Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
301. hozzászólás - 2010.01.21. 13:22:36 (Válasz Tomreptile #298 hozzászólására.)
Infokérés: Ugye nem most tanultad az elmúlt pár hónapban, évben?
Még egy: Ugye fejből nyomtad a kérdést és nem csak azért mert beugrott és utánanéztél, hogy ez milyen jó kérdés lenne?
És még egy: Ugye nem a biológia a hobbid?

Ha a fenti 3 kérdésre egyaránt "igen" a válasz, akkor jogos a reklamációd.
Pontszám: 9.13
népszerűtlenArmaronFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
302. hozzászólás - 2010.01.21. 13:52:10
Tomreptile kérdése tényleg nem egy bonyolult kérdés. És tényleg általános iskolai anyag. Én pl emlékszem rá, pedig Hármasnál jobb sose voltam biológiából. Ja és elmúltam 30éves. Szóval nem ma volt...

Amúgy mind1 hozzászólásához csak annyit Tomreptliének legalább volt stílusa...
A hozzászólást Armaron módosította 2010.01.21. 13:52:30-kor
Pontszám: 6.67
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
303. hozzászólás - 2010.01.21. 14:01:19 (Válasz Armaron #302 hozzászólására.)
Akkor légyszíves magyarázd már meg nekem miért nem lehet normálisan megkérdezni bármit egy kérdéssel kapcsolatban?
Miért kell a kvízadminokat rögtön sértegetni/lehülyézni..stb ?
Amugy nem stílusverseny
Pontszám: 5.74
népszerűtlenArmaronFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
304. hozzászólás - 2010.01.21. 14:15:52
„Mind1” Igaz ez nem stílus verseny, de neked mint admin, szerintem kötelességed kulturáltan reagálni. Az alábbi mondat nem őt hanem téged s a te értelmi színvonaladat fémjelzi.
„A kérdésed meg szar....mert csak.”

Ezért engedd meg hogy most egy klasszikust idézzek, miért is fontos a stílus…


"Ez szimplán hangzik... Így nincsen hatása!
Mondhatta volna szebben, kis lovag,
Más-más hangnemből... Így ni, hallja csak:
Kihívón: „Én nem járnék ám vele!
Sebészt hivatnék, hogy metélje le!
.
.
.
De hogyha önben annyi lelemény
Lett volna mégis, hogy kivágja szépen
Mindazt, amit most összehordtam én
E díszes, úri hallgatók körében:
A kezdő mondat első negyedét
Éles kardommal vágtam volna szét!
Mert magamat kigúnyolom, ha kell,
De hogy más mondja, azt nem tűröm el!”

Idézet vége… szerintem gondolkodj el ezen
A hozzászólást Armaron módosította 2010.01.21. 14:16:30-kor
Pontszám: 5
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
305. hozzászólás - 2010.01.21. 14:38:34 (Válasz Armaron #304 hozzászólására.)
Rosszul vagy tájékoztatva mert nem vagyok és nem is voltam soha admin Igy simán megengedhetem magamnak hogy hasonló stílusban válaszoljak az adminokat köpködő hszekre. Pont azért mert ők sajnos nem tehetik meg....pedig....
Te meg ezen gondolkodj el.
A hozzászólást Mind1 módosította 2010.01.21. 14:42:30-kor
Pontszám: 5.35
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
306. hozzászólás - 2010.01.21. 14:50:02
Idézet: Craslorg - 2010.01.21. 13:22:36
Infokérés: Ugye nem most tanultad az elmúlt pár hónapban, évben?
Még egy: Ugye fejből nyomtad a kérdést és nem csak azért mert beugrott és utánanéztél, hogy ez milyen jó kérdés lenne?
És még egy: Ugye nem a biológia a hobbid?

Ha a fenti 3 kérdésre egyaránt "igen" a válasz, akkor jogos a reklamációd.


ezt csak ismételni tudom

A tegnapi házi még nem általános tudásanyag. Armaron, neked nagyon jó a memóriád, de sokan mások nem emlékeznek egy-egy érdektelenebb lexikális anyagra 20 év távlatából.

Tomreptile stílusát pedig nem jellemezném a stílus szóval. A durva sértegetések nem vezetnek eredményre és az illetővel kapcsolatban nem túl jó véleményt szül és értelmetlenül felesleges, mert az esetleges érintett még csak el sem gondolkozik azon hogy esetleg hibázott-e, csak azon hogy bizony itt a lelkébe gázoltak.
Ergo eredmény nincs, csak sok sértett ember.
Pontszám: 7.54
irritálóTomreptileFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
307. hozzászólás - 2010.01.21. 20:52:04
Még egy megjegyzés!!!Ha olyan kurva jól működik ez a kvízkiértékelés akkor mondjátok már meg nekem,hogy miért van az,hogy a 179. topic nyílik meg azzal a névvel,hogy rossz,hibás kérdések???
Ha valakit nagyon érdekel akkor bemásolhatom azt a privát e-mailt amit a vezetőség elismeri,hogy természetesen a kiértékelők is hibáznak.
Ja és a "tegnapi házi nem általános tudás",de az összes focis,zenekaros,fantasy regényes kérdés az az!
Ja és Mind1 amiért letaplóztál számomra nyilvánvalóvá vált,hogy te vagy az az alul iskolázott aki képtelen volt értelmezni ezt a kérdést.Nyugodtan add meg a bankszámlaszámod,vagy azt,hogy melyik intézmény támogat,mert szívesen adakozunk.A párommal rendszeresen jótékonykodunk.
Pontszám: 1.80
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
308. hozzászólás - 2010.01.21. 21:12:03 (Válasz Tomreptile #307 hozzászólására.)
Azért te gyagya, mert mielőtt a kvízértékelés jól kezdett volna működni, volt 9 hónap, amíg leginkább sehogy sem működött.

Mindenki "meglepetésére" az értékelés jóvá válásakor az addig bekerült majd 100.000 rossz kérdés, hát nem tűnt el... Máig sem értem
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.60
irritálóTomreptileFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
309. hozzászólás - 2010.01.21. 21:17:21 (Válasz CaveMaN #308 hozzászólására.)
Persze,hogy nem tűnt el,mert a beholder szarik a fejünkre és mivel megunta,hogy őket fikázzuk ezért kiadta néhány önkéntes madárnak az értékelést így most egymást tépjük!A legnagyobb ötlet volt a részükről és ha mindez tudatos volt akkor kiváló szakembereik vannak,GYAGYA!!!
Pontszám: 1.68
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
310. hozzászólás - 2010.01.21. 21:19:46 (Válasz Tomreptile #307 hozzászólására.)
Senki nem tagadta hogy néha az értékelők is hibáznak. Ettől még a te kérdésed száraz lexikális tudás.
És mivel mivel Mind1 kereken kijelentette hogy nem kvízadmin, feltételezem a szövegértelmezés is nehezen megy. Ezt az is alátámasztja hogy az általad bravúrosan előrángatott "miért vannak szar kérdések még bent" kérdést már hatvanezerszer feltették és megválaszolták.
Ha nem csak mások gyalázásával lennél elfoglalva, talán feltűnt volna.
Pontszám: 7.54
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
311. hozzászólás - 2010.01.21. 21:19:58
Igen, a Beholder ilyen szempontból... De vannak, akik megpróbálják ezt rendbe rakni. Na, te most őket sértegeted, nem a Behót, aki szerinted erről tehet...
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 8.01
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
312. hozzászólás - 2010.01.21. 21:23:45 (Válasz Tomreptile #309 hozzászólására.)
Látom nagyon képben vagy, biztos minden este Miklóssal sörözöl. Inkább leborulok előtted (meghajlós szmájli)
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.65
irritálóTomreptileFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
313. hozzászólás - 2010.01.21. 21:30:12 (Válasz Danka33 #311 hozzászólására.)
Tudom,hogy őket sértegetem,mert ők dobták vissza a kérdésemet és ők azok a madarak akik ingyen dolgoznak és nekik kell kb 2 év ahhoz,hogy rájöjjenek,mekkora címeres ökrök!!!Ti is elismeritek,hogy a beholder nem tesz semmit,de ti ennek ellenére melléjük álltok és bár a szándékotok nemes ezt mindenki leszarja magas ívből,főleg Miklósék.Ezek után ne haragudjatok,de nem vagytok ép elméjűek,ha ezt a szart csináljátok.Bár lehet mazochisták vagytok és tetszik ha a keresztbe tesznek nektek miközben jótékonykodtok. Ha megválaszoljátok,hogy miért nem hajlandó a beholder kivenni a hibás kérdéseket akkor minden kiértékelő a vendégem egy 350ősköves feltöltésre!
Pontszám: 1.67
irritálóTomreptileFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
314. hozzászólás - 2010.01.21. 21:31:50 (Válasz CaveMaN #312 hozzászólására.)
Miklós már régóta nem jár sörözni,mert rajtatok röhög!
Pontszám: 1.92
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
315. hozzászólás - 2010.01.21. 21:43:45 (Válasz Tomreptile #313 hozzászólására.)
Valaki, mekkora is a kvízadatbázis? Olyan 215 ezer kérdés? Hát bocs. Ha te ezt mind végigválogatod, minden kiértékelőért kapsz tőlem 350 őskövet.
Nem tudom, hogy az miért baromság, hogy a többi játékos kedvéért próbálják a játékot élvezhetőbbé tenni a saját szabadidejük feláldozásával. Ilyen alapon akkor ne is adjunk vért, mert nem fizetnek érte. Dögöljön meg mindenki, gondoljunk csak magunkra. Hajrá!
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 8.01
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
316. hozzászólás - 2010.01.21. 21:44:06
Ha már a számokkal dobálóznak sokan. Behosoktól és adminoktól info (BEHO talin), hogy kb 130ezer kérdés után történt a drasztikus változás az értékelésekben, ahol is adminok vették át a szerepet a BEHO javasolt részletes útmutatásai szerint. Jelenleg a tali idején 210ezer kérdés volt, gondolom azóta lett 5-10ezer új. Az adminok még mindig kevesebb, mint a felénél működtek közre. Ha emlékeim nem csalnak, 7-8 adminról hallottam.

A 130ezer kérdés szelektálása: Tegyük fel a legjobb esetet, hogy nekiesnek és az elejétől elkezdik átvizsgálni. 1 kérdés mondjuk 15 másodperc átlagban. 130ezer kérdés esetén ez 32500 perc, ami ~540 óra, ez ~7 adminra 77 óra/fő. Mivel nem ez a munkájuk, hiszen dolgoznak, családjuk van, életük van emellett, ezért ha napi 20-30 percig csak ezzel foglalkoznak, már jó, de ez nem elvárható. És erre az a hála, hogy baszogatják őket, az esetek 95%-ban. Naná, hogy a helyükben én se jönnék ide olvasgatni ilyeneket, hanem ráhagyom a játékosokra. Persze jó dolog a segítőkész játékosokat is baszogatni, de ha ők sem lesznek, akkor majd csupa kérdőjeles hozzászólás lesz ebben a topicban...

Ja, hozzáteszem, hogy a "Miért nem fogadták el 10ezres nagyságrendú HSZ-e eléggé azt mutatja, hogy a válaszokkal is számolva kb 3000 kérdéssel kapcsolatban jöttek reklamálni a 210ezerből. Egyszerű matekkal megállapítható, hogy bizony az esetlegesen elutasított 40-50ezer kérdésnek ez kevesebb, mint 10 %-a (ha csak 30ezer, ami spec, lexikális vagy hasonlók miatt lett elutastva, tehát nem "már szerepelt" vagy helyesírás", akkor is 90% megértette, mi a gond (legalábbis nagyrésze, mert a kisebb része nem jön ide.
Pontszám: 8.46
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
317. hozzászólás - 2010.01.21. 22:01:28 (Válasz Craslorg #316 hozzászólására.)
nagyon raersz
V4 - Csak simán király
Pontszám: 3.08
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
318. hozzászólás - 2010.01.21. 22:09:02 (Válasz Vodkaslecso #317 hozzászólására.)
Így este félkómásan igen, csak számolgattam kicsit az infók alapján
Pontszám: 8.93
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
319. hozzászólás - 2010.01.21. 22:43:40 (Válasz Vodkaslecso #317 hozzászólására.)
off:

Visszatértél kötekedő,kákán is csomót kereső Lecso.

/off
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.81
fórumozóZordenFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
320. hozzászólás - 2010.01.22. 00:22:52
Üdv Minden Fórumozónak, és természetesen a "nagytudású" kvíz étrékelőknek!

Feltettem egy kérdést ismét, mint sokan mások, és alig öt percen belül megérkezett a válasz:

Melyik az a harművészeti irányzat, mely NEM ázsiából ered?

Aikido
Kung Fu
Karate
Savate


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Amit szeretnék megtudni, hogy miért is!? Indoklást mindenképpen szeretnék kapni!!! Sok olyan kérdésre válaszolok nap mint nap, melyekben van rendesen helyesírási hiba. Legtöbb kérdésben erőssen megkérdőjelezhetők a kérdést feltevő nyelvtani ismeretei is.
Ezek után nem tudom felfogni a "csökkent" agyammal ezt sem!

Köszönöm!
A hozzászólást Zorden módosította 2010.01.22. 00:28:01-kor
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője