Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
541. hozzászólás - 2009.08.06. 18:58:15 (Válasz Silverado #537 hozzászólására.)
Ez eddig is egyértelmű volt, mert több csatában több nyert LE-t tudsz visszaforgatni!
Pontszám: 5
fórumozóBdcaronFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
542. hozzászólás - 2009.08.06. 18:58:37 (Válasz Silverado #537 hozzászólására.)
Nem csak az ÉP-t és a VP-t szívja, hanem sokkal több CSP-t is vesztesz, ami megint egy nagyon nagy baromság!
V3: bdcaron - Illuminati: Rubra Manifestatio
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
543. hozzászólás - 2009.08.06. 19:00:37 (Válasz Darah #533 hozzászólására.)
Na, kikerestem smaragdot is, bár itt már 4 oldalt néztem meg a szövetségi toplistából:
Zafír szövi: 8 db, 170 tag
Smaragd szövi: 33 db, 508 tag.

3*170 = 510. A 3-szoros szorzó korrektnek tűnik, még ha demoralizál is. Bár nem kéne, hogy demoralizáljon, mert a létszámfölény indokolttá teszi.
Az meg, hogy a zafírok előretörtek lehet ösztönző is, nem csak demoralizáló.
Van még bőven idő.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
544. hozzászólás - 2009.08.06. 19:00:51 (Válasz Bdcaron #477 hozzászólására.)
Lehet nálatok van ilyen emberke nálunk nincs meg is látszik hogy nektek 150%-al nagyobb az építésiátlagotok.
A hozzászólást Tseby'dr akula módosította 2009.08.07. 08:19:33-kor
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 3.21
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
545. hozzászólás - 2009.08.06. 19:04:11
Sajnálom, tetszett ez a fejlesztés, de ennyi. Ha még azt is titokban tartják, hogy le-t kell-e minél többet beleölni, vagy manóhullákat gyűjtögetni, és aztán a dögszaggal felébreszteni Zarknodot, akkor én kiszállok a versenyből. Számomra ezt a fejlesztést is tönkretették, pedig tetszett.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.44
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
546. hozzászólás - 2009.08.06. 19:05:32 (Válasz Yasmina #521 hozzászólására.)
Idézet: Yasmina - 2009.08.06. 18:35:29
Én nem vagyok gyenge sőt, (most nagyképű leszek) igen is erős vagyok, de ez a játék kezd unfair lenni, az hogy 5-6 szinttel magasabbról is támadnak és levernek (párat azért én is megverek:) ) nem igen építi az ember játékkedvét!!! A szintek növekedésével egyre nő a - ba támadás lehetősége, ez nem jó!!! Mi értelme van a játéknak, ha egy 49. szintű sokkal jobb felszereléssel lever egy 43. szintű (a szintjén nagyon erős) játékost, sőt ezt fokozom, egy csata alatt belever közel 2000-et! NA ez elveszei az ember kedvét a játéktól!


ez nem teljesen igy van
téged igaz h levernek 5 szinttel magasabbról, és te erre mit lépsz???
leversz nálad 5 szinttel alacsonyabbat, aki erre szintén magánál alacsonyabb szintűt fog támadni, és akkor kinek van joga sirni???
az 1-2 szintűeknek, mert a te ütésed is rajtuk csapódik le.
De persze erre soha senki nem gondol, csak h "jajj levernek magasabb szintűek, jajj sok Le-t veszitek"
ez a játék lényege, transzcendális projekció-t fel kell húzni rendesen, és meg van oldva a dolog (jahh és el kell költeni a Le-t) tényleg jól néz ki 300k egyben, de ha abból 50k-et elvisznek akkor már bukta, viszont mindig el kell költeni és kevesebbet rabolnak, azaz aki megérti a játékot, az nyer, aki nem az bukik, okos ember a más, buta ember a saját hibájából tanul, a h*lye pedig sír a fórumon h neki mennyire rossz...


És akkor a lényeg:
meg kell állapodni Zarknod felébresztéséről és nem reklamálni kell, minden szövetség tudja h mennyit nyomnak bele a tagjai, az első 50 szövetség között van kapcsolat (nem közvetlen, de mindnekihez elju7t az új infó) meg kell beszélni egy adott mennyiséget, a szorzókkal leszámolva, ha 1 zafírra 4 gyémánt jut, akkor a zafír kari épit 1k-t, a gyémántosok 4 épitenek 4k-t, és igy máris nem lesz duplázódás, hanem végre azért fog menni a harc h felébresszük csipkerózsikát az álmából, ugyanis szükségünk van rá, de ha ez sem sikerül, akkor a legegyszerübb lenne egy bombát betenni Zarknod helyett, és aki nem épiti meg az átlagot, az elbukik 10 szerencsét...
mindjárt nem lenne sirás, hanem mindenki mint a kisangyal épitene, csak h nehogy elveszitsen a szerencséjéből
am ha Zarknod felébred és meglátja a veszekedést, azonnal elmegy szabadságra, és akkor b*szhatjuk a nagy szőrös szörnyet
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 8.75
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
547. hozzászólás - 2009.08.06. 19:07:31 (Válasz Ezüstszél #543 hozzászólására.)
Hát nem tudom, kinek ösztönző az, hogy a többiekéhez képest van egy iszonypici szorzója, és ha még sajátmaga egy negyedével többet tölt is is direkben, mint egy másik játékos, akkor is csak annyit ér, mint az övé.
Engem spec semennyire sem motivál.

Maradok a jelentkezős verzánál, ez így nekem nem gyerebe.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
548. hozzászólás - 2009.08.06. 19:10:17
jó kis zafír event ez, remélem kiélvezik. nagyon várom a smaragd eventet.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 3.75
fórumozóBdcaronFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
549. hozzászólás - 2009.08.06. 19:11:38 (Válasz Tseby'dr akula #544 hozzászólására.)
Kire gondolsz tseby?
Csak nem rám? :D
Nem látod, hogy a szövinkben csak csicskák vannak? :D
Mindenki csak épít nálunk, a mostani bajnokin sem szereztünk 3 címet, persze.
Amúgy meg 150%-al nagyobb az építésátlagunk. Ez nektek szégyen, mert mi ugyanannyian vagyunk mint ti és nem építünk sokat csak amennyi egy jó karihoz kell...
V3: bdcaron - Illuminati: Rubra Manifestatio
Pontszám: 3.60
kedvelt tagSilveradoFérfi
Végzetúr tehetség
121 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
550. hozzászólás - 2009.08.06. 19:15:01 (Válasz Darah #547 hozzászólására.)
Ha a győzelmek száma a fontos, akkor mindegy, hogy mekkora a szorzod, te is bekerülhetsz a top 10-be, nem csak a zafirok. Nemkicsit változott a helyzet pár óra alatt!
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
551. hozzászólás - 2009.08.06. 19:17:20
erről beszéltem, délelőtt még 3x-os értékkel vezetett a zafír, most már "csak" 2x, de baromi sok van még hátra és bármi lehet..sokan már a legelején temették a versenyt. Ez nem sprint, nem is maraton, a kettő között van valahol, szal végig kell bírni szuflával
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
552. hozzászólás - 2009.08.06. 19:17:35 (Válasz Sasuke20 #546 hozzászólására.)
Idézet: Sasuke20 - 2009.08.06. 19:05:32

ez nem teljesen igy van
téged igaz h levernek 5 szinttel magasabbról, és te erre mit lépsz???
leversz nálad 5 szinttel alacsonyabbat, aki erre szintén magánál alacsonyabb szintűt fog támadni, és akkor kinek van joga sirni???
az 1-2 szintűeknek, mert a te ütésed is rajtuk csapódik le.


Lehet meglep amit mondok, de vannak akik 30as ppvel jatszanak. Akkor h is van ez a 6 szinttel fentebbrol leutnek, akkor en kit is utok?
Velemenyem szerint oriasi hiba a beho reszerol, h engedik a lefele tamadast, hiszen 2 egyforman teljesito jatekos kozul igy nyilvan a magasabb szintu fog nyerni, hiszen Neki tobb eroforras allt rendelkezesere a karaktere tapolasara. Raadasul 6 szint kulonbseg eseten ha mindket karakternek maximalis kereskedelme van, akkor fixen elonybol indul a magasabb szintu. Ezt nem igazan tartom fairnek, mivel itt nem jatektudasbeli kulonbsegek alapjan dol el, h ki fog nyerni...
Az pedig igazan jatekrombolo, amikor egy atlagkaraktert egy nala sokkal gyengebb jatekos altal iranyitott magasabb szintu karakter rendszeresen agyon tud verni.
Tudom, h vannak modszerek, amivel lehet csokkenteni, illetve vedekezni ez ellen, de ez egyreszt +eroforrast igenyel a kisebb reszerol, masreszt folyamatos figyelmet. Kerdezem en, miert az alacsonyabb szintunek kell + aldozatot hoznia? Mert a beholder igy alkotta meg a harcrendszert, es a mai napig nem erzik ezt problemanak!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 8.75
fórumozóNeonFluxFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
553. hozzászólás - 2009.08.06. 19:17:36 (Válasz Silverado #550 hozzászólására.)
Ki mondta, hogy a top 10-is kap jutalmat? mert kezdek kételkedni benne

Úgy variálják a toplistát mintha semmit nem számítana, hogy győzelem szerint vagy LE szerint rendezik....ezek után eléggé kételkedek...
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
554. hozzászólás - 2009.08.06. 19:18:44 (Válasz Bdcaron #549 hozzászólására.)
Ráadásul nem elég, hogy egyetlen egy építőnk sem volt, de még egyetlen egy építő jelentkezését sem fogadta el a klán! Soha! És nem is fogja!
Pontszám: 5.67
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
555. hozzászólás - 2009.08.06. 19:21:33 (Válasz Bdcaron #549 hozzászólására.)
Elegem van már az építőcsicskás dumákból ezen nagyon fel tudom húzni magam, szal ha megbántottalak portyázás menüpontnál megtalálsz.
Amúgy az a szégyen hogy másfélszeres kútátlaggal ami ugye a LE építések átlagából jön ki csak pár épülettel vagytok elöttünk.KoD Cruentus barátságról meg annyit hogy akik traviztak közülünk azok igencsak nem csípik a másikakat és Wart aki tudtommal nem travizott segítőkész tag akit becsülök de azért tölünk 2-3 ember napi szinten látogatja ahogy titeket is.
Meg azért nézd meg a tagok átlagát is nálunk sok a kisebb és ugye alacsonyabb szintű kevesebbet épít.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.88
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
556. hozzászólás - 2009.08.06. 19:21:35 (Válasz Bdcaron #549 hozzászólására.)
Nem lehetne hogy ezt máshol folytassátok? Vannak szép v3-ommal foglalkozó topicok, de csinálhattok akár egy újat is neki.

Zarknodról pedig.....

azon összeesküvés elméletekben jártasaknak, akik kifigyelték, hogy márpedig a zafírok mindenről tudtak, teljesen igazuk volt!
Mikor hordát váltottam (egyértelműen azért hogy részt vehessek a manóöldögélésben), ez a szöveg fogadott: Készülj Zarknod ébresztésére, tartalékolj csp-t, lélekenergiát, mert bíza szükséged lesz rá!
Szintek óta erre várok, 400-on áll a csp-m már mióta! De majd most elköltöm jól, kettesével.

Egyértelmű hogy egyénenként nem túl ösztönző a kisebb szorzó, de hogy lehetne máshogy figyelembe venni a hordák létszámában fennálló különbséget?
Még arra is figyeltek, hogy csak aktív játékosokat vegyenek számba.
Az nagyon nem lenne fair, ha a negyedannyi zafírnak kellene ugyanannyit bedobálni a pilonokba, mint mondjuk a rubinoknak. Az ugye négyszer akkora teher lenne...
Így most mindenkinek egyformán kellene teljesítenie.
Pontszám: 6.50
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
557. hozzászólás - 2009.08.06. 19:22:47 (Válasz Sasuke20 #546 hozzászólására.)
Én nem a Le vesztéstől félek!
Zsákmányolt lélekenergia: 702.909
Elvesztett lélekenergia: 11.149
Tőlem senki sem visz sokat, de az hogy belém vernek 2000Ép-t és már nem is tudok játszani, na az izgat igazán!
Ez kedvteleníti el a játékosokat. Szövetségi vezető vagyok és eddig 11 tagunk törölte magát részben e miatt... ha ez megéri a Beholder-nek, akkor maradjon így a dolog
Pontszám: 6.50
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
558. hozzászólás - 2009.08.06. 19:23:13 (Válasz S0laris #548 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.08.06. 19:10:17
jó kis zafír event ez, remélem kiélvezik. nagyon várom a smaragd eventet.


Az aranyszamok az aktualis hordameretekhez lettek belove.
Mitol zafir event? Ugyanannyi eselye van mindegyik hordanak nyerni. Ha az aranyaiban annyi gyemant/rubin/smaragd eventezik, mint amennyi zafir, akkor ugyanannyi LE-t tolthetnek be Ok is.
Az, h a zafirok erosen kezdtek, es az aranyszamok is nekik kedveztek bizonyosan rombolja a tobbi horda moraljat, de ez akar taktikai huzas is lehetett reszukrol, h a tobbi horda ne kezdjen orult modon eventezni, inkabb jojjenek forumozni, adjak fel... Szerintem bejott a huzas, hiszen folyton zafir, zafir, zafir megy a forumon...
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 8.33
fórumozóNeonFluxFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
559. hozzászólás - 2009.08.06. 19:27:32 (Válasz Yasmina #557 hozzászólására.)
De ez minden miatt így van:Háború, Béke csarnok, Háború csarnok, portya felfelé/lefelé..... Mind törlő ok...

Mind olyan ok amiért akármikor akárki törölheti magát...

De legyen már vége az OFFnak.... jah és ezt a balhét amit levágtok rendezzétek máshol...mondjuk játékon belül..ott kezdődött ott is legyen vége...

Zarknoddal kapcsolatban:

A zafírokkal igaz, hogy kevesen vannak és nem fair, de túl sok a szorzó így is...és amúgy is nem valami motiváló, hogy amíg én töltök, addig valaki más 3-szor 4-szer annyit tölt ugyan annyi LE-ből

Az meg főleg nem, hogy valaki azért is meg akarja mutatni ki a jani a gáton és 30-40k-kal megy be, aztán meg átvariálják a toplistát...Morál megy le a padlóra vagy az alá...
Pontszám: 5
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
560. hozzászólás - 2009.08.06. 19:27:36 (Válasz Endyr #484 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.08.06. 17:21:00
No megerdeklodtem egy velem azonos szintu zafirt, hogy neki mennyi a szorzoja:

smaragd, 68as szint: 0,0103
zafir. 68as szint : 0,02940


majd haromszoros a kulonbseg, azert ez szomoru

Akkor számoljunk kicsit tovább.
A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
smaragd: 42149
zafír: 107854

A zafírok szorzója háromszorosa a smaragdnak. Rendben osszuk el a töltésüket 3-mal.
smaragd: 42149
zafír: 35951
Tehát a smaragdok kb 20%-al költöttek több LE-t, miközben 3x annyian vannak.
Na ez a szomorú.
Gyémántok még puhábbak.
A hozzászólást MIvan módosította 2009.08.06. 19:29:20-kor
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 7.20
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője