Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1901. hozzászólás - 2009.08.19. 13:01:43
Én azért öltem bele rengeteg erőforrást, mert a játékban már mindent nyertem és elértem, amit csak lehetett. Untam is kicsit a megszokott napi dolgokat. A kompenzációt úgy képzeltem el, hogy a befektetett LE/csp mértékében kapja mindenki. Arra is gondoltam, hogy nagy valószínűséggel veszteséges lesz, de kb. 75%-a a dolgoknak visszajön valamilyen formában. Egy dologra nem számoltam, hogy első fázis után nem kapunk semmit, nekem főleg ezzel van problémám. Szerintem felesleges, olyanokat írni, hogy nagyon veszteséges lesz annak, aki rengeteget beleölt a dolgokba, és azt is, hogy mindenét maradéktalanul visszakapja. Az, hogy az esemény nem táp nem egyenlő azzal, hogy aki millió LE-t ölt bele az szinte mind el is úszik. Számomra néhány ember véleménye úgy jött le, hogy aki rengeteget beleölt veszítse, csak el szinte az egészet, de azért jól fog jönni a manaregen, és a visszaált kúttöltődés, meg a hordajutalom, amit ezek az emberek kapartak ki másoknak. Ez, olyan mintha én azt írkálnám, ide minden nap, aki nem ölt bele X LE-t ne jöjjön neki vissza a manaregen, meg kapjon valamilyen büntetést. Meg azt végképp nem tudom honnét veszitek, hogy most változtatva lesz a jutalmazás? Mert én semmi olyan írást nem láttam, ami ezt támasztaná alá.
Pontszám: 7.09
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1902. hozzászólás - 2009.08.19. 13:09:33 (Válasz Tabac #1901 hozzászólására.)
Azert tegyuk hozza, h te sem azert csinalod, h visszajojjon az EN manaregenem

Kis martirkodast erzek ki a szavaidbol.
Pontszám: 4.67
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1903. hozzászólás - 2009.08.19. 13:13:22 (Válasz Nari77 #1899 hozzászólására.)
Akik nem olvasnak forumot, azok ugye nem is irnak ide. Jol gondolom?
Nezzel mar zarknodnal egy toplistat, es mondjad melyikuk nem olvas, csak nyomkod?

Akik nem olvasnak forumot, azok pedig minimalisan erdeklodnek a lehetosegek felol. Ok akkor sem olvasnanak tobbet, ha a jatekon belul lennenek ezek az informaciok. Mert ugye miert olvasna el az esetleges uj menupont alatti infokat, ha a jatek eleje ota ott levo forum gombra sem hajlando ranyomni? Sok olyan jatekos van, akik a szovetsegen beluli forumot sem ismerik.
Maradjunk annyiban, h aki akart, az informalodott, a tobbiek nem akartak informalodni, ez legyen az O problemajuk.
Egyebkent pedig forumtol fuggetlenul is atlathato volt, h ez bizony nem tap a karakternek...
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.44
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1904. hozzászólás - 2009.08.19. 13:20:01 (Válasz Endyr #1902 hozzászólására.)
Nem annak szántam, és nyilván nem ezért szálltam be. Én őszintén megmondom, hogy a top embereknek beígért egyedi jutalomért szálltam be elsősorban. Másodsorban a hordának beígért jutalom miatt, ne, hogy már másik horda nyerje meg.
Pontszám: 8
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1905. hozzászólás - 2009.08.19. 13:21:57 (Válasz Tabac #1901 hozzászólására.)
Idézet: Tabac - 2009.08.19. 13:01:43
Az, hogy az esemény nem táp nem egyenlő azzal, hogy aki millió LE-t ölt bele az szinte mind el is úszik.


Miert, mire szamitasz? Visszakapod?
Es hol olvastal olyanrol, h kompenzacio kovetkezik?
Az eventnek vege lett volna akkor is, ha nem kezdenek egyesek extrem mennyisegu LE-t erre aldozni, hanem csupan naponta minden karakter 1-2 bemenetelt csinal meg, csak lassabban.
A beho helyeben en most raknek minden toplistasra az elso fazis utan egy plecsnit, es ezzel meg is oldodna a problemad, hiszen Neked ezzel van problemad a hszed alapjan.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.83
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1906. hozzászólás - 2009.08.19. 13:32:07 (Válasz Moderator #1905 hozzászólására.)
Arra számítok, mint már párszor leírtam, hogy valamilyen formában egy része visszajut hozzám.(Itt eleve nem LE-re gondoltam már az elejénél se.) Sehol sem írták, hogy az első fázis után kompenzáció következik, de ennek az ellenkezőjét se írták. Igen a plecsnit főképp hiányolom. Jah és most kérek elnézést mindenkitől, hogy mertem rendesen játszani az eseménnyel.
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1907. hozzászólás - 2009.08.19. 13:45:05 (Válasz Endyr #1900 hozzászólására.)
Pontosíts ha tévedek de te abba a vonalba tartozol akik azt gondolják nagyot szívnak azok "akik all in-t mondtak"! Én sem a nagy táp reményében vágtam bele hanem azért mert nyerni akartam valamit! A karim a középmezőnyt erősítette azért áldozatot hoztam! Nekem nem is volt ezzel semmi bajom egészen addig míg meg nem kezdődött a második fázis! Na az nagy pofára esés volt!
Egészen addig megérte áldozatot hozni míg azt gondoltam 1. fázis LE-töltés 2. fázis xy stb.
Csodálom és tisztelem azokat az embereket akik tudták hogy ez fog következni, de én sajnos nem tartozom közéjük! Mivel én nem tudtam hogy 2. fázis néven újra csak LE-t kell tölteni ezért számomra evidens volt hogy ha nyerni is akarok akkor jól megnyomom az első fázist! A lényeg az míg az 1. fázis még megért annyit hogy mindent betoljak a második már koránt sem, de mivel a lejtőn elindultam már nincs megállás, és mivel ahogy te sem, úgy én sem hiszem (bár reménykedem)hogy megfelelő jutalmazás lesz a végén! Mint azt már korábban is írtam nekem nem kell táp csak próbáljatok belelátni ebbe a reménytelennek tűnő/váló helyzetbe és ne úgy fogadjátok a hasonló érzetű ebereket hogy: mindent betoltatok? tudhattátok volna hogy ez lesz! Hát így jártatok! csak magatokra vessetek! stb.!
Valamilyen szinten megtudlak érteni titeket is mert ha optimalizátor szemmel nézném talán én sem így vélekednék!
V2-Ayhagdun
Pontszám: 8.25
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1908. hozzászólás - 2009.08.19. 13:52:10 (Válasz Szaki06 #1907 hozzászólására.)
Idézet: Szaki06 - 2009.08.19. 13:45:05
Mint azt már korábban is írtam nekem nem kell táp csak próbáljatok belelátni ebbe a reménytelennek tűnő/váló helyzetbe és ne úgy fogadjátok a hasonló érzetű ebereket hogy: mindent betoltatok? tudhattátok volna hogy ez lesz! Hát így jártatok! csak magatokra vessetek! stb.!
Valamilyen szinten megtudlak érteni titeket is mert ha optimalizátor szemmel nézném talán én sem így vélekednék!


Valamilyen szinten meg tudlak erteni titeket is, mert ha manoolos szemmel neznem talan en sem igy velekednek.
Pontszám: 7.67
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1909. hozzászólás - 2009.08.19. 14:14:23
Azert bájos, hogy a lapulok milyen intenziven, egymas felpontozva lobbiznak azert, hogy azok akik tettek valamit az eventben, lehetoleg rosszul jarjanak.... Mar egyszer megjegyeztem, hogy eleg szep jellemrajz ez rolatok.. Szerintem inkabb szepen lapuljatok tovabb, mindenki jobban jarna vele..
Amugy TF-es tortenelmi esemenyek, azaz ujkeletu szoval eventek, legalabbis a tobbsege, mashogy neztek ki.. Ahogy Koc mas forumon megjegyezte (es milyen igaza van), ott pont forditva szokott lenni.. Akinek volt eleg eroforrasa, az magabol az eventbol tudott betapolni, es a jutalom tenyleg csak jelkepes volt... Itt maga az event gyakorlatilag pore eroforras kivonas, ettol nem erosodnek a karakterek, hanem gyengulnek.. Vagyis, ha a jatekvezetes nem akar sok-sok pa-pa-t mutogato jatekost, illetve a kov. eventeket messze elkerulo, es az unalomtol erodalodo fizetokepes embereket vesziteni, akkor kenytelen legalabb 0 szaldos kozelive tenni az esemenyt... Mert azok hosszutavon nem fogjak eltartani a jatekot, akik a fuben hasalva nezik a tobbit, de azok inkabb, akik belevagnak ilyesmikbe....
A hozzászólást Solina módosította 2009.08.19. 14:18:54-kor
Pontszám: 6.05
kedvelt tagAnyukadvanceFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1910. hozzászólás - 2009.08.19. 14:21:29
Szerintem fölösleges találgatni, hogy mi lesz a jutalom, amit a részvétel mértékével arányosan kapunk, mert azzal csak a kedélyeket borzoljuk, főleg, ha valaki kicsit sötétebben látja a jövőt. Igen, jó lenne visszakapni a befektetett LE-t, sőt az sem lenne rossz, ha a manóktól kapott TP-t vonnák le és lépnénk visszafelé szintet (persze úgy, hogy a felszereléseink megmaradnának). A megoldás már megvan, Miklósék már kitalálták, nekünk egyszerűen csak játszani kellene és a panaszt -ha jogos- akkorra tartogatni, amikor már eredményekről, nem pedig feltételezésekről beszélhetünk. Én is rendszeresen látogatom a manókat mind a 3 világban és a kicsi karaktereimet rendre el is kalapálják, de nem bánom, mert jó végre egy olyan eseményben részt venni, ami az egész játékvilágra kihat.
Pontszám: 8.90
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1911. hozzászólás - 2009.08.19. 14:46:00
szerintem nagyon beszédes az, hogy kit érdekel csak a jutalom és kit a játék vagy az, hogy mi lesz a 3. fázis, mi lesz a hatása a világra.
Pontszám: 5.79
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1912. hozzászólás - 2009.08.19. 15:01:05 (Válasz winnie #1911 hozzászólására.)
Egy kicsit furcsácskára sikerült ez a mondatod.

Kit érdekel csak a jutalom, azok közül, akik majdnem a hátukon tépik ki a hatás alól a világot, legalábbis az első alól már kicibálták, le is rokkantak, és most várták volna a vöröskeresztet.

Teccett volna bennehagyni a világot a slamóban, mentse ki más, ráértünk volna karácsonyig is.

Ez is egy nézőpont.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.19. 15:07:23-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.71
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1913. hozzászólás - 2009.08.19. 15:55:41
Végre az 50.manónál meglett a transzkókusz. Stílusosan az 50portyás küldi jutalmának maradékából.

Faktor örülhet még a küldi roham előtt vitt kinzóba.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2009.08.19. 15:56:48-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1914. hozzászólás - 2009.08.19. 16:37:09
Hihetetlen mennyi ertetlen ember olvassa ezt a topicot, es ami meg rosszabb, osztjak azokat, akik rendesen resztvettek az egesz eventben, netan meg versenyeztek is. Nem is ertem, miert kell a vilag tudtara adniuk, hogy milyen jol szorakoznak masok bajan.

Csak a 3-as vilagrol tudok informaciokat, de az is szepen mutatja az event iranti lelkesedes iszonyatos megcsappanasat, miutan igy cumira vagtak a resztvevoket, foleg azok utan, hogy a jatekvezeto maga mondta, erre nem kerulhet sor ...
Miklos maga irta, hogy nem a szivatas az esemeny celja, de nem is a taposztas.
Akarmilyen szemszogbol probalom is ertelmezni, ez nalam a nullszaldot jelenti.
Ha negativba jovok ki belole, akkor szivatas. Ha pozitivba, akkor tapolas.
Ezek utan a fene se vart el hatalmas tapolast, de azt igenis elvartam volna, hogy a szavat tartsa a jatekvezetes!
Jelen allapotban kokemeny szivatas folyik, es sajnos a hiszekenysegemnek koszonhetoen a rossz vegere kerultem en is annak a bizonyosnak.
Egyszeruen nem fer a fejembe, hogy gondolhattak azt, hogy masfel, 2 honapig csak toljuk befele a LE-t es a CSP-t, es nem fog a hatasa erzodni a resztvevo karaktereken az egeszre tojokkal szemben. Ha csak a napi 1 mano minimalis LE es CSP igenyevel szamolok a tervezett 6 hetre, akkor is 50-es szintre vetitve ez 42*2500 azaz 105.000 LE, es 42x2 azaz 84 CSP elfustoleset jelenti. Nalam ez tobb mint 250.000 LE ... Es ekkor meg nem is szamoltam azzal, hogy 6 het alatt nem egy szintet lep az ember, ami noveli a CSP LE-ban merheto erteket es az aktivalashoz szukseges LE-t is...
Raadasul mivel jutalmat igertek a legtobb manoval vegzoknek, illetve a legtobb LE-t beleoloknek, versenyhelyzetet is teremtettek, ami nyilvanvaloan elorevetitette, hogy aki barmely tablara is fel szeretne kerulni, az a fenti koltsegek tobbszoroset kell raaldozza.

Mindez par perces szamolassal elore lathato lett volna. Mi ezt a klantarsaimmal ki is szamoltuk, megvitattuk, es azonnal el is vetettuk a reszvetelt.
Ekkor irta Miklos az ominozus postjat, amiben feketen feheren ott all (illetve lilan-feherrel), hogy az event celja nem a szivatas, de nem is a tapolas, illetve hogy tobb fazisu esemeny Zarknod felrugdosasa.
Itt skype-on megintcsak atragtuk a dolgot, es arra jutottunk tobben is, hogy uccu neki, akkor mutassa meg a klan mit tud, persze onkentes alapon, mivel joparan meg igy is ketelkedtek abban is, hogy nullszaldosan kijohetnek belole (sajnos egyenlore ugy nez ki, igazuk volt).
Az elso fazis vegen a mano olo tablan a 10 helyezett kozul 6 ember a klanunkbol kerult ki, mig a toltos tablan a 10-bol 5.
Teljes nyugalommal vartuk, hogy mi is fog tortenni, mikor koppantunk egy nagyot, es megkaptuk az uj toltest, mindenfele jutalom nelkul.
Most pedig ott tartunk, hogy a kieso LE mennyisege miatt egesz egyszeruen legyengultunk a kornyezetunkhoz kepest, es folyamatosan kapunk ki azoktol, akiknek nem igazan volt eddig nem hogy eselyuk, de merszuk sem ahoz hogy megtamadjanak.

Ez az, ami a csalodottsagunkat okozza. Remelem egeszen tiszta lett a sok kivagyinak, akik ilyen jol szorakoznak masok bajan, hogy mi is a bajunk az egesz Zarknodosdival.

Ami meg a bonusz, hogy a bajnoki viadalig eselytelen megcsinalni a masodik fazist (foleg mivel a relikvia kiverese utan nem hinnem hogy sokan fognak akar egy manot is leolni naponta), a harmadikrol ne is beszeljunk... A nullszaldora hozas pedig csak az egesz event lezarasakor esedekes, mint azt latjuk... (ha egyaltalan lesz)
Pontszám: 6.52
fórumozóToky01Férfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1915. hozzászólás - 2009.08.19. 17:07:15
Én azt sem bánom ha nem kapunk semmiféle jutalmat, pedig pár száz ezer LE már benne van + a CSP. Elképesztő hogy hány ember van akit csak az érdekel hogy mit fog kapni ha ennek az egésznek vége vagy az hogy akik nem akarnak befektetni semmilyen formában azok leszólják a játékot mondván a manóölés hülyeség; Tisztelet a kevés kivételnek...
Ez még mindig csak egy játék szóval ha nem harcolsz manókkal vagy épp ellenkezőleg erőt és energiát nem sajnálva harcolsz ellenük ugyanaz az ember maradsz...
Pontszám: 6.67
kedvelt tagLordmeffistoFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1916. hozzászólás - 2009.08.19. 20:08:25
Kedves manó gyilkoló kollégák!
Egy érdekes fejleményt vetem észre!
Nem tudom hogy bug vagy javítás.

De azt tapasztaltam hogy a manók szintjei csökkentek!
Vagyis eredetileg 10 szinttel magasabbról ütnek.Ha előtte nem volt portyád.
De ha már volt egy vagy kettő stb..., akkor arányosan csökkent a manók szintje.
Erre csak azért figyeltem fel,mert a manók keveset sebeztek.
Megnéztem a manót hogy mivel volt felszerelve,és akkor látom hogy nem 48 szintű,
csak 46-os.És nem kinetikus detonációval jött,hanem tiszta fény varival.
Így azért jobb manót ölni,mert nem 5 manó után kell löttyöt inni,hanem 10-13 után!
Pontszám: 5
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1917. hozzászólás - 2009.08.19. 20:15:28 (Válasz Lordmeffisto #1916 hozzászólására.)
Nekem nem változott a manók szintje!
Eddig is 57. szintű volt mindegyik és most is az
Pontszám: 5.33
fórumozóToky01Férfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1918. hozzászólás - 2009.08.19. 20:16:20
Nekem kivétel nélkül 60. szintű manók jönnek csatabárd/ostor+ lélekégetéssel felszerelve. Viszont nekem az tűnt fel hogy ez az új manó, Rozsliszk Szintur adja vissza a legtöbb LE átlagosan 1400-1800 között.
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1919. hozzászólás - 2009.08.19. 20:28:25 (Válasz Toky01 #1918 hozzászólására.)
Nekem meg a Mikimanó adott 1.8k LE-t,ez csak random.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
kedvelt tagLordmeffistoFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1920. hozzászólás - 2009.08.19. 20:33:06
Érdekes most 100% mentem neki egynek.És 46 szinten jött.Holott 38.szintü a karim.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője