Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
641. hozzászólás - 2009.08.06. 23:04:17 (Válasz Smckill #632 hozzászólására.)
Ezt az eventet nem igazán lehet összehasonlítani szerintem a fertőzéssel! Míg a fertőzés leküzdése teljesen az én döntésem és az én akaratom szerint alakult addig ez bizony korántsem! Hiába költeném el mind az 50 csp-t naponta ha sok másik játékos nem így gondolkodik! Hiába szeretném elérni azt a célt amit kitűztek elém a fejlesztők ha egyszerűen rávagyok utalva mások döntéseire is!
Tehát itt nem csak a saját döntésed határozza meg a végkifejletet hanem az a másik pár ezer játékosé is aki velem egy hordában van!
V2-Ayhagdun
Pontszám: 5.33
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
642. hozzászólás - 2009.08.06. 23:13:15 (Válasz Szaki06 #641 hozzászólására.)
Emlékeim szerint horda szintü versengés folyik, szó nem volt egyéni megmérettetésről.
Azt meg nem várhatjuk, hogy olyan hordát nevezzünk a 'legtökösebbnek' amelyiknek a tagjai képtelenek az összefogásra, közös munkára, inkább magukban tápolgatnak.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 6.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
643. hozzászólás - 2009.08.06. 23:16:54 (Válasz MIvan #642 hozzászólására.)
jajah, összefogás. 3 smaragd átváltozott 1 zafírrá.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
644. hozzászólás - 2009.08.06. 23:19:28 (Válasz Smckill #637 hozzászólására.)
Hát, nálam 10 csatából Miklós kivételével minden manó előfordult már. Pedig őt is szeretném trófeának mondjuk az arhívumba.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.33
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
645. hozzászólás - 2009.08.06. 23:24:11 (Válasz MIvan #642 hozzászólására.)
"Ez sem rosszabb mint a fertőzés szintlépéskor.
És sajnos van amikor áldozatokat kell hozni, ha vmi nagy dologban akarsz részt venni. De döntse el mindenki kockáztat a bizonytalan jutalom reményében, vagy folytatja a monoton fejlesztést ..."

Én csak erre válaszoltam miszerint ezt nem lehet összehasonlítani a fertőzéssel és arra hogy hiába hozok áldozatot és vállalom be a kockázatot ha nem csak rajtam múlik!
Én erre utaltam nem pedig arra hogy egyéni feladat lenne ez az egész!
A hozzászólást Szaki06 módosította 2009.08.07. 10:42:09-kor
V2-Ayhagdun
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
646. hozzászólás - 2009.08.06. 23:31:25 (Válasz Darksol #467 hozzászólására.)
Idézet: Darksol - 2009.08.06. 16:31:03
Elhiszem, hogy kell a tagság - így is 10-en visztek 30 karaktert....


Bar ugy lenne. Egyedul tolom mind a harmincat. Nem veltlenul toroltem am a heten 3-at. Sok mar ez a 30.
Pontszám: 7.64
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
647. hozzászólás - 2009.08.06. 23:34:14 (Válasz Szaki06 #645 hozzászólására.)
Darah 48 748 LE 32
Craslorg 66 2.1k LE 32
Atu' 50 1.2k LE 32

Nah...ezt nevezem demoralizálónak.
Megcsináltam, hogy pontosan lássam, hogy hülye vagyok.
És télleg...mostmár látszik is mennyire.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.33
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
648. hozzászólás - 2009.08.06. 23:37:49
Viszont úgy látom a gyémántok kezdenek szép lassan beindulni a V1 en.
Pontszám: 5
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
649. hozzászólás - 2009.08.06. 23:40:37 (Válasz Darah #647 hozzászólására.)
huhh az kemény, tényleg érdekesek ezek az osztók.
Pontszám: 5
fórumozóDr akula

hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
650. hozzászólás - 2009.08.06. 23:48:13
bdcaron menjunk igyunk egy sort :beer2: es tegyuk felre hogy lecsicska
tuk ehymast

A nyavajgoknak meg elmondom a zfirok azert vezetnek mert nem onzo kiserdekeiket nezik hanem a hordajukat en szemely szerint ellovom minden csp-m a miklosvadaszaton

Mert igenis a legjobb a ZAFIR


v3 tseby'dr akula
A hozzászólást Dr akula módosította 2009.08.06. 23:51:51-kor
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
651. hozzászólás - 2009.08.06. 23:50:12 (Válasz S0laris #548 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.08.06. 19:10:17
jó kis zafír event ez, remélem kiélvezik. nagyon várom a smaragd eventet.


A jatek tobbi rsze nem az?
Pontszám: 5.33
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
652. hozzászólás - 2009.08.06. 23:57:01 (Válasz Smckill #632 hozzászólására.)
Nem igazán értek egyet ezzel. Ugyanis nem lehet jutalomként felfogni egy büntetés leküzdését. Az nem jutalom, hogy az aktiválás után normál mennyiségű VP-t kapsz.
Én amikor szívatásról beszélek akkor a napi küzdelem ár/érték arányáról beszélek. Túlságosan költséges a küzdelem magas a Tp ahhoz képest, hogy büntetés ellen küzdesz vele. Ez még rosszabb mint a fertőzés elleni küzdelem, mert ott is drága a fertőzés szintenként, de vannak cuccok amik csökkentik és ami a legfontosabb dönthetsz arról milyen ütemben küzdesz ellene. Itt viszont nincs döntési lehetőséged ugyanis a Vp-re szükség van a tt-hez. Ráadásul kutak is lassabban töltődnek. Ezt meg a kis szövetségek szívják meg. Ekkora szívatás végén egyszerűen nem tudnak akkora jutalmat adni MINDENKINEK, aki küzdött hogy az tutira megérje.

Ha nem lenne ennyire költséges az aktiválás akkor sokan szállnának szembe a "globális" fenyegetéssel. Így viszont csak a portya karik fognak harcolni, de a magas Tp miatt lehet, hogy Ők sem.
Az aktiválás több játékost vonzana, ha mondjuk az LE + 1 csp vagy pp (pp, csp választható) lenne az aktiválás és ennek megfelelően jönne a normál térkapus jutalom (Le és adott esetben tárgy) és Tp. Vagy maradjon az aktiválás képlete az amit megadtak a fejlesztők de akkor essenek le komolyabb tárgyak is mint az ősi nektár. Akkor kb meglenne az ár/érték arány. Az hogy meg globálisan megéri-e a küzdelem majd a végén meglátjuk.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.25
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
653. hozzászólás - 2009.08.07. 00:06:42 (Válasz Darah #647 hozzászólására.)
Ok, de egyáltalán nem biztos, hogy pl. Craslorg mindig minimum LE-t vitt magával.
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
654. hozzászólás - 2009.08.07. 00:08:41
Mondjuk az jó volna, ha a csp helyett lehetne pp pontot is áldozni.
Pontszám: 5
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
655. hozzászólás - 2009.08.07. 00:10:17 (Válasz Blackjack #653 hozzászólására.)
Hát én 13 győzelemmel már 800 felett járok és talán 1 vagy 2 alkalommal vittem kicsivel több Le t.
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
656. hozzászólás - 2009.08.07. 00:11:55 (Válasz BlackSheep77HUN #652 hozzászólására.)
Hm. Biztos bennem van a hiba, vagy már túlságosan is hozzászoktam, hogy megszívom az életben, de nekem így életszerű a sztori ahogy van.
Ha beleélem magam a galetkik világába - és miért ne élném bele magam -, akkor nem azt akarom érezni, hogy ez egy mesterséges világ, amit úgy csináltak meg, hogy nekem mindig valamennyire azért megérje.
Néha kellenek bele "szivatások" is. Voltak klassz újítások is, mint az aukciós ház. Most itt ez globális gebasz, ami mindenkire hat.
Hát, oldjuk meg. Bár még 40-es szintű sem vagyok, de ma már aktiváltam a manapilont bő 42k LE mennyiséggel.
Minél hamarabb meglesz, annál hamarabb töltődnek ismét normálisan a lélekkutak, regenerálódik a VP, és nem szívnak a már említett alacsony szövetségek.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.50
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
657. hozzászólás - 2009.08.07. 00:13:29 (Válasz Blackjack #653 hozzászólására.)
Mi értelme lenne többet vinni a minimumnál? Nem a töltöttség alapján listáz, hanem a győztes csaták alapján. Vagy aki ért magyarázza már el miért érné meg többet betenni mint a minimum?
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.25
kedvelt tagBambiNő
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
658. hozzászólás - 2009.08.07. 00:18:16
Teli kíváncsisággal vártam az új fejlesztést, Zarknod ébredését.
Néhány óra és pár csata után a következőket szűrtem le:

-Akinek ki van már fejlesztve/maxolva a TÖ és a szakijai, annak a LE szerzése, majd használata az új játékban, nem okoz gondot.
Ő már valóban játszik a bizonytalan/ismeretlen nyereményért:O

-Akinek még vannak feladatai a karijának fejlesztésében, annak gond a sok LE amellyel aktiválni tudja a játékot. Ezért elgondolkodtató, hogy érdemes-e?
Pl. ma 4 csatám volt, mind a 4-t megnyertem s ez 8k LE-be került (s csak 400 LE-t írt jóvá), amit minimum 1 szaki szint emelésére fordíthattam volna.

-A visszafogott fejlesztésem még alacsony szinten áll, ezért számomra a csaták során adott dupla TP, nekem nem szerencsés…., Ez is megkérdőjelezi számomra a játékot.

Úgy tűnik az elgondolás nem rossz, mert a játékosok csapatjátékára épít.
De ismerik-e a játékosok egymást? Tudják-e egymást lelkesíteni és rávenni, hogy a szöviért/hordáért áldozzanak? Megéri-e?
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
659. hozzászólás - 2009.08.07. 00:18:32 (Válasz Blackjack #653 hozzászólására.)
Három adatot már tudok.
Smaragd szorzó 48-on 0.0146
Zafír szorzó 48-on ~ 0.041
Gyémánt szorzó 48-on 0.0096
Egy rubin még elárulhatná.

De nem is ez a lényeg, hanem én sem mentem mindig a minimállal, viszont ha mindannyian a minimállal mentünk volna, az mindannyiunknak 2400 LE, csak a smaragd ebből az összegből 35-t tölt, a zafír 100-at, én meg 23-t.

Semmi bajom az egésszel, csak egyedül az, hogy megint egy abszolut rajtam kívülálló ok miatt (hányan vannak a hordádban) vált nemjóvá ez az amúgy jó móka.
Mondom, számomra.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
660. hozzászólás - 2009.08.07. 00:20:11
Hát aki nem birja Ép vel, vagy nem akkar sok tp t,esetleg sajnálja cspt az betölti egyben azt amit rászán. A végén meg ki tudja mi alapján jutalmaznak, ha jutalmaznak... Illetve tudja fene a tárgyak esését mi mennyire befolyásolja...
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!