Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2201. hozzászólás - 2009.09.01. 23:28:10
Awenhai

Ott rontották el a játékosok, hogy versenyezni kezdtek?
Szerintem már tavaly szeptember óta ezt csinálják..

Ha lehetővé teszi a játékvezetés, hogy korlátok nélkül lehessen a játékban ezen a megmérettetésen részt venni, akkor ne csodálkozzanak már, hogy részt is veszünk.

maci
Pontszám: 7.29
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2202. hozzászólás - 2009.09.02. 00:06:19
V2-n jelenleg 688.185 LE kell még a 2. fázis befejezéséig.

V3-on 224.524.

Viszont, azt vettem észre, mint érdekességet, hogy a V2-n a V3-hoz képest a toplistások mind manóölésben, mind effektív töltésben többet fektettek bele az eseménybe (mondjuk az is igaz, hogy az első 10-et vizsgálni nem reprezentatív, de csak ez áll rendelkezésre). Viszont a V3 toplistáját uralja a zafír, aminek a nem effektív töltése viszont sokkal többet nyom a valódi töltésben.

Lehetségesnek tartom, hogy a V3 azért áll sokkal jobban, mert a toplistás zafírok rendes töltése nagyon megtolta az ügy szekerét.

Jó lenne az V1-el is összehasonlítani ezeket a statisztikákat, de ott nincs karakterem.
Pontszám: 6.54
irritálóBottom30Férfi
Végzetúr tehetség
227 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2203. hozzászólás - 2009.09.02. 01:17:43
Én még az 58-as hozzászólásomban vetettem fel, hogy majd LE-t kell beálldozni. Ott 125 milliót írtam, de így látva ezt az eseményt, inkább 400 milliót kellett volna.
Az értelme ennek az ébresztésnek az lehet, hogy pár karakter túlzottan erős. Szerintem Miklósék nem számoltak azzal, hogy a lelkel végzetúrak közül néhányan ennyire kiemelkednek a többiek közül. Ezt a verseny nekik találták valószínűleg. Így probálják a középmezőnyt egy kicsit közelebb hozni hozzájuk.

Érdekes dolog történt velem. A 2-es számú relikviát 23-ik manó leölése után kaptam meg, de az 1-es számúnak se híre, se hamva. Mondjuk arra nincs is szükségem.
A hozzászólást Bottom30 módosította 2009.09.02. 01:18:27-kor
Pontszám: 2.87
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2204. hozzászólás - 2009.09.02. 02:10:53 (Válasz Vaczakka #2202 hozzászólására.)
V1-en mano olesben 10-bol 5 zafir..: 2. 74-es szintu, 3. 73-as szintu, 5. 71-es szintu, 6. 67-es szintu, 9. 50-es szintu.. LE toltesben 3 zafir..: 7. 74-es szintu, 8. 73-as szintu, 9. 67-es szintu.. 30.6K-30K kozti effektiv toltessel...
Pontszám: 4.95
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2205. hozzászólás - 2009.09.02. 06:36:56 (Válasz Maci #2201 hozzászólására.)
Szervusztok!

Maci: Az, hogy van egy lista, amin szerepelhetsz, az nem jelenti azt, hogy versenyezni kell. Ez az emberek hozzáállása, hogy ha valahol lista van, akkor arra fel kell kerülni, amilyan "kinek a családfája a legnagyobb" módszerrel.

Ha valamilyen adatot, akár a belépésszámot is összehasonlítja az ember egy listán, hamarosan lesz néhány ember, aki ráhajt, hogy az egyébként lényegtelen adatban az élre kerüljön. Utána pedig jön a sírás, hogy ő a belépésszámban a legjobb, miért nem kap valami jutalmat.
A Zarknodnál hasonló lett a helyzet, néhányan mindent beáldoztak a listába kerülésért, és most szívják a fogukat, mert elszúródott a karakterük, és nehéz lesz visszamászni az élbolyba. Én időben szálltam ki a rohanásból, a saját napi néhány darabos tempómban haladgatok, kevésbé fog felborulni a karakterem. Nekem ez lesz a nyereségem. Én játszom, és nem nagyon böngészem a toplistát, mert prémium nélkül és ősköves cuccok nélkül nincs esélyem az élbolyba jutni. Haladok a saját tempómban, nem rohanok el egy irányba. A versenyzők meg rohannak, vagy manószámra, vagy betöltött LE-hegyekre utazva... de mindenképpen kényszerpályán, és egyre inkább oda fognak kerülni.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 4.13
irritálóDmatyasFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2206. hozzászólás - 2009.09.02. 06:48:40
Üdv!

Kevés hozzászólással, de annál több olvasással koptatom a forum hasábjait.

Amit rögtön az első blikknél kiszúr az olvasó, hogy rengeteg véleményezés van

oda-vissza, apró párbaj stb. Ami viszont számomra bosszantó, hogy érdemi

hozzászólás, javaslat és annak több oldalról történő kitárgyalása már

hatványozottan kevesebb. Remélem azért ez később megfordul mind az enyém

mind pedig a készítő kedvére. Azért írom a készítőt, mert még mindíg azt tartom

lehetne és lehet is hatni rájuk! És igen, az első kanyarokban én is szívesen

inkább véleményeztem, aztán rájöttem semmi értelme hiszen nem egy érdemi

változtatási esetleg fejlesztési javaslatot fikázok, sokkal inkább egyvalaki

véleményét. Na, ez az ami seháse vezet. És a vélemény az vélemény legyen

akármilyen.

Kár, hogy a forumban nem lehet szavaztatni az emberkéket a különböző

javaslatokkal kapcsolatban.

Ja és aki pl a 2. reliket várja a 100-ik manónál, nekem a 183-ra érkezett meg
Pontszám: 4.86
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2207. hozzászólás - 2009.09.02. 08:21:19
Üdv!

Tegnap este írtam, hogy 48 manó kivégzése után sem kaptam semmit, éjjel még 2 próbát tettem: az 50. manó az első relikviát dobta. Ma reggel az 51. a mágiaelnyelőt... . Szóval tényleg nagy random van... Apropó: hogy lehet felvenni őket? Csak 30. szint után? Mert akkor még sokat kell vele várnom...

További jó töltögetést mindenkinek.
Pontszám: 6
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2208. hozzászólás - 2009.09.02. 08:27:05 (Válasz Yaksee #2207 hozzászólására.)
Automat felvetted és használod.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.76
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2209. hozzászólás - 2009.09.02. 09:01:45 (Válasz PottomPanna #2208 hozzászólására.)
Köszönöm a gyors választ.
Pontszám: 6
népszerűAsylNő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2210. hozzászólás - 2009.09.02. 10:00:09 (Válasz Yaksee #2207 hozzászólására.)
Pont erre lettem volna én is kíváncsi, megelőztél. Én is most kaptam egy transzcendális fókuszt. A mágiaelnyelő még várat magára.
Pontszám: 7.21
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2211. hozzászólás - 2009.09.02. 10:39:17 (Válasz Yaksee #2207 hozzászólására.)
Idézet: Yaksee - 2009.09.02. 08:21:19
Üdv!

Tegnap este írtam, hogy 48 manó kivégzése után sem kaptam semmit, éjjel még 2 próbát tettem: az 50. manó az első relikviát dobta. Ma reggel az 51. a mágiaelnyelőt... . Szóval tényleg nagy random van... Apropó: hogy lehet felvenni őket? Csak 30. szint után? Mert akkor még sokat kell vele várnom...

További jó töltögetést mindenkinek.


olyan nincs, hogy nagy random vagy kicsi. mindkét dobásra volt x százalék esélyed. az, hogy bejön vagy nem a random nagyságát jelzik. a randomnak nem hiszem, hogy lenne nagysága. épp azért random, mert elég random.
Pontszám: 4.10
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2212. hozzászólás - 2009.09.02. 10:53:42 (Válasz winnie #2211 hozzászólására.)
Bocsánat pontosítok: nagy a szórása a tárgyak esésének. Én mindenesetre most boldog vagyok.
Pontszám: 6
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2213. hozzászólás - 2009.09.02. 12:40:08 (Válasz Pietrus #2191 hozzászólására.)
Szerintem ezen nincs értelme vitatkozni. Egyszerüen utánna kell számolni, hogy hány nap telt el a zarknodozás kezdetétől és hány csp-t és Le-t válthattál volna be amit az eventre fordítottál. Hidd el megleő eredmény jönne ki. A végén lévő kompenzációról szó sem volt csak a 3 fázis 3 relikviájáról és azok megszerzéséről.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.80
népszerűtlenBasibozukFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2214. hozzászólás - 2009.09.02. 14:23:01 (Válasz BlackSheep77HUN #2213 hozzászólására.)
Hát ez elég furcsa vélemény BlackSheep gondolom már játszottál MMORPG játékokat ott az Eventek nem csak item tárgyakkal jutalmazzák a résztvevőket mert akárki akármit mond a mostani Relikviák (zöld kavics ,elnyelő ,Portyagömb) számomra item tárgyak hiszen randomra droppolják a mobok. A jutalom az Event jutalmát minden "sikeres" részvevőnek meg kéne kapnia , csak persze a készítők fogják meghatározni a siker fogalmát.

Kicsit kezd elegem lenni a sok nyafogásból amit ide beírnak egyesek , de ki vagyok én hogy elbírálom ki mit írhat , csak teljesen felesleges a sírás ha akartak volna már 100 hozzászólás előtt megírták volna mi a jutalom miről is szól ez az egész. Helyette sötétben tartják a "népet" és üres de semmit mondó ígéretekkel tartják fent az érdeklődés.
A hozzászólást Basibozuk módosította 2009.09.02. 14:23:58-kor
Pontszám: 6.67
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2215. hozzászólás - 2009.09.02. 14:34:39 (Válasz Basibozuk #2214 hozzászólására.)
Milyen parhuzamot velsz felfedezni barmelyik MMORPG es a Vegzetur kozott?

Edit: Latom a kerdesek feltevese mindegyik topicban lepontozassal jar. Jo ez a pontozosdi, hajra sracok!
A hozzászólást Moderator módosította 2009.09.02. 15:00:23-kor
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 5.37
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2216. hozzászólás - 2009.09.02. 14:43:36 (Válasz winnie #2211 hozzászólására.)
Hmmm a randomnak sokmindene van, amit nevezhetünk akár "nagyságnak" is. Javaslom nézz utána az "eloszlás", "várható érték" és a "szórás" kifejezéseknek.
Pontszám: 6.83
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2217. hozzászólás - 2009.09.02. 14:48:34
Sokan panaszkodtak mikor megjelent a KH hogy rövid volt az esemény. Valószínűleg azért volt nekik rövid mert élvezték a dolgot. A manóölést pedig hosszú és unalmasnak érzem. Olyan mint egy szar vicc, hosszú, unalmas és már a közepén arra gondolunk hogy nem fogunk nevetni a végén.
Pontszám: 8.12
népszerűtlenBasibozukFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2218. hozzászólás - 2009.09.02. 15:20:24 (Válasz Moderator #2215 hozzászólására.)
Először is Moderátor: nem tudom eldönteni hogy te tényleg ezen játék megalkotóinak és üzemeltetői által megbízott moderátor vagy e vagy csak egy ezen a néven futó játékos de ha az utóbbi akkor rendkívül megtévesztő a neved.És ha ez így van én már ezen játék üzemeltetője helyében régen megváltoztattam vagy eltávolítottam volna a neved.

Milyen parhuzamot velsz felfedezni barmelyik MMORPG es a Vegzetur kozott?

És hogy válaszoljak: igen ezek szerint tényleg én tartottam többre ezt a játékot mint ahogyan kellene? ezért akkor bocsánatot kérek....
Pontszám: 4.75
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2219. hozzászólás - 2009.09.02. 16:18:42 (Válasz Basibozuk #2218 hozzászólására.)
Jatokos vagyok en is. Nincs lehetoseg nevvaltoztatasra.
Kis segitseg: a behos hozzaszolasoknal a nev piros.
A hozzászólást Moderator módosította 2009.09.02. 16:37:38-kor
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.22
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2220. hozzászólás - 2009.09.02. 17:24:57
Összesen 162 db

és semmi, ez már nevetséges a vérlázító mellett....
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 4.07
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!