Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1941. hozzászólás - 2009.08.21. 12:04:06 (Válasz Dmatyas #1940 hozzászólására.)
Sajnos nemigen van igazad egy jópár dologban.

Nem tudom van-e rajtad kívül aki őskőből vesz sok-sok italt azért, hogy Zarknodozni tudjon. Én 42-es szintű vagyok, de még egyszer sem vettem. Erre extra pénzt kidobni nem túl szerencsés ötlet.
Ugyanígy Zarknod miatt semmi értelme kisütni a kutat sem.

A transzcendális projekciós relikvia nem a mostani szakértelmedet növeli meg egy fix értékkel, hanem ahogy fejleszted a szakértelmedet, mindig az aktuális szinhez adja hozzá annak a felét plusszban. Magyarul pl. 100-as transzc. proj. szakértelem esetén +50-et ad.

Ha elolvastad a korábbi hozzászólászólásokat, ott többen kifejtették, hogy pihenéssel vagy manaitallal simán kompenzálható a manareg csökkenése.
Hogy kicsit konkrétabb legyek, egy liliomfőzet 1500 LE, olcsóbb mint a minimum LE ami az aktiváláshoz kell a szinteden, és ad 900-1200 manát, amivel könnyen pótolható fele manád. (Ugyanis kötve hiszem, hogy 2400-nál több manád van 40-es szinten.)
Magyarul NEM vagy belekényszerítve a CSP-vesztésbe.

Te is csak a gyengítést veszed figyelembe, és azt hiszed csak a top10-ek kapnak valamit. Olvasd el Miklós hozzászólásait is a témában.

Végül pedig ne a matekkal takarózzál, hanem gondold át kicsit alaposabban a helyzetet, vagy olvasd el a korábbi hozzászólásokat ebben a topicban.
Mert lehet, hogy a matek azt hozza ki neked amit leírtál, viszont egy rakás információt nem vettél figyelembe.
Legfőképpen azt, hogy senki sincs belekényszerítve a dologba.

(Ráadaásul önmagaddal kerülsz ellentmondásba, mert azt fejtegeted, hogy az esemény gyengíti a karaktereket, viszont a végén azt a következtetést vonod le, hogy a top még erősebb lesz.)
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.08.21. 12:04:28-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.75
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1942. hozzászólás - 2009.08.21. 12:09:23 (Válasz Rodriguez #1936 hozzászólására.)
A második fázis 41 manójából nekem sem esett abszolut semmi, még csak egy gyógy-, vagy varázslötty sem.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1943. hozzászólás - 2009.08.21. 12:11:58 (Válasz Darah #1942 hozzászólására.)
Sajna nem szeret a random úgy tűnik.
Nekem is kb 40 manó ment le a 2. fázisból, de már esett 2 Fekete kehely, 2 liliomfőzet, és a 2. relikvia is.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1944. hozzászólás - 2009.08.21. 12:17:24 (Válasz Ezüstszél #1943 hozzászólására.)
Hát én sem szeretem a randomot, úgyhogy ez kölcsönös.
Mindenesetre ha a harc önmagába foglalná a jutalmát is ezekkel a löttyökkel, meg relikviákkal, akkor csókoltatom a kiötlőjét egy arra alkalmas személlyel.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.33
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1945. hozzászólás - 2009.08.21. 14:20:33 (Válasz Darah #1944 hozzászólására.)
hát italokat adhatnának sűrűbben is, mert én a 317 manóból eddig 2 relikviát, 11 Fekete kehely és 12 liliomfőzet vertem ki (ha jól számoltam), ez nem nagy eresztés:(
Ha már ilyen kitartóan harcolok, akkor legalább a manók zsákja rejtsen valami meglepetést

de lehet engem se szeret az a fránya random
Pontszám: 2.33
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1946. hozzászólás - 2009.08.21. 14:38:32
Ha már ennyi hozzászólás van , én is megosztom a tapasztalataimat ezzel a témával kapcsolatban . Az első fázist , nyugodtan végigvártam , hogy mi is valójába ez , hogy működik , mik a bátrabbak tapasztalatai , észrevételei . Majd mérlegelve , az itt olvasottakat , üsse kő alapon belevágok , hátha megtetszik , és még ne tán valamit is kapok . Van majd 100 oldalnyi hozzászólás , ebből , nekem , összegzés képen az jött le , hogy , akkor járok a legjobban ha ezt is a legoptimálisabb módon próbálom meg . Magyarul , nem mindenemet beleölni , csak részt venni benne majd lesz valahogy alapon .Láss csodát igazam lett , fejlődtem is egy keveset , manóztam is , és hihetetlen , de portyás létemre vadászgatok , küldetésezek , egyszerűen élvezem a játékot .A manózás eredménye is elég jó lett , most kezdtem a 2. fázisba , első relikviám a 34 . manónál leltem , a második relikviám pedig a 91. manónál .Ezzel azt akartam kinyögni , ami itt kulcsfontosságú téma , hogy mindenki arról regél hogy tudományos alapokon matekkal kiszámolva ennyit bukik meg annyit , így nem éri meg , gyengül a karaktere , stb ,hogy igenis lehet úgy manózni , hogy ne menjen tönkre a karaktere .Akinek ez végett tönkre megy a karaktere akkor szerény véleményem szerint valamit rosszul csinál .Igaz nem vagyok a toppba , se nem topp rabló, egy kis odafigyeléssel , elkerülhető a karakter teljes elpusztítása .Itt olvastam valahol hogy kis szintű játékosok ,kontra nagy szintű játékosok , a kicsik nem nagyon mennek semmire , ezt szeretném még megcáfolni , mert 26 szinten tengetem életem , és mindent csinálok , és mégis elég sokra mentem a manókkal kis szintem ellenére .Tudom mert egy kicsit erősebb vagyok az átlag karaktereknél , de volt amikor úgy mentem manózni hogy elfelejtettem hogy minuszba vagyok ,és -30 ba daráltam a manókat .ha én -30ba vagyok akkor a többi szintemen lévő játékos 100%al tudja hozni a manókat .Röviden ennyit szerettem volna hozzászólni a témához , és remélem azért vannak olyan játékosok akik higgadt fejjel , gondolkozva szintén élvezik velem együtt a játékot .
v1 Lucky Luke
Pontszám: 6.29
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1947. hozzászólás - 2009.08.21. 16:54:19 (Válasz Mona89 #1946 hozzászólására.)
de volt amikor úgy mentem manózni hogy elfelejtettem hogy minuszba vagyok ,és -30 ba daráltam a manókat


Manóknál nincs minusz, mint a portyánál!
Pontszám: 3
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1948. hozzászólás - 2009.08.21. 17:02:38 (Válasz Rockatansky #1947 hozzászólására.)
Idézet: Rockatansky - 2009.08.21. 16:54:19
de volt amikor úgy mentem manózni hogy elfelejtettem hogy minuszba vagyok ,és -30 ba daráltam a manókat


Manóknál nincs minusz, mint a portyánál!


De ha elötte portyázol, és minuszt kapsz, és úgy mész manózni, akkor ott is érvényesül a minusz. Szerintem erre gondolt.

Mona, ez mind szép és jó, de azért itt most a szerénységed eltúlzott, nem vagy átlag karakter, neked bőven belefér a manózás, mint ahogy szerintem pl Begginnernek se kottyanna meg 400 manó leőlése sem.
A hozzászólást Rodriguez módosította 2009.08.21. 17:11:32-kor
Pontszám: 4.50
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1949. hozzászólás - 2009.08.21. 17:05:02 (Válasz Mona89 #1946 hozzászólására.)
del
A hozzászólást Rodriguez módosította 2009.08.21. 17:12:02-kor
Pontszám: 4.14
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1950. hozzászólás - 2009.08.21. 18:31:08
dehogynem kyra Körülöttem vannak azért jóval,de jóval jobbak . Anababa , Meridiath ,zoli329 , sorolhatnám az egyre bővülő sort. De manó ide,manó oda Játszottam egy jót , lett 2 relikviám , és azért még ütőképes is maradtam , és nekem nem a toplista számít hanem hogy eltöltöttem a szabadidőmet ,és jól éreztem magam .
v1 Lucky Luke
Pontszám: 8
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1951. hozzászólás - 2009.08.21. 19:30:17 (Válasz Mona89 #1950 hozzászólására.)
sztem 3.2m raboltal nem vagy átlag kari 27.szinten és mivel egy csomó LE-t gondolom portyábol szerzel nem nagyon számít az a 2 csp. Magasabb szinteken nem nagyon lehet portyából LE-t szerezni, 1-2 maki van, de inkább a vadászat, mert mindenki jobban figyel a karijára és nincs olyan, h jaj véletlen 15% fölé mentem és bumm kiraboltak.

Edit: vagyis van, de az magára vessen, ugye Csati?
A hozzászólást Eliteninja módosította 2009.08.21. 19:32:03-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 5
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1952. hozzászólás - 2009.08.21. 22:07:15 (Válasz Mona89 #1950 hozzászólására.)
Akkor pontosabban fogalmazva, te jobban megengedheted magadnak, mint én Én is ütök napi 2-3-at, nekem ennyi fér bele a keretbe, de azzal jól el is szórakozom
Pontszám: 4.50
fórumozóPhobos7Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1953. hozzászólás - 2009.08.22. 13:16:52
sziasztok,

milyen relikviákat adott?

köszi
P
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1954. hozzászólás - 2009.08.22. 13:33:45
Én amúgy majdhogynem teljesen biztos vagyok benne, hogy az event végén mindenki kristályponttal lesz megjutalmazva!
Idézem:
- MINDENKI aki részt vesz az eseményben, jutalmazva lesz, erőfeszítéseinek arányában.


Miért kincspont? Szerintem:
Eleve az egész event egy kristály hegynél kezdődött. Továbbá Miklós azt ígérte a kristályponthoz tartozó fejlesztés valamikor szeptemberre kerül bevezetésre. És ez az event is kb szeptember végén fog véget érni. Így gondolom nem véletlen az időzítés sem.

Ha minden igaz az egész kristálypontos dolog olyan lesz mint a vadászat, vagy a térkapu, csak itt kalandok lesznek. A kérdés az, hogy ad e annyi LE-t egy kaland, hogy kompenzálja a veszteségeket. Mert ha igen, szerintem egész jó jutalmazás lenne a kristálypont.

milyen relikviákat adott?


transzcendális fókusz relikvia A transzcendális projekció szakértelmed hatékonysága 50%-kal megnő
Mágiaelnyelő relikvia Varázslat elnyelésedet növeli, szintedtől függő mértékben ….
Pontszám: 5
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1955. hozzászólás - 2009.08.22. 13:56:00
Nagyon remelem, hogy remhir ez a kristalypontos kombinaciod...
Pontszám: 2.33
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1956. hozzászólás - 2009.08.22. 15:05:55
Eliteninja ,néha látogatod nálunk egyik szövitársam , napi 30-70k produkál , de ha te eléred akkor gondolom fentebbi szinthez tartozik .Lehet ott is rabolni , csak jóval időigényesebb , illetve más technikát kell alkalmazni .Sőt ha a belső fórumra gondolok , szinte ö a rekorderder az egy ütésből elhozott lének , pedig vannak nála jóval nagyobb pókok , a szövimben .Az teljesen igaz hogy a 3,2m el egy kicsit több vagyok az átlag karakternél de nekem is érték a csp mint mindenki másnak , ugyanis préselek , térkapu , tudatturbó váltogatás , ilyesmiket abból végzek , és ha nem is lében kifejezve , de ősköbe pl spórolok .
v1 Lucky Luke
Pontszám: 2
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1957. hozzászólás - 2009.08.22. 15:18:10 (Válasz Nari77 #1954 hozzászólására.)
A Kristálypont viszont a jelenlegi kissé befulladt topic szerint kalandírásra lesz beváltható.
Akkor most hogy is van ez?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1958. hozzászólás - 2009.08.22. 15:33:17
Hát én még nem kaptam semmi relikviát
De gondolom attól is függ hogy mennyit tolok bele.

Ja ez a traszcendális fókusz egy hogy műkszik? Lehet látni akkor saját karakterlapon, és a hatékonyságát is mutatja valahol?
V2: Psychoid
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1959. hozzászólás - 2009.08.22. 15:33:30 (Válasz Mona89 #1956 hozzászólására.)
Ezt magyarázom hogy neked esetleg nem olyan értékes a csp, mint aki vadászik. Te magad írtad le most

Edit: *mint annak aki vadász karakter.
A hozzászólást Eliteninja módosította 2009.08.22. 15:34:02-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
1960. hozzászólás - 2009.08.22. 15:36:25
Felhasznált LE: 4.560

Legyőzött manók:
Látondi Zan 6 db
Alzanni Mátka 5 db
Rabi Vastitán 3 db
Táncos Vozálk 7 db
Zanti Rumivác 7 db
Viskóti Dán 3 db
Moróki Thils 2 db
Összesen 33 db
V2: Psychoid
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!