Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
681. hozzászólás - 2009.08.07. 08:30:53 (Válasz Yuurei #680 hozzászólására.)
A szorzó a szinteddel fordítottan arányos, vagyis a kis szintű karaktereké többet ér mint a nagyoké
Mellesleg Gort hozzászólását olvasd el Yuurei... Sajnálom Gort, tényleg sajnálatos és dühítő lehet!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
682. hozzászólás - 2009.08.07. 08:41:38
Nah elmondanám, hogy van már bajnokim, egy pár kvízmedálom, egy jó aukciós relikviám (lesz még több is ), rengeteget építettem szövibe, benne vagyok top 25-be, legyőztem már mindenkit aki a közelembe van, és lám ebbe a Zarknodba is beletoltam 130k-t már, még fogok is. Igen lehet, hogy ez itt felül egy érvágás, de én segítek a hordámnak, mivel módomban áll. Ha úgymond a nagy szintű jó karik, a vf-ek, a pókok magyarul a legtehetősebb karakterek nem áldoznak ilyenre mert jajj teljesen tönkre megy a karim tudom őket sajnálni. Itt teljesen a hozzáálláson múlik az egész. Itt van az új esemény lehet nem a legtökéletesebb, de ha minden horda komolyan venné jó kis verseny jönne ki belőle. Szóval tessék példát mutatni az alacsony szintűeknek mert ha a legtáposabb karik nem raknak bele semmit akkor a kicsiktől se kell elvárni.
Pontszám: 6
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
683. hozzászólás - 2009.08.07. 08:45:59
Az egyéni toplistáért elnézést kérek, amikor az első verziót csináltam, a nagy "zarknod hajtásban" nem vettem figyelembe, hogy a szorzó miatt a zafírok jóval előrébb lesznek a toplistában, ezért cseréltük át végül a leölt manók számára, ott minden hordának egyforma esélye van.
De hogy senkit ne érjen hátrány, még délelőtt berakok egy olyan toplistát is, ami a horda-szorzó nélküli beletöltött LE szerint rendez.
Az esemény végén pedig mindkét toplista helyezettjeit díjazni fogjuk.

Arról, hogy az egész megéri-e, és hogy mennyire "szivatás/nem szivatás": aki azt gondolja, hogy ezzel az eseménnyel az volt a célunk, hogy aki részt vesz benne, az hátrányba kerüljön ahhoz képest, aki nem, az... az kicsit paranoiás.
Pontszám: 8.74
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
684. hozzászólás - 2009.08.07. 08:51:58
Nem az baj, hanem az, hogy rengetegen abbahagyták a játékot 4-10 szint környékén, s nem törölték karakterüket és a legtöbb mivel gyémánt van a szorzó nyilván alacsonyabb, ki kellene szűrni ebből a buliból a kb. 1,5-2 hónapja már inaktívakat, tudom így is gyémánt maradna a legalacsonyabb szorzójú, de reálisabb lenne. Példa rá: A földön 1,5 Milliárd indiai van, de abból 650 millió gyerek mondjuk, míg mondjuk francia 85 millió, ebből csak 7 millió gyerek. Akkor a gyerekek /jelen esetben az inaktívak ne számítsanak bele a szorzóba/, tudom kisarkított példa, de így érthetőbb.
A hozzászólást Darkshade módosította 2009.08.07. 08:54:56-kor
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 2.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
685. hozzászólás - 2009.08.07. 08:56:27 (Válasz Baraty #683 hozzászólására.)
Nekem megfelelő jutalom lenne az is, ha a végén eltüntetnétek azt a letális dózis TP-t, amit most felcsipegetek.
Tényleg...lehetne mondjuk választani, hogy marad a TP+jutalom, vagy TP vissza és ott vagy, ahonnan elindultál.

Darkshade, ki vannak szedve, már tegnap írta Baraty.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.07. 08:56:48-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 6
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
686. hozzászólás - 2009.08.07. 08:57:58
Ok, nem olvastam vissza.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
687. hozzászólás - 2009.08.07. 09:10:51 (Válasz Butchman #673 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.08.07. 07:47:46
4. Nagyon szomorú az is, hogy az eseményen nem az van jutalmazva, aki erős karakterrel rendelkezik, (akár szintjén is erős, nem magam felé beszélek) hanem aki tud és akar áldozni a saját fejlődéséből.

Szerintem pedig éppenhogy örvendetes.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5
fórumozóVorianFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
688. hozzászólás - 2009.08.07. 09:14:19 (Válasz Baraty #683 hozzászólására.)
Régóta örültem fórumos hsz-nek ennyire, ráadásul közvetlen utána a transzcendális relikvia is kiesett. Köszönjük az infót!
V2 Mephistopheles
Pontszám: 3
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
689. hozzászólás - 2009.08.07. 09:43:06
a topplista azért lett átrendezve leölt lények száma szerint, hogy megszünjön a veszekedés, ugyanis ha bármelyik hordás karakter lever 90 manót, az azonnal a topplista elejére ugrik, viszont ha beépitett Le-t nézzük a zafir kariknk tényleg nagyobb volt az esélye, de ezzel tisztán látszik, h Darah volt hajlandó többször aktiválni a pilont, és ezzel ő jutott fel a topplistára gyémántosként, ezzel a kis fejlesztéssel, teljesen egyenrangú a verseny, és bárki szinttől függetlenül az élre kerülhet...
akkor kezdődjön a menóölés, és irány a topp
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 7.50
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
690. hozzászólás - 2009.08.07. 09:50:56
Ha LE, ha leolt mano, kek a top egyelore... LOL... Egyedul Darah tartja a frontot... Gr...
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
691. hozzászólás - 2009.08.07. 09:57:04 (Válasz Solina #690 hozzászólására.)
Legyenek tökösek a zafírok, és töltsék fel egyedül az egészet
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
692. hozzászólás - 2009.08.07. 10:00:21 (Válasz Solina #690 hozzászólására.)
Türelem, könnyebben reagál egy lovasszázad zafír, mint egy többezres hadsereg gyémánt, de ha egyszer meglódulnak...

Aztán vagy nem.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.07. 10:00:54-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
693. hozzászólás - 2009.08.07. 10:11:32 (Válasz Baraty #683 hozzászólására.)
Idézet: Baraty - 2009.08.07. 08:45:59
Az egyéni toplistáért elnézést kérek, amikor az első verziót csináltam, a nagy "zarknod hajtásban" nem vettem figyelembe, hogy a szorzó miatt a zafírok jóval előrébb lesznek a toplistában, ezért cseréltük át végül a leölt manók számára, ott minden hordának egyforma esélye van.
De hogy senkit ne érjen hátrány, még délelőtt berakok egy olyan toplistát is, ami a horda-szorzó nélküli beletöltött LE szerint rendez.
Az esemény végén pedig mindkét toplista helyezettjeit díjazni fogjuk.

Arról, hogy az egész megéri-e, és hogy mennyire "szivatás/nem szivatás": aki azt gondolja, hogy ezzel az eseménnyel az volt a célunk, hogy aki részt vesz benne, az hátrányba kerüljön ahhoz képest, aki nem, az... az kicsit paranoiás.


Nagyon korrekt!
Nem hiszik ezt az emberek. Azt ellenben hiszik, hogy nem mindig sikerul egy-egy fejlesztessel elernetek azt, ami a cel lett volna. Bocs.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
694. hozzászólás - 2009.08.07. 10:17:14 (Válasz Darkshade #684 hozzászólására.)
Idézet: Darkshade - 2009.08.07. 08:51:58
Nem az baj, hanem az, hogy rengetegen abbahagyták a játékot 4-10 szint környékén, s nem törölték karakterüket és a legtöbb mivel gyémánt van a szorzó nyilván alacsonyabb, ki kellene szűrni ebből a buliból a kb. 1,5-2 hónapja már inaktívakat, tudom így is gyémánt maradna a legalacsonyabb szorzójú, de reálisabb lenne. Példa rá: A földön 1,5 Milliárd indiai van, de abból 650 millió gyerek mondjuk, míg mondjuk francia 85 millió, ebből csak 7 millió gyerek. Akkor a gyerekek /jelen esetben az inaktívak ne számítsanak bele a szorzóba/, tudom kisarkított példa, de így érthetőbb.


Egyreszt loikailag hibas az ervelesed, masreszt nincsenek beleszamolva akik az esemenyt megelozo egy heten nem leptek be.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
695. hozzászólás - 2009.08.07. 10:20:14
huuuu Darah te vagy az én hőőősöm...párdon hőősnőőm...ottanvagyol a listán egyszem gyémántként azt zafiron kívül semmi más horda nincs csak te...de sajnos ettöl még igencsak zafir dominancia van...

noh mind1...pedig én is ottlehetnék ha lett volna egy rahedli cspm...de nemvolt és még ma is éppenhogycsak akad...nemto m megérie nekm még elkezdeni ezt az egészet...merazé 50-60 győzelmet nemolyan eccerű leakasztani a manókról
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.08.07. 10:21:07-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.25
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
696. hozzászólás - 2009.08.07. 10:22:14 (Válasz Dr_Faktor #695 hozzászólására.)
Shaki, jer csak szépen, megvárlak és adom a gyémánt fáklyáját, hogy ragyogó fehérrel világíts az éj sötét kékjében.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
697. hozzászólás - 2009.08.07. 10:24:50 (Válasz Darkshade #684 hozzászólására.)
Idézet: Darkshade - 2009.08.07. 08:51:58
Nem az baj, hanem az, hogy rengetegen abbahagyták a játékot 4-10 szint környékén, s nem törölték karakterüket és a legtöbb mivel gyémánt van a szorzó nyilván alacsonyabb, ki kellene szűrni ebből a buliból a kb. 1,5-2 hónapja már inaktívakat, tudom így is gyémánt maradna a legalacsonyabb szorzójú, de reálisabb lenne. Példa rá: A földön 1,5 Milliárd indiai van, de abból 650 millió gyerek mondjuk, míg mondjuk francia 85 millió, ebből csak 7 millió gyerek. Akkor a gyerekek /jelen esetben az inaktívak ne számítsanak bele a szorzóba/, tudom kisarkított példa, de így érthetőbb.


Konyorgom, mar hanyszor lett elmondva, hogy a szorzo kialakitasaban, csak az utobbi par hetben aktiv karakterek vanak benne..!!!!!!!!!!!!!
Pontszám: 5.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
698. hozzászólás - 2009.08.07. 10:26:09
az a baj hogy még ha akrnám se tudnám...van 45 cspm ennyit tudtam gyüjteni tegnap óta...ez max olyan 15-20 manó leölésére elég és akkormég ugye nemszámoltam a 2400 lééket se...nagyon drága szórakozás ez...én meg csóró vagyok mint templom egere...

és találtál valmi táp kis dolgot a manókkal vívott tusakodásaid közben? aztmondják relikviákat dobálgatnak ha nagyon nagy szerncséje van az emberfiának
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
699. hozzászólás - 2009.08.07. 10:26:25
ehh, hagyjátok már. mindig jó olvasni, amikor valaki felfedezi a spanyolviaszt, azt képzeli magáról, hogy olyan okos, hogy ő olyasmire is gondol, amire a JV nem.
Pontszám: 3.00
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
700. hozzászólás - 2009.08.07. 10:27:20
Mi lenne, ha hagynátok már?
Ti sem látjátok, hogy már reagálva lett neki és el is fogadta?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!