Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1081. hozzászólás - 2009.08.10. 11:57:36
a hátrány a magasabbakat éri. a támadóink közt nem ritka a 20/20-as gyaktér/védfalas ember. 15/15-ös gyaktér és védőfal-ba kezdtünk a mai napon, de eltart 1.5-2 hónapig amíg befejezzük. az eventnek ez a része kiránt alólunk +1 épületszintet. ezzel nem csak mi járunk rosszul hanem a szövetségek többsége. a legtöbb közepes szöviben vannak 50 feletti tagok akiket első oldalasok ütnek. marha nehéz ezt kompenzálni, felesleges volt tovább nehezíteni.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1082. hozzászólás - 2009.08.10. 12:31:38
Nem nyaffogni galetkitársaim!!!

Az Event király, végre jól be lehet verni azokat az arcokat akik kitalálták ezt az egész függőséget okozó Randommal fűszerezett valamit

A kút mindenkinek belassult, a manók mindenkinél a spájzban vannak szal igazságos a dolog a nyeremény meg majd lesz valami igaz azért az ilyen haszontalan relikviákból lehetne többfajta is.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.60
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1083. hozzászólás - 2009.08.10. 12:46:25
höhöh...fogynak a zafírok v1n a toplistából...és a helyükön egyre több gyémánt van...bár sajnos a zafír hordaelőny még így is akkora hogy szinte már már behozhatatlan...de talán most kiürült zafírék kamrája tehát Gyémánt testvéreim az Úrban most kell megkettőzni az erőfeszítéseket és hozni a plussz lééket amig zafírék kicsit kómában vannak vagy kapjuk el a Rubinokat akik a másodikok az össztöltésben ám az ő utolérésük korántsem oly lehetetlen mint mondjuk a kékeké...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.40
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1084. hozzászólás - 2009.08.10. 12:54:51
Portyapontból pilonaktiválás nem lesz. Ha bekerül egy fejlesztés, amire csp-t lehet használni, a pp sosem lesz alternatíva. Ezt mindig megkérdezitek, és én mindig leírom

Kócos: A jutalmazásnál a töltés mértéke is fog számítani, meg a leölt manók száma is. Mondjuk ez már az én "optimalizátor-szemléletű" magánvéleményem, hogy jobban jársz, ha - 1000-es minimum töltés esetén - bemész 5x, és töltesz 5x1000-et, mintha egyszer töltesz 5000-et, hiszen az első esetben az állataid 5x annyit fejlődnek. Ráadásul a töltődés mindkét esetben 5000 lesz, de a leölt manók száma az első esetben ugye 5, a másodikban csak 1. Persze, ha valamiért rengeteg LE-d van, és nincs csp-d, vagy nem akarsz TP-t kapni, akkor érdemes lehet a minimumnál többet tölteni.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1085. hozzászólás - 2009.08.10. 13:03:52 (Válasz Miklós #1084 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.08.10. 12:54:51
Portyapontból pilonaktiválás nem lesz. Ha bekerül egy fejlesztés, amire csp-t lehet használni, a pp sosem lesz alternatíva. Ezt mindig megkérdezitek, és én mindig leírom

Kócos: A jutalmazásnál a töltés mértéke is fog számítani, meg a leölt manók száma is. Mondjuk ez már az én "optimalizátor-szemléletű" magánvéleményem, hogy jobban jársz, ha - 1000-es minimum töltés esetén - bemész 5x, és töltesz 5x1000-et, mintha egyszer töltesz 5000-et, hiszen az első esetben az állataid 5x annyit fejlődnek. Ráadásul a töltődés mindkét esetben 5000 lesz, de a leölt manók száma az első esetben ugye 5, a másodikban csak 1. Persze, ha valamiért rengeteg LE-d van, és nincs csp-d, vagy nem akarsz TP-t kapni, akkor érdemes lehet a minimumnál többet tölteni.


Sőt mivel 5ször megy az ember, így 5ször annyi LE-t is nyer vissza a manóktól!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1086. hozzászólás - 2009.08.10. 13:13:32 (Válasz Nari77 #1085 hozzászólására.)
És 2 helyett 10 CSP LE-jét veszti el.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1087. hozzászólás - 2009.08.10. 13:19:48 (Válasz Nari77 #1085 hozzászólására.)
túl sok TP LE nélkül.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1088. hozzászólás - 2009.08.10. 13:29:02
Gyakorlatilag majdnem 4 csp. Mert kettő elmegy a vadászatra, hogy meglegyen a minimum, 2 meg hogy egyáltalán használod a pilont. Az aukciós házzal is azért álltam le, mert a napi 5 csp két hónapon keresztül erősen visszavetett a szintemen azokhoz képest akik nem költöttek rá. Erre már nem merem ellőni az összes LE-t és CSP-t, pláne, hogy az élmezőnyt akik + 150CSP-vel tudtak nekiindulni az én 0-ámhoz képest, sose fogom beérni. Remélem nem csak azok járnak jól, akik mindenüket ebbe fektetik.
Pontszám: 7
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1089. hozzászólás - 2009.08.10. 13:32:42
Nem túl sok, hanem negatív LE/TP arány. Állatot fejleszthetem úgy is, ha az epikust ütöm, ezen kívül a karakter TP/ állat TP arány lefelé portyázáshoz képest kb 10szer rosszabb, szóval ezzel nem kell számolni, egyáltalán nem táp. Tulajdonképp ha megmondják, mi lesz a vége, akkor sem fekete vagy fehér, hogy kinek mennyire érte meg a dolog, az eddigi átlag LE/TP arány karakterenként változik. Ha matematikailag igazságos lesz a jutalom, az ugyanúgy borít mindent, mint ha nem, tehát ezért nem a fejlesztőket kell elővenni. Napi egy aktiválás szerintem nem vág agyon senkit, sőt odáig még szórakoztató is, aki bevállalja, hogy specializálódik valamire, ami ismeretlen, az meg utána ne sírjon
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1090. hozzászólás - 2009.08.10. 13:33:38 (Válasz Impopo #1088 hozzászólására.)
Az élmezőny 800 CSP-vel indult neki. A pókoknak nem érték a CSP, megvettek minden gyorsítást is, és így is túlcsordul. A legnagyobb manógyilkosok biztosan közülük kerülnek majd ki.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1091. hozzászólás - 2009.08.10. 13:34:54
"napi 5 csp két hónapon keresztül erősen visszavetett a szintemen azokhoz képest akik nem költöttek rá"

Szinteden nehezen. Kevesebb csp az kevesebb szintlépés is és pontosan arányos. Ha visszavetett a -5 csp, akkor rosszul portyáztál, más oka nem lehet.
Pontszám: 8
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1092. hozzászólás - 2009.08.10. 13:36:51
Rafkós, a portya és a vadászat nem ugyanaz. Érts ezt úgy, hogy a velem egy szinten lévők két-három szinttel mentek felém, és onnan csapnak le rám. Mert lényegesen többet költöttek magukra mint én.

Nyilván én is kiveszem a részem, de nem ölöm bele a napi 50CSP-mat valamibe ami csak visszavet a fejlődésben. Csak abban bízom, hogy ezért nem ér majd hátrány.

V3-on nincsenek nagyon pókok a mostani manógyilkosok és LE töltők között.
A hozzászólást Impopo módosította 2009.08.10. 13:39:10-kor
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1093. hozzászólás - 2009.08.10. 13:40:09 (Válasz Impopo #1088 hozzászólására.)
Én ráhajtottam, de már kiestem a szórásból, és több, mint 100 CSP-t tettem eddig bele. Össz 226-t.
De muszáj CSP-t is költenem, hogy tölteni tudjam a pilont.

Engem még az érdekelne, hogy az ismételhető küldetések bevétele hogyan lett ebbe beleszámolva, mert az egy bizonyos szint alatt elérhetetlen bevételi forrás.
Ha úgy lett kialakítva a "belépti díj" nem szóltam, azt is halkan.

Mortimer, arról, hogy a pókok ebben érdekeltek lennének, vitatkoznék, de ezt már hátrébb valahol levezettem, hogy ez nem épp pókós móka.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.33
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1094. hozzászólás - 2009.08.10. 13:46:11
Ez viszont csak viszonylag magas szinten lehet hátrány. Középmezőnyben teljesen mindegy, hányan vannak a következő 3-4-5 szinten, így is van több száz, aki leüthetne, ha bírna. Ez a manózás viszont nem csak csp, hanem LE veszteség is, ami viszont minden szinten visszaveti a karaktert, szal csak ezt a különbséget mondtam az aukcióshoz képest.
Pontszám: 8
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1095. hozzászólás - 2009.08.10. 13:50:25
Én mindenesetre hozzáteszek annyit amennyi a realitás talaján mozog még, aztán meglátjuk mi sül ki belőle.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1096. hozzászólás - 2009.08.10. 13:51:15 (Válasz Darah #1093 hozzászólására.)
Nekem V2-n pókom van. Olyan unalmas a játék, hogy az hihetetlen. Én 0-ás spektrálissal is nekiálltam vadászni, csak hogy minél több lét vihessek a manókhoz. (Már majd egy teljes üres szintet léptem a tptől.) Ha meggyengül a karakter legalább lesz megint kihívás, újra meg kell majd erősödni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1097. hozzászólás - 2009.08.10. 13:55:06 (Válasz Ricardo #1096 hozzászólására.)
Hát kb én is így állok, egy üres szint TP-ből.
Unatkozni nem fogunk, és lehet gatyábarázni a karit.
Bár pók az nem vagyok.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
kedvelt tagRafkósFérfi
Végzetúr mester
293 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1098. hozzászólás - 2009.08.10. 13:55:41
Pók is hozhatja azt a döntést, hogy játszani akar, sőt nekik lehetőségük van 400/800 csp-t ellövöldözni rá. Sokan sokféle módon állnak hozzá, van, aki egyáltalán nem csinálja, van, aki naponta egyet, többet, és van aki minden csp-t felszámol most vele. Én sem hagyom ki a dolgot attól, hogy nem fekszem rá teljesen. A közös erővel megoldás nyilván nem azt jelenti, hogy én 200-szor többet csinálom, mint a szomszéd, főleg nem kel remélni, hogy ezerszer erősebb leszek tőle utána.
Pontszám: 5
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1099. hozzászólás - 2009.08.10. 13:57:34 (Válasz Mortimer #1090 hozzászólására.)
Ne gondold, Morti!

Sanyival beszélgettük a minap, hogy hiába vezet most ő v2-n (én második-harmadik vagyok) kifújt a 800 csp-je, EF-et meg nem fejlesztett, úgyhogy 1 héten belül megeszem a Vizest reggelire... Az ideális erre a visszafogott vadászó és portyázó karakter. Portyából megvan a LE és az összes csp-ből lehet pilonozni.
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1100. hozzászólás - 2009.08.10. 13:59:54
Nem tudom...nekem ha pók karim lenne, főleg, ha Bajnoki esélyes, max akkor ügyködnék ebben az eventben, ha a következő indulószintemhez, és az ottani esetleges ellenfeleimhez beleférne.
És ahogy így nézegetem V1-et, nemigen látok túl sok pókot törekedni a TOPba, pillanatnyilag 47-es a legkisebb szint.
Inkább sok CSP-t felgyűjtött karikat.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.10. 14:00:41-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!