Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1521. hozzászólás - 2009.08.17. 01:29:32
A királyfi hetedik éve lovagolt szűntelen, mikor Csipkerózsika várához ért. Temérdek történet zsongott fejében a lány szépségéről. s eszéről. Nagy lelkesedéssel látott neki a rózsabokrok kaszabolásához. Estére átvágta magát a várfalig, s egy hatalmas kapunál megpihent. Reggel újult erővel felpattant, majd kinyitotta az ajtót. Arra számított h egy hatalmas, tág udvarra ér, s bizony nem tévedett sokat. A gond az volt, h az egész udvar tele volt áthatolhatatlan sűrűségű rózsával. Sóhajtott egyett a királyfi, visszatette a kardját, megfordult, majd hazement.
- Úgyis tök büdös lehet már az a némber, az első találkozás meg ugye sorsdöntő. Hagyjuk a fenébe.

Egy barlangban élt Süsü az egyfejű sárkány. Egy napon apja hivatta, s miután jól kigúnyolódta magát szegény párán, világgá zavarta.
Süsü térdre esett, s zokogva kérlelte apját
- Ne tégy ilyet, jó apám, inkább meghalok, csak ne zavarj el.
- Hát jó. - mondta az öreg sárkány és azon egy helyben szétszaggatta korcs fiát.

Egyszer Mátyás király mondá az öregembernek, h küldje fel a lányát, de az szamárháton jöjjön, meg ne is, legyen mezítelen, meg ne is és hozzon ajándékot, meg ne is. Ha nem így leszen, bizony fejét vétetik a parasztembernek. Hazamegyen szomorúan az öregember.
Otthon a vidám lánya eléugrik:
- Cseppet se búsuljon Édesapám, mesélje csak el mit mondott a király, s megoldjuk.
Elmondta az öregember a bánatát, s a lány ennyit mondott:
- Én most megölelem Édesapám, s sose feledje, szeretem magát. Kár h meg fog halni.

Na körübelül itt állunk most.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 9.38
kedvelt tagSilveradoFérfi
Végzetúr tehetség
121 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1522. hozzászólás - 2009.08.17. 01:31:23
Aki kockáztatott és mindenét betolta az vesztett, de hát ez a lehetőség is benne volt a pakliban. Alaposan meg kell fontolni egy ilyen döntést és számba kell venni a kockázatokat is. Föleg hogy ilyen kevés és homályos info állt csak a rendelkezésre észerűbb volt inkább kivárni. De aki nem igy tett az csak saját magát hibáztathatja. Az ő döntése volt.
Pontszám: 5.50
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1523. hozzászólás - 2009.08.17. 02:21:50 (Válasz Silverado #1522 hozzászólására.)
Idézet: Silverado - 2009.08.17. 01:31:23
Aki kockáztatott és mindenét betolta az vesztett, de hát ez a lehetőség is benne volt a pakliban. Alaposan meg kell fontolni egy ilyen döntést és számba kell venni a kockázatokat is. Föleg hogy ilyen kevés és homályos info állt csak a rendelkezésre észerűbb volt inkább kivárni. De aki nem igy tett az csak saját magát hibáztathatja. Az ő döntése volt.


Most pontosan azt a velemenyt hallhattuk, amiert az ember fel minden ilyenbe belekezdeni.. Jonnek a meglapulosok, es osztjak az eszt, meg az eventes karaktereket...
Pontszám: 5.40
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1524. hozzászólás - 2009.08.17. 08:00:57
Azért nem tudok igazán bólogatni erre a "minek áldozott fel mindent" felvetésekre, mert van itt egy jókora ellentét.
Az óvatosság, ami vigyáztatná a karakterekre a gazdákat, vele szemben pedig a játszani akarás, a verseny.

Mondjátok már, nem volt kellemes látni, olvasni, amikor itt Yasmina és egy másik kari lelkesen, igen, mindent beleadva, viszont nem anyázva írogatták egymásnak, vigyázz, mindjárt jövök, és még mindig pakolok rá, úgyis megelőzlek!
A másik pedig válaszolt neki, gyere csak gyere, de én sem fogom csak ölbe tett kézzel nézni!

És közben jókat nevettek, nem vicsorogtak, hanem játszottak?

Nem ilyennel kéne tele legyen a Zarknod topic?

Nehogy megkövezzük már a játszani akarókat.

A több fázis tudható volt,, a részvétel bekerülési költsége viszont oly mértékben nem egy egybefüggő hat hetes folyamatos versenyhez lett szabva, hogy valahol elvárható lett volna az egy fázis lezárása, még ha ugyanazt is kellett volna folytatólagosan csinálni.

Esetleg lehetett volna lezárni a TOP-okat, és a második fázisra lenullázni a számlálókat, hogy aki eddig kimaradt, most be tudjon csatlakozni. És biz így lehet, hogy nem 20 ember kapott volna a végén különdíjat, hanem hatvan. Na bumm.

Szóval valami kellett, ami elválasztja egymástól a fázisokat, mert ez így most olyan, hogy felér a hegycsúcsra elfagyott lábbal, kiégett fél tüdővel, de a győzelmes mosollyal az arcán a hegymászó,és mit lát a csúcson?
A következő hegyet, ami ugyan csak egy kicsivel nagyobb, mint a másik, de azt is a tövétől kell megmászni.
Nem muszáj megmásznia, viszont akkor ezt is hiába mászta meg, mégsem mondhatja el magáról, hogy igen, a legmagasabb hegyet másztam meg.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.17. 08:01:36-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.83
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1525. hozzászólás - 2009.08.17. 08:12:37 (Válasz Miklós #1501 hozzászólására.)
Nem, nem egy komoly gond van. Az, hogy monoton, netán unalmas, az a kisebbik baj (az epikus is szórakoztató, pedig ott is darálni kell).

Nagyobb baj az, hogy mindenki kényszerítve van a részvételre, akár tetszik neki, akár nem. Ha máshogy nem, akkor fele VP regennel vesz benne részt. Fenntartom, hogy ez nagyon arrogáns dolog. Olyan, mintha megsejtettétek volna, hogy nem arat majd osztatlan sikert az esemény, és ezért elejét akartátok volna venni a tömeges elkerülésének.

A legnagyobb probléma azonban az, hogy megnyomorodik, aki részt vesz benne. Méghozzá nem a végére, hanem már az elején. Eleve érthetetlen, hogy egy állítólagos szerepjátékos esemény miért van hatással a LE-re, és TP-re. Az pedig végképp érthetetlen, hogy miért ilyen kártékony hatással van. Azon már semmilyen jutalom nem fog segíteni, hogy a közben használhatatlanná vált karaktereket az is rendre elveri közben, akinek előtte esélye sem volt, és így hetekig pluszban buknak egy csomót, és további fejlődéstől esnek el. Azon se fog segíteni semmilyen jutalom, hogyha néhányan tényleg törlik a karakterüket, amikor félúton rádöbbennek, hogy _tényleg_ tönkretették ezzel. Mert bizony van sok olyan játékos, aki nem számolja ki előre, hogy mi a következmény, hanem bizalommal belevág.

Ezzel a helyzettel szerintem sürgősen kezdeni kellene valamit, mert a 6 hét nagyon hosszú idő még.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 9
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1526. hozzászólás - 2009.08.17. 08:14:18 (Válasz Silverado #1522 hozzászólására.)
Csak halkan tenném hozzá, hogy ha nincsenek emberek, akik komolyan ráfekszenek a manapilonozásra, akkor még a felénél sem tartanánk.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 6
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1527. hozzászólás - 2009.08.17. 08:50:13 (Válasz Miklós #1501 hozzászólására.)
Jó az egy napos is, ha ahhoz méritek a feladatot, jó az egy hetes is, ha ahhoz méritek, és jó a hat hetes is, ha ahhoz.

Ez a Zarknod most kb úgy néz ki, hogy hat hétre tervezett, de azoknak akik versenyezni is akarnak vele, (és miért ne akarnának, ha már egyszer megcsináltátok nekünk) a kritikus pont kb eljött a 9-10. nap tájékára.
Sőt, nekem pl már a negyediknél, ott kellett belátnom, hogy nem rúghatok labdába, tehát kiszálltam, de ez egyéni szocprob.
Akik több kezdőkészlettel rendelkeztek CSP-ből, megfeszítették magukat még egy picit, hogy nah, mindjárt meglesz már, bár már nagyon szívom a fogam, semmire nem haladok, sőt szépen növöget a karim vízfeje, de tántán még belefér, mindjárt meglesz.
És semmi nem lett meg.
Ekkora költséggel vagy bőven elég lett volna belőle két hét, vagy ha hat hét, nem lett volna szabad ekkora költséget kiszámolni a részvételre. Vagy legyen az össz idő hat hét, ne derüljön ki semmi a végéig, de ha már szakaszoltuk három darabra, szakaszoljuk a részeredményeket is.
Nincs arányban valahol ez a kettő egymással, és nagyon nincs.

Egyébként, hat hét alatt még a legkedvesebb ételünket is megunjuk, ha mást nem kapunk, de pl a riói karneválból is megártana egyszerre hat hét.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.17. 08:54:14-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.44
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1528. hozzászólás - 2009.08.17. 08:51:53
Megint az indulatok...

-50. szinten 2500 le +2 csp (kb 4k le) bőven fedezi lélekkufárnál varázsitalból az elvesztett vp reget, ha valaki nem vesz részt... AZAZ nem kötelező, hanem javasolt részt venni az eventben!
Semmi probléma nincs azzal, hogy ösztönözve vannak az emberek, hogy kis manóöléssel szerezzék meg a varázspontot, és ne lélekufárnál, azoknak akik napi 1-2 manót ölnek le igen is szórakoztató az event! Miklósék szempontjából meg teljesen kiballance-olt a 2 út, ugyna annyi tp-t ad 1 manó mint 2 csp, azaz semmi hátrány nem éri a manózó embereket. A szintépés se gyorsítva, se lassítva nincs az eventtel, nagyon jól átgondolt koncepció TP szempontból!

-Ezüstszél, nem neked szól alapvetően az előző hozzászólásom, hanem általánosságban az egész társaságnak. A legelején tudtuk, hogy 6 hét a buli! Ez nem egy 3 dvd-s grafikai rpg, nem várj csodákat szerver oldalon! Így is jelentősen több választási lehetőséged van mint más hasonló böngészős gamékben! Senki nem kötelezett rá, hogy az első pilonba beletoljál apait anyait!

-Akik eddig nagyon kivették a részüket, jelentősen legyengültek, de ez az ő döntésük volt. Most elvonulhatnak 4 hétre katakombába, ha ennyire zavarja őket a kialakult helyzet. A többiek meg napi 1-4 manóval ugyan úgy beteszik a maguk részét ez idő alatt... Mekkora hőbörgés lett volna, ha minden játékos csak fix számú manót ölhetett volna napi szinten? Hol marad a verseny?

Nézzük a dijjazást:

-A manók száma lehet egyszerű díjjazást érdemel. Nem tápos alapvetően, de komoly eredmény, minden leölt manó után +1 dukát... Zarknod hálája jeléül esetleg még ad pár tárgyat az aukciós háznak a rengeteg kincse közül (+2 tárgy aukciós ciklusonként.)
-A belefeccolt lé vezetve van karakterenként, egyszerű de igazságos megoldás belevágni az egészet a lélekkútba, a kapott szerencse drasztikusan számít szinte minden elemeben a játéknak!
-A győztes horda kap valami jelképes nyereményt mondjuk +5% manareget...

Amit közben kellene módosítani az eventen, hogy a harci szellem ne halljon ki teljesen:
-fázisonként betenni még egy relikviát (lehet most is bentvan már...)
-ahogy fogynak a pilonok, a manók egyre elszántabban védekeznek, ezért egyre több itókát hordanak maguknál... (fázisonként növelni az itókák dropratejét)
-kézzel rásegíteni a pilon bontásban, ha nagyon elhúzódna az event... (Mondjuk 60 nap után minden nap automatikusan bomlik a pilon napok száma%-nyit magától... Magyarul annyira meggyengült már a védelem, hogy összeömlik magától )

Az meg külön non-plusz ultra, hogy a térkapus ismételhető küldi csinálható rajtuk, így bizonyos rétegnek dukát/lé/krisópont forrás az event... (Bár lehet ez csak bug?)
A hozzászólást Birka módosította 2009.08.17. 08:57:24-kor
Pontszám: 5.25
fórumozóIanusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1529. hozzászólás - 2009.08.17. 08:56:01 (Válasz Silverado #1522 hozzászólására.)
Idézet: Silverado - 2009.08.17. 01:31:23
Aki kockáztatott és mindenét betolta az vesztett, de hát ez a lehetőség is benne volt a pakliban. Alaposan meg kell fontolni egy ilyen döntést és számba kell venni a kockázatokat is. Föleg hogy ilyen kevés és homályos info állt csak a rendelkezésre észerűbb volt inkább kivárni. De aki nem igy tett az csak saját magát hibáztathatja. Az ő döntése volt.

Vagy jussanak eszedbe a portyakarakterek. Alacsony szintűek, tele cselekvéspontokkal és igen erősek, ők megtehették, hogy rátesznek mindent (amivel rengeteget is töltöttek). Akkor más ne is erőlködjön, mert ez is az ő játékuk, ahogy a bajnoki a szintjeiken? :-]
Pontszám: 3
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1530. hozzászólás - 2009.08.17. 09:00:25
Érdekesen folytatódik ez a manókaland. Persze 85%-os biztonsággal tudható volt előre, hogy ugyanolyan lesz a 2. fázis (és az azt követők is, ki tudja mennyi, bár az embereknek a számokkal táplált kapcsolata alapján valószínűsíthetően összesen 3 fázis várhatóóóóó, mert valami miatt szeretjük ebben a kultúrkörben a hármas számot), mint az első. Ezzel nincs is semmi probléma. Ami egy kicsit zavaró, hogy az első fázis végén nem történt semmi. Nagyjából 2 heti CSP termelésem, térkapuk, küldetések, lélekkútkisütés, harcoló állatok, no meg a végén még a főállat kisajtolása (maradt még bőven hadra fogható) költöttem a kalandra. Nem mondom, hogy nem vártam valami jelképes jutalmat. A beleölt több, mint 1,5M LE (tisztán elköltött LE, illetve az elköltött CSP-kre jutó nem megszerzett LE) elég nagy mennyiség, elképzelésem sem volt róla, hogyan juthatna hozzám vissza akár csak a fele is. Nem is igazán érdekelt, nem is vártam vissza. Amit viszont vártam volna, valamiféle hátbaveregetés, Mondjuk extra legenda, a hordaparancsnok valamelyik fáradt hivatalnoka megkeres, és pecsétes levélben értesít arról, hogy szeretett vezetőnk látja, mily erőfeszítéseket tettem eleddig a világ jobbítása érdekében manóügyileg, és további erőfeszítéseket kér, mivel Zarknod még mindig nem hajlandó felébredni. Esetleg egy plecsnit, az se baj, ha csak pléhből való, amit kitűzvén látszik, mily hatalmas manóölő lennék.

Így, hogy semmiféle motiválás nincs a tisztelt hordavezetőség, világtanács, vagy akármi részéről, nehéz lelkesen folytatni a manóhajkurászást, miközben otthon a gyerkőcök sírnak, hogy apu mikor hozol már haza valami epikus bizsut, a régieket unjuk (valószínűleg az asszony hergeli őket), meg a gunyoros tekintetek a klubban, hogy régebben mintha félrehajoltál volna az ilyen egyszerű varázslatok elől, mintha kissé megkoptál volna koma, és a kórushoz olyanok is csatlakoznak, akiket korábban félálomban is hazazavartam volna. Így elég nehéz további egy hónapig nyelni ezek miatt. (6 heti karakterfejlesztés-kiesés elég komoly dolog, ilyen, az egyéb fejlesztésektől erőforrást elvonó event nem szerencsés, ha ennyire hosszú ideig tart).

No mindegy, lesz ami lesz.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 9.54
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1531. hozzászólás - 2009.08.17. 09:02:47 (Válasz Miklós #1501 hozzászólására.)
Miklós a jó esemény ami interakciót követel, neki megfelelő kihívás elé állítja a karaktert és fordulatos.

Ennek köze sincs hozzá.

Minden játékotokkal játszottam pár példa a kihívásra és interakcióra:
-klánháború ÖV
-toronyháború Tf
-és még a xeno invázió is sokkal jobban megfelel ennek az ÖV
Ezek bármelyike különösebb nehézség nélkül megvalósítható lenne itt is. A kiakalított rendszeren szinte semmit sem kellene változtatni és nem olyan vészes programozás.

Hidd el, h sokkal jobban élvezné mindenki, hh azt kellene megszervezni h üssük ki a védőbónuszokkal feltápolt Sharpát Bariqout a toronyból mint h Lét töltögessünk és heteken át ugyanazzal szembesüljünk. Ott kellene szervezgetni tervezni.

Persze vitathatatlan megvolt a kezdeti öröm, h orrbagyűrhetünk manó képében... de ebben az eventben a neveken és a képeken kívül semmi más nem jó.
A hozzászólást BaalCain módosította 2009.08.17. 09:04:26-kor
Pontszám: 6.88
fórumozóMagmanamusFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1532. hozzászólás - 2009.08.17. 09:07:35 (Válasz Birka #1528 hozzászólására.)
Birka a probléma veleje a tp-le arány. Ugye elköltesz csp-t a le megszerzésére amivel aktiválod a pilon. Ezért kapsz tp-t. Aztán megölöd a manót, ezért is kapsz tp-t. A manó viszont jó esetben egy vadászatnyi tp-t ad. Az összeg tehát: 2 vadászatnyi tp + 2 vadászatnyi manó tp = 1 vadászatnyi le. És ezt is csak ha szerencséd van. Hátrány így aztán ér mindenkit aki manózik, a szintjük nő, az erejük viszont nem.
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1533. hozzászólás - 2009.08.17. 09:11:34 (Válasz Magmanamus #1532 hozzászólására.)
Bocsi, de a Manó ölés egy free pp lehetőség. Fix lészerzéssel, állat fejlesztéssel, morál növeléssel, visszafogott fejlődéssel. Ugyan olyan mint egy térkapu... (Talán még a gyémánt bónusz is hat rá, ha már küldibe beleszámolja...)

Szóval ha az alap költséget nézed, pontosan ki van ballanceolva napi 1 manó leölése esetén a LÉ/TP aránya az eventnek!
Pontszám: 4.73
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1534. hozzászólás - 2009.08.17. 09:14:40 (Válasz Birka #1533 hozzászólására.)
Nem, nem hat rá.
Vagy akkor nem tudom mennyit kap ebből a "térkapuból" egy nem gyémánt, ha én 311-t, 48-as szinten.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.17. 09:15:21-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1535. hozzászólás - 2009.08.17. 09:15:41 (Válasz Birka #1528 hozzászólására.)
Birka, azzal, hogy az én hozzászólásomra válaszolva fejtetted ki a véleményedet nekem is címezted azt. Továbbá egy kalap alá vettél azokkal, akik eddig is a karakterrombolást panaszolták, én pedig sosem tettem ilyet.
Semmi nem volt igaz rám nézve abban a hozzászólásodban, és ezt eléggé nehezményeztem. Ha általánosan akarsz mondani valamit, akkor ne az én hsz-mre válaszolj, hanem írj egy önállót, és aztán akinek nem inge nem veszi magára.

Nem csodákat várok szerver oldalon, hanem egy kevés fantáziát a kreativitás oldalon.

Nyilván senki sem kötelezett rá, hogy beletoljak apait-anyait, de lelkesen vágtam bele a dologba, kíváncsian vártam mi sül ki belőle, nyugtattam az embereket itt a fórumon, stb. Viszont ha tudom, hogy a 6 hetes idő gyakorlatilag az első fázissal fog eltelni (hiszen a többi fázis is ugyanaz), akkor nem kezdek ekkora elánnal. 60 méteres síkfutásnál az ember belead apait-anyait. Ha maratont fut, akkor viszont beosztja az erejét. (Kíváncsi vagyok Darah ezt a hasonlatot is átveszi-e.)
Most az fogom tenni, hogy várok pár napot, majd játszom tovább a játékot, fejlesztem a karakteremet, és közben manózok is néha-néha.
Gyanítom, hogy mások is ezt fogják tenni, mert az eddigi iramot képtelenség fenntartani még 1 hónapon át. És az eredmény az lesz, hogy minden belassul.

Edit: Nem volt indulat a hsz-emben, ha esetleg rám értetted.
Edit2: Megszólítottál.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.08.17. 09:26:41-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 3
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1536. hozzászólás - 2009.08.17. 09:18:58 (Válasz Birka #1533 hozzászólására.)
Állatfejlesztés stimmel, VF nem igazán stimmel, ugyanis duplán adják a TP-t, a VF-es kap annyit, mintha nem VF-ezne, aki meg nem VF-ezik, simán dupla TP-t kap tőlük. Én 32-t, a nem VF-es szintes gondolom 64-t.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.17. 09:19:16-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1537. hozzászólás - 2009.08.17. 09:21:31 (Válasz Birka #1528 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.08.17. 08:51:53

Az meg külön non-plusz ultra, hogy a térkapus ismételhető küldi csinálható rajtuk, így bizonyos rétegnek dukát/lé/krisópont forrás az event... (Bár lehet ez csak bug?)


Ennek latom nem gondoltal komolyan utana.
Egy manozasnal atlagban bukok 5,5k LEt (2 csp 3000, aktivalas 3500, nyeremeny 1k (atlagok)), azaz a 25 terkapuzashoz ha manot olnek, akkor -137.5k-ban lennek, a jutalom a kuldiert pedig jelenleg 14k.

Szinte megeri
Pontszám: 8.33
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1538. hozzászólás - 2009.08.17. 09:23:30 (Válasz Ezüstszél #1535 hozzászólására.)
Sorry, legközelebb majd új hsz-t tolok... (Ez a fórum motor is megérne egy kis kalapálást amúgy )

Én nem egy kalapozok, leírom lehetőleg általánosságban hogy mi a szitu, ha valakinek címzem, akkor általában megszólítom...

A maratoni hasonlat nem az igazi. Sokkal inkább egy canga versenyre hasonlít a dolog. Túlment a csapat az első hegyen, de akik megszöktek, nem szélárnyékban mentek, azok már a második hegy közepénél tartanak, vajon kitart az előnyük, fáradtan, csapzottan a célig?
Pontszám: 5.45
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1539. hozzászólás - 2009.08.17. 09:26:34
Elvileg tervezve vannak a közösségi küldik.
Akkor meg van kb hogy lesz leprogramozva.

HA csak annyiban lenne más ez a Zarknodos szenvedés, h a egy brutál erős manót kellene leütni amihez 3 játékos áll oda egyszerre már sokkal jobb lenne az egész. Csapatokat lehetne szervezni, összefogni stb stb
Pontszám: 7.67
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1540. hozzászólás - 2009.08.17. 09:28:05 (Válasz Endyr #1537 hozzászólására.)
Endyr, ahhoz képest aki NEM küldizik, de manózik igen is előnye van a küldizőnek. Messze nem egy főnyeremény, de azért csak-csak valami

Darah:
Térkapu: Te nyerted a csatát, jutalmad 1749 lélekenergia és 33 TP!
Miklós: Te nyerted a csatát, jutalmad 808 lélekenergia és 70 TP!
Tényleg dupla TP Ezt lehet korrigálni kéne akár visszamenőleg is (El van mentve ki mennyi manót ölt le...)
Pontszám: 6
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője