Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1381. hozzászólás - 2009.08.16. 17:19:57 (Válasz Darah #1380 hozzászólására.)
én nem sajnálom. szívesen lennék a topban - törekszem oda, hátha sikerül.
Pontszám: 2.30
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1382. hozzászólás - 2009.08.16. 17:20:31
Remek fejlesztés, köszönjük! Hogyan gyengítsük le azokat a barmokat örök időkre, akik voltak olyan hülyék, hogy beszálljanak az egészbe. Egy örök élet lesz mire feltöltjük ezt megint és most már jó ha a 10%-a tovább tölti aki eddig töltötte, a karimtól majd elvett 1 milla LE-t és semmi jutalom ezért a szakaszért. Tényleg nagy kreativitásra vall ez az egész fejlesztés bölcsődés kisgyereknek több fantáziája van. Reméltem, hogy ez hoz valami színt játszhatok rajta, úgy, hogy nem gyengít le, erre ez még hetekig el fog tartani, ezért milyen kompenzációt adtok vagy másfél hónap portya meghanyatlás, mivel olyanok vernek el, hogy az hihetetlen és ez az LE kiesés még kis se jött rendesen, boxzsák üzemmód bekapcsolva kösz szépen. Nem lapítani kell, reagáljatok valamit erre, meg levelekre se jön válasz, tele van hibával a játék, meg terítékre került ez a mocsok, hát ez nonszensz!
Pontszám: 6.71
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1383. hozzászólás - 2009.08.16. 17:21:33 (Válasz Darah #1380 hozzászólására.)
Szerintem három fázis van, 2, 5 és végül 10 millió LE (V1).
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1384. hozzászólás - 2009.08.16. 17:22:12 (Válasz Darah #1380 hozzászólására.)
Annyira nem kell sajnálni minket.
A morál hanyatlását látva nem hiszem, hogy veszélyben a pozíciónk még ha áttérünk az 1 manó (agyonverem!) per napos metódusra is.
Annak az 5 milliónak nem lehet látni a végét.
A 2 milliónak még lehetett.

Mibe fogadunk, hogy a novemberi VU találkozón testőrök is lesznek?
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.20
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1385. hozzászólás - 2009.08.16. 17:23:20 (Válasz Darah #1343 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.16. 16:42:43
"Allitottam tan az ellenkezojet? Ezt irtam: akarva akaratlanul. Sztem ez pont ugyanazt jelenti, mint amit te leirtal."

Akkor mi túlzás szerinted?


Az, hogy allitasod szerint nem tudsz resztvenni az esemenyben a hordad miatt, amikor az lenyegi versenyt (lasd toplistak) egy fikarcnyit sem befolyasolja. Csak a hordaversenybol maradsz ki (bar az uj fejlemenyek tukreben elmeletben meg az is megfordithato).

Amit korabban irtam a demoralizalasrol. No ez a masodik fazis mintapeldaja ennek. Most aldom az eszemet, hogy nem vagyok a toplistan, mert akkor most valaszthatnek, hogy meg egy honapig csak a toplistara hajtok (es akkor ha nem eri meg, akkor tenyelg kuka a karim), vagy az eddigi sok energiat lehuzom a klotyon. Nem egy kellemes valasztas.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1386. hozzászólás - 2009.08.16. 17:24:50 (Válasz Tabac #1382 hozzászólására.)
Idézet: Tabac - 2009.08.16. 17:20:31
Remek fejlesztés, köszönjük! Hogyan gyengítsük le azokat a barmokat örök időkre, akik voltak olyan hülyék, hogy beszálljanak az egészbe. Egy örök élet lesz mire feltöltjük e


jajj, nehéz, hú, nem lehet egy hét alatt megcsinálni, hüpp-hüpp, síró-pityogó...

ehh, még egy ovis.

ne legyél már ennyire iqnulla.
Pontszám: 1.76
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1387. hozzászólás - 2009.08.16. 17:24:58
Nem is lesz talalkozo, mert a maradek 3 jatekos mind tesztelo, es megbeszelik maguk kozt...

Meg hogy nem szivatas...

Van valamilyen modja, hogy a megmaradt oskoveim arat visszakapjam?
Pontszám: 6.85
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1388. hozzászólás - 2009.08.16. 17:25:45
Eddig gyorsabban ment,mert az előre igyekvők betoltak mindent,de ezután...Max még pár törlés előtti kari leöl pár manót,de ez nem 2-3hét lesz.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1389. hozzászólás - 2009.08.16. 17:26:00
Hmm.
A pók karikra leszek még kíváncsi, hogy vállalják-e a további TP dömpinget.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1390. hozzászólás - 2009.08.16. 17:27:44 (Válasz winnie #1386 hozzászólására.)
Winnie. Mert belőled aztán nem rosszindulat, hanem az intelligencia csöpög mi? Nem jelentettem ki eleddig még ilyet a fórumon, nem az én stílusom és remélem nem is kerül rá sor többet, de hányingerem van...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.83
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1391. hozzászólás - 2009.08.16. 17:27:53 (Válasz Ezüstszél #1384 hozzászólására.)
Nana Ezüstszél, Winnie máris a babérjaitokra tör.

Kocos, mint azt is leírtam, én naiva nem tudtam, hogy ez mennyi erőforrást fog igényelni, így akkor "csak" 120 CSP-m volt. Ami a már felgyorsított szunnyadó karik ellen mit sem ért, gyűjteni meg én sem tudok többet, mint ők.
Tehát kiestem a TOP2x10-ből, és a hordából is.

Mortimer, csak nem tán...
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1392. hozzászólás - 2009.08.16. 17:28:07 (Válasz Kocos #1385 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.08.16. 17:23:20


Amit korabban irtam a demoralizalasrol. No ez a masodik fazis mintapeldaja ennek.


a második fázis annak mintapéldája, hogy 1. az első után jön, 2. hogy lemorzsolja a tápra hajtó szerencselovagokat, akik nem képesek pár hétig áldozni, hogy utána _esetleg_ profitáljanak.

te passzolsz, de hidd el, sokan nem fognak passzolni. sőt. most, hogy páran passzolnak, csak nőni fog a harci kedv. vagy nem.

hat hét hosszú idő, nyilván nem csak pilonozás lesz benne.

azon meg harsányan hadd röhögjek, hogy a top 1 beírja, hogy kuka lesz a karaktere egy hónap után. ez kábé a többiek mélységes mély lenézése, mert ha egy hónapot nem pilonoznál, sőt, nem is játszanál, a karaktered még akkor is sokkal jobb lenne, mint a nagy többség. de neked az már kuka. jó tudni, hogy látod a top2-től a mezőnyt.
Pontszám: 2.35
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1393. hozzászólás - 2009.08.16. 17:28:42 (Válasz Darah #1343 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.16. 16:42:43
Akkor sem mondtam ilyet, es akkor is megprobaltad ezt belemegyerezni. Most sem mondtam ilyesmit."

Nem te mondtad, hogy váltsunk hordát?


Ezt sem mondtam, azt mondtam, hogy aki elelmes az kivaghatja magat a szituaciobol egy hordavaltassal. Nem mondtam hogy valts se neked, se masnak. Es ezek kozul egyik sem egyenerteku azzal, hogy tehetsz arrol, hogy hanyan vannak a hordadban. Kenytelen vagyok leirni, ezek a mondataid mutatjak azt, hogy mennyire felreertelmezed azt amit irok. Azt irom, hogy lehet hordat valtani, azt hallod: valts hordat es ugy erted, te tehetsz arrol, hogy a hordad miatt szarban vagy.
Pontszám: 4
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1394. hozzászólás - 2009.08.16. 17:31:34 (Válasz winnie #1392 hozzászólására.)
Csak egy kósza gondolat:

A hat hét nem hosszú idő. A hat hét rövid idő ahhoz képest, ameddig ez a 2. fázis tartani fog.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1395. hozzászólás - 2009.08.16. 17:31:59 (Válasz Byzon #1390 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.08.16. 17:27:44
Winnie. Mert belőled aztán nem rosszindulat, hanem az intelligencia csöpög mi? Nem jelentettem ki eleddig még ilyet a fórumon, nem az én stílusom és remélem nem is kerül rá sor többet, de hányingerem van...


semmi rosszindulat nincs bennem, csak kissé hányingerkeltő, hogy pár fajankó bejön ide szánalmasozni. nem szabad hányni attól, hogy egy hat hetesre beharangozott esemény 2. hetáben (vagy első vagy harmadik) megint jönnek a "törlök, istenbizony!" sírások. (mondjuk a te beírásod is hányingerkeltó, mert azt elfogadom, hogy rajtam kiakadsz és hányingerkeltőnek bélyegzel meg. szíved-joga. de hogy azokon nem akadsz ki, akik idejönnek és kígyót-békán mondanak jogtalanul (mert jogosan lehet), az kicsit sem egyenlő mérce.)

ez az, aminek nincs értelme. vagy töröljön. vagy ne, de ne keltsen hangulatot azzal, hogy töröl és utána mégsem teszi meg.

nálam speciel úgy működik, ha nem tetszik valami, hogy nem megyek a fórumra sírni. főleg nem anyázni. ha törlök, akkor nem fogom bejelenteni előre. mert minek.

mondom, én csak a folytonos negativitás ellen vagyok. tessék játszani vagy nem játszani. ennyi.
Pontszám: 3.13
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1396. hozzászólás - 2009.08.16. 17:33:32 (Válasz winnie #1386 hozzászólására.)
Tipli van innen te szerencsétlen. Nem tudom miről beszélsz te, én nem azért kezdtem el ezt az egész töltögetést, hogy még csináljam vagy egy hónapig. Nem tudom mit kell itt beszólnod másoknak. Számold már ki milyen jutalmat kéne adni most már a rengeteg bevétel kiesésért, meg ami még jönni fog.
Pontszám: 7.27
fórumozóIanusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1397. hozzászólás - 2009.08.16. 17:34:15 (Válasz Ezüstszél #1389 hozzászólására.)
Akiknek volt kedve ehhez az elmebetegséghez közülük, már rég betolták a cselekvéspontjaikat. S ők ugye kevesebbet kapnak. Egy második, ugyanakkora töltésű fázis is jóval lassabb lenne emiatt, de amilyen kedvvel fognak hozzáállni a maradék játékosok...
Én például ma még szórakozom vele, aztán megy a karakterem a katakombákba. Lehet, hogy kijövök egyszer, de lehet, hogy nem. Egy szintet vittem végig manógyilokkal, tehát csak tömény TP volt a nyereségem. Ezt nem kívánom folytatni. Szenvedjen vele, aki kitalálta.
Pontszám: 8.25
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1398. hozzászólás - 2009.08.16. 17:34:32 (Válasz Tabac #1396 hozzászólására.)
Idézet: Tabac - 2009.08.16. 17:33:32
Tipli van innen te szerencsétlen.


byzon! tessék leszólni ezt a randomjózsit is!:)
Pontszám: 3.11
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1399. hozzászólás - 2009.08.16. 17:36:05
Ha 6 hetes akkor az elején kezdtük volna 10millióról,de most ez a 2.fázis hehe nemcsinálunk mást mint eddig,pilonozunk,hű de izgi. Most tényleg örülök,hogy nem mélyedtem bele.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1400. hozzászólás - 2009.08.16. 17:37:15 (Válasz Kocos #1393 hozzászólására.)
Kocos, válaszolj már egyben légyszi, mert szanátOFFolunk.

Én is kénytelen vagyok leírni, hogy nem fogom visszakeresni mit és hogyan írtál, a szorgalmazott fejlesztésre nem az volt a válaszod, hogy ne csináljuk már, mert ez tényleg kiszúrás egy hordával, hanem kiötlötted a lehet hordát váltani és máris minden máris jó című remek ötleted.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője