Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
361. hozzászólás - 2009.08.06. 14:21:44 (Válasz Dr_Faktor #338 hozzászólására.)
Szerintem várjuk ki az estét, sokan csak délután vagy este fognak belépni, rengeteg idő van még hátra, nem hiszem, hogy sima lesz, minimum két horda fog fej-fej mellett haladni szvsz.
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
362. hozzászólás - 2009.08.06. 14:22:32
Szerintem nem olyan nagy katasztrófa befizetni 2500LE-t (nálam ennyi 50-es szinten) plusz a 2 CSP. naponta egyszer ki lehet bírni, a többi ember pedig ha költeni akar hadd tegye.

Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
363. hozzászólás - 2009.08.06. 14:26:27
lehet igazából az zavar engem hogy én költenék ha tudnék de nemtudok...mert nem voltam kellően felkészülve...

a semmiből hiába akrok tolni mer az nulla...

pedig lehet hogy ha jobban állnék erőforrásügyileg megtudna érinteni ez az előre a hordám nevében dolog...háde így csak fetrengek és nézem a semmit...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.20
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
364. hozzászólás - 2009.08.06. 14:28:03 (Válasz Dr_Faktor #363 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.06. 14:26:27
lehet igazából az zavar engem hogy én költenék ha tudnék de nemtudok...


írj a JV-nek, mert akkor az bug. nekem jön a CSP olyan ütemben, ahogy jött eddig is.
Pontszám: 5.40
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
365. hozzászólás - 2009.08.06. 14:29:19 (Válasz Nari77 #354 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.08.06. 14:06:50
Eddig csak egy relikvát talált meg mindeni, de remélem lesz több is

transzcendális fókusz
Típus: relikvia
Szint: 30
A transzcendális projekció szakértelmed hatékonysága 50%-kal megnő.


nem hiszem, vagy csak hasonló. ez az Eseményt támogatja, azért van, némi ajándék a JV-től, hogy ne lehessen olyan könnyen rabolni.
Pontszám: 4.50
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
366. hozzászólás - 2009.08.06. 14:29:20
nekem sincs sok CSP-m. Csak 21-es az elementárisom és így azért gyorsabban gyűlik. A Káosz és Vérben arra tanítottak a nagyok, hogy ki kell építeni a gazdaságot, és akkor minden könnyebb. Ennek már látom az előnyeit.

Pontszám: 5
fórumozóNeonFluxFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
367. hozzászólás - 2009.08.06. 14:29:53 (Válasz winnie #364 hozzászólására.)
nem az a baja, hanem, hogy van kb 10 csp-je és abból nem igazán tud bemenni eventre..ha tegnap vagy 2-3 napja szóltak volna, akkor tartalékolt volna csp-t rá...

Nincs bug meg semmi ilyen...
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
368. hozzászólás - 2009.08.06. 14:30:23 (Válasz MIvan #347 hozzászólására.)
Viszont a térkapu használata nem kerül LE-be.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
fórumozóTeki1986Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
369. hozzászólás - 2009.08.06. 14:32:35
Zafír előnye legyőzhetetlen, baromi magas szintűek vannak sok LE-vel ráadásul gyorsabban regenerálódnak is, ezért nem csoda hogy pár óra alatt 50-60x mentek már be több százezer LE-t elköltve...
Pontszám: 4.67
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
370. hozzászólás - 2009.08.06. 14:32:42 (Válasz winnie #365 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.08.06. 14:29:19
Idézet: Nari77 - 2009.08.06. 14:06:50
Eddig csak egy relikvát talált meg mindeni, de remélem lesz több is

transzcendális fókusz
Típus: relikvia
Szint: 30
A transzcendális projekció szakértelmed hatékonysága 50%-kal megnő.


nem hiszem, vagy csak hasonló. ez az Eseményt támogatja, azért van, némi ajándék a JV-től, hogy ne lehessen olyan könnyen rabolni.


Akkor is jobb, mint a semmi
Pontszám: 5
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
371. hozzászólás - 2009.08.06. 14:36:11
hát ezért az eredményért nem sok értelmét látom egyelőre:
Te nyerted a csatát, jutalmad 257 lélekenergia és 32 TP! -1200 LE
és fókuszltam 61 LE-t, ez mit jelent?
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
372. hozzászólás - 2009.08.06. 14:37:07 (Válasz Moderator #339 hozzászólására.)
Idézet: Moderator - 2009.08.06. 13:53:51
Idézet: Szaki06 - 2009.08.06. 11:57:32

Valóban a zafírok vannak a legkevesebben de majdhogynem ők a legerősebbek is (ezzel nem kisebbítve többi a többi szövi erejét) és így bizony úgy gondolom nem fogják annyian bevállalni ezt az egészet hogy "többség" versenyezni tudjon a "minőséggel"!



Ez kicsit logikatlan szamomra. Legerosebbek, megis a legkevesebben vannak. Miert?


Az Azúr és a Tyrant ugye 2 meghatározó szövi az élvonalban tagjaik szinte egytől egyig a TOP-ba tartoznak, a zafírok eleve nagyon kevesen vannak....ergo legkevesebben vannak és a legerősebbek közzé tartoznak!
Magyarán a zafírok tagjainak számat az erősségükhöz viszonyítva plusz hozzáadva az ezzel járó legmagasabb szorzót, nekik van a legnagyobb esélyük a győzelemre!(ez szigorúan az én véleményem)
Ha még így is logikátlan akkor asszem bennem van a hiba
V2-Ayhagdun
Pontszám: 7.50
fórumozóNeonFluxFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
373. hozzászólás - 2009.08.06. 14:37:21 (Válasz Barbey #371 hozzászólására.)
ennyivel csökken a felébresztéshez kellő LE vagyis az az 1.2 milla (v3 esetében 800k) ennyivel csökken, és ennyit ad hozzá a hordád beépített LE-jéhez... 61 LE-t...
Pontszám: 5
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
374. hozzászólás - 2009.08.06. 14:40:21
Engem kicsit zavar, hogy 5X annyi LE költéssel lennék ott a befizetett LEben mint a zafirosok.

És mondhat bárki bármit, csak ott figyel az a toplista amibe csak az van benn, hogy ki az aki többet fitetett be az 1,2M ből. Nem az hogy szegény gyerek 3X annyit költött mint az első dehát csak az 50. helyre futotta neki.

Kiizadom a belem hogy bekerüljet top 10 be aztán valaki meg röhögve benyom 2 vadászatnyi LE-t és azzal le is nyom.

Ez nem igazán motiválja szegény gyémántosokat.

Amugy jó az esemény, ekkora pörgést rég láttam.
Pontszám: 7.50
utáltDaedalusFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
375. hozzászólás - 2009.08.06. 14:40:28
A térkapu még mindig jobban megéri..:Ma, 14:36 Őrszem amőbagyík Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1137 lélekenergia és 22 TP.
igaz hogy csak feleannyi TP-t kapok,de 2-3x annyi LÉT!!
A hozzászólást Daedalus módosította 2009.08.06. 14:40:55-kor
1.Világ:Őrszem

60.szint fölött.
Pontszám: 2.33
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
376. hozzászólás - 2009.08.06. 14:40:59
a dolog lélektana persze igen egyszerű: mindenki szeretné látni a nevét valahol. mindegy, mennyibe kerül, vagy mit bukik rajta, csak kiírják vhova, h xy mennyit nyert.
ez egy lehúzás, és nem igen értem meg. nem az volt a cél, h lassítsák a dolgot, mivel kifutott a játék a magas szinten? erre most beleraknak irdatlan mennyiségű TP-t annak, aki komolyan csinálja.
mindenki elkezdte agyba-főbe tolni. 6 hét? sztem boríthatja a játékot a dolog. nézzük csak meg a két játékstílus szemszögéből:

Vadász karakter: csp-ből él, ha csinálja zarknodot, elveszik a csp-jét, LE-t nem termel annyit, amennyit ráfordít, ergo 6 hétig nem fejlődik, CSAK TP-ben. azaz szintet lép, de nem fejleszt semmit, vagy igen minimálisat. odaér ahol a VF-esek vannak, meg a sok sok pók, agyonverik, hiszen lent is megtették volna, de mivel sehova nem haladt a szintetn kívül, még inkább esélytelen. de hurrá, világevent van.
Portyakarakter: csp? ugyan, van bőven, hiszen úgysem költ. ráfordítás ez neki? dehogy, úgyis portyából szerzi a LE-t, LE-je van? persze, hiszen nem csp függő neki a dolog, és a PP-jait az ég világon semmi nem zavarja és kockáztatja. mi a buktató a dologban neki? egyedül a TP. nahde ha lép 3 szintet, még akkor is bőven több TÖ-e marad, mint fölötte 3-mal jelenleg egy normál karakter, mitől féljen? mivel x ezer LE-be kerül aktiválni a manókat, nyilván lesz mindenkinél LE, és mindenki üthető, hiszen ha nem lenne, akkor nem tudna harcolni, kinek kedvez a dolog? a portyakarakternek. valószínűleg erre Miklósék is gondoltak, azért lett a relikvia. csak hát sztem nem sok karakternek van alapból projekciója... adjunk nekik bajnoki medált, mert megdolgoztak érte, meg adjunk nekik egy eventet is, mert jár nekik...
Pontszám: 6.57
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
377. hozzászólás - 2009.08.06. 14:41:54
hm, mondjuk azt soha nem értettem, hogy miért nem mondják meg miért kell küzdeni. Mert ez így izgalmas, meg szerepjátékos, mondhatják. A szerepjátékos az lenne, ha a program fokozatosan adagolná a sejtelmes üzeneteket, rejtvényeket az event után járó jutalomért. Eleinte teljesen semmitmondó, megfejthetetlen infókat, majd ahogy közeledünk a cél felé úgy kapnánk egyre tisztább képet a jutalomról. Szerintem ez így frankó lenne:)

Másik (bocs, hogy ide irom, de szerintem kapcsolódó téma): itt is remekül működne az achievements (badge) rendszer. Ezt már párszor emlegettem a fórumon, de hát ebből sem lesz semmi:) Szóval, akik részt vesznek Zarknod ébredésében (egy megadott minimális aktivitással pl. min 10-20 töltés stb), kapnak egy szép plecsnit az adatlapjukra (mint a bajnoki/kvíz érmek), ezt csak így lehetne megszerezni és csak most. Esetleg fokozatai is lehetnének (arany, ezüst, bronz - az aktivitástól függően).

Ez előnyt nem adna, csak dicsőséget. Rengeteg másik archivement lehetne még, amik szintén plecsniket adnának, és aki akarja az gyűjtögethetne őket, cél összeszedni mindent (ilyenkor esetleg lehet valami jutalom, vagy felkerülni egy külön "dicsőségfalra"). Egy kicsit hasonlítana a küldetések rendszerre, de sokkal kreatívabb dolgokat lehetne kitalálni, és -mivel ez nem közvetlen jutalomért megy-, lehet nehéz, hosszan tartó feladatokat is megadni (pár példa: legyél 1 éve regisztrált tag, lépj be 3 egymásutáni nap a játékba, legyen minimum 50 fórum hozzászólásod, érj el 1000 portyagyőzelmet stb. stb. biztos rengeteg megvalósítható és kreatív 5let lenne )
Zoidberg - v1
Pontszám: 8
népszerűPicur10Férfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
378. hozzászólás - 2009.08.06. 14:42:50
Nem tudom másnak hogyan megy alacsony szinten, de 3x próbálkoztam, csúnyán kikaptam mindig. A +4 szint azért egy kicsit sok nekem 11. szinten. Gondolom csak én vagyok elcseszve és magamra kellene költenem egy rakás őskövet...
Pontszám: 5
fórumozóNeonFluxFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
379. hozzászólás - 2009.08.06. 14:42:52 (Válasz Kundi #374 hozzászólására.)
ez igaz..V2-őn ha megfigyelte bárki is a pontok növekedését a zafír horda pontjai 30 percenként 2k-val nőnek míg a többi hordának 1k-vál..így állt össze az 5k 30 percenként felállás...
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
380. hozzászólás - 2009.08.06. 14:45:56
hát jah...

mer az a baj hogy amugy jó a karakterem kellő rákészüléssel egész jó helyen lehetnék...és az viszont bosszant hogy a pillanatnyi helyzet az ami eldönteni láccik eme játék sorsát...

szerintem Zafíréknak leadták a drótot és tudták mire kell számítaniuk(nahpersze ezmár csak ilyen összesküvés elmélet(de jól hangzik))

rossz...mert aztmeg biztos nemfogom csinálni hogy amint van egy kis municióm azt elropogtatom merazmeg csak idegbajhoz vezet...

tényleg zavar azé...jólett volna végre valamiben sanszal indulni...ha már a kvíz meg a bajnoki és az aukció kihullott a látóteremból de úgylátszik bebiggyeszthtem a Zarknodot is...

háde ezvan...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.08.06. 14:47:12-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 2.86
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!