Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2041. hozzászólás - 2009.08.30. 09:29:42
Cyron-t tessek nezni... A ****** elobb dicsekedet vele.... Es mukodik is neki...
Pontszám: 5
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2042. hozzászólás - 2009.08.30. 09:31:21
V1-en tegnap még több mint 1.000.000 LE volt szükséges az energiaburok áttöréséhez... nehogy azt mondja bárki is hogy az éjjel ennyi bele lett nyomva...
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2043. hozzászólás - 2009.08.30. 09:33:09
Allitolag a 3-as befejezte a 2. fazist ejjel... Megint vittek magukkal minket, ha igaz.. A 2-es meg meg az elsonel tart mindig...????
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2044. hozzászólás - 2009.08.30. 09:38:42
Ez azért csöcs, mert még a második relikvia sem esett nálam, esélyem sem lesz a harmadikra sem? Igaz nem nyomom veszett ütemben még csak 110 támadásnál tartok.
Dorn
Pontszám: 3
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2045. hozzászólás - 2009.08.30. 09:40:26 (Válasz Solina #2041 hozzászólására.)
A Portyagömb lenne az?
Szint: 30
Eggyel több alkalommal portyázhatsz egymás után anélkül, hogy hátrányod származna belőle.
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2046. hozzászólás - 2009.08.30. 09:42:23
Az
Dorn
Pontszám: 3
népszerűTabacNő
Végzetúr
89 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2047. hozzászólás - 2009.08.30. 09:43:22
Most ez komoly? V3 se fejezte be, még kell 360k a második fázisból. Szerintem V1 alapból hibás, hogy hamarabb ugrál be a fázisokba. Érdekes, hogy ezt még mindig nem javították.
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2048. hozzászólás - 2009.08.30. 09:47:16
Solina, köszi az infót!
Dorn nincs szerencséd, nekem 46-ból megvolt az első kettő. Ugyan random az egész, hogy mikor kapod, de egyiktől sem kell búcsúznod, a 3. fázisban elérhető mindhárom.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 3
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2049. hozzászólás - 2009.08.30. 09:56:56
Javitas.. A 2. server ugrott a legujabb info szerint a 2-es fazisba, es ok rantottak magukkal.. Es igen, a 3. fazisban mindharom relikvia eshet, de a random nagy ur, melyik mikor, es hanyadik oles utan..
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2050. hozzászólás - 2009.08.30. 10:09:13
Köszi az infót, ezt tudtam, azon aggodalmaskodok csak,hogy,ha csak így vége lesz,akkor nem tudom kiütni a tárgyakat.
Egyik pillanatról a másikra megszűnik az esemény, mi meg nézegetünk,hogy mi történt?
Ebben a játékban csak bennfentes emberek tudhatnak meg infókat?
Semmi más gondom nincs!
Dorn
Pontszám: 3.75
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2051. hozzászólás - 2009.08.30. 10:10:48 (Válasz Hagya #2050 hozzászólására.)
Nem kell bennfentesnek lenni, csak fentvannak másik világokon is.Látják mi történik.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2052. hozzászólás - 2009.08.30. 10:16:39
Ezekben nem volt semmi bennfenres info eddig, egyszeruen nalunk a szoviben tobb serveren jatszanak, ha van valami hir, ha miklos, baraty ir valahol valamit az itteni forumra, egybol megy skype szovi chatra, vagy a belso szovi forumra.. Amugy egy problema lehet, ha a 3-as server ma, vagy holnap belep a 3-as fazisba, lehet hogy magaval rantja az 1-est a vegebe...
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2053. hozzászólás - 2009.08.30. 10:16:49
Akkor máshogy kérdezem,honnan kell nekem tudnom a V1-en,hogy ugrik másik világon a fázis és a két világnak mi köze egymáshoz?
Dorn
Pontszám: 3
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2054. hozzászólás - 2009.08.30. 10:19:08
Igazából nemkellene, hogy köze legyen,de ha így ugrálunk együtt a másik világgal, akkor v1en is vége lesz, amikor a másikon?

Szerk: nem fejeztem be a mondatot.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2009.08.30. 10:23:17-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2055. hozzászólás - 2009.08.30. 10:21:28 (Válasz Solina #2052 hozzászólására.)
Igen nagy segítség ez a fórum, csak mostanság kevesebbet tudok foglalkozni a játékkal, ennek ellenére próbálok mindenhonnan, innen is infókat összevarázsolni, de ennek így kell működnie?
Mostanában egyre több dolgot fed homály! Nem vagyok követelőző típus, és megértem,hogy a fejlesztések mellett nehéz mindenre odafigyelni, de ezek alap információk, játékon belül is meg kellene jelennie!
Ha én voltam figyelmetlen ezzel kapcsolatban, akkor sem tudom azt mondani,hogy bocs, mert az infókat több helyről kell összevarázsolni!
Dorn
Pontszám: 5.33
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2056. hozzászólás - 2009.08.30. 10:22:24
"A pilonokat lélekenergia segítségével tudod aktiválni, minél több lélekenergiát használsz fel, annál nagyobb energiát fogsz koncentrálni. (a győztes horda tagjai közül azok kapnak jutalmat, akik legalább 30 alkalommal aktiválták a pilont)"

Miklos, itt kene egy ilyen valtoztatas...: (a győztes horda tagjai közül azok kapnak jutalmat, akik legalább 30 alkalommal aktiválták a pilont, vagy betoltottek a pilonba minimum XXXXX LE-t)
Sokan vannak, akik minnel kevesebb mano megolesevel toltottek a LE-t, es nem lenne jo, ha par poruljarna, kb. azonos koltseg mellett... Jo a 30 nem olyan sok, csak nem lenne fair, ezen bukni...
A hozzászólást Solina módosította 2009.08.30. 10:24:57-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2057. hozzászólás - 2009.08.30. 10:22:39
Na most lett tele a XXX-m a kreatív vezetéssel. Néhányan még reménykedtünk egy változatosabb 3. fázisban,de ugye a tények magukért beszélnek. Büfiztessük Zarkit 3 milláért... Talpmasszázs nem lesz? És még azt mondta Miki ha jól emlékszem,hogy kell a jelleg miatt némi hasonlóság a fázisok közt,de nem mind lesz egyforma. Vagy rosszul emlékszem?
A jutalmazás meg...
Végülis mint egy felébredő Triklem Drakolder Nagyúr tutira azt nézném én is:

" No srácok,álljon ide elém az a horda aki a legtöbbet költötte rám. Neeem, nem,nem azok, akik a legtöbbet tették az ügyért.Közülük majd egy páran kapnak puszikát a homlokukra. Most csak az a horda akit az "Istenek" megáldottak a nagyobb százalékokkal és éppen jól álltak pontokkal is. Ki zúgolódik ott hátul? Kuss a többi hordának,mert odamegyek! Nem látjátok hogy itt jutalomosztás folyik,mocskos csürhe? Hát hogy gondoljátok,hogy megzavarhatjátok a "Hősies" atomtöltők díjazását? Mi? Hogy mit mondasz apró kis véglény? Hogy te többet fókuszáltál a pilonba,mint a győztes horda legtöbb tagja? Ugyanmár! A Tervező Istenek Végtelen Bölcsességét nem engedhet ilyen blamázst! Hazudsz! Miiiiiii? Ellentmondasz nekem? Széttépetlek a manóimmal!Azt mondod belegyengültél a fókuszálásba? Mindenki rommá ver? Hahaha... Kis naív! Ez nem egy fair világ. Na sétálj szépen hátra Zarknod wc-csészéjéhez, nyomj egy fejest bele,aztán ha megjutalmaztam a "Dicsőségeseket" ,majd kapsz te is valamit a fejedre.Veheted ajándéknak is! Még ilyet... Hogy egyeseknek semmi se jó... No hol tartottunk? Ajándékosztás? Lépjen elő Gipsz Jakab,aki 1500 LE-t fókuszált nekem 10. szintről! Tapsoljuk meg! Hősiessége felülmúlhatatlan! Tessék,megkapod Zarknod arc-simogatását,így 3X gyorsabban regenerálódsz majd és +2% LE-t kapsz a vadászataidra.Jah és a szövetséged lélekkútja is duplán töltődik,míg a kezem a buksidon van. Ki az már megint? Hé! Te! Nem megmondtam hogy hová menj, de azonnal? Nem érdekel,hogy te 300-szor annyit töltöttél mint Jakab! Nem vagy jó hordában és kész! Na spuri a klotyó felé de sebesen!"

Vízió kikapcs... Szerintetek milyen?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.74
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2058. hozzászólás - 2009.08.30. 10:27:35 (Válasz masterv #2057 hozzászólására.)
Aztan irta, hogy nincs ido atirni, mert a 4-es serveren vege, azt kellett elintezni, ujrainditani, meg elkezdtek atalakitani az ero hibat, meg amik most valtoznak dolgok egymas utan..
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2059. hozzászólás - 2009.08.30. 10:28:54 (Válasz Solina #2058 hozzászólására.)
Igen. Javítgassuk, toldozgassuk, foltozgassuk a hibákat, újdonság majd szeptemberben. Hogy melyik év? Azt épp most álmodja meg Zarknod...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.67
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
2060. hozzászólás - 2009.08.30. 10:30:42 (Válasz masterv #2057 hozzászólására.)
Tök jó kis mese De a 3 milla csak azért 3, mert minden fázis 2-be kerül és nekünk még a másodikból a fele visszavolt.
Egyébként meg nem elég változatos, hogy 3 különféle képet kaptál?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!