Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
281. hozzászólás - 2009.08.06. 12:54:47 (Válasz CaveMaN #276 hozzászólására.)
Ettől tartottam...
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
282. hozzászólás - 2009.08.06. 12:54:50
Ha nem lenne nagyobb szorzója az alacsonyabb szintűeknek, akkor megint az győzne aki a legmagasabb szintű.
Pontszám: 4.25
kedvelt tagTrishaNő
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
283. hozzászólás - 2009.08.06. 12:55:17 (Válasz Dr_Faktor #279 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.06. 12:54:01
ezzel az egésszel azok jártak jól akik annyira le se szarták már a játékot hogy volt egy csomó cspjük...azok most dőzsölhetnek...aki azonban aktívan jáccik az asszem kömény pár hétnek néz elébe...

Gratulálok ehez a fos mocsokhoz amit most ideokáédott nekünk a Belholder "Zarkond ébredése" fedőnév alatt...taps taps...

fúúú nemtom mért de engem ez padlóracsapott...iszonyatosan idegs vagyok...haragszok a vezetőségre haragszok saját magamra is és azokra is haragszok akik élvezik ezt az egészet...dögöljön meg mindenki...

köszönöm szépen...


Kicsit normálisabb stílusban is alkothatnál véleményt.
Mint egy óvodás... bár azok sem csinálnak ilyen hisztit.
Pontszám: 6.33
népszerűNogeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
284. hozzászólás - 2009.08.06. 12:56:23
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.06. 12:54:01
ezzel az egésszel azok jártak jól akik annyira le se szarták már a játékot hogy volt egy csomó cspjük...azok most dőzsölhetnek...aki azonban aktívan jáccik az asszem kömény pár hétnek néz elébe...

Gratulálok ehez a fos mocsokhoz amit most ideokáédott nekünk a Belholder "Zarkond ébredése" fedőnév alatt...taps taps...

fúúú nemtom mért de engem ez padlóracsapott...iszonyatosan idegs vagyok...haragszok a vezetőségre haragszok saját magamra is és azokra is haragszok akik élvezik ezt az egészet...dögöljön meg mindenki...

köszönöm szépen...


Már ne is haragudj, de hülye vagy?
Én aktívan játszom és azért van egy raklap CSP-m mivel ritkán vadászom és sűrűn portyázom. Ez a játék nem kötelező csak azok vesznek részt benne akik akarnak nyugodtan folytathatod tovább az eddigi ütem tervet ez csak egy bónusz játék a Végzetúr keretein belül. Teljesen felesleges itt ilyen dolgokat magyarázni.
Pontszám: 6.17
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
285. hozzászólás - 2009.08.06. 12:56:43 (Válasz masterv #261 hozzászólására.)
Ha csak a befektetett LE-t nézi akkor az alacsony szintűeket teljesen kiiktatod, a szint már jó ideje nem a karakter erősségének a mércéje és szintenként 50LE a minimum töltés, és még lehetne sorolni mennyi minden befolyásolja ki mennyit tölt és milyen arányban. szóval a VF-es zafírok és pókok vannak vannak a legnagyobb előnyben (nyílván ők a leginkább rászorulók ). A horda diffet én is levenném a toplista összeállításánál de a többit nem. Amúgy ha az 500 pontod zafírként 1000-et érne kb. akkor egyénire lebontva a zafírok sokkal többet toltak be mint a többiek, mert az tuti, hogy a többi horda nem 2x-es létszámelőnyben van hanem sokkal több. (szerintem még a 3. helyezett rubin is minimum 8-10xes létszámfölényben van.)

Teljesen igazságos rendszert viszont nem lehet csinálni. az már csak hab a tortán, hogy a VF most már ezt a TP-t is csökkenti kezd egy kicsit sok lenni a jóból, nem csak annak jön rosszul ekkora mennyiségű TP aki VF-et fejleszt.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
286. hozzászólás - 2009.08.06. 12:56:52
Na csak olyan szinten random az egész, hogy 2500ért támadtam többször is, volt hogy 443at hoztam, most meg 2480at, lolka-bolka...
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
287. hozzászólás - 2009.08.06. 12:56:53
Te nyerted a csatát, jutalmad 599 lélekenergia és 70 TP!
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 120 lélekenergiát (-5000 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy olvadozó jéghegyről.
Te nyerted a csatát, jutalmad 969 lélekenergia és 70 TP!
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 60 lélekenergiát (-2500 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy olvadozó jéghegyről.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1097 lélekenergia és 70 TP!
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 60 lélekenergiát (-2500 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy olvadozó jéghegyről.
A legyőzött manó zsákjában a következő tárgyat találtad: fekete kehely.
Te nyerted a csatát, jutalmad 789 lélekenergia és 70 TP!
Fókuszálsz a manapilonon keresztül 60 lélekenergiát (-2500 LE). Egy pillanatra egy távoli kép jelenik meg előtted, egy olvadozó jéghegyről.

6-ból négyet nyertem, a vesztes csatánál nem vitt el LE-t, mint a térkapus. egy gyógyital jött pluszba.

Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
288. hozzászólás - 2009.08.06. 12:59:53
Trisha én úgy lefosom most a véleményedet hogy el se hiszed...ideges vagyok azt ezvan...nem fogok kulturkodni amikor legszivesebben anyáznék...

pontozzatok le ha nemteccik...valszeg pár óra múlva lenyugszok de nemfogom magamban tartani csakazé mer hujuj...miylen a stilusom...

számomra szar az egész és most ittvagyok kéttűz között csináljam necsináljam...honnan a faszból szívjam ki és velem együtt mások is honnan a faszból szívják ki hogy enkik ez msot kell-e?

ha lenne 300 cspm nemizgatna...de csak 10 cspm van és akkor msot mi? ne vegyke dukátot...ne rövidítsek...ne is vadászzak..de ezt abuzi csöves Zarkondot azé probálgassma felébreszteni...

Noge te is fogd be apofádat...hanyas szintű vagy 4? akkor meg kuss...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.38
népszerűNogeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
289. hozzászólás - 2009.08.06. 13:00:01
Valami jó kis tárgy nekem is jól jönne:D
Pontszám: 7.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
290. hozzászólás - 2009.08.06. 13:01:58 (Válasz Otoaak #285 hozzászólására.)
meglő ez mindenkit, normál karit, VF-est és pókot egyaránt.

én ma bedobom 1 napi CSP termésemet, a hordámat segítve ezzel, de holnaptól nem vagyok hajlandó 2 CSP-nél többet elcseszni, nem véletlen hogy dukátra sem költök.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.50
kedvelt tagTrishaNő
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
291. hozzászólás - 2009.08.06. 13:02:24 (Válasz Dr_Faktor #288 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.06. 12:59:53
Trisha én úgy lefosom most a véleményedet hogy el se hiszed...ideges vagyok azt ezvan...nem fogok kulturkodni amikor legszivesebben anyáznék...

pontozzatok le ha nemteccik...valszeg pár óra múlva lenyugszok de nemfogom magamban tartani csakazé mer hujuj...miylen a stilusom...

számomra szar az egész és most ittvagyok kéttűz között csináljam necsináljam...honnan a faszból szívjam ki és velem együtt mások is honnan a faszból szívják ki hogy enkik ez msot kell-e?

ha lenne 300 cspm nemizgatna...de csak 10 cspm van és akkor msot mi? ne vegyke dukátot...ne rövidítsek...ne is vadászzak..de ezt abuzi csöves Zarkondot azé probálgassma felébreszteni...

Noge te is fogd be apofádat...hanyas szintű vagy 4? akkor meg kuss...


Nincs itt egy moderátor, aki kiirtaná az ilyen hozzá... illetve beszólásokat?
Pontszám: 4.44
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
292. hozzászólás - 2009.08.06. 13:03:00 (Válasz Dr_Faktor #288 hozzászólására.)
Nem szokások kötekedni, de most muszáj.

Menj el sétálni, vagy mittudomén hova, nyugodj le, és gyere vissza, ha kikáromkodtad magad. Nem kell koptatni a billentyűzeted.

Különben is mi az, hogy fogja be a pofáját? Hogy jössz Te ahhoz, hogy leszólj másokat?
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 6.50
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
293. hozzászólás - 2009.08.06. 13:03:07 (Válasz Dr_Faktor #288 hozzászólására.)
ember menj el sétálni és nyugodj meg. komolyan ez egy játék!!!!!!!!

Pontszám: 4.25
népszerűNogeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
294. hozzászólás - 2009.08.06. 13:03:49 (Válasz Dr_Faktor #288 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.06. 12:59:53
Trisha én úgy lefosom most a véleményedet hogy el se hiszed...ideges vagyok azt ezvan...nem fogok kulturkodni amikor legszivesebben anyáznék...

pontozzatok le ha nemteccik...valszeg pár óra múlva lenyugszok de nemfogom magamban tartani csakazé mer hujuj...miylen a stilusom...

számomra szar az egész és most ittvagyok kéttűz között csináljam necsináljam...honnan a faszból szívjam ki és velem együtt mások is honnan a faszból szívják ki hogy enkik ez msot kell-e?

ha lenne 300 cspm nemizgatna...de csak 10 cspm van és akkor msot mi? ne vegyke dukátot...ne rövidítsek...ne is vadászzak..de ezt abuzi csöves Zarkondot azé probálgassma felébreszteni...

Noge te is fogd be apofádat...hanyas szintű vagy 4? akkor meg kuss...


Hát nem 4... De igazából lényegtelen. CSP-t meg adnék szivesen ha lehetne. Az egész elvileg a játékélmény fokozására lett kitalálva csak te ezt nem értékeled. Tényleg rossz, hogy nem hoztak nyílvánosságra előzetes tájékoztatást, de minden esetre taps jár a matametikai és a programozási tudásért a vezetőségnek.
Lehet itt keménykedni, hogy 10000-es szintű vagy. Nem nagyon hat meg.
Pontszám: 8.25
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
295. hozzászólás - 2009.08.06. 13:03:51 (Válasz Dr_Faktor #251 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.06. 12:28:06
ritkáébban kell sokat tölteni...az úgy a legcspbarátibb megoldás....de akkor nemtudsz anynit manózni márpedig ahogy nézegttem egyesek egész jól profitáltak a harcokból is és dobálgatják ezek a mumusok a tárgyakat is...

tehát nahhh...mind1...csak magmra haragszok meg persze a vezetőségre hogy nem közöltek semmi plssuz infót...ha legalább elfingotta volna magát az egyik vagy valmi rejtjeles üznetben megkaptuk volna hogy szükség lesz az erőforrásainkra az ébresztáéshez...akkor úgykészülök én is rá...

tudom egyéni szoc prob de engem ritka szar helyzetben ért ez az ébresztgetősdi...pedig áhhh tegnap este alig tudtam elaludni oylan kiváncis voltam...dehát most bakker áhhh...

a hasonlat meg valóban kicsit tán erősebb lett...de asszem jól szemlélteti miféle meglepetést is okozott ez jónéhány játékosnak...

Tehát ha nem az az esemény, hogy egy hétig minden nap első belépéskor kapsz 100000LE-t, akkor szar az egész.
Nem igazán értem mire számítottál. Miből gondoltad, hogy nem kell majd erőforrást költeni? Vagy büdös a munka? Fáj ha tenni is kell valamit a jutalomért, nem csak az öledbe hullik?
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 7.83
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
296. hozzászólás - 2009.08.06. 13:05:16
Ne is foglalkozzatok vele, a BOTokra nem hat a jó szó!
Pontszám: 5
kedvelt tagRoger1984Férfi
Végzetúr tehetség
228 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
297. hozzászólás - 2009.08.06. 13:06:54
Ghallia 50 4k LE 1

vajon mennyit le-vel mehetett

51-es vagyok 16200le-t tettem be és 146 le-t kaptam eddig ^^
Pontszám: 5
népszerűNogeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
298. hozzászólás - 2009.08.06. 13:07:08
De emberek annyi az egész, hogy akinek nem tetszik a dolog nem vesz részt benne. Ennyire egyszerű
Pontszám: 5.33
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
299. hozzászólás - 2009.08.06. 13:08:04 (Válasz Dr_Faktor #288 hozzászólására.)
Faktor az ilyen magasroptu hozzaszolasaiddal csak azt ered el, hogy akkor is seggnek latszol majd, amikor ertelmeset akarsz majd mondani.

Menj ki az erdobe es csapj szet par fat, majd akkor irj, ha lenyugodtal.
Pontszám: 7.50
fórumozóNeonFluxFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
300. hozzászólás - 2009.08.06. 13:08:49 (Válasz Dr_Faktor #288 hozzászólására.)
Engem is sokminden kikészít..Pl a háborús rendszer mivel nem tok róla a jó izlés határain belül gondolni sem,a háború és a béka csarnoka meg még kismillió ilyen dolog ami személyem szerint korrekcióra szorul, de nem kezdek kulturálatlanul szidni mindenkit, mert nem az van amit én akarok...

Írtam párszor, hogy ez így nem jó, visszaírtak 20-an, hogy tényleg nem jó..de minden maradt ott ahol van..ez van ezt kell szerezni, és te meg állj fel a gép elől és húzz el levegőztetni az agyad...

Ez egy játék....

Ebben a kis "Event"-ben csak az a baj, hogy nem az van , hogy most összefogás kell gyerünk foglyunk össze..és nem is az, hogy "ha nem akarod maradj ki belőle", mert végül is kötelező a napi 1-szeri részvétel....különben feleződik manaregen-ed ami smaragdnak és zafírnak (vagy bárkinek 60-as turbóval és manakonstrukcióval) elég nagy szívás....

Vagyis muszály megcsinálni az eventet naponta min 1-szer...
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!