Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
961. hozzászólás - 2009.08.08. 14:32:48
Tulajdonképp a fejlesztés majdnem jó, egy-két hibája van, viszont sajnos az az egészet elcseszi. Erőforrás választható kellene, hogy legyen, csp vagy pp, és vp vagy lé. Arányok megfelelően megállapítva, kicsit jobb és több kieső tárgy, és senki sem sírna. Így tényleg mindenki számára elérhető és szórakoztató lenne, túlcsorduló forrásokból működne a dolog, és nem a költség, hanem a játékélmény emelkedne kizárólag.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
962. hozzászólás - 2009.08.08. 14:46:01
igen igen szerintem is lehetett volna ppért is nyomatni vagy nem 2 cspért...bár lehet ennek is oka volt hogy mér ígyvan...mindenesetre most illetve ma én is töltögettem meg öldöstem egy kicsit...lassan teljes lessz a kollekcióm egyedül Baraty manóalteregóját nem sikerült még megtalálnom =)

aztánmeg nemtom...de olvassátok el Sameed karakterlapját...nekem az is adott most egy kis morális löketet...jóizűt kacagtam miközben olvastam...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
963. hozzászólás - 2009.08.08. 14:49:55 (Válasz Rafkós #961 hozzászólására.)
"az esemény tervezésekor nem a "táp" volt a fő szempont, hanem a szórakoztatás."

"Lehetőség van persze versengésre is"

LEHETŐSÉG. Nem kötelező. Ti pedig csináljátok teljes erőbedobással, minden erőforrásotokat felélve. Ez oké, csináljátok, csak akkor nem értem a panaszkodás tárgyát.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 1.80
kedvelt tagSmckillFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
964. hozzászólás - 2009.08.08. 14:51:12
Tényleg nem rossz
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
965. hozzászólás - 2009.08.08. 14:51:52 (Válasz Kocos #950 hozzászólására.)
"majd ha a vegen kiderul, hogy a nyertes horda kap plusz 10% LE-t minden vadaszatra, akkor sztem fogjuk hallani a te hangodat is."


Miklós fenti közlése alapján kizárt az általad említett bónusz. Aki tápért csinálja, az nagyot hibázik.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.08.08. 14:54:58-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 1.80
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
966. hozzászólás - 2009.08.08. 14:53:28 (Válasz Mortimer #963 hozzászólására.)
Ha már lehetőség van a versengésre, onnastól kezdve a fussál csak kicsit felvetés egész idétlenül hangzik.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
967. hozzászólás - 2009.08.08. 14:58:23 (Válasz Darah #966 hozzászólására.)
Kiírtak egy futóversenyt, 42 kilométer. A mezőny nekiindult, de pár tucat ember minden erejét bevetve előreloholt, és már kilóg a nyelve. Elfáradtak, és közben kiabálnak nézőknek, hogy nekik milyen rossz, és hogy ugye majd családi ház lesz a jutalom, mert különben fogják magukat és vesznek egy pisztolyt az ecserin.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.56
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
968. hozzászólás - 2009.08.08. 14:59:04
talán annyit lehtett volna hogy a helyzetre való tekinrtettel kéccer annyi cspt kapnának az emberek...

így aki nemakr résztvenni benne is kapna valami előnyt hisz kéccerannyiból mojolhat és a végén talán kevesebb lenne a zsőrtölődés mer amig az akció tart jobban termelődnek a cspk...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
969. hozzászólás - 2009.08.08. 14:59:14
Felmerült bennem egy gondolat, ami alapján nekem úgy tűnik, hogy mégis több körös lesz a dolog. Ha Miklósék valóban hat hétre tervezték ezt a Csipkezarkondka-dolgot úgy, hogy a lélekkutak feles kapacitással működnek, akkor az eléggé nagy szivatás a szövetségeknek.
Vegyünk egy nagyobb szövetséget 300k-s lélekkúttal, 15-ös katalizátorral. 6 hét az 42 nap. A kút 2 nap alatt töltődik fel, így feles kapacitáson 2 naponta 150k-t veszít a szövetség. 150,000*21=3,150,000 veszteség a szövetségnek, ami eléggé valószínűtlenné teszi, hogy valóban 6 hétre terveztek. Ha tippelni kellene, én 3 db kéthetes körre tippelnék. Első 2 hétben felkeltjük Zarkondot, lesz egy eredményhirdetés, aztán bonyolódik tovább a helyzet.
Persze lehet, hogy mégis 6 hétre tervezték az ébresztést. Lehet izgulni.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 3
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
970. hozzászólás - 2009.08.08. 15:03:31 (Válasz Mortimer #967 hozzászólására.)
Ha egy csokorban szaladnak tizenöten, mindegyikük elképesztő nagy "nevezési díjat fizetett be, sőt, menet közben osztogatniuk kell a nézőknek a bankjegyeket, akkor melyik fogja feladni a versenyt?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
971. hozzászólás - 2009.08.08. 15:05:20 (Válasz Byzon #944 hozzászólására.)
3. Akinek vf-e van, azoknak ez tényleg nagy szívás, hidd el, mert sok Tp jön belőle (pont mint 2 vadászatért) de még csak nullszaldós sincs LE-ben. Mivel egyszerűen fogalmazva mifelénk a legrosszabb dolog ami egy karival történhet, hogy TP-t kap... Lévén minél kevesebb Tp-t kapsz minél több LE mellett annál jobb. Erről szól az egész. Itt viszont ez megfordul."


A VF hatása erre is érvényesül, azaz itt is felezi a TP-t. A VF előnye továbbra is megmaradt, sőt, még erősödött is a hatása, hiszen ez egy újabb terület, ahol a többiek több TP-t szereznek.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 2.33
népszerűBalázskatiNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
972. hozzászólás - 2009.08.08. 15:06:49
élvezzétek a játékot, higyjétek el kell ütni azokat a manókat, megvan a belső infó ami szerint ez csak a kezdet, és ez után újabb "játékok" lesznek beiktatva
a multkori szerverhiba, nem hiba volt csak biztonsági másolatot nyomtak a játékról, és átraktak mindent egy ideiglenes szerverre(ezen játszunk)
a top 10 manóölő, és a top 10 Le-töltő kap egy limitált relikviát, amint felébredt Zarknod, azonnal visszaállitják a szervert az egész elöttre, sé buktatok kb 6 hetet, kiv aki oda tette magát a toppra, mert nekik a visszaállitás után jóváirják a megszerzett relikviát, aminek a neve sem rossz, és még ezt is lehet tudni: Kristály szabadság
a tárgy simán megszünteti a játékos hordaorientáltságát, azaz elvesziti a hordabónuszt is, viszont cserébe megkapja mind a 4-et,azaz bukni nem bukik vele csak megszerezte mind 4 horda bónuszát (hiába állitják a gyémántok h az övék nem ér semmit, kiváncsi vagyok mit lépnek ha 20 nem gyémántos megkapja és jobban kihasználja mint ők)
ezzel kezdődnek a kalandok, zarknod felébredése után eltűnik majd, és kb 1 hónap mulva megjelenik újra és segitséget kér egy harchoz... behoz egy új épületet is a játékba, ami egy a Csillagkapuval kombinált Térkapura hasonlit, ennek késöbb nagy szerepe lesz...
Ha megvan a csata, akkor Zarknod átlép a kapun és eltünik, itt újabb relikviákat lehet szerezni, és belép egy a fertőzéshez hasonlitó tényező, csak ez ellen nem harcolni kell hanem megtanulni, és ehhez ad +8%-ot a relikvia
a küldetések mellé kalandok jönnek be, melyeket ezen a kapun keresztül az ellenség világaiba kell "lejátszani" sok egyéni, és sok csoportos kaland van, melyeket nem kötelező szövetségi szinten elvégezni, sőt lesznek horda összefogós kalandok is de azok a késöbbi fejlesztéseket készitik elő
remélem igy meg fogja érni játszani és felhagytok a sirással, és mellesleg nem nevet az összeesküsvés elméleteken hanem inkább sirunk...

ezt el lehet hinni, lehet hülyeségnek si tartani, mindneki azt gondol és hisz el amit akar, de én szóltam, majd az idő bizonyitja

SALBAZ
Természetesen kamu ugye????
Pfffffffff...............
Pontszám: 7.27
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
973. hozzászólás - 2009.08.08. 15:14:46
loooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
974. hozzászólás - 2009.08.08. 15:18:05 (Válasz Rafkós #973 hozzászólására.)
Kusti! Te nem örülnél, ha így felpörögne? Csak sajna én sem hiszek az összeesküvéselméletekben... De attól még jó volt olvasni, ötletelésnek nem lenne rossz
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
975. hozzászólás - 2009.08.08. 15:18:39
Kati, Te remélem egy térképet kapsz relikviaként, ami megmutatja, hol lakik Drakin.
Pontszám: 5
fórumozóTeki1986Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
976. hozzászólás - 2009.08.08. 15:19:01
Ha én visszafogott fejlődéssel 55 Tp-t kapok csatánként akkor aki nélküle van az mégtöbbet? Úristen. Vagy csak el lett rontva megint?
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
977. hozzászólás - 2009.08.08. 15:20:45 (Válasz Teki1986 #976 hozzászólására.)
Annyi Tp-t kapsz, mint 2 vadászatért. Ha van vf-ed, akkor az azzal csökkentett számít.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
978. hozzászólás - 2009.08.08. 15:20:50
Nem, az 110-et kap, ha Veled azonos szintű.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
979. hozzászólás - 2009.08.08. 15:21:59 (Válasz Rafkós #978 hozzászólására.)
Idézet: Rafkós - 2009.08.08. 15:20:50
Nem, az 110-et kap, ha Veled azonos szintű.


Attól függ mekkora a vf-je
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóTeki1986Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
980. hozzászólás - 2009.08.08. 15:22:52
oké értem, 25-ös amúgy
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!