Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2641. hozzászólás - 2009.09.11. 20:17:38 (Válasz Rokamoka #2637 hozzászólására.)
Nyilván való hogy nem lesz átütés a világok között, de mondjuk teljesen azonos feltételekkel a V3-on valaki kap +35 módosítást a tulajdonságaira a V1en és a V2ön meg csak +25öt az nem egészen korrekt még ha a világon belül a feltételek mindenkire azonosak.

Lehet, hogy nincs ilyen radikális változás vagy én értettem valamit félre, de szerintem ezt jó lenne tisztázni mielőtt változtatnának rajta.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 2.85
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2642. hozzászólás - 2009.09.11. 20:19:28
És mi van azzal aki növelni akarja a fertőt?
A hozzászólást Eliteninja módosította 2009.09.11. 20:19:41-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 6.81
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2643. hozzászólás - 2009.09.11. 20:19:30
Hihetetlen hogy milyen cirkusz megy itt ezen az 5% fertőzésen... Így lett kitalálva a jutalom és kész, ennyi, el kell fogadni.
Nekem a 69-ik szinten sikerült csak leküzdeni a fertőzést, míg másnak már a 64-en összejöhet. Akkor most reklamáljak, kompenzációért ?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.56
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2644. hozzászólás - 2009.09.11. 20:21:53 (Válasz BlackSheep77HUN #2641 hozzászólására.)
Elvileg forditva lesz.. Nem minuszt kap a V1-V2, hanem az eredeti keplethez kepest pluszt.. Gondolom utanaszamoltak, ha a V3-nal 5X-es kariknal ilyen elcsuszas lett, akkor a V1-es 7X-es karaktereknel mekkora lesz, es hanyan fognak benzines hordokat cipelve kozeledni a Beho szekhazhoz..
Pontszám: 7.77
népszerűDiMehrFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2645. hozzászólás - 2009.09.11. 20:37:52
31 manó, 5% fertőzés - megy a vita megint. Én csak vigyorgok ezen - kínomban: lévén a random nálam vagy gonosz, vagy valami hiba van: 134 manó után csak egy relikem van (a másik karimnak 54 után egysem). Hogy miért nem lehet örülni annak, ami van és elfogadni, hogy vannak határok, és aki azon van - pláne azon túl - annak nem jut minden kolbász a kerítésből?
Pontszám: 8.21
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2646. hozzászólás - 2009.09.11. 20:46:46 (Válasz Miklós #2616 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.09.11. 16:55:36
Válasz néhány felvetésre:

4. Minden rendben volt-e a jutalmazás képletével?
A jutalmazásnál szerintem mindenki nagyon jól járt, de egyetértek vele, hogy volt benne egyfajta súlyozás, ami jobban kedvezett azoknak a gyengébb karaktereknek, akik sok erőforrást áldoztak az eseményre. A képletet átnézzük, és egy kicsit módosulni fog az 1. és 2. világra.


Ez halalosan komoly?
Miert kell hatranyosan megkulonboztetni valakit csak azert, mert magasabb a szintje? Te magad irtad, nem lesz szivatas az event, megis most azt irod, hogy aki magasabb szintu annak az, nem is kicsit, sot, elore igy volt eltervezve. Ez igy azokkal szemben erosen hatranyos, akik hittek neked, es reszt vettek ebben a szinesito esemenyben azokkal szemben, akik csak rohogtek a markukba, majd a 3. fazisban kicsaptak a relikviakat. Aki odatette magat, az meg szimplan heteket dobott el magatol, mikozben az ellenfeleik szepen fejlodtek.
Azt sem ertem, az 1. es 2. vilagon jatszok mivel tobbek mint a v3 jatekosai?
Nekik kijavitjatok a hibas, megkulonbozteto szamolassal dolgozo kepletet (Ami meg azonos szinten belul is kulonbseget tesz jatekosok kozt!) a V3 meg hagy szivjon?
Miert nem lehet mindenkit egyforman kezelni?
Miert nem kaphatja mindenki vissza a befektetett LE-t, ugy ahogy azt elorevetitetted? Miert csak a kivaltsagos kevesek?
Miert nem lehet megnezni utolso 100 elkoltott CSP-bol bejovo LE mennyiseget (sajtolassal egyetemben), es ebbol kiszamolt CSP ertekkel dolgozni? Meg ezzel a teljesen igazsagos ertekkel szamolva is hatranyban lesz az aki eventezett, ha minden LE visszajonne is az egeszre tojokkal szemben, hiszen ok celiranyosan fejlodhettek, mig az eventezok Magiara es Egeszsegre is "elkoltenek" LE-t, de legalabb elmondhatnak, megterult a befektetett LE.
Vagy ez egy beepitett szuro a hiszekenyekkel szemben, mondvan nem vagy eletre valo, pusztulj?
Hogy hozzak vissza a manozok az onhibajukon kivul igy elvesztett tobbszazezer LE-t? (Magasabb szinten mar tobb esetben is millio LE feletti veszteseget?)

Zarul az ollo? Nem eppen. Mivel aki kimaradt az egeszbol, az sokkal erosebb lett mint az, aki csinalta, tehat nem egysegesen gyengult az elmezony, hanem diszkriminativan. Jelenleg az, aki elhitte, hogy nem szivatas lesz, az olyan, mintha az esemeny idejenek a felet hibernalva toltotte volna, mig a tobbiek vigan vadasztak, fejlesztettek magukat, majd a 3. fazisban nekialltak kicsapni a 2 relikviat... Hova lett a tisztesseges verseny eselye?

Nem ertem, miert nem lehet minden jatekost egyforman kezelni.
Pontszám: 5.37
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2647. hozzászólás - 2009.09.11. 21:01:04 (Válasz Eliteninja #2642 hozzászólására.)
Az nem veszi fel a fertőzés csökkentő jutalmat.

Szerk: fogalmazás
A hozzászólást Vaczakka módosította 2009.09.11. 21:02:14-kor
Pontszám: 6.04
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2648. hozzászólás - 2009.09.11. 21:03:47 (Válasz Eliteninja #2642 hozzászólására.)
Az felejtse el a vfet, és lépje gyorsabban a szinteket.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.19
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2649. hozzászólás - 2009.09.11. 21:13:19
A 3. fázisban kieshet a 2. relikvia?
A hozzászólást Blozbang módosította 2009.09.11. 21:16:52-kor
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 7.66
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2650. hozzászólás - 2009.09.11. 21:14:10 (Válasz Blozbang #2649 hozzászólására.)
Igen, a harmadikban mind3 relikvia kieshet.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.69
kedvelt tagAnyukadvanceFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2651. hozzászólás - 2009.09.11. 21:15:54
De ki bizony az adott fázisban minden addig előforduló relikvia kieshet, függetlenül sorrendtől manók számától, totál random!
Pontszám: 8.96
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2652. hozzászólás - 2009.09.11. 21:16:02 (Válasz McPaul #2646 hozzászólására.)
Idézet: McPaul - 2009.09.11. 20:46:46
Idézet: Miklós - 2009.09.11. 16:55:36
Válasz néhány felvetésre:

4. Minden rendben volt-e a jutalmazás képletével?
A jutalmazásnál szerintem mindenki nagyon jól járt, de egyetértek vele, hogy volt benne egyfajta súlyozás, ami jobban kedvezett azoknak a gyengébb karaktereknek, akik sok erőforrást áldoztak az eseményre. A képletet átnézzük, és egy kicsit módosulni fog az 1. és 2. világra.


Ez halalosan komoly?
Miert kell hatranyosan megkulonboztetni valakit csak azert, mert magasabb a szintje?
Nem ertem, miert nem lehet minden jatekost egyforman kezelni.


anyám, a negativitás mintapéldája. neked félig üres a pohár mindig? nem különböztetik meg hátrányosan a magasabb szintűeket, csak előnyösen az alacsony szintűeket. miért zavar ennyire, hogy egy kicsinek is jó? milyen fokú a fájdalom? fizikait érzel?

ehh. az pedig, hogy nem érted, miért nem lehet mindenkit egyformán kezelni..., no komment. olvass. leírta miklós: ha egy gyenge karakter képes volt belevágni az ismeretlenbe és manózni, kockáztatva, hogy még gyengébb lesz, az igenis megérdemli a pluszt. én persze, hogy belevágtam, mert nem zavart, hogy pár hétig nem növelek tulajdonságot, képességet. viszont aki kicsi, igencsak megszívhatta volna. és volt, aki mégis belevágott.

de tök mindegy. a válasz lehetett volna az is, hogy "mert csak". köpd ki a gumicsontot, felesleges ezen rugóznod, stresszelned magad. most nem neked lesz igazad. egyszer ez is megeshet, nem?

ez csak játék.
Pontszám: 5.20
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2653. hozzászólás - 2009.09.11. 21:19:35 (Válasz winnie #2652 hozzászólására.)
Ott a pont.

Panna, Anyukakedvence, köszönöm. Akkor van még remény!
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5.46
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2654. hozzászólás - 2009.09.11. 21:25:11 (Válasz winnie #2652 hozzászólására.)
Valoban?

Kivanom neked, hogy legkozelebb mikor bemesz a boltba, es vennel egy kilo kenyeret, akkor neked adjanak erte 50dekat, es nezd vegig, hogy kozben az elotted levo vigan vigyorogva fizet ki ugyanannyit mint te masfel kiloert...

Ugyanazt a jatekot jatszom, ugyanazt az elbiralast varom el.
Pontszám: 5.31
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2655. hozzászólás - 2009.09.11. 21:31:44 (Válasz McPaul #2654 hozzászólására.)
Tudod "JÁTÉK" te írtad. Ha a társasban az "egyszer kimaradsz a dobásból" mezőre lépsz ugyanígy kiakadsz?
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 4.49
kedvelt tagAnyukadvanceFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2656. hozzászólás - 2009.09.11. 21:39:45
Szerintem az, hogy a kis szintű karakterek jobban járnak, mint a felettük 30 vagy 40 szinttel lévők teljesen mindegy, azzal nem kell foglalkozni, mert nem hiszem hogy utolérik a nagyokat és jól elkalapálják őket
Az inkább érdekes lehet, hogy hasonló karakterek hasonló manózási taktikával különböző kompenzációt kaptak....
Pontszám: 5.57
kedvelt tagLordmeffistoFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2657. hozzászólás - 2009.09.11. 21:44:50
Én ezt a fertőzés csökkentést inkább átváltanám lé-re.És azt osztanám ki.
Mert így senki sem kerül előnybe a másikhoz képest.
És mindenki arra költi amire akarja.(felszerelés,építés,fejlődés)

Más részt manó/lé töltés szinthez kötném az egész adását.
Pl. 30 manónként nőne az adhatóság egészen 150 manóig.Töltésnél a manók száma*aktiválási lé-vel.
Így annak is jár,aki 150 manót ölt,és annak is aki keveset, de többet töltött.
Pontszám: 4.81
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2658. hozzászólás - 2009.09.11. 21:50:32 (Válasz Anyukadvance #2656 hozzászólására.)
Ha a jatek kozben ragad valaki filcet, es irja at a "bulizz nyugodtan, ingyenes" mezot, amire eppen raleptem, akkor bizony zokon veszem.
Pontszám: 5.96
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2659. hozzászólás - 2009.09.11. 21:53:42 (Válasz Lordmeffisto #2657 hozzászólására.)
Fertőzés csökkentése alapból jó, mert 5szintet lehet vele hozni, az több, mint amennyi LE-t esetleg adnának érte.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.40
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2660. hozzászólás - 2009.09.11. 22:09:24 (Válasz McPaul #2646 hozzászólására.)
Idézet: McPaul - 2009.09.11. 20:46:46
Idézet: Miklós - 2009.09.11. 16:55:36
Válasz néhány felvetésre:

4. Minden rendben volt-e a jutalmazás képletével?
A jutalmazásnál szerintem mindenki nagyon jól járt, de egyetértek vele, hogy volt benne egyfajta súlyozás, ami jobban kedvezett azoknak a gyengébb karaktereknek, akik sok erőforrást áldoztak az eseményre. A képletet átnézzük, és egy kicsit módosulni fog az 1. és 2. világra.


Ez halalosan komoly?
Miert kell hatranyosan megkulonboztetni valakit csak azert, mert magasabb a szintje?


Két dolog:
Nem látom, hol van leírva, hogy a magasabb szintűek szívnak, ugyanis a "gyengébb" NEM egyenlő a "kisebb"-bel.

Illetve a második felét is ajánlom szíves figyelmedbe, miszerint jobban kedvezett a gyengébbeknek, akik sokat áldoztak rá. Mivel ez utóbbi Rád igaz, és állításod szerint Te nem jöttél ki jól a dologból, ez azt jelenti, hogy erős vagy, én ennek csak örülnék. Mivel értelemszerűen minél magasabb a TÖ-d, annál kevesebb fejlődik a beleölt léből.


Paul, eddig nem akartam én is személyeskedni, de nem tudnád befejezni ezt a megarinyát (amit ezúttal csak az első mondatig volt türelmem elolvasni)? Faszán bontja a témát.
Pontszám: 5.24
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője