Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1161. hozzászólás - 2009.08.13. 15:43:53 (Válasz winnie #1160 hozzászólására.)
Én azt mondom, hogy 20. szinten még nekem sem állt a rendelkezésemre ilyen event (amúgy is a 10 alatti szintről beszéltünk) és akkor még nem is volt rá szükségem, mert annyira új volt a játék és annyira sok mindent nem csináltam még benne, hogy az bőven elég volt.

A Te stílusod is elég bicskanyitogató, egy szóval nem mondtam ezt:
pondró 20-as (a "gyerek") ne szálljon be az eseménybe.


És igen Te vagy a hülye, meg az ostoba, jó hogy végre észrevetted.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.37
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1162. hozzászólás - 2009.08.13. 16:11:43 (Válasz Ricardo #1161 hozzászólására.)
Én azt mondom, hogy 20. szinten még nekem sem állt a rendelkezésemre ilyen event (amúgy is a 10 alatti szintről beszéltünk) és akkor még nem is volt rá szükségem, mert annyira új volt a játék és annyira sok mindent nem csináltam még benne, hogy az bőven elég volt.
És ha neked nem volt akkor ilyen lehetőség, akkor már másnak se legyen, nem?
A hozzászólást Vaczakka módosította 2009.08.13. 16:12:59-kor
Pontszám: 6.17
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1163. hozzászólás - 2009.08.13. 16:53:04
Lol! Találtam egy nagyon érdekes hsz-et chehs-től a 'Haladóknak/Kristályszövetség, a legtöbb mi adható' fórumban. (24. hsz, 2. oldal.)
A kristályhordával kapcsolatban dob be ötleteket, viszont az egész hatásában rendkívül hasonlít Zarknod ébredésére (természesen a manóölés jutalom/költség oldalát kivéve).
- Támadható lények minden szintű (na jó minimum 3-as szintű) karakter számára. (Más kérdés, hogy ezt alacsonyabb szinten mennyire sikerült belőni.)
- Erős szívatás amíg a játékosok össze nem gyűjtenek egy bizonyos mennyiséget valamiből. (Itt manapilon aktiválás.)
- Minden résztvevőre hat, húsbavágó, és fájdalmas. (Kút lassabban töltődik, mana lassabban regenerálódik.)
- Van külön számláló, és dicsőségtábla (Itt a pilonaktiválásokról/LEtöltésről).
- Elvileg jutalom is lesz, ami nem táp.

Chehs hsz-ének értékelése 9.75-ön áll. És úgy tűnik 2 hónap alatt meg is valósult amit elképzelt.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.75
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1164. hozzászólás - 2009.08.13. 16:55:02 (Válasz Vaczakka #1162 hozzászólására.)
Másnak is felesleges. A fertőzés leküzdése arányaiban akkor még a legdrágább, a léadó szakértelmek sincsenek maxolva, a tulajdonságok sincsenek még sehol sem. Kapják az üres TP-t a gyenge, félkész karakterek, aztán csodálkoznak, hogy nagyon meggyengültek, már senkit nem tudnak elverni.

Én azt mondom előbb álljon készen valaki a megmérettetésre, csak aztán kezdjen neki.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1165. hozzászólás - 2009.08.13. 21:46:57 (Válasz Ricardo #1164 hozzászólására.)
A válasz nem csak Ricardonak, hanem az utóbbi két oldalon vitázóknak szánom. De mivel Ricardo hsz volt az utolsó így az Övére kattintottam.

Tehát. Az esélykiegyenlítés meg van az eventben. Alacsony szint magas szorzó, magas szint alacsony szorzó. Egy valami viszont feltűnt. Mégpedig, hogy az alacsonyabb szintű karakterek és sok olyan karakter is akik nem kapnak brutális szövetségi bónuszokat panaszkodnak, hogy erősek manók. A felvetésük és a panaszkodásik jogosnak tűnik.

Én azt vettem észre, hogy a manók minden szinten közel azonos erősségűek. Vagyis itt kimaradt egy fontos rész mégpedig az erő arányok beállítása. Ez miatt az alacsonyabb szintű és/vagy gyengébb játékosok sokat szívnak.
A Tp osztásban meg ugyebár mindenki a szintjén kapható max tp-t kapja meg duplán a betett két csp után. Viszont abban igaza van Ricardonak, hogy az magasabb szintű játékosok könnyeben fejlesztik ki a VF-t így ők tudják csökkenteni a Tp-t míg erre az alacsony szintűeknek esélyük sincs.

Vagyis mindenkinek igaza van és senkinek. Az alacsonyabb szintű játékosok feltöltése horda szempontjából ugyan annyit és mint egy 50 szintűé. Viszont az effektív feltöltésük jóval kevesebb lesz. És ez így van jól! Mert egy 3. szintű játékos is fontos a hordában de egyedül nem fogja megváltani a világot.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.33
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1166. hozzászólás - 2009.08.13. 23:00:56 (Válasz BlackSheep77HUN #1165 hozzászólására.)
Egyértelműen nem a kis karaktereknek készült ez az event, azoknak van bőven szórakozás, nem is hallunk tőlük panaszt soha hogy nem történik semmi.
Ettől függetlenül jó dolog hogy ők is mókázhatnak.
Viszont megint ott a fekete pont a Behonak a sebtiben összepakolt, átgondolatlan, és kiteszteletlen eventért. Jogosan panaszkodik bármelyik 6. szintű hogy nem erről volt szó.
Ha csak egyetlen napig is lett volna tesztelve az event kiugrott volna hogy nem kéne azt írni hogy bárki versenyben tud lenni benne.
Én komolyan nem értem Miklósékat, tényleg nincs ebben a játékban annyi pénz ami miatt enniyre elhanyagolják?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.58
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1167. hozzászólás - 2009.08.14. 05:35:09 (Válasz Almási Viktor #1166 hozzászólására.)
Egy hete én is azt írtam, hogy jópofa esemény ez, és jöhetnek még ilyenek a jövőben. Színesíti a játékot, aki akar részt vesz benne, aki meg nem az naponta 1 manót csap le vagy annyit se.

Ellenben az a tény, hogy a játék ennyire felborult Zarknodtól elszomorító. Rengeteg panaszt lehet olvasni a fórumon, hogy komoly gondok vannak szinte mindennel. Nem elég, hogy a vadászat során fele annyi LE jön, mint eddig (és nem, nem felejtjük el turbózni az SPM-et ... ), még a CSPk is eltűnnek, vadászat beragad, állatelfogással is gondok vannak (valaki 13 állatról írt pl.), hatalom tornyát hiába építik. A portyánál eltűnik a LE, full prémiumos, magas szintű szövetségi épületekkel rendelkező emberkék kenődnek fel rendszeresen buzogányos karakteren, stb., stb. Térkapuzni, manózni, epikusozni lehet, azzal nincsen gond. Egyelőre. Remélem meg van még a hétfői biztonsági mentés

Persze, szerepjátékosan meg lehetne Zarknoddal magyarázni, csak kicsit nehéz.
Zarknod eddig békésen aludt, feküdt, mint egy darab bot, semmi ráhatása nem volt a világra. Azonban komoly változások történtek, Zarknod belépett a REM fázisba, a végzeturak pedig tépik a hajukat.
- Zarknod átfordult a másik oldalára, a lények ettől teljesen elerőtlenedtek = vadászat során fele LEt kapsz
- Zarknod speciális horkolása megrengeti a világot, de az épületek közül egyedül csak a hatalom tornyát dönti a földbe = építsük, de felesleges
- Zarknod rambósat álmodik, tudati lenyomata hatással van a portyára = még innen is elszívja a LEt, még a PPt is benyeli, sőt, a teljesen esélytelen karakterek a szokásos pár százalékos győzelmi sanszát durván megemeli
- Zarknod álmában nyáladzik, mely "esszencia" minden állat számára a legédesebb nektár, ettől teljesen megvadulnak = napi feladat, nézz be mindig a kennelbe, hogy hány állatod tűnt el, akik elindultak Zarknod irányába. Ha magas a szerencséd, akkor esélyed van arra, hogy több állatod lett, mint tegnap volt. Természetesen a sajtolásból származó LE-t felezzük, biztos ami biztos alapon
- stb
Pontszám: 5.83
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1168. hozzászólás - 2009.08.14. 09:29:18
V1 2 000 000
665 793 33,29%

V2 1 200 000
544 711 45,39%

V3 800 000
168 175 21,02%
Pontszám: 6.50
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1169. hozzászólás - 2009.08.14. 09:52:17 (Válasz Andaxin #1167 hozzászólására.)
- Zarknod átfordult a másik oldalára, a lények ettől teljesen elerőtlenedtek = vadászat során fele LEt kapsz
- Zarknod speciális horkolása megrengeti a világot, de az épületek közül egyedül csak a hatalom tornyát dönti a földbe = építsük, de felesleges
- Zarknod rambósat álmodik, tudati lenyomata hatással van a portyára = még innen is elszívja a LEt, még a PPt is benyeli, sőt, a teljesen esélytelen karakterek a szokásos pár százalékos győzelmi sanszát durván megemeli
- Zarknod álmában nyáladzik, mely "esszencia" minden állat számára a legédesebb nektár, ettől teljesen megvadulnak = napi feladat, nézz be mindig a kennelbe, hogy hány állatod tűnt el, akik elindultak Zarknod irányába. Ha magas a szerencséd, akkor esélyed van arra, hogy több állatod lett, mint tegnap volt. Természetesen a sajtolásból származó LE-t felezzük, biztos ami biztos alapon

--- fenti esetekben Zarknod valójában Chuck Norris
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 4.25
fórumozóKrobFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1170. hozzászólás - 2009.08.14. 09:57:17
Jó ez a Zarknod, mert végre történt valami. Én inkább attól tartok, hogy ha mindent így fogad a nagy közönség, akkor nem kapunk egy idő után semmit, mert hát kinek kell a sok panasz...

Nagyjából mindenkit ugyanúgy sújt a horkolás, hisz minden szövetség kútja lassabban tölt és minden karakter manaregenerációja csökken, ha nem üti a manófejű készítőket...

Vagy én látok valamit rosszul???
Pontszám: 4.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1171. hozzászólás - 2009.08.14. 10:20:16 (Válasz Krob #1170 hozzászólására.)
Zarknoddal semmi baj nem lenne, csak ezek a járulékos események ne lennének. Mintha esne szét a játék.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1172. hozzászólás - 2009.08.14. 10:33:34 (Válasz Krob #1170 hozzászólására.)
Engem csak a csp költsége zavar. Biztos, hogy megéri folyamatosan bemenni ? Alacsonyabb szinten nincs maxos spektrális, csapdakészítés, sajtolás, arányaiban kisebb a költsége a csp fogyasztásának, talán jobban megéri minimális töltés mellett minél többet manózni. Magasabb szinten, ha a szakik már maxosak, talán jobb inkább teletölteni a kínzókamrát, vagy ütni a KH-t, erre fordítani az ÉP-t és az így befolyt LE-t egy adagban belenyomni a manapilonokba. Nekem egy bemenetel kb 3 csp-be kerül, így 16x tudnék egy nap bemenni és benyomnék kb. 60k LE-t. Vagy helyette elvadászom a csp-ket, portyázok, ütöm a KH-t és egy manót leütve benyomok 160k LE-t. Már csak az a kérdés, hogy a +15 bemenetel jelent-e annyi pluszt mint a +100k LE töltés és az a tp mennyiég amit a portyák kiesésével veszítek.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1173. hozzászólás - 2009.08.14. 10:39:01 (Válasz Mortimer #1171 hozzászólására.)
A vadászat beragadása már régóta létezik, valószínúleg az az opció okozza amivel megadható, hogy álljon le a vadászat ha nem lehet több elfogott lénye a karakternek. És mintha akkor javulna, ha csp-t kap a kari.
Az azonos időpontban kapott 2 támadás is létezik már a KH megjelenése óta. Erre Baraty mintha reagált is volna valamit, de nem emlékszem a részletekre.
A HT bug tényleg bosszantó, lehet, hogy ez tényleg Zarknoddal van kapcsolatban.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1174. hozzászólás - 2009.08.14. 10:40:21 (Válasz Ariel #1172 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.08.14. 10:33:34
Engem csak a csp költsége zavar. Biztos, hogy megéri folyamatosan bemenni ? Alacsonyabb szinten nincs maxos spektrális, csapdakészítés, sajtolás, arányaiban kisebb a költsége a csp fogyasztásának, talán jobban megéri minimális töltés mellett minél többet manózni. Magasabb szinten, ha a szakik már maxosak, talán jobb inkább teletölteni a kínzókamrát, vagy ütni a KH-t, erre fordítani az ÉP-t és az így befolyt LE-t egy adagban belenyomni a manapilonokba. Nekem egy bemenetel kb 3 csp-be kerül, így 16x tudnék egy nap bemenni és benyomnék kb. 60k LE-t. Vagy helyette elvadászom a csp-ket, portyázok, ütöm a KH-t és egy manót leütve benyomok 160k LE-t. Már csak az a kérdés, hogy a +15 bemenetel jelent-e annyi pluszt mint a +100k LE töltés és az a tp mennyiég amit a portyák kiesésével veszítek.


Hat ez az ami sztem nem fog kiderulni amig vege nincs.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.08.14. 10:40:36-kor
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1175. hozzászólás - 2009.08.14. 11:16:00 (Válasz Kundi #1168 hozzászólására.)
Nagyjabol minden szerver 7%-ot halad elore a legutobbi helyzetjelentes ota.
Pontszám: 5
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1176. hozzászólás - 2009.08.14. 12:09:35
A V2-őn napi kb. 100000 LE-t tölt be minden horda együtt véve. Szóval kb. 5 nap múlva már sikrül is felébreszteni Zarknod-ot (mármint a V2-őn). Hát ez szinte 2 hétig tartó esemény lesz csak, nem 6. Ha a felébresztése után nem lesz több dolgunk, kicsit elszámolták az idejét.
Pontszám: 2
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1177. hozzászólás - 2009.08.14. 12:13:43 (Válasz Destroyer96 #1176 hozzászólására.)
Miklós:Talán már elárulhatok annyit is (Birka ezt elég jól megtippelte), hogy az esemény több lépcsős, és a teljes eseményre terveztük a 6 hetet (ami csak 1 becslés).
Pontszám: 7
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1178. hozzászólás - 2009.08.14. 12:14:55 (Válasz Paulkaresz #1177 hozzászólására.)
Óóóó, értem, csak annyiban reménykedem, hogy nem kell majd Zarknod-dal megkűzdeni... Thanx!
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1179. hozzászólás - 2009.08.14. 12:16:04 (Válasz Destroyer96 #1178 hozzászólására.)
Majd akik a legjobban ébresztgették,azok megküzdenek vele.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1180. hozzászólás - 2009.08.14. 12:21:37
Tippre nem Zarkival kell megkuzdenunk, ha ilyesmi lesz, hanem vagy elkuld valahova minket, vagy az ebredese felebreszti az ejfattyakat is, es eljonnek latogatoba...
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!