Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvelt tagCormacFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2661. hozzászólás - 2009.09.11. 22:20:31 (Válasz Rokamoka #2660 hozzászólására.)
Idézet: Rokamoka - 2009.09.11. 22:09:24


Paul, eddig nem akartam én is személyeskedni, de nem tudnád befejezni ezt a megarinyát (amit ezúttal csak az első mondatig volt türelmem elolvasni)? Faszán bontja a témát.


Mióta rinyálás az, ha valaki kiáll a véleményéért, és számonkéri a másikon a hamis igéretét, amivel kárt okozott neki?
Ha elolvasnád amit írt, rájöhetnél, hogy mit és miért ír.. Nem a másiknak akar rosszat, csak azt akarja elérni, hogy ne különböztessék meg hátrányosan, és ne verjék át. Alapvető dolgok, amit te sem tűrnél el szó nélkül. Legalábbis feltételezem hogy nem.
V3 - Lord Iron - Omega
Pontszám: 6.29
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2662. hozzászólás - 2009.09.11. 22:29:33
Micsoda elégedetlenkedés folyik itt.

Nemhogy örülnétek hogy egyáltalán kaptok valami jutalmat. Nekem se jött be nagyon a random dolog, 64 manó után esett ki a fókusz, 70 után egy froglok gyűrű, és akkor még hol van esetleg a másik 2 relikvia? De örülök ennek a kettőnek is. Mondjuk jó lenne a többi cucc is, de ha nem sorsolta ki nekem a sors, akkor nem. Az 5% fertőzésről meg nem is beszélek. Ez miatt így kiakadni...

Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 3.53
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2663. hozzászólás - 2009.09.11. 22:31:12
A jutalmazás nagyjából igy néz ki: Kiszámolunk egy LE értéket attól függöen, hogy valaki milyen szintü, mekkora a spektrálisa léleksajtolása egyebek. Ezt az értéket megszorozzuk a manók számával. Hozzáadjuk az összes betöltött LE-t. Ezt a mennyiséget szép sorban elköltjük a tulajdonságok növelésére - maximális ultraspecializációval!
Ezen "bukni" nem lehet, mivel minden LE-t amit rááldoztál, visszakapsz gyakorlatilag - nemcsak azt vesszük figyelembe, hogy mennyi LE-t kaptál volna, ha a csp-ket vadászatra költöd, még azt is számoljuk, hogy mennyit tudtál volna lélekfacsarni (és ehhez még a gombot sem kell nyomkodnod). Ráadásul mindezt az esemény végén elért szinteddel számoljuk, tehát pl. a 40. szinten kapott csp-ket 43. szintü vadászat LE-vel számoljuk.
A számolás persze nem lehet tökéletes. Néhány dolgot nem vesz figyelembe, mint pl. hatalom tornya vagy tárgy bónuszok. Több ilyen faktor miatt a gyengébb szintű karakterek a befektetett erőforrásokhoz képest valamivel jobban járnak, mint a magas szintüek - akiknek szintén megtérül a befektetése. Ezenkivül volt még néhány plusz faktor (kudarcok, stb) amit most kivettünk, mert a V3-on még talán kicsit túlzó is volt gyenge, de sok LE-t költő karaktereknél.
(Alapvetően szerintem mondjuk nem feltétlenül probléma, ha egy-egy esemény lehetőséget ad azoknak, akik mindent beáldoznak, hogy kicsit felzárkózhassanak; az semmiképp se cél, hogy az élmezőny előnye tovább nőjön.)
De a V1en és V2n is a résztvevők visszakapják az alapban berakott "téteket". Az extra jutalom ezen felül: a relikviák, a kiégett őskövek, a szerencse, és a fertőzés csökkentés.
Pontszám: 6.96
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2664. hozzászólás - 2009.09.11. 22:43:24 (Válasz Miklós #2663 hozzászólására.)
Nekem nem tiszta miért számítanak bele a szakértelmek..de mind1, az jobban aggaszt, hogy holnap ilyenkorra már vége az eventnek..s még nincs meg a 3. relikvia kb 25 öt öltem a 3. fázisban
A hozzászólást Viharfelho módosította 2009.09.11. 22:44:26-kor
Smaragd 4 life
Pontszám: 1.93
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2665. hozzászólás - 2009.09.11. 22:47:29 (Válasz Viharfelho #2664 hozzászólására.)
Talán mert ha elvadászod azt a cspt akkor is számítanak.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.70
irritálóKurahBerethFérfi
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2666. hozzászólás - 2009.09.11. 22:52:09
A szakikhoz a T.turbót is érdemes odaszámolni szerintem.
Pontszám: 8.28
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2667. hozzászólás - 2009.09.11. 23:01:30 (Válasz Miklós #2663 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.09.11. 22:31:12
A jutalmazás nagyjából igy néz ki: Kiszámolunk egy LE értéket attól függöen, hogy valaki milyen szintü, mekkora a spektrálisa léleksajtolása egyebek. Ezt az értéket megszorozzuk a manók számával. Hozzáadjuk az összes betöltött LE-t. Ezt a mennyiséget szép sorban elköltjük a tulajdonságok növelésére - maximális ultraspecializációval!


A spektralist, es a leleksajtolast a karakterlapon talalhato ertekkel szamoljatok, vagy a turboval novelt ertekkel..?? Mert nagyon sokan nem max-oltak, hanem a turbot rakjak ide-oda.. Az alap ertekkel szamolva, viszont maris minusz hegyek keletkeznek.. Es meg van a fertozes lekuzdes +5 szakija sokmindenre, es az intelliges vadaszat beleszamolasa, nem szamolasa...
Pontszám: 9.32
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2668. hozzászólás - 2009.09.11. 23:13:03
Számoltátok azt is, hogy csak és kizárólag a manók miatt jobb felszerelést kellett venni? Továbbá a lélekszívásukat? És az olyan vesztes portyákat, ahol amiatt végzett ki az ellenfél, mert a gonosz manók lekapták az ÉP-t?

Jesszus, olvassátok már vissza magatokat!

Kis szintű vagyok, eddig végig szinten top10-ben voltam, Z. óta a fasorban sem vagyok. Egy reliket sikerült kicsapnom, mostanra eljutottam odáig, hogy már olyan gyenge vagyok, hogy alig tudok győzni a manók ellen, és tökéletes portyaáldozat lettem. Ha megmondanám, hányas a spektrális vagy bármi más, körbenevetnétek.
És?


El tudom képzelni, mennyi meló meg agyalás lehetett ezzel az egésszel, belegondolni is rossz.
Megmozgattátok a népet - nem éppen elhanyagolható mértékben -, növeltétek a játékélményt, végig jól csináltátok! Miklós, én is csak gratulálni tudok!
Egy valamit még tegyetek meg: a továbbiakban ne engedjetek a sírásnak! Ha mégis, akkor kérem az elnyelőt, a gömbért sem haragszom meg...
Pontszám: 4.55
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2669. hozzászólás - 2009.09.11. 23:13:46 (Válasz Miklós #2663 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.09.11. 22:31:12
A jutalmazás nagyjából igy néz ki: Kiszámolunk egy LE értéket attól függöen, hogy valaki milyen szintü, mekkora a spektrálisa léleksajtolása egyebek. Ezt az értéket megszorozzuk a manók számával. Hozzáadjuk az összes betöltött LE-t. Ezt a mennyiséget szép sorban elköltjük a tulajdonságok növelésére - maximális ultraspecializációval!
Ezen "bukni" nem lehet, mivel minden LE-t amit rááldoztál, visszakapsz gyakorlatilag - nemcsak azt vesszük figyelembe, hogy mennyi LE-t kaptál volna, ha a csp-ket vadászatra költöd, még azt is számoljuk, hogy mennyit tudtál volna lélekfacsarni (és ehhez még a gombot sem kell nyomkodnod). Ráadásul mindezt az esemény végén elért szinteddel számoljuk, tehát pl. a 40. szinten kapott csp-ket 43. szintü vadászat LE-vel számoljuk.
A számolás persze nem lehet tökéletes. Néhány dolgot nem vesz figyelembe, mint pl. hatalom tornya vagy tárgy bónuszok. Több ilyen faktor miatt a gyengébb szintű karakterek a befektetett erőforrásokhoz képest valamivel jobban járnak, mint a magas szintüek - akiknek szintén megtérül a befektetése. Ezenkivül volt még néhány plusz faktor (kudarcok, stb) amit most kivettünk, mert a V3-on még talán kicsit túlzó is volt gyenge, de sok LE-t költő karaktereknél.
(Alapvetően szerintem mondjuk nem feltétlenül probléma, ha egy-egy esemény lehetőséget ad azoknak, akik mindent beáldoznak, hogy kicsit felzárkózhassanak; az semmiképp se cél, hogy az élmezőny előnye tovább nőjön.)
De a V1en és V2n is a résztvevők visszakapják az alapban berakott "téteket". Az extra jutalom ezen felül: a relikviák, a kiégett őskövek, a szerencse, és a fertőzés csökkentés.


Rendben. Akkor szamoljunk visszafele.
A kapott Tulajdonsagok LE-erteke: 1.626.325 LE

Leolt mano: 447 db (mindig minimummal aktivaltam) ez 894 CSP.
kb 4,5 szinten at tartott a moka, legyen 5. igy az atlagos aktivalasi koltseg: 2650 LE
Aktivalasra koltott ossz LE: 447*2650 LE = 1.184.550 LE
A kepleted alapjan ezt alapbol szamolod, ez az egyik reszosszeg a kepletedben, tehat ki kell vonnom a teljes tulajdonsagra elosztott LE-bol:
1.626.325 LE - 1.184.550 LE = 441.775 LE

441.775 LE marad a kepletedben a masik reszosszegre, a CSP-k LE ertekere.
Ezek szerint esetemben, 56. szintu CSP-erteknel nalad minden szakertelem felhasznalasa utan ez szerepel:
441.775 LE/894 =494 LE ...

Valahogy nekem kicsit sovanynak tunik a dolog. Meg a felesegem is ennek a haromszorosat kapja atlagban egy CSPre, 46. szinten ...
Az en szamitasaim szerint 1 CSP nem 494 LE 56. szinten, hanem tobb mint 4x ese.

A kepletedben valami el van irva, valamint nem irtad le a szamitott szakertelmeknel az iranyitott vadaszatot sem, ami szinten nem elhanyagolhato tenyezo.

Megtenned, hogy te is utana szamolsz, mert nekem nagyon nagyon kevesnek tunik 56. Szintre ez az ertekpar:
1 CSP = 494 LE
Pontszám: 5.74
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2670. hozzászólás - 2009.09.11. 23:46:59
Gyerekek, azért ne essünk túlzásokba!

10 oldallal odébb még azon ment a sírás, hogy csupa ráfizetés az egész, és hogy még az is lehet, hogy csak a relikviákat látjuk viszont jutalomként, esetleg valami gagyi kitűzőt.

Most meg azon megy a sírás, hogy "csak" a befektetett LE-t kapom vissza egy az egyben, vagy valamivel kevesebbet (+relikviák, +satöbbi). Pedig még nemrég az ujjongás ment itt.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 5.67
népszerűAshcrofttFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2671. hozzászólás - 2009.09.12. 00:17:55
A fertőzés -5%-os jutalmat meddig lehet átvenni? Megtehetem, h. lemegyek 10% fertőzésre, és csak akkor klikkelem meg, vagy egy idő után eltűnik ez a jutalom?
Pontszám: 7.78
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2672. hozzászólás - 2009.09.12. 00:21:45 (Válasz Ashcroftt #2671 hozzászólására.)
Teljesen mindegy hogy mikor veszed fel, ugyanannyi.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.60
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2673. hozzászólás - 2009.09.12. 02:28:46
Akárhogy is számoljuk, egy biztos, a jutalom sokkal nagyobb, mint amit a résztvevők 90%-a remélt, egészséget és mágiát talán nem akart senki annyit fejleszteni, mint IQ-t vagy védekezést, de ez is már a szőrszálhasogatás kategória kicsit. Ilyen jutalom mellett ha valaki gyenge az előfordulhat persze, csak a manóknak nincs, nem lehet hozzá köze. +- 20% eltérést karakterenként elképzelhetőnek tartok, de ennyi a vadászatban is van ilyen időre nézve és a térkapuban is, ami a relikviákat illeti. Aki úgy érzi, hogy a ráfordított erőforrásokból többre vitte volna, annak előre kell meggondolnia, és csak olyan mértékben részt venni. Nekem 14. manó adott mágiaelnyelőt, ez egyszerűen szerencse kérdése, Nekem ez táp, más meg másra vágyik. Valószínűleg két karakterre tervezett eventet sem lehetne úgy megcsinálni, hogy egyformán profitáljanak, ha csak nem teljesen egyformák előtte is. Tulajdonságokra költött vadászattal megegyező LE/TP arány nem borítja fel a játékegyensúlyt. Ha fele ennyi jutalom lenne, akkor jogosan jönnének sokkal többen sírni, ha kétszer ennyi, akkor is.
Pontszám: 6.45
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2674. hozzászólás - 2009.09.12. 04:10:19
Nem voltam kb. 3 napot VU-közelben és nem igazán fűlik a fogam ahhoz, hogy ki tudja hány oldal esztelen cívódást és sírást olvassak vissza... kisegítenétek pár infóval?
- Mennyi manót "kellett" ölni a jutalmazáshoz? 30 vagy minden fázisban 30?
- Miért ilyen rövid a 3 fázis? Ha 1 nappal később érkezem akkor soha nem lett volna esélyem megszerezni a 3. relikviát? (Hozzáteszem ígyis lehet, hogy nem lesz meg a szűk határidő miatt.)

Ha valamire nem kérdeztem rá amit még érdemes lenne tudnom, akkor azt is hozzácsaphatnátok a válaszhoz!
Köszi
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5.02
népszerűDiMehrFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2675. hozzászólás - 2009.09.12. 04:28:10 (Válasz Morroch #2674 hozzászólására.)
Jam, 30 kell. Vagy inkább sokkal több;)

Nyugi, én végig itt voltam, 150 manónál meg még mindig csak 1 relikem van:P
Pontszám: 5.67
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2676. hozzászólás - 2009.09.12. 08:19:33
Szervusztok!

Nekem mindenképpen megéri az event, elég szépen toltam bele a LE-t... V3-on nem esett portyagömb, a mananyelő is éppencsak, de nem baj.

A csúcsoptimalizátorok csak akkor nem nyávognának, ha minden eddigi szerzett LE-t megkapnának, és visszatennék őket első szintre a képzettségeikkel... minden egyéb hátrányosan érinti őket, mert lehetett volna jobban optimalizálni.

Ez egy játék, és a jutalom SOKKAL nagyobb, mint amennyit az előzetes beharangozás alapján várni lehetett. Természetesen mindent figyelembe lehet venni, az első pillanatig visszanézve, de valahol meg kell húzni a határt. Miklós az átlagjátékosnak hasznos szinten választotta meg a határt, tehát a csúcsoptimalizátorok bukni fognak. Ők el tudnák osztani jobban is a jutalmat, párezer forint árán (Őskő-költségek), de a legtöbb ember nem vált minden fejlesztésért specializációt, nekik a számítás előnyös lesz.

McPaul nyafogását nem kell komolyan venni, ahogy észrevettem, ő azon is sír, ha egyszer véletlenül egy LE-vel kevesebbet kap, mint amennyit ő kiszámolt, és elvár az optimális fejlődéséhez.

McPaul: Én nem optimalizálok, nem fejlesztek mindent specializációval. Nekem, bár V1-en nem zajlott még le az esemény, bizonyos, hogy pozitív vége lesz. Az is biztos, hogy nem lesz portyagömböm, hacsak ma reggel nem verem ki a lényekből. Ha nem lesz, nem gond, majd játszom nélküle. Neked ez az apróság fizikai fájdalmat okozna, hogy valamelyik tápot te nem kaptad meg.

Ha tévednék, bocsánat... de mindig irritál az, hogy ha valamit adnak egyeseknek, akkor mindjárt azt kérdezik, hogy miért csak ennyi?
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.30
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2677. hozzászólás - 2009.09.12. 08:45:19
Solina: igen, úgy számoltuk, hogy feltételeztük, hogy tudatturbó van ezeken a szakértelmeken!

McPaul: megmondom, mit nem számoltál jól. Amikor egy manót megölsz, akkor 2 vadászatnyi TP-t kapsz, és valamivel több, mint egy vadászatnyi LE-t. Tehát a végén amikor kiszámolod, hogy 1 CSP-re mennyi LE-t kaptál, a manók számát ne kettővel szorozd, 1:1-ben számold (de ennél valójában még jobb az arány).

Az az elég massziv állatfejlődés se felejtsétek el, ami erre pluszban rájön.
Pontszám: 4.53
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2678. hozzászólás - 2009.09.12. 09:28:09 (Válasz Miklós #2677 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.09.12. 08:45:19

McPaul: megmondom, mit nem számoltál jól. Amikor egy manót megölsz, akkor 2 vadászatnyi TP-t kapsz, és valamivel több, mint egy vadászatnyi LE-t. Tehát a végén amikor kiszámolod, hogy 1 CSP-re mennyi LE-t kaptál, a manók számát ne kettővel szorozd, 1:1-ben számold (de ennél valójában még jobb az arány).



Elso 218rol van meg a statisztikam, utana elvette a kedvem az egesz irasatol, de ha utana nezel, egy fel vadaszatnyi sincs az atlaga annak amit kaptam egy manobol, inkabb a harmada fele tendal, nemhogy egy vadaszatnal tobb...
Manokbol boven kaptam 400-500-600 LE-t egy egy gyozelembol, 1000 LE felett egy tucatnyi alkalommal sem kaptam tobbet, ami a kepleted szerint tobb mint egy vadaszatnyi LE erteke. Nagyon nem!

Vissza tudod nezni, ellenorizd le, hogy nem hazudok.

Az utolso fazisban tobbet adtak a manok, cserebe szivtak is a LE-t, de meg igy sem eri el a felet sem a kapott LE egy CSP-bol szerezhetonek, nemhogy a tobb mint egy vadaszatnyit.
Vonatkoztassunk el attol, hogy a kornyezetemhez kepest en a "nem szivatasos celu esemenynek" hala kozel 2 hetnyi LE termelesem buktam el, szimplan ki lettem love a versenybol.
Meg mindig ott van az a kerdes, miert kapja vissza mas a beolt LE-t tisztan, sot plusszban, mig mas ugyanazon a szinten csak a 60%a koruli erteket?
Egyaltalan miert kell kulonbseget tenni jatekosok kozt? Ugyanolyan jatekos vagyok mint barki aki a 40-es szintrol, vagy 30-asrol manozott, megis a szintem miatt lefelezik a kapott LE/beolt LE aranyomat?
36. szintu adat az utolso, aminel meg visszakapjak a befizetett LE-t fixen, onnantol elkezd a kepleted szorni, es egyre erosebben buknak a jatekosok. Ok miert ernek kevesebbet mint a 36. szint alattiak? Minden fejlodest megkaptak ok is, amit a manok adtak, ezzel nem lehet ervelni, pusztan a LE megterulesukben van hatalmas elteres.
Az hogy csak en nyitom ki a szam, nem jelenti azt, hogy csak nekem nem tetszik ez az egesz. Engem nem erdekel, hogy akik lustak utana szamolni, kigyot bekat kiabalnak ram, mikozben ha utananezne, rajonne, hogy o is bukott igen szepen az egeszen.
Mar Birka is belatta, hogy igazam van, pedig o volt a fo ellenhangulat kelto...
Pontszám: 5.93
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2679. hozzászólás - 2009.09.12. 09:31:04
Megerositem Pault, 1 mano nekem atlagba ugy 1000-1200 LE-t ad, ha azt az emlegetet 1 CSP-t elvadaszom siman a 2-3x-osat megkapom...
Pontszám: 8.39
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2680. hozzászólás - 2009.09.12. 09:31:30 (Válasz Miklós #2677 hozzászólására.)
"Amikor egy manót megölsz, akkor 2 vadászatnyi TP-t kapsz, és valamivel több, mint egy vadászatnyi LE-t."

Ezt te sem gondolhatod komolyan Vagy ha igen, akkor eléggé eltoltátok a számítást. Az utóbbi néhány manózásom:

A jutalmad 627 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 1055 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 874 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 1036 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 661 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 1036 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 1074 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 1093 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 889 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 1682 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 1102 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 851 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 1102 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 1055 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 1074 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 616 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása
A jutalmad 1121 lélekenergia és 98 TP. Csata leírása

Namost ez egy vadászat FELÉT (vagy annyit se) teszi ki. Azaz felteszem úgy számoltatok, hogy a maxos spektrálist nem kalkuláltátok bele. Viszont így 2 CSP NÉGYSZER ENNYIT ér.

Módosítás: Ha viszont az elfogott és sajtolt állatokat is beleszámítom, akkor 3e körül jár egy CSP értéke. Azaz HATSZOR jobban megéri vadászni és sajtolni, mint manózni. Kérlek az adataimat nézd vissza a karakterlapomon, lásd, hogy nem hitegetünk, mert ezek szerint komoly a probléma.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.09.12. 09:37:10-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.77
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!