Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2141. hozzászólás - 2009.08.31. 13:02:48 (Válasz Moderator #2139 hozzászólására.)
Nem a fejlesztes karos a karakterre, hanem a jatekos, aki idonkent esz nelkul kattingat, nem gondolva a jovore


tehát aki x manónál többet legyőz az hülye?
Pontszám: 8.44
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2142. hozzászólás - 2009.08.31. 13:03:46 (Válasz Paulkaresz #2141 hozzászólására.)
Nem. Az tudta mire vállalkozik.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2143. hozzászólás - 2009.08.31. 13:04:24 (Válasz Paulkaresz #2141 hozzászólására.)
Ez is egy velemeny, de nem az enyem.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.67
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2144. hozzászólás - 2009.08.31. 13:25:23 (Válasz Ricardo #2142 hozzászólására.)
pont ez az hogy nem.nem tudod mi fog történni.ha előre tudod mit kapsz cserébe el tudod dönteni megéri-e vagy sem.így viszont a játékmester kezében vagy,és szerintem nem helyes negatív következményre gondolni ha már egyszer egy ilyen nemes cél érdekében vállalod hogy hetekig nem fejlődsz rendesen
Pontszám: 8
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2145. hozzászólás - 2009.08.31. 13:26:31
Alljon mar meg a menet.

Tobbszor leirtam, Miklos MAGA jelentette ki, nem lesz szivatas az event. Ha BARKI negativan jon ki belole, akkor maris az. Iszonyatos eroforras elszivas az egesz. A jatekvezetes nyilatkozatai alapjan, illetve ezek utan a buzditasukra vagtak bele igencsak sokan.
Ha nem ir ilyen hsz-t Miklos, akkor meg mindig az elso fazisban bamulnank ezt a zsenialis esemenyt, nem a masodik vege fele jarnank (legalabbis a V3-on egeszen biztosan).

A masik fele, igenis mindenkinek megvan a jogalapja jutalomrol beszelni, szinten ugyanabban a HSZ-ban leirtakra hivatkozva, meg ha tapot nem is kerhet szamon senki sem rajtuk. Nem keves otletes, es hangulatos jutalom elkepzelheto, ami semmifele elonyt nem ad. Peldanak okaert legyen ez akarmilyen kis medal a karakterlapodra.

Megint ott tartunk, hogy sok nagyokos osztja az eszt azoknak, akik varjak mar a beolt, esetenkent nem is kicsi energia jutalmat. Konyorgom, az ilyen kis arnyekbol ugatok hallgassanak mar el! Ne azt osszatok, aki garanciak utan belevagott az egeszbe, inkabb foglalkozzatok a sajat jatekotokkal es azzal ami nektek oromot okoz, foleg ha mar kihuztatok magatokat az egesz alol.
Pontszám: 5.84
népszerűPresFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2146. hozzászólás - 2009.08.31. 13:45:00
A 3as világon jelenleg én vezetem a leölt manók rangsorát, és semmi tápot nem akarok, csak azt a 2-3 hetes lemardás visszakapni, ami ez a dolog jelentett nekem. Napjába 20-30szor csapnak le, és semmit sem ér már a védelem itala sem, hiszen amig ott tulajdoság összeg növelése folyt, addig én minden LE-t a manókba öltem.

Tényleg sikerült szint vinni ezzel a játékba, de nagyon remélem hogy a végeredménye nem az lesz, hogy elveszitem a kedvem az egésztől. A második fázist is teljes erőbedobással tolom, ugyanis én bizok benne, hogy az amit Miklós leírt a fórumra, az valóban úgy is lesz.

Eddig az összes internetes játék közül ezt tartom a legszínvonalasabbnak, nem szeretné csalódni.
Pontszám: 7.29
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2147. hozzászólás - 2009.08.31. 13:53:16 (Válasz McPaul #2145 hozzászólására.)
Idézet: McPaul - 2009.08.31. 13:26:31
Alljon mar meg a menet.

Tobbszor leirtam, Miklos MAGA jelentette ki, nem lesz szivatas az event. Ha BARKI negativan jon ki belole, akkor maris az. Iszonyatos eroforras elszivas az egesz. A jatekvezetes nyilatkozatai alapjan, illetve ezek utan a buzditasukra vagtak bele igencsak sokan.
Ha nem ir ilyen hsz-t Miklos, akkor meg mindig az elso fazisban bamulnank ezt a zsenialis esemenyt, nem a masodik vege fele jarnank (legalabbis a V3-on egeszen biztosan).

A masik fele, igenis mindenkinek megvan a jogalapja jutalomrol beszelni, szinten ugyanabban a HSZ-ban leirtakra hivatkozva, meg ha tapot nem is kerhet szamon senki sem rajtuk. Nem keves otletes, es hangulatos jutalom elkepzelheto, ami semmifele elonyt nem ad. Peldanak okaert legyen ez akarmilyen kis medal a karakterlapodra.

Megint ott tartunk, hogy sok nagyokos osztja az eszt azoknak, akik varjak mar a beolt, esetenkent nem is kicsi energia jutalmat. Konyorgom, az ilyen kis arnyekbol ugatok hallgassanak mar el! Ne azt osszatok, aki garanciak utan belevagott az egeszbe, inkabb foglalkozzatok a sajat jatekotokkal es azzal ami nektek oromot okoz, foleg ha mar kihuztatok magatokat az egesz alol.


Negativan? Mit ertesz az alatt, h negativan jon ki az eventbol?
Merthogy ha csupan arra gondolsz, h beleolt X cspt, Y LEvel egyetemben, es ezt szeretned valamilyen formaban viszont latni, es ez nem valosul meg, tehat negativan jon ki belole, akkor mar most kijelentheto, h bizony negativan fog kijonni a karakter belole!
De az event nem errol szol, barmennyire is furcsalod.
Az event nem szivatas!
Eroforrasert kapsz tp-t, valamennyi LE-t vissza, allatfejlodest, targyakat. Nem mellesleg zarknod felebred, visszakapjuk a lelekkut toltodesi sebesseget (talan ), es a klanod v3mon uj celt talalt maganak. Ha mindez szivatas, akkor az en ertekrendem kicsit mas, mint a Tied.
Hogy hanyadik fazisnal tart az event, teljesen lenyegtelen. Elkezdett par jatekos versenyezni manoolesben/pilontoltesben, amire senki/semmi nem kotelezte. Kar ujjal mutogatni Miklosra, h ezt a folyamatot O inditotta el. Tevedes! Ti, jatekosok dontottetek a verseny mellett, a kovetkezmenyek kizarolag Titeket terhel. Zarknod felebredt volna akkor is, ha bizonyos karakterek nem kezdenek ilyen mervu versenybe, csupan napi 1-2 alkalommal toltik a pilonokat.
Az event gyorsabb befejezodese onos erdekek miatt fog bekovetkezni, nem pedig azert, mert pl nekem dupla vp regeneraciot szerettetek volna elerni, vagy a klanom lelekkutjanak toltodeset mihamarabb normal allapotba szerettetek volna allitani. Bar lehet tevedek, es ilyen nagylelkuek vagytok, csak akkor megint nem ertem, h miert a jutalomrol beszelnek itt sokan?
Mifele garanciarol beszelsz? Mit garantalhatnak a jatek keszitoi egy olyan jatekban, ahol pikk-pakk el lehet rontani egy karaktert, es erre sokan kepesek is?

A jelzoidet pedig visszautasitom, maradjunk meg kulturalt keretek kozott!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.21
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2148. hozzászólás - 2009.08.31. 14:07:03
Nem kell átmenni személyeskedésbe. Vannak páran akik beleélték magukat. Vagyunk páran akik próbáljuk felnyitni a szemüket, hogy ne a végén essenek óriásit, mikor kiderül a kvázi jutalom. Az meg, hogy sorban jönnek az olyan hszek, hogy beleöltem x LE-t és nekem igenis jár érte hűdenagy jutalom,bocsi ha már zavaró. Nem mindenkivel szállt el a ló. Ettől mi sem vagyunk kevesebbek,ha napi szinten 1-2manónál többet nem intézünk el.

Nem kicsinyeltem le egyszer sem azoknak a teljesítményét,akik többszáz manót leöltek,elismerésem nekik,nagyon bátrak. Látszanak toplistán is. De ők vállalták láthatatlanban, fél szavakon felbuzdulva.

Attól mert a többség nem kezdte meg felélni a kariját, még nem nagyokosok, csak nem szeretnének esetleg októberben törölni.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.91
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2149. hozzászólás - 2009.08.31. 14:25:41 (Válasz Moderator #2147 hozzászólására.)
Mar megint nem tudod mirol beszelsz.. Ez nem szinesito event, ez nyers eroforras kivonas a jatekbol.. Ha a jatekvezetes egybol TOP listakat allit fel, a TOP10 kulon jutalmazasat vetiti elore, illetve a hordak kozotti versenyre buzdit, es kozli, hogy az event ekkora eroforras kivonas ellenere nem a szivatas kategoriaja, es mindenki jutalmaza lesz, azzal maga inditja el a versenyzest.. Ez elore lathato, felmerheto, es gondoskodni kell arrol, hogy a vegen ne legyen belole oriasi szivas azoknak, akiket belecsalt a csobe... A szinesito event az lenne, ha vadaszat kozben idolegesen potyognanak kisebb specko cuccok, vagy egy ruha sett darabjai, ami ugyan semmit nem ad, de mashogy nez ki tole a kari, mikozben a pancelzata a "rejto" cucc alatt ugyan az marad mint ami volt, vagy mint anno a TF a Toronyhaboru, ahol semmi mas nem volt, csak a karakterek csoportjainak egymastol kellet tornyokat elfoglalni... Hat abban nem volt tap, a vegen se, es megis mindenki torte magat, mert jo moka volt...
Pontszám: 7.09
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2150. hozzászólás - 2009.08.31. 14:26:08
Én szerencsésnek mondhatom magam, mert épp elvadásztam a csp-met amikor megjelent az event. Nem sejtettem, hogy CSP-be fog kerülni, ezért magamraköltöttem mindent, és a végén nem maradt csp-m. Egész nap alatt levertem kb 10 manót, és rájöttem, hogy esélyem sincs még a top közelébe se kerülni, amikor estére már a top 10. 70 leölt manónál járt. Aztán utánaszámoltam, és úgy döntöttem, hogy nem kell nekem belegüzülni ebbe a manóölésbe. Napi 1-2 vagy 10-15 manó leölése a részemről csak kavics a tengerbe. Tökéletesen megfelel nekem, ha az udvarról néha bedobom azt a pár kavicsot a tengerbe. Dehogy lebontsam a házam azért, hogy esetleg sikerüljön hullámot vernem, uram bocsá' eszembe se jutott.
Pontszám: 7.09
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2151. hozzászólás - 2009.08.31. 15:06:19
Nem épp csak azokról van csak szó, akik kisajtolták az állatukat, vagy épp a TOP-jában vannak.

Nekem pl a két relikvia megszerzéséhez is kétszáz manót kellett megölnöm, ami félmilla betöltést jelentett a pilonokba, pluszban pedig 400 CSP elvonást a karaktertől, a hordámnak pedig esélye nincs megnyerni a hordaversenyt.
Relikvia sem kell?
Hanem akkor mi is ebben a szórakoztató?

Valaki jól írta feljebb, szórakoztató event az, ami nem vesz el semmit, nem ad semmit, max egy kis csicsavirágot az adatlapra, és játszottunk egy jót.
Zarknod nem az a kategória.

De tényleg úgy érzem, hogy ezen már hatvanhétszer átrágtuk magunkat ebben a topicban, bölcsebbek viszont még az elkövetkezendő 1-2-3 hétben sem leszünk, max. eredményhírdetés után.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.60
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2152. hozzászólás - 2009.08.31. 15:12:07
Szerintem fel lett pörgetve a játék kicsit. Nekem tetszik! És lehet hogy utána az lesz még pluszba, hogy valami lassulás lesz a világon.
Mert igen, ha valaki bevállalta a dolgot, és pl a játékosok x%-a csinálja, vagy elérnek egy x%-ot, akkor azt már úgy nézik, hogy az egész világ benne van. És akkor megint az egész világra kiterjedő lassítás megy végbe, ha Zarknod papa feltápászkodik. Nekem tetszik. Van amikor többet, van amikor kevesebbet leölök. Attól függ mennyi csp-t és LE-át hagyok.
A hozzászólást Prinyo módosította 2009.08.31. 15:14:28-kor
V2: Psychoid
Pontszám: 5.40
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2153. hozzászólás - 2009.08.31. 15:24:09 (Válasz Solina #2149 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2009.08.31. 14:25:41
Mar megint nem tudod mirol beszelsz.. Ez nem szinesito event, ez nyers eroforras kivonas a jatekbol.. Ha a jatekvezetes egybol TOP listakat allit fel, a TOP10 kulon jutalmazasat vetiti elore, illetve a hordak kozotti versenyre buzdit, es kozli, hogy az event ekkora eroforras kivonas ellenere nem a szivatas kategoriaja, es mindenki jutalmaza lesz, azzal maga inditja el a versenyzest.. Ez elore lathato, felmerheto, es gondoskodni kell arrol, hogy a vegen ne legyen belole oriasi szivas azoknak, akiket belecsalt a csobe... A szinesito event az lenne, ha vadaszat kozben idolegesen potyognanak kisebb specko cuccok, vagy egy ruha sett darabjai, ami ugyan semmit nem ad, de mashogy nez ki tole a kari, mikozben a pancelzata a "rejto" cucc alatt ugyan az marad mint ami volt, vagy mint anno a TF a Toronyhaboru, ahol semmi mas nem volt, csak a karakterek csoportjainak egymastol kellet tornyokat elfoglalni... Hat abban nem volt tap, a vegen se, es megis mindenki torte magat, mert jo moka volt...


Tudom mirol beszelek
Az otlet jo a pancelzat rejtesre.
Ettol fuggetlenul nem gyoztel meg rola, h a beholder felelos azert, hogy a versenyhelyzetre valo tekintettel paran eron felul teljesitettek a jutalom remenyeben, ezzel rombolva a karakteruket. Nem a beho nyomkodja a gombokat, Ti jatszotok. Fel lehetett merni, es fel is kellett merni, h mivel jar, ha mindent a hatterbe szoritva az eventet favorizalja valaki! Ha ennek ellenere a toplistan szeretne maradni valaki, az vallalja, h a karaktere olyan lesz, amilyen.
Mivel elore nem lehet tudni, h mi lesz a jutalom, ezert eleg furcsa, h mar most kompenzaciorol beszelnek egyesek, Te pedig arrol, h gondoskodniuk KELL a behonak ezen jatekosokrol.
Nem volt itt csapda, csupan paran ki akartak tunni a tomegbol, erre pedig nagyszeru lehetoseget adott a toplista. Ott vannak, legyenek elegedettek, a verseny ezen reszet megnyertek, sokan olvassak a nevuket a toplistan, de h meg verni az asztalt ezek utan, es kovetelozni ujjal mutogatva Miklosekra, h mi tortent a karakterukkel, ez olyan, mintha mar most puhitani akarnak a behot, felismerve, h talan nem volt a legjobb dontes all in-t mondani flop elott.
Az event nem szivatas, tudni lehetett, h a jutalom nem tap lesz. A versenyben resztvevok mindezek tudataban olnek bele rengeteg eroforrast. Aki megengedheti maganak, az tegye, aki azonban ettol meggyengul, az ne a behotol varja el a kompenzaciot. Valamit, valamiert. Ott vannak a toplistan, es meg a beleolt eroforras is kell? Vagy legalabbis egy resze? Ha igy mukodik, akkor matol en is mindenemet beleolom, mert majd kompenzaljak.
Varjatok ki az event veget, mindenki megkapja az eventbol a megerdemelt reszet, aztan ha nem tetszik, meg mindig lehet reklamalni. Ha pedig elbizonytalanodtatok abban, h erdemes-e a toplistan maradni, akkor meg mindig vissza lehet allni a napi 1-2 manora, h tovabb ne rontsatok a helyzeteteket.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.47
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2154. hozzászólás - 2009.08.31. 17:55:02
Azt is hozzá kell tenni, hogy a folyamatos nyaggatás hatására Miklós jelentősen "formázott" az eventen...

-Kicseréltette volna "sírás hatására" a toplistát.
-Majd mind a 2 listát bent hagyatta, mert hiányolta volna a banda az elsőt...
-Első körben csökkentette a második lécső léigényét.
-Komolyan elgondolkozott a 3. lépcső módosításán.
-Olyan itemeket tett be, amik: 1; csökkentik a vihető lét (sírás a sok rabolható lé miatt) 2; csökkentik a varázslatok sebzését (ezért is a játékosok sírtak) 3; csökenti a játékra fordítandó időt (...) Természetesen MIND olyan elem, amelyik nélkül is elvan a karakter, de vele sokkal könnyebb...

Ezzel szemben csak az anyázást kapják. Kértünk egy eventet, megkaptuk. Mindenki eldönthette, hogy részt vesz-e benne!

Abban van igazság, hogy közben kiderültek részletek, hogy tisztábban lehet látni a szitut... Nézd meg WEBET pl. Felengedi magát 800 csp-re, addig van ideje gondolkozni rajta részt akar-e venni az eventen. Közben kiszedi a relikviákat, ezzel még időt nyer, és akár az uccsó nap is robbanthat az eventben.

PONT ugyan az a szitu jelenleg, mint egy bicóversenyen, amikor elindulsz, nem tudod milyen lesz a befutó. Közben kapod az időjárás jelentést, vannak akik elszöknek, akik az üldöző bojban vannak. DE senki nem tudja milyen lesz az idő, így a legelején eldönthette milyen gumikkal indul...
Persze vannak akik el se indulnak, inkább vonattal mennek.
Vannak akik beülnek a TV elé.
Vannak akik a legelejétől az élen tolják, ezzel a TV-ben csak őket mutatja a kamera.
Vannak akik csak a részvétel kedvéért végigtekerik.
És vannak akik az üldöző bojban tolják, és a végén sprintelnek esetlegesen
Pontszám: 6.88
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2155. hozzászólás - 2009.08.31. 18:39:07 (Válasz Birka #2154 hozzászólására.)
Ehhez annyit tennék hozzá, hogy azért lett csökkentve a második fázis költsége mert az algoritmus számolta túl, semmi köze nem volt hozzá a játékosok "sírásának".

A bicikliversenyes hasonlatod ott bukik el, hogy ott van mögöttük a kocsi biciklit bármikor cserélhetnek. Egyébként ott nincs gumiprobléma mindenki ugyanazzal megy...

Sokan csak az érem egyik oldalát látják, voltak jó és rossz megoldások is, ezek már százszor ki lettek elemezve, majd a végén jöhetnek a panaszok kontra jól megérdemelted hozzászólások. (Ezt általánosságban írtam, nem neked.)
Pontszám: 8.33
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2156. hozzászólás - 2009.08.31. 19:18:36
Az event nem rossz de kissé elkapkodva kaptuk kézhez.

A következőnél ha többlépcsős lesz akkor ne 3 és fél nappal az indulás után derüljön ki de ha mégis akkor legyenek legalább részeredmények.
Ha többlépcsős az event akkor lehetne kissé másabb jellegű minden szint és kissé bővebb sztorit várna el az ember egy ilyen hátterű csapattól nemcsak ezeket a pármondatos leírásokat.

Ötletek hangzottak el bőven mint pld lehetett volna egy közös epikusszerű ölés horda avagy szerverszinten, lehetett volna verseny a klánok között a töltésben az egyik fázisban, sima manóölés is jó lett volna mert az is elég minúszos ha csak 2 csp-ért kapok átlagba 600-at mikor ez vadászatban 3k volna hát még mellé az a 2150 LE az egyik fázis mehetett volna csak manóölésre és mondjuk van 10k manó azt kell megölni.

Tehát tisztelt optimalizátorok akik napi 1-2 manót leöltök és közben itt hülyézitek a manógyilkosokat itt legfőképp az event kidolgozásával van a baj mert elsőre kissé bugos is és fantáziátlan is lett, meg persze az információ is szűken volt mérve és nem a jutalomomról beszélek az nekem másodlagos hanem a lebonyolítás menetének a mikéntjét lehetett volna kissé bővebben leírni.

Akit érdekel annak meg itt a friss állás:

A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
Rubin 443358
Smaragd 222949
Zafír 692543
Gyémánt 156324
még szükséges: 284.826 LE

(a statisztika félóránként frissül)
Legyőzött manók szerint
Karakter neve Horda Szint Töltés Győzelem
Pres 46 49.2k LE 507
Yasmina 48 14k LE 451
Tseby'dr akula 43 44k LE 448
Woky 41 42.6k LE 438
Prince of Peace 44 23.7k LE 426
Pivi 46 38.4k LE 372
Chera 45 32k LE 329
McPaul 54 31.4k LE 324
Sátánfajzat 51 31.1k LE 319
D.E. 44 49k LE 310
Betöltött lélekenergia szerint
Karakter neve Horda Szint Effektív töltés
(elköltött LE/szint) Győzelem
Mort 37 26.8k LE 52
Vassfanni 40 25.9k LE 292
Pres 46 25.4k LE 507
D.E. 44 25.3k LE 310
Soulgramd 48 25k LE 170
Ronon 48 23k LE 79
Tseby'dr akula 43 22.7k LE 448
Yasmina 48 22.6k LE 451
Prince of Peace 44 22k LE 426
Woky 41 21.9k LE 438
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 3.75
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2157. hozzászólás - 2009.08.31. 19:30:12 (Válasz Tabac #2155 hozzászólására.)
Idézet: Tabac - 2009.08.31. 18:39:07
Ehhez annyit tennék hozzá, hogy azért lett csökkentve a második fázis költsége mert az algoritmus számolta túl, semmi köze nem volt hozzá a játékosok "sírásának".quote]

Miért, szerinted mire volt "beállítva" az az "algoritmus"?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.83
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2158. hozzászólás - 2009.08.31. 22:15:23 (Válasz Almási Viktor #2157 hozzászólására.)
Miklós írta, a töltés sebessége mértékében számolta ki a második fázis töltésmennyiségét. Így második fázisra egy általuk tervezetnél jóval nagyobb összeg jött ki. Mivel azt hitték, lassabban megy az egész, és normális érték jön ki második fázisra. Nem fogom kikeresni a hozzászólását, amiben ezt leírta. Hanyagolhatod a cool arcos megjegyzéseket, főleg ha szimpla kötözködés.
Pontszám: 8.33
irritálóKurahBerethFérfi
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2159. hozzászólás - 2009.08.31. 22:55:31
Én a végső fázist úgy csinálnám meg hogy a végzeturak amikor legyőzik az összes akadályt ami elszigeteli Zarknodot a külvilágtól lejutnának a földalatti barlangjába ahol szembesülnijük kellene hogy a Zarknod alvó testét kisebb lények védelmezik, miközben biztosítják végtelen álmát a bőséges lélekenergiáját szopogatják el szépen lassan akár valami piócák.
A barlangot egy rendkívül erős és ősi varázslat őrzi ami minden élőt és holtat elpusztít a "piócák" az évezredek alatt alkalmazkodtak és rájuk nincs olyan pusztító hatással a varázslat , szerencsére a lélekurak az eltelt hetekben hatalmas erejű pillonokba töltötték lélekenergiájukat ez a felhalmozott többletenergia védelmezi testüket és elméjüket persze csak ideig óráig.
A végzeturak nem tehetnek más előttük van a győzelem véres íze Az alvó Óriás teste előtt kell megvívnijuk az utólsó előtti csatát hogy hozzáférjenek az "Álomszuszékhoz".
Az eddig betölött lélekenergiát lehetne felhasználni a portyázáshoz szerintem annyit ami egy manó min. leölése után kelettkezik , tehát kb. amennyi manót leöltél annyi piócát lehetne megtámadni. Persze aki kevés manót ölt le de sok LE töltött be az látszólag nagyon jól jár hiszen kevés xp kapott , DE nagy esellyél nem esett ki neki mind a 2 relikvia , ha mégis hát "Se la vie".
A pióca ölés nem kerülne CSP be csak eventes LE(amit a pillonokba töltöttünk).
A Piócák dobhatnának annyi xp amit a térkapus lények de 2 szer több LE át , továbbá nagy esélyel 50% potikat , 40% térkapus ékszereket , 30% fókuszkrisót , 20% el lehetne fogni őket és vagy beidomítani vagy sajtolni , 10% Epikus tárgyat , 5% prémiumos tárgyat pl:fegyver pajzs stb. tudom ezt semmikép nem rakjátok be. De semmikép nem dropolhatná a 2 reliket!

Én így képzelném el a máltényos jutalmat igy azt kapod vissza amit beraktál , persze meg kéne küzdeni érte. Utánna meg jöhet Zarknod legyakása amihez kéne a szerver.
Pontszám: 7.25
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2160. hozzászólás - 2009.09.01. 06:37:24
Portyagömb


Szint: 30
Eggyel több alkalommal portyázhatsz egymás után anélkül, hogy hátrányod származna belőle

Ez is manós relikvia?

*: időközben kiderült, hogy igen Cyronnál találtam a v1-en, máshol még nem is láttam.
A hozzászólást Rodriguez módosította 2009.09.01. 06:47:55-kor
Pontszám: 4.14
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!