Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2161. hozzászólás - 2010.11.16. 11:53:18
Mestere vagy a szavak kiforgatásának. Szerintem próbáld meg még egyszer elolvasni a hozzászólásomat. Nem értékelés, hanem a minősítés a probléma. Ha a két fogalom között nem tudsz különbséget tenni, az a Te bajod.

Mellesleg azzal hogy hol hallottam ezt az infot, arra akartam utalni hogy HITELES.
A hozzászólást Truth80 módosította 2010.11.16. 11:54:18-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 3.86
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2162. hozzászólás - 2010.11.16. 16:26:28
Ki rendezte "A vadon hercegnője" című filmet?

Hayao Miyazaki
Robert Zemeckis
Wong Kar Wai
Ki-duk Kim

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Nem értem miért! Benne van az IMDB Tob 250-ben (111.) Hayao Miyazaki nagyon jól ismert rendező nálunk is, talán a legismertebb még elő rajzfilm rendezője a halatok közt is csak Walt Disney ismertebb nála. A filmet többször leadta országos tv csatorna. Ez egy jól ismert rajzfilm! 11 díjat nyert fesztiválokon. Ez igazán felháborító! Amikor régebben volt szó hogy milyen filmekkel kapcsolatos kérdéseket fogadnak el az IMDB Tob 250-re hivatkozott Craslorg aki eddig megbízhatónak bizonyult. Kérném a kérdés rehabilitálását mert igazságtalan! Egyébként az itteni legjobb film szavazásra is jelölték (nem én). A választ amúgy akkor sem nehéz kitalálni ha valaki nem jegyezte meg ki a rendező de tudj hoMivel a másik három rendező nem csinált rajzfilmet. Bár Robert Zemeckis csinált számítógépes animációval filmeket de rajzfilmet tudtommal nem.
Pontszám: 7.30
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2163. hozzászólás - 2010.11.16. 17:28:14 (Válasz Buttgereit #2162 hozzászólására.)
Egyetértek, ezt be lehetett volna lazán engedni, maximum "már szerepelt" értékelés, ha már benn van, vagy ha nem akarnak már több ki rendezte típusú kérdést (tény, hogy van egy rakat belőlük).
Sajna a jogodat nem hiszem, hogy visszakapod, így max az egyetértésem így utólag jól eshet
Pontszám: 8.32
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2164. hozzászólás - 2010.11.16. 17:52:01 (Válasz Craslorg #2163 hozzászólására.)
Kösz ez is valami.l
Nem is igazából arrol a 2 vadászatnyi LE-röl van szó. Inkább az igazságnézetemet piszkálja a dolog. Fölég amiatt hogy egyébként milyen kérdések mennek át. Volt olyan is hogy kétszer egymás után kaptam meg ugyanazt a kérdést csak más megfogalmazásban. Vagy olyanok is vannak amiknek semmi értelme.
Tény hogy ilyen kérdésből sok van. Ebböl 37-et tetem fel én. De ezek a kérdések és a válaszok egyértelműek és nem nagyon nehezek. Mivel filmet mindenki néz bárki tudhatja a választ.
Pontszám: 6.05
kedvelt tagYeahtzinFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2165. hozzászólás - 2010.11.16. 19:39:14
üdv!

a kérdésem:
Milyen medált nem lehet nyerni a Végzetúrban Lady Alvarieltől?

arany medált
ezüst medált
bronz medált
platina medált*

A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Akkor én is indoklom, hogy miért nem spec:
1. Aki kitölti a kvízt, nyilván a Végzetúrral játszik
2. Idézem: "A lélekkufárok vezetője, Lady Alvariel szeretné megjutalmazni azokat a végzeturakat, akik a legkiemelkedőbb teljesítményt nyújtják. Versenyt hirdet tehát, amelyben minden végzetúr és végzetúrnő részt vehet."
3. A rendszer alapból mindenkinek számolja az eredményeit akár akarja, akár nem. Szóval mindenki részt vesz, emiatt sem lehet spec.

kérném a magyarázatot, amit előre köszönök szépen
A hozzászólást Yeahtzin módosította 2010.11.16. 19:41:24-kor
V5 Kolichiyaw
Pontszám: 6.98
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2166. hozzászólás - 2010.11.16. 20:14:06 (Válasz Yeahtzin #2165 hozzászólására.)
Az én magyarázatom ugyanaz, mint Buttgereit kérdésénél. Ez ugyan egy új fejlesztés, de mivel első szinttől elérhető, így láthatja egy teljesen kezdő is a játék hivatalos infói között. Úgy látszik, ma rossz napjuk van az értékelőknek
Pontszám: 7.48
kedvelt tagYeahtzinFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2167. hozzászólás - 2010.11.16. 20:17:48 (Válasz Craslorg #2166 hozzászólására.)
Oké köszi

Akkor gondolom nem kapok újrázási lehetőséget, ugye?

és nem tiszteletlenségből, de ezt a topicot olvassák a mélyen tisztelt értékelő kollegák? még reklám is lett volna szegény Lady "Gaga" Alvarielnek...
A hozzászólást Yeahtzin módosította 2010.11.16. 20:26:27-kor
V5 Kolichiyaw
Pontszám: 6.98
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2168. hozzászólás - 2010.11.16. 21:32:51 (Válasz Yeahtzin #2167 hozzászólására.)
Ez a topic arra van, hogy a visszautasított kérdésekkel kapcsolatban a tapasztalt játékosok adhassanak tanácsot, véleményezzék, stb. Nyilván biztos, idenéznek néha az adminok is, de nem hiszem, hogy ezek alapján bármit is módosítanának. Nyilván 1-1 hiba lehet és az baromi kellemetlen, ha pont veled történik, de azért a nagy számok törvénye alapján igyekeznek minimálisra szorítani a hibák számát.
Pontszám: 5.32
kedvelt tagYeahtzinFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2169. hozzászólás - 2010.11.16. 21:37:43
Még egy utolsó kérdésem lenne. Esetleg kis változtatással vagy ugyanúgy sem tudnék próbálkozni u.ezzel a kérdéssel? köszi
V5 Kolichiyaw
Pontszám: 6.98
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2170. hozzászólás - 2010.11.18. 21:07:25
Mire képes a spektrális manipuláció?

több lélekenergiát tudsz zsákmányolni más Végzetúrral való csatázáskor
a vadászatért kapott lélekenergiát növeli
lényeket ejthetsz vele foglyul
az építésbe fektetett Lélekenergiádat növeli meg

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ébresztő értékelők hát nem a Végzetúrral játszik aki EZT a kérdést olvassa és NEM a karakterét fejleszti többek között szakértelemmel is??

Ez olyan mintha a főzni tudó anyámtól megkérdem mi a húsleves és elutasítja kérdésem, hogy fiam nem ismerem a szót...miről beszélsz?
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 3.69
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2171. hozzászólás - 2010.11.18. 21:19:36 (Válasz Cyrus Cronos #2170 hozzászólására.)
1: Már tuti bent van.
2: Szakértelmek 4. szinten jönnek be a játékba, csak olyat lehet és azt már kétszer is megkérdezték minimum, amit egy első szintű is tudhat.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.69
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2172. hozzászólás - 2010.11.18. 21:20:08 (Válasz Cyrus Cronos #2170 hozzászólására.)
A spektrális manipuláció egy szakértelem! 1. szintű karakter azt sem tudja mi az, szóval ne csodálkozz, hogy többen nem értik!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.44
közellenségV4 fanFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2173. hozzászólás - 2010.11.19. 16:14:50
Hogyan nevezik a székelyek a paprikát?

árdé*
berbécs
hecsedli
maszlina

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
hát nemigaz már.. azt persze tudnom kén e melyik hülye filmnek ki vollt a rendezője. meg h melyik popénekes mikor lőtte be magát annyira hbeledögöljön.. tudok segíteni összehozni valami épkézláb kérdést? ez az egész küldi 1nagy hülyeség. rég ki kellett volna venni
A hozzászólást V4 fan módosította 2010.11.19. 16:15:31-kor
Pontszám: 3.67
közellenségRcskFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2174. hozzászólás - 2010.11.20. 13:12:43
Sziasztok,
Megosztanák veletek egy problémámat.
Ha felteszek egy kérdést ezzel a játékkal kapcsolatban,szinte mindig azzal utasítják el hogy csak egy speciális érdeklődésű kör ismeri.
Kérdezem én,nem ezt a játékot játsszuk??
Mindenki találkozott vele vagy így vagy úgy!!
Eddig három kérdést tettem fel,ezek voltak:
1.Landragór bebörtönzése.Mivel nem harcolhattál??/ezt elfogadták érdekes módon/
2.Gyorsítás.Mennyi lehet a max cselekvés pontod??/rossz/
3.Hogy tudsz kristálypontot szerezni? /rossz/
Amikor én elkezdtem ezt a játékot elolvastam a játékleírást,hogy tudjam hogy mibe fogtam bele.Ott minden le van írva.
Nem értem azokat akik döntenek a kérdésekről.Az már csak hab a tortán hogy elutasítottak egy másik kérdésemet is/Mi Pelé eredeti neve? ezt is csak spec kör tudja/ és ezt a kérdést átfogalmazva megkapom vadászat során!!
Jó lenne ha figyelnének egy kicsit jobban ilyenekre,mert elveszik a játékkedvét sok embernek.
Bocs ha egy kicsit hosszúra sikeredett.
Üdvözlettel Csabesz.
Pontszám: 3.67
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2175. hozzászólás - 2010.11.20. 13:31:06 (Válasz Rcsk #2174 hozzászólására.)
A játékkal kapcsolatban csak olyat kérdezhetsz , és ezt előtted már megtették sokan, amit egy első szintű is tudhat, mindenféle utánolvasás nélkül. Nem mindenki olvassa a szabályokat, wikit, még magasabb szinten sem.

Pelé eredeti neve nem általános műveltség, az igen, hogy ki volt ő, mit csinált, azt illik tudni és ennyivel ki is fújt.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.69
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2176. hozzászólás - 2010.11.20. 13:35:41 (Válasz Rcsk #2174 hozzászólására.)
Végzeturas kérdést NE tegyél fel!
Az összes olyan kérdés, amire egy első szintű frissen regisztrált játékos nem tudhatja a választ a játék hivatalos oldalán meglévő infókból, az mind speciális. Az összes többit pedig már feltették, tehát azok már szerepeltek.

Az első kérdésednél megcsókolhatod az admin lábát, hogy elfogadta, ennek ellenére, ha utánanéznek szinte biztos, hogy törölni fogják, visszamenőleges rossz értékeléssel.
Második kérdésed több sebből is vérzik, mert amellett, hogy a gyorsítás funkciók elérhetőek már az elején is (azt hiszem), nem mindegy melyik világról beszélünk. V4-en nem 800 a max!
Harmadik kérdésed pláne spec, csak sokadik szinten jönnek be a kalandok és a kristálypont szerzésének lehetősége.

Pelé nevét lehet ismerni (ebben nem értek egyet Pannával, pláne, hogy hirtelen ütőtávba került ), azt inkább "már szerepelttel" kellett volna elutasítani, de így az első kérdéseddel együtt egálban vagy.
A hozzászólást Craslorg módosította 2010.11.20. 13:36:22-kor
Pontszám: 6.47
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2177. hozzászólás - 2010.11.20. 13:42:24 (Válasz Craslorg #2176 hozzászólására.)
Azért nem értesz egyet, mert férfi vagy, fociguru. Nekem épp elég ha társaságban felhozzák a Pelé nevet, tudjam ki az, miaz, eszik vagy isszák. Ha Edison Arantes do Nascimentoról kezdenek el beszélni, tátott szájjal csendben figyelek csak.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.69
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2178. hozzászólás - 2010.11.20. 14:21:15
Apró kiegészítés a végzeturas kérdésekhez: Van szerencsém nevelgetni egy 4. szintű karaktert v5-ön, úgyhogy első kézből származó információk alapján jelenthetem, hogy első szinten se gyorsítás, se Lady Alvariel nincs, hisz negyedik szinten is csak a térkép, és a Landragór menüket látom. Így a szabályok szerint mindkettő teljesen jogosan lett visszautasítva.

mod: az imént szintet léptem, megjelent a Lady is, szóval ő az 5. szinttől elérhető a játékosoknak, alatta pont olyan ismeretlen mint Drakin
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2010.11.20. 21:10:32-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.92
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2179. hozzászólás - 2010.11.22. 08:23:55
Sziasztok!

Ezt nem egészen értem:
Melyik szám NEM szerepel A. C. Clarke Ürodüsszeiáinak címében?

2011
2001
2010
2061

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez egy sci-fi alapmű! Ha a Harry Potter kismillió kérdése megállja a helyét, akkor ez miért nem? Az addig oké, hogy a HP könyvek nagyon közkedveltek, de pölö a Melyik HP filmben játszott Robert Pattison? kérdés mitől is nem speciális, ha az enyém az???
A hozzászólást Bpetya75 módosította 2010.11.22. 22:34:20-kor
Pontszám: 5
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
2180. hozzászólás - 2010.11.23. 09:12:51
Törölve
A hozzászólást Truth80 módosította 2010.11.23. 09:17:33-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 3.73
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!