Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
801. hozzászólás - 2009.08.07. 16:02:02
Arra lennék kíváncsi, persze csak elméleti síkon, hogy, ha mielőtt vége, és látszik melyik horda nyer, arra átváltok, utána vissza, és most ne számoljuk a költségét, csak tudjuk, hogy ilyet lehet, akkor hogy érvényesül a jutalom, függetlenül attól, hogy mi is lesz az. Hordák közti a verseny, de a jutalom nyilván egyénileg megállapítható csak. Nyilván van olyan, aki egyáltalán nem foglalkozik a dologgal, valószínű, hogy hordától függetlenül nem is fog kapni semmit. Mindenesetre Nekem a jó öreg Tharr gyűrűje megolvad az ujjamon 50 TP után
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
802. hozzászólás - 2009.08.07. 16:05:47 (Válasz Solina #795 hozzászólására.)
Hűtitek ti már azt elegen, nem kell több oda.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 6.50
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
803. hozzászólás - 2009.08.07. 16:07:23
Igaz, hogy össz. töltésben utolsók vagyunk, mi smaragdok,de a leölt manókban 4. Incubus, a töltésben meg első Balumaci.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
804. hozzászólás - 2009.08.07. 16:08:15 (Válasz Birka #797 hozzászólására.)
Birka, ez jó kis haditudósítás volt, dobtam egy tizest.

Maradjunk ennél, mindenki biztassa a sajátját, és ne a másikét húzza le.
Ezt nem neked, hanem általában.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
805. hozzászólás - 2009.08.07. 16:08:25 (Válasz winnie #799 hozzászólására.)
winnie, hamár ilyen nagyon okos vagy, légyszives mond el nekem hogy hogyan száljak versenybe horda szinten? nem korbácsolhatok meg mást mert nem PAZAROLJA az erőforrásait. de ha már itt tartunk, várom az ötleteidet azzal kapcsolatban hogy egyénileg hogyan versenyezzek. ha a betett LÉt figyeli a rendszer, kb esélyem sincs hogy beszáljak egy 60-as mellé, kivéve ha tönkreteszem a karimat, de bocsi, nem ez a célom.

valszeg lesz valami nyeremény hordaszinten, különben a "kicsik is részt vehetnek benne" szlogen egy baromi nagy átverés lenne.
A hozzászólást S0laris módosította 2009.08.07. 16:14:54-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűGina123Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
806. hozzászólás - 2009.08.07. 16:10:39 (Válasz Ricardo #800 hozzászólására.)
Igazad van. Jó kérdés. Belementem én is ebbe a "játékba" és későn döbbentem rá, hogy csak veszíthetek rajta. De már nem szállhatok ki, mert akkor a manareg felére csökken. Tehát minden nap ellövök 2 csp-t + 1700 LE-t amiből alig jött edig valami vissza.
Pontszám: 5
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
807. hozzászólás - 2009.08.07. 16:11:37 (Válasz Birka #797 hozzászólására.)
Tessék visszalépni 3-ason zafírba és erősíteni a veteránok hősi csapatát
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
808. hozzászólás - 2009.08.07. 16:14:12 (Válasz PottomPanna #803 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2009.08.07. 16:07:23
Igaz, hogy össz. töltésben utolsók vagyunk, mi smaragdok,de a leölt manókban 4. Incubus, a töltésben meg első Balumaci.


Köszi, bíztatásnak veszem.

Incubus
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
809. hozzászólás - 2009.08.07. 16:17:33
Csak én vettem észre, hogy a töltésból már kiszedték a hordaszorzót?

HALLLÓÓÓ A TÖLTÉSTOPLISTÁBÓL KIVETTÉK MÁR A HORDASZORZÓT!

És figyelembe van véve a szint is, ha kisebb szintű vagy kevesebb LE-t kell tölteni.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
810. hozzászólás - 2009.08.07. 16:19:50 (Válasz S0laris #805 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.08.07. 16:08:25
ha a betett LÉt figyeli a rendszer, kb esélyem sincs hogy beszáljak egy 60-as mellé, kivéve ha tönkreteszem a karimat, de bocsi, nem ez a célom.


Winnie helyett megfelelek én is?
Az effektív LE-nél a betett energiát elosztja a szinteddel. Ergo minél magasabb szintű vagy, annál nagyobb osztót kapsz.
Ez egy 5-ös karakternek 0 sm-el nem vígasz, de a te szinteden azért...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
811. hozzászólás - 2009.08.07. 16:37:08
Jol láttom, hogy a V1 en a tegnapi Zafir egyeduralom a Toplistában szép lassan kezd megtörni?
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
812. hozzászólás - 2009.08.07. 16:37:55 (Válasz Smckill #811 hozzászólására.)
Hát majd beledöglök, annyira izzadok rajta!!!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
813. hozzászólás - 2009.08.07. 16:50:27 (Válasz Birka #792 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.08.07. 15:35:54
Ha csak csp meg lé lenne a kérdés még csak-csak, de így se mana se event, nagyon frankó szitu...


Egy elonyod van... Nem kell azon gondolkodnod mit csinalj.. En reggel ota bamulom a karakterem, es az optimalizalo, meg a TF-es enem veszekszik egymassal, hogy Beho kapja be a szivatasat, es inkabb vadasszam el a csp-m, es fejlodjek belole, vagy egyszer elunk alapon ugorjak fejest kutba, hatha van viz az aljan.. A TF-en max. kesobb ertel egy-egy labit, kuldit, semmi gond.. Itt viszont , ha veszted a tempot, maris jon X gyanus alak, es jol eltangal..
Plusz a kristalyok.. Az also par szintut el tudom kapni, ha most legyengitem magam, a kov. sor egyszeruen atgyalogol a hatamon...............

....Éppen ezért gondolom, hogy Miklósék nem fognak öngyilkosságot elkövetni azzal, hogy legalább a beleölt lé 80%-át ne kompenzálnák a nyereménnyel...)


De azt Te is, meg en is tapasztalatbol tudjuk, hogy Miklos jutalom, es tap ertelmezese eleg amorf alakot is tud olteni.. Ezert kicsit felek, mi var minket a kut aljan...
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
814. hozzászólás - 2009.08.07. 17:03:21 (Válasz Byzon #810 hozzászólására.)
Incu, mennyit kéne nekem betölteni hogy Balumacival partyban legyek? 400k LE? nekem lehet hogy egy szintlépés, neki feleannyi, a magasabb bevétel miatt nem gyengül annyira mint én.

sok sikert neked, remélem nem bánod meg.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
815. hozzászólás - 2009.08.07. 17:11:20 (Válasz Solina #813 hozzászólására.)
"ha veszted a tempot, maris jon X gyanus alak, es jol eltangal"

A helyedben én inkább tulajdonságokra költenék...
Pontszám: 7.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
816. hozzászólás - 2009.08.07. 17:13:20 (Válasz Darksol #815 hozzászólására.)
ejnye de élvezi valaki a hűség zálogát
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
kedvelt tagBambiNő
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
817. hozzászólás - 2009.08.07. 17:24:21
Hátha még valaki nem tudja, nem tapasztalta még.
Nekem ma volt egy vesztes csatám.
Örömömre szolgál az a fejlesztés, hogyha elveszítem a csatát a manóval szemben, akkor az aktiválásra betöltött LE-t a gép nem veszi el.
Ez nagyon jó, mert ez is nyereség
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
818. hozzászólás - 2009.08.07. 17:24:26 (Válasz S0laris #814 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.08.07. 17:03:21
Incu, mennyit kéne nekem betölteni hogy Balumacival partyban legyek? 400k LE? nekem lehet hogy egy szintlépés, neki feleannyi, a magasabb bevétel miatt nem gyengül annyira mint én.

sok sikert neked, remélem nem bánod meg.


Hát bátyja három dolog lehetséges:

1. Bepróbáltam, kemény lesz a jutalom (és sikerül is esetleg megtartani a pozícióm, ami Yasmina alapján nem valószínű, főleg ha ő a TF-es Yasmina, mert akkor tudom, hogy ért az ilyen játékokhoz, egyike volt a TF legendáinak) és akkor nyertem kis előnyt. Nyilván nekem ez lenne a legjobb, de majd kiderül.
2. Kicsit veszteséges lesz a buli. Sokat kompenzál a jutalom, de összességében kicsit bukok. Ezt jó játékkal kompenzálni lehet. Nem tudom mennyire vagyok jó játékos, de Piciklontól tanulok és ő egészen kiemelkedő.
3. Hatalmas, behozhatatlan bukta, gyenge vagy közepes jutalom egy brutális hátránnyal szemben. Ez esetben van egy jó kis karim v3-on is, majd csak ott leszek, Incu meg törlésre kerül, nem nagy kaland.

Bármi legyen is, azt elmondhatom: én megpróbáltam, pár napig remekül szórakoztam. Ha ott tudok maradni a top10-ben valami kis emlékem csak lesz a dologról. És tettem valamit a játékban. Ha ez a kari törléséhez vezet? Mond már. Én 19-re lapot húzok és most megbízom a Behoban (még akkor is, ha Kati továbbra is laposra tapos ). Nagy buli. Megér egy karaktert. Akiket megismertem és megszerettem, azok megmaradnak nekem bármi lesz is. Ennyi a lényeg. Én megpróbáltam.
(Azokért aggódom, akik szintén megpróbálják de nem férnek be a top10-be. Ha nekik nem lesz kompenzáció... ERŐS kompenzáció... Na az fogja elindítani az eddigi legnagyobb törléshullámot!)
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
819. hozzászólás - 2009.08.07. 17:34:55 (Válasz Byzon #818 hozzászólására.)
így "nem sok" vesztenivalód van, így lehet küzdeni és (nem 19-re) 20-ra lapot húzni. de nekem 1 karakterem van, és nam akarok arra gondolni hogy dobom kéne a szövetségemet, tűzbe mennék a társaimért.

behozhatatlan bukta nincs a játék középmezőnyében (a szintedtől függetlenül te is ott vagy), inkább csak leamortizálod a karidat és nagyon nehéz visszakapaszkodni. ilyenben volt már részem, majd fél évig tartott mire a szétcseszett karimat egyenesbe hoztam. nem kívánom ezt senkinek. én beraktam 75k LE-t, bár mindenki berakott volna a szintjéhez mérten ennyit, de remélem hogy azok akik nagyon komoly áldozatokat vállaltak nem fogják megbánni.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
820. hozzászólás - 2009.08.07. 17:35:09
remélem megéri őket ütni, mert ma 14:00 óta ennyit öltem meg!
Felhasznált LE: 878

Legyőzött manók:
Látondi Zan 2 db
Alzanni Mátka 2 db
Rabi Vastitán 2 db
Táncos Vozálk 4 db
Zanti Rumivác 6 db
Viskóti Dán 7 db
Moróki Thils 5 db
Összesen 28 db
Nem kis Le mennyiséget "pazaroltam" el rá nem beszélve az 56csp-ről, ami még cirka 120000Le-t jelentett volna!
És még csak most kezdet bele:)
Pontszám: 8
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője