Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1801. hozzászólás - 2009.08.18. 14:17:05 (Válasz BlackSheep77HUN #1800 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.08.18. 14:11:29
Szerintem, sem az. Pontosabban az első fázis nagyon jóra sikerült. De a második egy az egyben lerombolta az eső adta élményt és a bejelentés, hogy a 3. is töltögetés lesz teljesen padlóra vágta az egészet.


Igen először én is így gondoltam, sőt talán én voltam a legjobban felháborodva. De így legalább a található relikvákat külön eséllyel lehet megtalálni.

Gondolj bele, ha egyben lett volna a töltögetés és a három relikva. Lehet az egyiket soha nem találjuk meg. Így meg külön külön van esély arra, hogy megtaláljuk ezeket.

Mondjuk annyit lehetett volna tenni, hogy minden relikvát csak egy bizonyos manónál lehetne megtalálni, és a fázisok elején ki lenne írva, hogy Moróki Thils manó valami különlegeset szorongat a kezében. Vagy valami ilyesmi
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1802. hozzászólás - 2009.08.18. 14:20:59
én is beszállok az új relikviáért, napi 2 manó, ennél több CSP-t nem vagyok hajlandó rááldozni.

csak egy jelzés a Beho irányába: olyan relikviák amelyek kis bónuszt adnak (pl szivesen fogadnék egy +5-10 szubtérit adó követ, esetleg +5-20 kontinuumszűkítés), vagy hátrányt dolgoznak le (+5-10 hordagyűlölet relikvia amely a már megtanult hordagyűlöletet már nem tápolhatja tovább, de segítene kompenzálni a másik 2 horda gyűlöletét, esetleg egy kő csak 1 hordagyűlöletet ad) azokért a nép szivesen beszáll a csatározásba. nem kell konkrét brutáltáp legyen, de adjon valamit, esetleg valami olyat amire az ember nem hajt.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóErepublikFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1803. hozzászólás - 2009.08.18. 14:26:43
Nari sztem mindegy h melyik manó adja úgysem tudod irányítani am 26. manónál kaptam egy csúnya zöld követ az egyetlen gond hogy nem tudom eladni(pedig jó lenne) és semmi hasznom belőle(0*1.5=0) de a mostani nagyon tetszik remélem ez is meglesz
V1-Erep - Velim Cervesiam
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1804. hozzászólás - 2009.08.18. 14:27:10 (Válasz S0laris #1802 hozzászólására.)
ne +LE-ben gondolkodj. a szubtéri vagy a kontinumm az csak plusz LE. az összevethető. nem jó.

a varázslatelnyelés azért jó, mert nem fejezhető ki LE-ban az értéke. a hordagyűlöletes javaslat is ilyen.
Pontszám: 6
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1805. hozzászólás - 2009.08.18. 14:29:36
Most epp azon vagyok fennakadva, hogy Miklos nem gondolta volna, hogy lesz aki minden eroforrast a manozasba ol.
Stilusosan: Hat hogy a manoba kerulne fel akkor valaki a toplistara?
Az volt a terv, hogy aki napi 1 manot ol az gyenge, a 2 mano kozepmezony a 3 mano toplista? :o
Pontszám: 8.33
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1806. hozzászólás - 2009.08.18. 14:31:31 (Válasz winnie #1804 hozzászólására.)
Winnie, minden kifejezheto LE-ben.. A masodiknal, mar azt szamolgattak, mennyi ep-t sporol meg, es hogy X csata utan kivaltasz vele egy LE-as, vagy koves gyogyitalt...
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1807. hozzászólás - 2009.08.18. 14:31:55 (Válasz Kocos #1805 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.08.18. 14:29:36
Most epp azon vagyok fennakadva, hogy Miklos nem gondolta volna, hogy lesz aki minden eroforrast a manozasba ol.
Stilusosan: Hat hogy a manoba kerulne fel akkor valaki a toplistara?
Az volt a terv, hogy aki napi 1 manot ol az gyenge, a 2 mano kozepmezony a 3 mano toplista? :o


Én ezért is sejtem, hogy a harmadik relikvának köze lesz majd a spektrálishoz, vagy az elementárishoz
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1808. hozzászólás - 2009.08.18. 14:32:09 (Válasz Nari77 #1801 hozzászólására.)
A véleményem szerint ez megint csak játék technikai kérdés.

Az event úgy 3 fáziból áll.
1. fázis - töltögetés - transzc. fókusz
2. fázis - töltögetés - varászlat elnyeléses fókusz
3. fázis - töltögetés - x relikvia.

Ezt az elosztást nem kell felborítani, teljesen jó így. A második fázis töltögetése helyére lehetett volna berakni valami más eseményt. Mondjuk az össznépi szörny verést. Megfűszerezve egy két manóval. Pl. ahhoz hogy csatáz a szörnnyel előbb le kell csapni két manót. A manóktól meg potyoghat a relikvia.
A 3. fázis töltögetése helyett meg lehetett volna berakni, egy fantázia dúsabb eseményt amiben úgyszintén potyoghatna a relikvia.

Tehát az én álláspontom is az , hogy nem egy fázisban kellet volna kiosztani a relikviákat csak éppen a fázisok lehettek volna színesebbek is.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1809. hozzászólás - 2009.08.18. 14:33:30 (Válasz Kocos #1805 hozzászólására.)
Koc, szerintem Miklos elmereszkedet napi/4 mano oleshez is a versenges oltaran aldozva...
Pontszám: 5.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1810. hozzászólás - 2009.08.18. 14:36:56
Én annak is örülnék, ha a harmadik fázisban epikus ölés lenne.

A harmadik relikvát pedig úgy lehetne találni mint eddig: Pilontöltéssel, de ezzel most már lehetne csökkenteni az életerő regenerálását az epikusnak

Így lenne benne új dolog is, lenne pilon töltés is és relikva is
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1811. hozzászólás - 2009.08.18. 14:37:44
a 3ik relikvia lesz a legtápabb...az első csak iylen jópofa volt a második már komoylabb és a 3ik lesz a legjobb hogy mind a 3 hullámban mozgásba tartsa a játékosokat...

szerintme ez egy rohadt jó kis kaland(igaz nem jáccok toplistára és nem is szarom össze magam za erölködéstól...de napi 1-2 tucat manót leöldösök amig a relikviát meg nem találom azt ha mindenki ígycsinálna akkor tökgyorsan végeznénk...

azt ennyi...mennyetekmár békével végre...vayg töröljétek magatokat...

nahmeg ezek az ötletélesek is...lehet hogy jók amiket leírtok de nemfogják megváltoztatni és ha meg is akrnák Baraty akkor sincs itt...abbol hozzátok ki a maxot ami van azt kész...

Párdon...Baraty is előkerült ott vöröslik az userlistán...de nemhiszem hogy lessz akkor is bármiféle komoly változás...max csak a számokat írják át...nem a kalandot
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.08.18. 14:42:52-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.67
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1812. hozzászólás - 2009.08.18. 14:45:43
Ez az '1 új relikvia/fázis' dolog nálam is megdobta a kedvet.
Valamilyen szinten ez is tekinthető fázisonkénti jutalmazásnak, és még toplistára sem kell kerülni érte. (A random áldozatait kivéve.)
Érzem, hogy a kapzsiság a hatalmába kerít.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.08.18. 14:47:25-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.50
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1813. hozzászólás - 2009.08.18. 14:47:04 (Válasz Dr_Faktor #1811 hozzászólására.)
Faktor, tudjuk hogy ez az event már nem fog változni. Inkább csak építő jelleggel próbálgatunk utalni arra hogy a következő eventben már ne legyenek ilyen vagy hasonló hibák.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.33
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1814. hozzászólás - 2009.08.18. 14:57:29
Igazából csak az a gond, hogy aki mindenét a töltésbe fektette, aztán kisajtolt, eladott mindent, az szembesült azzal, hogy ez itt még nem a vége, gürizni kell tovább. A 3 fázisra bontás imegérthető a játékvezetés oldaláról, így nem lesz vége az egésznek egy hét alatt, szabályozni lehet az egyes fázisok idejét. Ami viszont hiányzott, az a tájékoztatás. A fórumon ugyan elhangzott, hogy 6 hetesre lett tervezve a dolog, de sokszor gyorsabbak a játékosok, mint ahogy a játékvezetés gondolja. Aki viszont nem olvas fórumot, az abszolút nulla info mellett volt kénytelen döntést hozni, és akár mindenét feláldozni az olvasztásra. Ha jött volna Drakin az olvasztás elején és elmondta volna, hogy a jéghegy után még mi minden vár ránk, nem lett volna ilyen morgás. Valószínüleg mindenki ugyan úgy betolt volna minden csp-t, de nem sajtolja ki az állatait, nem adja el több tárgyát, hiszen már az elején lehetett volna sejteni, hogy a második fázisban is gürizni kell még.
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1815. hozzászólás - 2009.08.18. 14:58:39 (Válasz winnie #1804 hozzászólására.)
szerintem eléggé nehezen mérhető az +LE bevétel a szubtéri esetén, bár a kontinuumszűkítés lehet hogy tényleg tápot adna a magas szintűeknek, többet üthetnék a kristályokat (kérdés persze hogy az igazi topból kinek nincs maxolva a szaki).
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1816. hozzászólás - 2009.08.18. 15:00:18 (Válasz BlackSheep77HUN #1813 hozzászólására.)
Miklos sajat szavai.. Ebbol en azt a kovetkeztetest vontam le, hogy a 3. fazis ugytunik menet kozben valtozik...:

Az sem működik, hogyha valami nem tetszik egy fejlesztésben, akkor az másnapra már megváltozik. Ennek ugyanúgy van átfutási ideje. Leírtátok, hogy nem tetszik, hogy a fázisok hasonlóak, felfogtam. Fázis végi dijazást utólag már akkor sem tudunk berakni, és struktúrális változást legfeljebb a 3. fázisra tudunk berakni, hogy egy kicsit más legyen (de itt is tervezés, programozás, tesztelés, javitások, tesztelés - a jövő hét, amig a 2. fázis tart, nagyjából ezzel fog elmenni).
Pontszám: 5
kedvelt tagSilveradoFérfi
Végzetúr tehetség
121 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1817. hozzászólás - 2009.08.18. 15:00:29
Az eventbe nekem föleg a relikviák tetszenek, meg hogy lehet a behos csapatot püffölni.
De a túl nagy szabadság úgy látszik visszaüt. Szerintem kellett volna belerakni valami korlátot pl.: csak 6 óránként lehet belépni a pilonba, ill. nem csak minimális töltés lenne, hanem maximális is.
Pontszám: 6.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1818. hozzászólás - 2009.08.18. 15:02:43 (Válasz Miklós #1786 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.08.18. 13:38:52
A relikvia esélye random, a szerencse ezt nem módositja. Ha nem esett ki, minden egyes manó megölésével nő az esély egy picit, igy X manó megölése után 99% lesz (X nem olyan nagy szám). A 2. fázisban továbbra is esik az első relikvia, de meg lehet szerezni a másodikat is.


Na ez egy szep megoldas! Grat! _Oo_
Pontszám: 3
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1819. hozzászólás - 2009.08.18. 15:02:58 (Válasz Solina #1816 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2009.08.18. 15:00:18
Miklos sajat szavai.. Ebbol en azt a kovetkeztetest vontam le, hogy a 3. fazis ugytunik menet kozben valtozik...:

Az sem működik, hogyha valami nem tetszik egy fejlesztésben, akkor az másnapra már megváltozik. Ennek ugyanúgy van átfutási ideje. Leírtátok, hogy nem tetszik, hogy a fázisok hasonlóak, felfogtam. Fázis végi dijazást utólag már akkor sem tudunk berakni, és struktúrális változást legfeljebb a 3. fázisra tudunk berakni, hogy egy kicsit más legyen (de itt is tervezés, programozás, tesztelés, javitások, tesztelés - a jövő hét, amig a 2. fázis tart, nagyjából ezzel fog elmenni).


Nagyon helyes, akkor epikust akarunk
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1820. hozzászólás - 2009.08.18. 15:08:19 (Válasz Nari77 #1789 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.08.18. 13:43:34
Azoknak akik ki akarják számolni a képletet:


33as szintűnek 33at ad
44es szintűnek 44et ad
47es szintűnek 59et ad
71es szintűnek 107et ad
72es szintűnek 108at ad


A kapott varazslat elnyeles megegyezik egy N-edik szintu karakter eseteben egy N-edik szintu allat altal adott elnyelessel, ahol az allat szintje: alapszint/2 + lepett szint. Pontos keplet a wikiben olvashato.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője