Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1501. hozzászólás - 2009.08.16. 23:13:56
Ahogy korábban irtam, az eseményt a ti igényeitek alapján próbáltuk megtervezni. Ha jól értelmezem az újabb hozzászólásokat, egy komoly problémátok van: hogy unalmas, hogy ugyanazt kell csinálni a 2. fázisban, mint az elsőben. Ennek a következő okai vannak:

Az esemény elkészítése tokkal vonóval nagyjából 2 hetet vett igénybe. Ha a 2. 3. fázis valamilyen drasztikusan más dolog lett volna, akkor az arányosan megnyújtja a fejlesztési időt. Tehát az esemény vagy véget ér másfél hét után , vagy 6 hétig dolgozunk rajta. Az eddigi tapasztalatok alapján egyik variációnak sem örültetek volna. Ha egy játékban egy számottevő ideig tartó tevékenységet raknak be a fejlesztők, elkerülhetetlen valamilyen szintü ismétlődés, mert valaminek a fejlesztése mindig több időbe telik, mint az egyszeri végigjátszása.

Alapvetően nem igy kell viszonyulni hozzá, hogy "6 hétig ugyanaz, tehát unalmas, fantáziátlan stb.". Hanem. Adott egy játék, számos lehetőséggel. Vadászat, portyázás, térkapuk, epikus csaták, bajnokságok, karakterfejlesztés, szövetség épités, szövetségi háborúk, aukció, kristályhorda stb. A játék fejlődik, újabb lehetőségekkel, tennivalókkal bővül: ezek egyike a pilonok aktiválása. A többihez hasonlóan persze ez is ismétlődő, de minden játék igy működik, és a lényeg, hogy bővült a lehetőségek száma, szinesedett a játék.

Sőt, a többi dologhoz képest ebben 2 csavar is van. Az egyik, hogy csak korlátozott ideig tart. Ha nem akarsz, nem, vagy alig veszel benne részt: de ha 2 hónap múlva eszedbe jut, hogy szeretnéd mégis kipróbálni, akkor lemaradtál róla. A másik, hogy nem lehet tudni, mi lesz a "jutalom". És minél tovább kell várni, hogy kiderüljön, annál inkább erősödik a mentalitás, hogy értelmetlen az egész, biztos nem is lesz jutalma vagy nem fogja megérni, Miklós dilettáns ehhez stb. Mondjuk ez egy abszolút negativ hozzáállás. Szerintetek vannak emberek, akik részvényeket vesznek egy megbizható cégtől, és utána verik a fejüket a falba, hogy biztosan csökkenni fog az árfolyama, és milyen rossz volt ez nekik, amikor még azt sem tudják, mi lesz a vége? Mindkét aspektus szokatlan, ezért nehéz hozzájuk alkalmazkodni - persze, ha a bevált kliséket alkalmaznánk, akkor az meg unalmas és elcsépelt lenne.

Előre véleményezni, értékelni az eseményt teljesen értelmetlen, főként az optimalizátoroknak. AKi úgy véli, hogy nem érdemes csinálni, nem sül ki belőle semmi, az ne feküldjön rá, üsse le a napi 1 manóját, aztán viszlát.

Mindenesetre továbbra is kiváncsi vagyok, mi szerintetek a jó esemény. Ami csak 3 napig tart, de néhány óra a leprogramozása? (pl. megadsz egy LE mennyiséget, betöltöd, és a 3 nap után jutalmat kap a 10 legtöbbet töltő). Max. néhány napot dolgozzunk rajta, de tartson másfél hétig? (pl. ilyen lehetne a zarknod, 1. fázisból, relikviák és egyedi grafikák nélkül, toplisták és statisztikák nélkül). Vagy dolgozzunk rajta 2 hetet, és tartson 6 hétig?
Pontszám: 5.05
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1502. hozzászólás - 2009.08.16. 23:14:22
Birkának teljesen igaza van. Már többen mondtuk itt, hogy senkinek sem kötelező mindent rátenni.Akik megtették,most Miklósnak ugranak, hogy nekik jár,meg fizettek.Mint egy kvának, hogy én nem ezért fizettem.Nem védem, mert szerintem is ritka uncsi lesz még 2 körön keresztül manókat ütni.De ez van.Én is fizetek,és ki nem szrja le. Arra sem kötelezett senki.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 4.67
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1503. hozzászólás - 2009.08.16. 23:16:59
Üdv

Örömmel jelentem be, hogy a rengeteg manógyilok meghozta az eredményt!

A manók abbéli félelmükben, hogy a következő falujukat is lerombolom, megtettek a kormányzójuknak Manófalván! Fehér zászlót lobogtatva jelentek meg, amikor is következő bejelentett telephelyükre érkeztem.

Ennek következményeként Manófalván csak én írthatok manókat (nagy a bűnözési ráta, úgyhogy teljesen legálisan fejezhetem le nagyrészüket).

Természetesen ettől függetlenül minden látogatót szeretettel várunk, folklór műsorral és egy forró bögre kétes eredetű kakaóval (honnan van ezeknek ilyesmije?)...

Távozáskor minden kedves érdeklődő zanzásított manófejet kap ajándékba!

Amennyiben meglátogatnád barátságos, szerény kis manó közösségünket (értsd a szemük sem áll jól, tolvaj, szutykos mancsú banda) kérlek hagyj üzenetet az egyházban Sameed névre.

üdv és kitartást

maci
Pontszám: 8.72
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1504. hozzászólás - 2009.08.16. 23:22:38 (Válasz Birka #1499 hozzászólására.)
Sóhaj.
1. Én is sejtettem, hogy több fázisú lesz a dolog, írtam is erről egy eszmefuttatást egy korábbi hsz-emben (969-es hozzászólás).
Bár a helyzet nem úgy alakult, ahogy gondoltam, de én is a több fázisra tippeltem.

2. Én most február végén hallottam először a Beholder kft.-ről. (A megfelelő topicban olvashatod a sztorit, a napokban írtam bele.) Kövezz meg, noob vagyok, mert nem ismerem annyira a Beho-t, mint a tizenx éve TF-et toló emberek.

3. Fentebb leírtam, hogy NEM a 6 héttel van a bajom. Az a bajom, hogy monoton, unalmas dolog 6 héten át csinálni ugyanazt.
Ha egy kalandmester azt mondaná a kalandozóknak, hogy "Nagy kalandra indultok, aminek a végén érdekes dolgok lesznek", majd 6 héten át azt mesélné, hogy "mentek az erdőben, találkoztok egy goblinnal, megölitek, mentek tovább, találkoztok egy orkkal, megölitek, mentek tovább megint találkoztok egy goblinnal, azt is megölitek, mentek tovább, találkoztok egy medvevel, megölitek, stb", akkor egy idő után a játékosok meglincselnék.

4. Lehet, hogy ki lesz írva a nevem 5 héten át a listán. Farm viszont nem vagyok. TP-t nagyon szívesen adok bárkinek aki ezekben a napokban ellátogat hozzám, sőt, ha LE-t hoz nekem, még hálával is gondolok rá. Tudok vigyázni a lélekenergiára. Jól feljesztettem eddig a karakteremet mindenféle segítség nélkül is. (Volt olyan nap most, hogy bő 3000 LE-t hagytak nálam Zarknodista szerencsevadászok, akiket megtévesztett az alacsony TÖ-m.)
Nem tudom van-e V1-en karaktered, ezért leírom, hogy eddig összesen 7413 LE-t vesztettem az egész játék során, és 42-es szintű vagyok.

5. Kérlek alaposabban olvasd el a hozzászólásaimat. Te csak azt vetted le az egészből, hogy nekem valami nem tetszik, és nekiálltál leckéztetni engem.
Semmi bajom nem lenne a 6 héttel, ha érdekes, változatos lenne. De nem az. De ezt már leírtam. Nem érdekel az erőforrások elvesztése sem. Ezt is leírtam már. Az a gond, hogy jóllaktam az előétellel, és most kihoznak még belőle 2 nagy adagot mondván, hogy a főfogás csak azután jön, ha ezeket is elfogyasztottam.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5.40
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1505. hozzászólás - 2009.08.16. 23:29:27 (Válasz Maci #1503 hozzászólására.)
Jajjajj csak vigyázz, nehogy megneszelje ezt a Manókirály, rettentő dühében még rádhajigálja a manópilonokat
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1506. hozzászólás - 2009.08.16. 23:31:36 (Válasz Miklós #1501 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.08.16. 23:13:56
Ahogy korábban irtam, az eseményt a ti igényeitek alapján próbáltuk megtervezni. Ha jól értelmezem az újabb hozzászólásokat, egy komoly problémátok van: hogy unalmas, hogy ugyanazt kell csinálni a 2. fázisban, mint az elsőben.


En ertem, hogy harom kulonbozo fazis haromszoros fejlesztes lett volna, de ha erre nincs kapacitas, akkor miert kell eroltetni a harom fazist? Ha az elejen kijon, hogy V1-en 8 milla toltes nesztek, es ott vege, akkor sokkal kevesebb siras lett volna, mint igy. Mert a fazisokra osztassal azt sugalltatok, hogy lesz valami mas. Teljesen feleslegesen.
Pontszám: 9.40
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1507. hozzászólás - 2009.08.16. 23:34:10 (Válasz Miklós #1501 hozzászólására.)
Hát, az én meglátásom szerint lehetett volna egyben az egész, nem három körben. Ekkor kisebb lett volna a vehemencia az elején, mindenki nyugisan kezdett volna a dologba látva, hogy ez hosszú móka lesz.
Vagy előre megmondani, hogy 3 kör lesz, és mindben ugyanazt kell csinálni.
Mert ez így az említett rajzfilmes fogás: ajtó mögött még egy ajtó, aztán megint egy ajtó, stb. Ez viccnek elmegy egy rajzfilmben, de egy kalandban nemigen, főleg ha ennyit kell izzadni egy-egy ajtón.
A kedvem vissza fog jönni egy idő után, de eléggé sokkoló volt a dolog.
(És persze reménykedem, hogy nem lesz egy 4. fázis.)
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 4.25
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1508. hozzászólás - 2009.08.16. 23:40:06
sok TP --> sok szint --> sok új felszerelés --> sok őskő vásárlás
Pontszám: 5.63
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1509. hozzászólás - 2009.08.16. 23:48:08 (Válasz Kocos #1506 hozzászólására.)
Szerintem egyben nehezebb belőni azt, hogy valóban hat hét legyen. Sokkal könnyebb nagyon alá, vagy nagyon fölé lőni, és azt már lehetetlen módosítani. Itt bármikor lehet bármennyi a következő fázis.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1510. hozzászólás - 2009.08.16. 23:48:56 (Válasz Miklós #1501 hozzászólására.)
Miklós, én egyetlen problémát látok csak a jelenlegi eseményben. Teljesen függetlenül, hogy ismétlődik a dolog és a jéghegy után a védőburkot kell lebontani, hiszen ez mindössze annyit jelent, hogy két kisebb részre lett felbontva valami.
A probléma pedig az, hogy az a karakter amelyik hetekig folyamatosan öli a manókat, 3-4 hét alatt olyan ronccsá válik, hogy már a manók is elverik. Nem egyszerűen arról van szó, hogy maga a karakter nem fejlődik, mert minden LE-t a pilonokba tol és üti a manókat, de ehez még annyi tp-t is kap, hogy közben lép 4-5 szintet is, miközben ugyan olyan erős/gyenge marad mint egy hónappal elötte.
Ezért lett volna jó a fázisok közé némi "kompenzálás". Hogy továbbra is életképes legyen annak is a karaktere, aki teljes erőbedobással nyomja. Bár nem tudni, hogy mi lesz a 3-ik fázis után, de könnyen előfordulhat, hogy aki most nagyon odateszi magát, az a 3-ik fázis végére teljesen kifullad, lép 6 szintet, és csak pislog, hogy bukja mindenportyáját, és még a manók is laposra verik.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.55
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1511. hozzászólás - 2009.08.17. 00:03:03 (Válasz Ariel #1510 hozzászólására.)
Dehát a manóknak épp az lenne a célja, hogy ne csak kattintás legyen, hanem kihívás is, nem? Ha nem nyerhetne a manó, mi értelme az egésznek?

Elméletben a térkapu sem kattintásra ad LE-t. Az az anomália, hogy -30%-on is simán elversz egy a karakterednél 15 szinttel magasabb manót, nem pedig az, hogyha vesztesz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.57
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1512. hozzászólás - 2009.08.17. 00:21:08
Szerintem meg kár volt lépcsőkre bontani. Miért nem volt jó 1 lépcsőbe? Max többet kellett volna tölteni és legalább nem romboltatok volna illúziót.
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1513. hozzászólás - 2009.08.17. 00:26:04
A manóölés nem mindig sétagalopp, legalábbis nem minden szinten. Nekem is voltak már furcsa csatáim, amikor bekaptam egy 2500-as varit, aztán kaparhattam közelharcban, hogy behozzam. Ráadásul nem a manóölés viszi előre az eseményt, hanem a betöltött LE mennyisége. Ha 20k LE-t egy manóval tölt be a karakter, az a karakterek többségénél jóval "olcsóbb" mintha 10 manó leölésével tenné.
Biztos meglesz a manóölés megérdemelt jutalma is, de önmagában ez nem viszi előrébb az eseményt.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.50
fórumozóIanusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1514. hozzászólás - 2009.08.17. 00:42:28 (Válasz Miklós #1501 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.08.16. 23:13:56
Előre véleményezni, értékelni az eseményt teljesen értelmetlen, főként az optimalizátoroknak. AKi úgy véli, hogy nem érdemes csinálni, nem sül ki belőle semmi, az ne feküldjön rá, üsse le a napi 1 manóját, aztán viszlát.

Igen ám, de ha ez lenne az általános hozzáállás, hogy egy manó és le is tudtam a dolgot egy napra, akkor nem hat hét alatt érne véget, mert tölteni is kell, nem is keveset. Azért ezt öröm látni, hogy bármennyire igyekszünk, mindenképp hat hétig tart. Szerintem a felezett kúttöltésnek mindenki örül, aki pedig nem öli a manókat, annak még a manaregje is fele - hiába, nem mindenki szereti kipróbálni az ilyen erőltetett dolgokat... Tehát fölösleges a gyors töltés, hogy minél előbb túllegyünk rajta, ezt az átkot minimum hat hétig kell viselnünk. Köszönjük! Remek program!
Gondolom, a két hét nagy része nem az eseméynek, hanem a képek megalkotásával telt el, ami pont nem a lényege. A fertőzés megalkotása hány hét volt? :-]
Ez a legdrágább böngészős játék és a játékélmény a meggondolatlan fejlesztéseknek köszönhetően a legalacsonyabb. Ti ebből éltek (élnétek), Mi ezért fizet(t)ünk, tehát alapvetően nem így kell(ene) hozzáállnotok a játékfejlesztéshez, hogy két hét munkátok nyomán minimum hat hétig szenvedjünk valami Ránk erőszakolt programmal. (De csak azért az erőszak, hogy legyen kedvünk kipróbálni. Aham...)
Valamikor januárban kezdtem el készíteni egy kis szövetségi lapot, amin nyilván tudtuk tartani a háborúinkat. Azt gondoltuk, ennyi tudással elég is lesz, ám valahogy mindig merültek fel új ötletek, s az oldal egyre csak bővül funkciókkal, jelentős mértékben hozzájárulva játékunkhoz. Folyamatosan fejődik, nem pedig nagy szünetekkel bedobunk 1-2 dolgot, majd odavágunk a korbáccsal, hogy ezt márpedig szeretni fogjátok és használjátok is, mert az jó lesz nektek. Valahol nagyon eltávolodtatok a realitásoktól. Nem a játékosok vannak értetek, hanem Ti vagyok a játékosokért. Az ő igényeiknek megfelelően kell alakítani, ráadásul úgy, hogy élvezetes is legyen. (Az, hogy azt írod, a Mi igényeink alapján próbáljátok, ami azt jelenti, Mi mondunk valamit, Ti pedig csináltok valamit belőle, talán hasonlót, talán nem - az közel sem az.) Nos, a hat hét manógyilok vagy egyes küldetések közel sem ilyenek. Nem ártana viszont tájékoztatni a karaktereket, hogy miért érdemes az adott dolgot csinálniuk, főleg ennél az eseménynél, aminél ártalmasabb még nem volt a játék történetében (és nagyon remélem, hogy nem is lesz - igaz, már a hűvösön csücsül a karakterem). Nem ártana jobban átgondolni a játék fejlesztését (fertőzés, smaragdok hátsójának fényezését hanyagolni (semmi szükség nem volt például a kritikus varázslatra), kellettek az NPC-k, erre mit kaptunk? Kristály hordát! Esemény kellet? Zarknod!). Szerinted miért fogynak a játékosok olyan szép számmal? Lehet, hogy Mi játszani szeretnénk, nem pedig szalagmunkát végezni? :-]
Pontszám: 6.53
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1515. hozzászólás - 2009.08.17. 00:49:39 (Válasz Miklós #1501 hozzászólására.)
Nem nehéz negatívnak és pesszimistának lenni ezzel az eseménnyel kapcsolatban, pusztán játékos szemszögből is meg kellene néha vizsgálni az események hatását egy új fejlesztés berakásakor. A részvényes példa alapvetően nem lenne rossz és egy megbízható céggel az ember nem is kockáztat sokat, az már teljesen más kérdés, hogy kinek milyen fogalmai vannak a megbízható cégről és a biztos befektetésről. De ha mondjuk az ember nem pénzért hanem a testrészeiért(ill. sejtjeiért gyk. LE)) vásárol részvényt akkor hajlamos kicsit más szemszögből nézni a dolgokat. Sokan kb. ezzel a helyzettel találkoznak most, nyilván akik csak a körmük hegyét vagy néhány hajszálat áldozták a dologra azok jó befektetésnek találják a dolgot és örömmel várják az osztalék osztás pillanatát amikor is extra hosszú, körmöket és dúsabb hajat kapnak befektetésük jutalmául, ámde azok akik most fél tüdővel láb nélkül és töketlenül álldogálnak 6 hétig azokat nem hiszem, hogy megnyugtatják a szavaid, és nem a tüdeje a lába vagy a fél töke hiányzik igazán az embernek amit valóban az esemény végén minden bizonnyal visszakap, itt az igazi csavar pont a dolog végén van mert ugye az megbízhatóan nem úgy szokott elsülni ahogyan azt a jutalmat várók többsége szeretné. A fertőzés vége egy több mint fél éves fejlesztés sem sült el túl jól a többség messze nem olyasmit kapott amit várt a nyers táp kevesek igényeit elégítették ki, és itt is elsősorban a fantázia hiánya okozta a legtöbb csalódást. Arról nem is beszélve, hogy annak ellenére bug-os volt, hogy pusztán némi tápot adott és volt rá kb. fél év leprogramozni. Szóval a dolog megbízhatóságáról csak ennyit, hogy mindenki kap majd valami tápot az nyílvánvaló, tényleg nagy öröm/jól jön a hosszabb köröm a dúsabb haj, a kérdés csak az, hogy azok akik igazán sokat áldoztak a buliért mit kezdenek majd a 3 lábukkal 3 tüdejükkel és a móka végén ki csépli majd a csalánt a 3 tökükkel...

Sokan abban bíztak, hogy ez az esemény kicsit több lesz a "kell egy kis nyári szabadság" ill. a "csak még őszig húzzuk ki" fejlesztésnél, ők most úgy néz ki "kissé" csalódottak, én ez után a húzás után hajlamos vagyok azt hinni, hogy Zarknod ha valaha is felébred könnyedén talál majd feleslegessé vált testrészeket gazdátlan részvényeket amivel a tucatnyi megmaradt "lelkes" végzetúr igényeit kielégítheti.
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.08.17. 10:28:16-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.47
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1516. hozzászólás - 2009.08.17. 01:14:38
Sziasztok!

Az eventtel egyetlen problémám van, mégpedig az hogy az első fázisban akik résztvettek és ahoz hogy elsők legyenek a végén leölték az állatjaikat, eladták mindenüket mert ugye kinnt volt a számláló hogy vége lesz azokat verték itt át.

Beleadtam mindent hogy első legyek ez sikerült is de kiderült hogy ez csak részsiker és mégcsak egy semmitérő medált se kapok érte, nem a díjazás hiánya a fájdalmas hanem az hogy aki komolyan vette és azt hitte átszakította a célszalagot rádöbben hogy mégsem.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.18
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1517. hozzászólás - 2009.08.17. 01:20:39 (Válasz Nari77 #1512 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.08.17. 00:21:08
Szerintem meg kár volt lépcsőkre bontani. Miért nem volt jó 1 lépcsőbe?


hogy lemorzsolódjon a nyafogós réteg, hogy csak az igazán kitartók járjanak jól, akik "hisznek".

ha lett volna a kettő között kompenzáció és olyan, akkor az az optimalizátorokat megindította volna, mert rájönnek, hogy érdemes csinálni. az lett volna a legnagyobb hiba.

így a kitartók maradnak top közelben.
Pontszám: 4.58
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1518. hozzászólás - 2009.08.17. 01:22:48 (Válasz Otoaak #1515 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.08.17. 00:49:39
Nem nehéz negatívnak és pesszimistának lenni ezzel az eseménnyel kapcsolatban,


főleg úgy nem, hogy szinte minden dologhoz negatívan áll hozzá pár ember. ez van, el kell fogadni. ha olvasod a fórumot, akkor látod, hogy nem egy, nem két, nem tíz, hanem több topik is csak úgy csöpög a negativitástól.

nehogy már meglepődjünk azon, hogy kevesek itt is besírnak. ez természetes, várható volt, olyan nincs, ami mindenkinek jó.
Pontszám: 4.30
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1519. hozzászólás - 2009.08.17. 01:25:55 (Válasz Tseby'dr akula #1516 hozzászólására.)
Idézet: Tseby'dr akula - 2009.08.17. 01:14:38
Sziasztok!

Az eventtel egyetlen problémám van, mégpedig az hogy az első fázisban akik résztvettek és ahoz hogy elsők legyenek a végén leölték az állatjaikat, eladták mindenüket mert ugye kinnt volt a számláló hogy vége lesz azokat verték itt át.


jesszus, volt ilyen ök..., izé, kalandozó? a pár ezerből mennyi? 1? 2? 5? ők tényleg megszívták, de csak magukat okolhatják. senki nem mondta, hogy vége van. szerintem a fórumon sem gondolt ilyesmit senki. a JV 6 hetet mondott kábé az eseményre.
Pontszám: 3.68
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1520. hozzászólás - 2009.08.17. 01:26:19 (Válasz Ianus #1514 hozzászólására.)
Ha téged lényegében minden zavar ebben a játékban, akkor miért vagy még mindig itt? Hogy bomlaszd a közösséget?

"Mi játszani szeretnénk, nem pedig szalagmunkát végezni?"
Eddigi böngészős játékaim során a Végzetúr az, ami a legkevésbé hasonlít a szalagmunkára.

Azt nem tudom megmondani, hogy tényleg ez lenne e a legdrágább böngészős játék, mert egy mocskos ingyenélő vagyok:D:D de nem hinném, hogy a Beholder Kft. a Végzetúrból befolyt pénzben úszkálna... s mégis elolvassák a rinyákat (van belőlük bőven), meg az építő jellegű ötleteket, s cselekednek.
Smaragd 4 life
Pontszám: 6.45
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője