Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvelt tagSzandra2222Nő
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1441. hozzászólás - 2009.08.16. 19:27:00 (Válasz Yasmina #1437 hozzászólására.)
Yasmina rajtam ne múljon, bár nem tetszik ez a Zarknod dolog, én betöltöm amit kiszámoltál
V1 - Fujiko
V2 - Hiju
V3 - Kéla
V5 - Cefka
Pontszám: 5
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1442. hozzászólás - 2009.08.16. 19:28:49
Azt a fejleményt, hogy ugyanazt kell továbbra is csinálni, mint eddig (csak többet), egyelőre nem minősítem.

Az a helyzet, hogy a kompenzációt már most szinte lehetetlen igazságosan megcsinálni, és hol van még a vége! Az egyetlen korrekt kompenzáció az lenne, ha pontos log készülne arról, hogy ki mennyi TP-t nyelt be (és mennyi lét vesztett), és azt a TP-t vesztené el újra (illetve kapná vissza a lét), és még valamennyi jutalmat kapna pluszban. Kétlem azonban, hogy ez a helyzet.

A legnagyobb probléma azonban az, hogy még ha valami nagyon korrekt kompenzáció várja is a résztvevőket az esemény végén, az óriási mértékű kár, amit a sok benyelt TP, és másodsorban a sok elvesztett LE okoz, már félúton teljesen hasznavehetetlenné sorvasztja azokat, akik részt vesznek ebben.

A játékvezetés akár el is kezdhetne a kármentésen töprengeni már most.

Sajnos azonban Miklós nem arról ismert, hogy könnyedén beismerné a hibáit...
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 8.38
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1443. hozzászólás - 2009.08.16. 19:39:35
Nem kell itt semmin sem gondolkozni, akik használtak pilont azok húzhatják lefele a karakterüket. És a létszám csak bővülni fog a második forduló végén...

Ez a cím elgondolkoztató:

"Zarknod ébredése: 2. fázis"
Legalább még 1re tuti számítani lehet, de az már 4 millió lesz.

Ezek után csak ez történhet:
1. ha folytatjuk, 90% az esély, hogy tömeges törlés lesz a vége
2. ha nem folytatjuk akkor is szar, mert naponta kell így is úgy is használni

Én örültem a legjobban ennek az eventnek, csak úgy csorgott a nyálam, hogy végre valami! Tök jó is volt, nagyon jó ötletnek tartottam, de az, hogy ezt egymás után X-szer újra és újra teljesen ugyanazt végigcsinálni, nah ez az aminek semmi értelme!! Fantáziátlan monoton, értelmetlen. Ennyi.

Ha legalább a második fázisban mondjuk egy hatalmas epikust kellett volna ütni, aminek milliós nagyságrendű ÉPje lett volna, máris más lett volna a helyzet! Csorgott volna tovább a nyálam!

DE NEM, illúzió rombolás ON
Pontszám: 9.38
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1444. hozzászólás - 2009.08.16. 19:44:40
azé nemhiszem hogyha pl valaki ránéz a topban lévő karikra manógyilkos és vagy töltés függvényében az aztmondja rájuk hogy áhhh ezek szarok...

a gond az hogy tényleg eléggé lelombozó a cél és a táv amit teljesíteni kell de ha összefogunk(gondolom ezlenne a kaland tudatalatti üzenete(az összefogás)) akkor elvileg nem vész...bár ugyanakkor én arra kalkuláltam hoyg ezt az elsőkört már hagytam elúszni mer aszittem(nagy naivan) hogy körönként lesz jutalmazás...igaz megértem azt is hogy csak a végén egyszerre...

engem ez a küldetés vagy kaland esetlegesen divatos szóval élve event igen szar helyzetben ért...alig volt a kezdésnél cspm és ugye aki jólszéllel indult az mostmár végigtarthatja magát ha valóban szeretné...

aki pedig hátrányból mer modnjuk várt napokig hogy legyen cspje az hiába áldoz be mindent csak akkro kerülhet az élre ha az elölállok feladják(bár kijaz aki már miután betapsolt egy csomót hagyná magát csak úgy leturni)

nah mind1...valóban ha új relikvia kerül elő arrol szóljatok majd mer az talán motiválólag hathat a mostmég láblógatókra is...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1445. hozzászólás - 2009.08.16. 19:45:12
Tetelezzuk fel, hogy a vegen lesz a "nagy jutalom". Addig lesz meg egy olimpia (a zsenialis masodik fazisnak hala lehet nem is egy...), ahol kb. annyi eselyem lesz, mint egy molylepkenek, cimvedokent ...
Kozben rendszeresen vernek meg azok, akiknek eselyuk sem lenne, ujabb LE veszteseget okozva, amit nem tudnak a jutalmazasba belekalkulalni. Raadasul lassan ott tartok, hogy en vagyok a leggyengebb a mezony elejebol.
Mindezt pusztan azert, mert hittem a jatekvezetes esemennyel kapcsolatos kommentjeinek.
Melyen felhaborit az egesz.
Pontszám: 5.67
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1446. hozzászólás - 2009.08.16. 19:49:30 (Válasz McPaul #1445 hozzászólására.)
McPaul:
engem még mindig simán agyonversz

de teljesen egyetértek veled!
Pontszám: 7.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1447. hozzászólás - 2009.08.16. 19:54:26
Mivel Miklós és Baraty is azt mondta, hogy nem a szivatás volt vele a céljuk, így azért lehet bízni abban, hogy meglesz a jutalma a részvételnek. Szerintem a manóölő versenyt el kellene felejteni csp zabáló volta miatt, és a LE töltésre kellene koncentrálni. Ez viszi előre az eseményt és ez okoz kissebb visszaesést a kariknak is.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1448. hozzászólás - 2009.08.16. 19:56:41 (Válasz Ariel #1447 hozzászólására.)
De azt is mondták, hogy nem a táp volt a fő szempont.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
fórumozóMorpheusFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1449. hozzászólás - 2009.08.16. 20:00:22 (Válasz McPaul #1445 hozzászólására.)
Gondolom ostorral vertek,hogy ebbe áldozz mindent.
Majd 50 manót vertem le v2-n mégsem ordítok úgy mint ti.
Azt sem tudjátok,hogy mi lesz a vége csak sírtok fenyegetőztök.Lehet megharagudni de ez elég szánalmas.
Ha tényleg nagyon nagy bukta lesz a vége akkor megértem a felháborodásotokat de ez még odébb lesz.

Egyébként minek a cívédője vagy a random kockladobásé?Ez nem forma1 itt nincs címvédő.
Pontszám: 3.50
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1450. hozzászólás - 2009.08.16. 20:02:32
A V2-ön még nem történt semmi, De szerintem már nem is fog. Kedves Behos barátaink ezt nagyon el ku.....tátok.

Még hogy nem szívatás, hát persze hogy nem! Még hogy nem táp, hát persze hogy nem. Nem táp mert aki csinálja az előbb utóbb rájön, hogy mekkorát szív ezzel a fantáziátlan Uwe Boll klonnal aztán szépen hidegre teszi a karakterét.

Köszönjük szépen!

Ezt az első fázist még végigcsinálom, mert kíváncsi vagyok a jutalomra aztán katakombába teszem a karakteremet vagy törlöm és keresek egy olyan játékot amihez nincs köze a behonak.

Apropó egy kérdés amit nem olvastam senkinél: Fázisonként lesz a jutalom kiosztva vagy az event végén.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.14
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1451. hozzászólás - 2009.08.16. 20:11:01 (Válasz Dr_Faktor #1444 hozzászólására.)
Igaz még a sokk miatt elnevetgélek egy darabig ma ezen a fantáziátlanul sikerült folytatáson, de holnap szerintem alapos letargiában fogok tengődni.
Az már magában is elég rossz, hogy ugyanazt kell csinálni mint eddig, de a mértéke rettenetesen csüggesztő. Az első 2 milliónak kicsit több mint a 3/4-ét csináltuk meg máig. Erre a nyakunkba szakad az eredeti 2 millió 2,5-szerese plusszban.
Én nem vagyok ellene az eseménynek, toltam is ezerrel, de ha legalább kevesebb lenne a második fázis az elsőnél...

Szerintem most egy darabig olvasgatni fogok, visszanyergelek a mudra, meg animét nézek a neten, hátha visszajön a kedvem pár nap múlva. Esetleg.

Edit: A problémám nem az, hogy áldozni kell rá, hanem az, hogy egyáltalán nem látható, hogy mikor fog véget érni...
Edit2: Kb. úgy érzem magam, mint te, Faktor.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.08.16. 20:14:36-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1452. hozzászólás - 2009.08.16. 20:11:58
engem csak az zavar hogy sehol senki...
nem hiszem el hogy nem olvassák a kommenteket,illendő lenne reagálni rá!
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1453. hozzászólás - 2009.08.16. 20:12:49
Hát itten valami bugnak mindenképp lennie kell.
Vagy V2 bugos, vagy V1.
Azt azért kétlem, hogy egyedül V1 van összekötve V3-al, és V2 teljesen szuverén harcot vív, míg eme kettő össze van kötve.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.50
népszerűt0gaFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1454. hozzászólás - 2009.08.16. 20:13:59
Nem kell aggódni, belsős forrásokból tudom már a 3. fázist, az pedig olyan hihetetlenül jól el lett találva, hogy mindenkinek le fog esni az álla, és minden törölt karakter tülekedni fog, hogy visszajöhessen játszani!

Zarknod ébredése: 3. fázis
A manapilonok segítéségével sikerült megolvasztani az energiaburkot, amely mélyén Zarknod ezeréves álmát aludta, amíg fel nem vertétek! Belül azonban egy biztonsági alufólia burok található, amely kétszer olyan vastag, mint a külső jégpáncél volt! Ennek áttörése nem kevés energiát igényel. Ráadásul mivel az őt bebörtönző erők felfigyeltek próbálkozásaitokra nehezebbé tették az utatokat, szóval mostantól 4 CSP-be kerül egy aktiválás és a szorzókat is lefeleztük, plusz innentől kezdve minden bemenetelkor 1 őskövet is levonunk (akinek nincs ősköve, az megadhat egy bankszámlát, ahonnan közvetlenül leszipkázzuk a pénzét, hogy ne kelljen ezzel is vesződnie!) Aki nem ad meg bankszámlát és ősköve sincs, attól automatikusan naponta levonunk minden tulajdonságából 1-et, hogy nehogy már potyára fektessünk ilyen hihetetlen mennyiségű kreatív energiát ebbe a nagyon jól kitalált eseménysorozatba! A korábbiakhoz hasonlóan, a manapilont most is aktiválhatod, hogy a Zarknodot védő alufóliaburkot meggyengítsd.

(A számlálók nem nullázódtak)
Nick Aragua - Azúr Légió
Pontszám: 7.38
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1455. hozzászólás - 2009.08.16. 20:14:29 (Válasz Darah #1453 hozzászólására.)
Valamelyik biztos bugos.... Hasra utve, a V1.....
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1456. hozzászólás - 2009.08.16. 20:16:28 (Válasz Solina #1455 hozzászólására.)
Én is V1-re tippelek.

Na nem mintha ez sokkal jobb fénybe helyezné összességében az állást.

Az lenne a legjobb, ha V3 is bugos lenne, és nem is ez lenne a folyt. köv.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1457. hozzászólás - 2009.08.16. 20:18:23 (Válasz Darah #1456 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.16. 20:16:28
Én is V1-re tippelek.
Az lenne a legjobb, ha V3 is bugos lenne, és nem is ez lenne a folyt. köv.


Ámen!
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1458. hozzászólás - 2009.08.16. 20:19:31
Most még el térkapuzgatunk a manókkal,és majd Zarknodal epikolunk? Vagy a végén majd lehet csp-t is venni a kufárnál?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1459. hozzászólás - 2009.08.16. 20:25:05
csak őskőért!!!!
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1460. hozzászólás - 2009.08.16. 20:26:56 (Válasz Darah #1456 hozzászólására.)
Én arra tippelnék, hogy a Behonál egy-két fejlesztő agya bugos, vagy csak simán rövidzárlatot kapott.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.08.16. 20:30:30-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!