Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
561. hozzászólás - 2009.08.06. 19:30:03
s hol írják, hogy a legtöbbet beépítő horda jutalmat kap? én nem találtam
Smaragd 4 life
Pontszám: 7.50
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
562. hozzászólás - 2009.08.06. 19:30:35 (Válasz Gort #545 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2009.08.06. 19:04:11
Sajnálom, tetszett ez a fejlesztés, de ennyi. Ha még azt is titokban tartják, hogy le-t kell-e minél többet beleölni, vagy manóhullákat gyűjtögetni, és aztán a dögszaggal felébreszteni Zarknodot, akkor én kiszállok a versenyből. Számomra ezt a fejlesztést is tönkretették, pedig tetszett.

Az persze elképzelhetetlen, hogy mindkettő fontos?
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
563. hozzászólás - 2009.08.06. 19:33:36 (Válasz MIvan #562 hozzászólására.)
Szerintem nem véletlenül van jelezve a különböző manók darabszáma sem!

Legyőzött manók:
Látondi Zan 2 db
Alzanni Mátka 4 db
Rabi Vastitán 7 db
Táncos Vozálk 6 db
Zanti Rumivác 3 db
Viskóti Dán 3 db
Moróki Thils 3 db
Összesen 28 db
Pontszám: 5
fórumozóBdcaronFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
564. hozzászólás - 2009.08.06. 19:39:01 (Válasz Nari77 #563 hozzászólására.)
És aki legtöbbször megöli Miklóst az kap vmi iszonyat táp relikviát?
Vagy mire gondolsz? :D
V3: bdcaron - Illuminati: Rubra Manifestatio
Pontszám: 3
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
565. hozzászólás - 2009.08.06. 19:40:48 (Válasz Moderator #558 hozzászólására.)
nincs itt semmiféle taktikai húzás.

arról van szó hogy alacsonyabb szinten nincs meg az erőforrástöbblet hogy valóban bele tudjanak szólni. minden aktív játékost beszámoltak amikor létrehozták a szorzókat, de arra nem gondoltak hogy minél nagyobb egy horda, annál nagyobb az esélye a "selejtes" egyedeknek (bocsánat a kifejezésért, itt elmaradott szakértelmekről beszélek, kevesebb CSP, kevesebb LE bevételről alacsonyabb szinten). ezt hogy kalkulálták be? sehogy. ergo, a kisebb létszám most kedvez a zafírnak. ennyi. ez a szorzó egy jól kiépített karakternél nem behozható.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
566. hozzászólás - 2009.08.06. 19:42:11
Szerintem csak annyi lesz, hogy világeseményekben kiírják, hogy ez meg ez ölte a legtöbb Mikit. És erre kap majd kb szint * 50 LE-t.
Pontszám: 5
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
567. hozzászólás - 2009.08.06. 19:42:46
Lehet a rabszolgáid lesznek:)

Mindegy, szerintem nem arra gondoltak a fejlesztők, hogy az első nap mindenki nekiront a manóknak aztán sírnak, hogy mennyire negatív a napi mérlegükre nézve. 6 napra tervezték, alul valaki kiszámolta, hogy szombatra kész is lesz. Szóval nyugodtan vissza lehet venni a versenyből. Külön Horda-jutalom szerintem nem lesz, ha mégis kapnak a Zafírok, szerintem meg is érdemlik.
Smaragd 4 life
Pontszám: 7.50
fórumozóBdcaronFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
568. hozzászólás - 2009.08.06. 19:43:01
Ott a pont S0laris!
Rátapintottál a lényegre!
V3: bdcaron - Illuminati: Rubra Manifestatio
Pontszám: 3
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
569. hozzászólás - 2009.08.06. 19:43:37 (Válasz MIvan #562 hozzászólására.)
Mondjuk, hogy van egy futóverseny. Azt még elfogadom, hogy nem tudom, mi a verseny jutalma, de az már számomra sok, hogy azt sem árulják el, hogy merre kell futni.
Ha a manók száma a fontos, akkor mindig csak annyival megyek be, amennyivel aktiválni lehet az épületet. Ha a le számít, akkor többel.
Gratulálok azoknak, akik még úgy is kitartanak, hogy nem csak a jutalom ismeretlen, de még az is, hogy pontosan mit kell tenni a győzelemért. Lenyűgöz az elszántságuk. Én beérem azzal, hogy elbuktam egy napi le bevételemet, többet nem dobok ki az ismeretlenbe.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.50
fórumozóBdcaronFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
570. hozzászólás - 2009.08.06. 19:45:53 (Válasz Viharfelho #567 hozzászólására.)
Hát szerintem egyáltalán nem érdemlik meg.
Az itt a baj, hogy itt az elején mindenki rájött, hogy a zafíroknak van a legtöbb szorzója (kivéve V3 ott a rubinoké csak ott lusták)... itt kb. a többi horda feladta, hogy "tökmind1 akkor úgysem nyerünk, meg nincs értelme akkor" a zafír meg el kezdte nyomni mint az állat és behozhatatlan előnyre tett szert...
V3: bdcaron - Illuminati: Rubra Manifestatio
Pontszám: 3.75
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
571. hozzászólás - 2009.08.06. 19:46:13 (Válasz Gort #569 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2009.08.06. 19:43:37
Mondjuk, hogy van egy futóverseny. Azt még elfogadom, hogy nem tudom, mi a verseny jutalma, de az már számomra sok, hogy azt sem árulják el, hogy merre kell futni.
Ha a manók száma a fontos, akkor mindig csak annyival megyek be, amennyivel aktiválni lehet az épületet. Ha a le számít, akkor többel.
Gratulálok azoknak, akik még úgy is kitartanak, hogy nem csak a jutalom ismeretlen, de még az is, hogy pontosan mit kell tenni a győzelemért. Lenyűgöz az elszántságuk. Én beérem azzal, hogy elbuktam egy napi le bevételemet, többet nem dobok ki az ismeretlenbe.


Én kitartok, úgy sem tudok mást csinálni
Pontszám: 5
fórumozóBdcaronFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
572. hozzászólás - 2009.08.06. 19:48:23
Hát én nagyon elszánt vagyok, mert én elég sok LE-t bele fogok ölni ebbe, mert hát ez egy játék és végre van valami izgalmas is és remélem sikerrel járunkjárok és nem lesz bukta a végén...
Remélem V3-on jó pár rubin így fog gondolkodni, mert elvileg nekünk van a legtöbb esélyünk, mert kicsivel nagyobb a szorzónk mint a zafíroké...
Csak hát az elszántság...
A hozzászólást Bdcaron módosította 2009.08.06. 19:49:41-kor
V3: bdcaron - Illuminati: Rubra Manifestatio
Pontszám: 5.33
népszerűNogeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
573. hozzászólás - 2009.08.06. 19:50:05
Én csapkodom ezeket a manókat mint a hülye.
Úgy fogom fel az egészet mint egy kihívást. Ráálldozok pár szintet és kész. Hol van a játék élvezet ha nem próbálja ki az ember az ilyesmit. Az már nem élvezetből csinálja aki nem próbálja ki az új dolgokat.
Pontszám: 6.50
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
574. hozzászólás - 2009.08.06. 19:52:40 (Válasz S0laris #565 hozzászólására.)
Ezzel maximalisan egyetertek.
Errol azonban a jatekosok tehetnek, nem a beho.
Valoszinuleg nem vettek bele a "selejtes" karaktereket, de szerintem nem is kell. Ez az event ugytunik a hordak kozott zajlik. Sajnos azt kell mondjam, h a "selejtes" karakterek is az adott hordahoz tartoznak, es akarmelyik horda gyoz, az elmondhatja magarol, h a legjobb.
De varjuk ki a veget, sok lud disznot gyozhet!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 8.33
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
575. hozzászólás - 2009.08.06. 19:53:28 (Válasz Moderator #552 hozzászólására.)
Idézet: Moderator - 2009.08.06. 19:17:35

Velemenyem szerint oriasi hiba a beho reszerol, h engedik a lefele tamadast,

Aha. És mi lenne, ha nem lehetne lefelé támadni?
Akkor azért menne a sírás. "Fúúj a csúúnya gonosz kikémlelete, hogy kevés ÉP-m van, kivégzett, kirabolt, és most nem szerezhetem tőle vissza, mert nem lehet lefelé támadni. Mekkora igazságtalanság!" Ez lenne.

Ha a játékosok lehetőséget kapnak rá, hogy saját elképzeléseik szerint fejlesszék a karakterüket, mindig lesznek eltérések. Lesznek erősebbek, lesznek gyengébbek. Az eltérő stratégiák miatt, mást fognak fontosnak, értékesnek tartani. Többek közt emiatt lehetetlen olyat tenni, ami mindenkinek egyformán jó, vagy ne lenne olyan aki úgy gondolná, hogy az másnak sokkal előnyösebb volt mint neki.
Vannak akik ezt agyilag fel tudják dolgozni, és a szabályok szerint játszva jól érezni magukat.
És vanak akik, bár nekik soha semmi nem lesz jó, mégis sírnak válogatás nélkül mindenért.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 7.86
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
576. hozzászólás - 2009.08.06. 19:55:49 (Válasz Noge #573 hozzászólására.)
hajrá, de ne csodálkozz ha utánna 5-10 szinten keresztül boxzsák leszel azért mert az erőforrásaidat szélmalom harcba ölted...
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.33
fórumozóBdcaronFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
577. hozzászólás - 2009.08.06. 19:59:39
Én úgy gondolom, hogy lehessen lefelé támadni de sokkal mérsékeltebben és átgondoltabban.
Pl. max. 2-3 szinttel lehet lefele támadni, de egy nap max. x-er, ezt meg lehetne szavazni, hogy hányszor.
V3: bdcaron - Illuminati: Rubra Manifestatio
Pontszám: 4.25
népszerűNogeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
578. hozzászólás - 2009.08.06. 20:00:07 (Válasz S0laris #576 hozzászólására.)
Nem baj elszánt vagyok. Ha senki nem venne részt a játékban akkor nem lenne értelme. Rubin hordához tartozom és ennyit megteszek. Azért nem mi vagyunk az elsők, mert az emberek többsége nem képes ennyi áldozatot hozni. Mindenki csak azt tartja a szeme előtt, hogy jaj legyen a táposabb karakterem és mindenkit gyakjak le. De hol van a játék szellem? Vagy ha valaki ezt élvezi akkor nyugodtan. De akkor hol beszélhetnénk akármilyen féle összetartásról is? Nem kell mindenkinek az összes hozamát beleölni elég lenne egy keveset. De úgy látom a nagy része szarik az egész játék szellembe.
Pontszám: 5
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
579. hozzászólás - 2009.08.06. 20:04:23 (Válasz Gort #569 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2009.08.06. 19:43:37
Mondjuk, hogy van egy futóverseny. Azt még elfogadom, hogy nem tudom, mi a verseny jutalma, de az már számomra sok, hogy azt sem árulják el, hogy merre kell futni.

És hol marad a kaland, az izgalom?
Ne kelljen már mindig mindent a szátokba rágni. Nőjünk már ki az óvodából.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 8.33
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
580. hozzászólás - 2009.08.06. 20:04:43
Zafírok mért tudtak volna erről az egészről? Én nem vagyok zafír mégis 300 körüli csp-vel vártam a dolgot meg pár százezer LE-vel. Összefogás kell ide nem itt írogatni. Szerintem jó, hogy van ez az esemény mert egy jó ideje egysíkú volt minden. Az viszont engem is érdekelne toplistát mért kell forgatni? Több betöltött Le számít vagy több leölt beho manó? Vagy külön-külön mindkettő esetleg együtt? Elgondolkodtató
Pontszám: 7.20
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!