben található Kislőd ?

Veszprém
Somogy
Zala
Pest

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Kérdésed kiértékelésre került.

Akkor mi a F......nak van kategoria besorolás ha a proli bunkoknak egy Magyarországgal kapcsolatos földrajzi kérdés már érdektelen lexikális tudás .Hát Gratulálok ha még ahoz is hülye hogy a google-ba beírja és rákeresen 10 másodperc allatt. Inkább leszavazza mert ha már az ő tehene megdöglött dögöljön meg a másiké is .Tipikus Magyar hozzáállás

Ui: Akinek nem inge ne vegye magára akinek meg az megis sértődhet magasról lesz......om
Pontszám: 1.54
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1546. hozzászólás - 2010.08.12. 21:39:23 (Válasz Cubano #1545 hozzászólására.)
Tipikus Magyar hozzáállás

Ha valami nem úgy van, mint ahogy azt elképzeled, akkor hiszti meg anyázás...
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 6.36
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1547. hozzászólás - 2010.08.12. 21:52:56 (Válasz Cubano #1545 hozzászólására.)
Kiemelem neked Miklós hozzászólásából az ide vonatkozó részt:

Melyik megyében található XY település? - Erre a kérdésre Rossz kérdés - érdektelen lexikális tudást fogsz kapni. Ha valami nagyobb város az XY, akkor pedig Rossz kérdés - már szerepelt lesz az értékelés.


Ha bővebben érdekel a kvízkérdések feltevésének alapjai (melyek azóta már módosultak minimálisan, de a tiltások csak szigorodtak), akkor a következő topic első hozzázólását javaslom olvasásra:
A kvíz értékelésének rendszeréről

Remélem így egyértelmű, miért is lett elutasítva a kérdésed.

*Ennek ellenére sajnálatos módon még mindig lehetnek benn rossz kérdések, ezeknek a gyűjtőhelye a kvíz 5 topic. Ez természetesen azt is jelenti, hogy hiába van már benn ilyen típusú (vagy bármilyen típusú) rossz kérdés, újabbat nem fognak beengedni belőle.
A hozzászólást Craslorg módosította 2010.08.12. 21:54:33-kor
Pontszám: 7.72
irritálóCubanoFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1548. hozzászólás - 2010.08.12. 22:09:45
Kedves Tony mikor már 8*-ra dobják vissza a kérdéseim a mai nap ilyen olyan indokokkal még szép hogy eldurran az agyam. Mikor közbe azt látom hogy a helyeírástól hemzsegő debilebnél debilebb kérdésekkel van teli a játék

Cras akkor meg ha sajnálatos módon benne vannak ilyen kérdések a rendszerbe akkor tőrőljék őket

Csak az a Próbléma ha egy ismert emberrel kapcsolatba teszek fel kérdést akkor is ezt kapom értékelésnek ,hogy érdektelen lexikális tudás kérdem én akkor mi nem az ?Kinek mi a lexikális tudás mert nekem pl az hogy kikapta 2005-ben a fizikai nobel díjat annak számít na puff
Pontszám: 2.93
kedvelt tagTony RamirezFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1549. hozzászólás - 2010.08.12. 22:29:00 (Válasz Cubano #1548 hozzászólására.)
megértelek... ezért nem teszek fel kviz kérdést... ami jó az már szerepel...
am van egy külön topik ahova ha beirod, megmondják h érdemes-e feltenned, vagy hogy javitsd h elfogadják

ajánlom a használatát
Itt mindenki hülye, csak én vagyok helikopter!
Pontszám: 6.96
irritálóCubanoFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1550. hozzászólás - 2010.08.12. 22:44:24
Kipróbálom de már csak holnap mára elegem van a kvízből egy kicsit belefáradtam
Pontszám: 2.93
közellenségMaffia987Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1551. hozzászólás - 2010.08.12. 23:12:43
Most kezdődött ugye a v4,és a küldetés miatt megpróbáltam kérdést írni.
4-et dobtak vissza,helyesírási hiba egyben sem volt,viszont a másik mindenből volt 1-1.
Érdektelen?Úgyis kvízlistázzák,vagy kiguglizzák a választ,nem mind1?
Speciális érdeklődési kör?
Könyörgöm,végzeturas kérdés volt.Sokat gondolkodtam rajta,nem akartam se túl nehezet,se túl könnyűt.De a v4-en mindenki játszott már másik szerveren is,az egyebek fül mindenkinek ismert,nem?
Pontszám: 3.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1552. hozzászólás - 2010.08.12. 23:24:00 (Válasz Cubano #1548 hozzászólására.)
Idézet: Cubano - 2010.08.12. 22:09:45
Kedves Tony mikor már 8*-ra dobják vissza a kérdéseim a mai nap ilyen olyan indokokkal még szép hogy eldurran az agyam. Mikor közbe azt látom hogy a helyeírástól hemzsegő debilebnél debilebb kérdésekkel van teli a játék

A helyesírást hagyjuk, gondolom a kérdéseknél jobban odafigyelsz, nem úgy, mint ennél a hozzászólásodnál.

Cras akkor meg ha sajnálatos módon benne vannak ilyen kérdések a rendszerbe akkor tőrőljék őket

Mint írtam már, van rá topic, ahol a játékosok segítségével az adminok törlik őket, de ha oda nincs beírva, az admin nem fogja tudni, hogy az adott kérdés rossz (majdnem 250ezer kérdést tettek már fel, ennek majdnem fele jelenleg is játékban van.

Csak az a Próbléma ha egy ismert emberrel kapcsolatba teszek fel kérdést akkor is ezt kapom értékelésnek ,hogy érdektelen lexikális tudás kérdem én akkor mi nem az ?Kinek mi a lexikális tudás mert nekem pl az hogy kikapta 2005-ben a fizikai nobel díjat annak számít na puff

Javaslom még egyszer a már korábban említett Miklós féle hozzászólást, hogy mit szabad és mit nem. Emellett a Végzetúr wikin is van egy nagyon jó leírás a kérdésekről.
Harmadrészt itt is van egy olyan topic, ahol a kérdést azelőtt ellenőrizheted a többi játékossal, mielőtt felteszed.
Pontszám: 7.72
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1553. hozzászólás - 2010.08.12. 23:29:00 (Válasz Maffia987 #1551 hozzászólására.)
Nem a google segítségével történő keresés határozza meg, hogy egy kérdés jó-e. A neten szinte mindenre meglelhető a válasz, attól az még nem feltétlenül jó kérdés.
Példa: Mekkora a Jupiter-Nap középtávolság?
Válaszként meg van adva 4 szám, amelyek között van félmillió kilométer eltérés.
Kikereshető? Igen
Jó kérdés? Nem
A dátumos kérdések 99.9%-a, mi, hol található kérdések szintén hasonló aránya és még lehet sorolni mi minden tartozik ide, ami egy lexikonban lévő adatra kérdez rá.

Végzeturas kérdést pedig már nem fognak elfogadni. Bizonyos esetekben kaphatsz rá "már szerepelt" értékelést, de ha egy első szintű, szövetség nélküli játékos nem tudja a választ meglelni a játék hivatalos információi között, akkor speciális a kérdés.

Ha jól sejtem, te a bal oldali menüvel kapcsolatban kérdeztél. Ugye nem gondolod, hogy egy menü akármelyik elemére vonatkozó kérdés kvízkérdés?

Van rá topic, ahol előzetesen leellenőrizheted a kérdésedet, mielőtt feltennéd.
Pontszám: 7.72
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1554. hozzászólás - 2010.08.13. 02:37:35 (Válasz Maffia987 #1551 hozzászólására.)
Neked is megteszem, tessék.
Fölajánlom, hogy segítek megalkotni egy adminok által is elfogadandó kérdést, mert a küldetéshez kell, ugye. Írsz priviben, megbeszéljük.

Jelenlegi statisztika: cca 10-szer ajánlottam már föl, és soha, senki nem írt még ez ügyben!

Azaz: hisztizni, dobálni magad, mutogatni és fujjolni egyszerűbb, mint gondolkodni, olvasni, utánajárni [vagy akár egy üzenetben megérni valakit!] .
Na, ez a már emlegetett Magyar Mentalitás.
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.08.13. 08:26:15-kor
Pontszám: 8.06
közellenségMystraNő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1555. hozzászólás - 2010.08.13. 05:35:55 (Válasz Craslorg #1537 hozzászólására.)
Nagyon érdekes az érvelés, csak azt nem tudom, hogy én akkor miért találkoztam már számtalan hasonló kérdéssel.Igaz az érveléseknél azt is írják, hogy a súlyos helyesírási hibás kérdést is visszadobják, de az is bőven akad ás mégis jó.Lehet, hogy nem mindenki ugyanazt tanulja az alsó osztályban? Akkor miként van ez?
Pontszám: 3
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1556. hozzászólás - 2010.08.13. 07:33:22 (Válasz Mystra #1555 hozzászólására.)
Idézet: Mystra - 2010.08.13. 05:35:55
Nagyon érdekes az érvelés, csak azt nem tudom, hogy én akkor miért találkoztam már számtalan hasonló kérdéssel.Igaz az érveléseknél azt is írják, hogy a súlyos helyesírási hibás kérdést is visszadobják, de az is bőven akad ás mégis jó.Lehet, hogy nem mindenki ugyanazt tanulja az alsó osztályban? Akkor miként van ez?


A válasz egyszerű, de a tegnapi hozzászólások között már ez is elhangzott. A játék legelején (2008. szeptember) a játékosok dönthették el, hogy jó avagy nem a feltett kérdés. Sok esetben a "mindegy, csak legyünk túl rajta" mentalitás győzött. Így került be az általad emlegetett "számtalan hasonló kérdés".
Folyamatosan zajlik ezen kérdések javítása/gyomlálása lásd Kvíz 1-2-3-4-5 topikok.

Pontszám: 5.20
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1557. hozzászólás - 2010.08.13. 07:37:54 (Válasz Mystra #1555 hozzászólására.)
Kérlek olvasd el a többi hozzászólást is, kb 2 naponta felmerül a kérdés és el van magyarázva, hogy miért. Baromira nincs kedvem megint leírni, de röviden mégis megteszem.

250ezer feltett kérdés van most kb.
120-130ezer feltett kérdésig a játékosok értékeltek, nem volt adminság.
Ebben a 120-130ezer kérdésben rengeteg szutyok bennmaradt, mert a játékosok nagyívben ... bele, hogy milyen a kérdés és mindent átengedtek (tisztelet a kivételnek, de mivel 20 értékelés kellett egy kérdéshez, így a 2-3 normálisan értékelő játékos kevés volt).
A fentiek miatt ezt megszüntették és kineveztek játékosokat adminoknak, akik azóta már sokkal korrektebben értékelnek (természetesen hibázni lehet, csak ennek mértéke van leredukálva minimálisra)
Pontszám: 8.48
fórumozóAlfa001Férfi
Végzetúr tehetség
103 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1558. hozzászólás - 2010.08.13. 08:11:52 (Válasz Tony Ramirez #1543 hozzászólására.)
Idézet: Tony Ramirez - 2010.08.12. 19:35:11
honnan tudod h nem volt?
a mese nem szól arról h mi történt 9 hónappal az után h beköltözött a törpék házába?
lehet h lett neki sajátja



Na ebben 100%-ig igazad van Kuka nekem is gyanús volt az első pillanattól kezdve
Ave Cesare, partii per la morte saluto.
Pontszám: 2
irritálóCubanoFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1559. hozzászólás - 2010.08.13. 16:34:27
Hogy szól az ismert mondás? A férfi szívéhez..........át vezet a legrővidebb út.

a tüdején
a gyomrán
a bordákon
a mellkasán

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Egy rővíd választ kérnék miért is rossz ez a kérdés ?
Pontszám: 2.61
irritálóCubanoFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
1560. hozzászólás - 2010.08.13. 16:36:05
És persze a feltevés legetőségét is buktam
Pontszám: 2.61
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője