Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Zarknod ébredése
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
701. hozzászólás - 2009.08.07. 10:27:23
hogyan tudom feltenni magamra a transzcendális fókuszt?
láttam már néhány emberen, mi a titka
V1-antilop
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
702. hozzászólás - 2009.08.07. 10:28:13 (Válasz Baraty #683 hozzászólására.)
Lehet, hogy nem a szívatás volt a cél, de sajnos az lett belőle. Már az szívatás, hogy kötelező jelleggel direktbe kényszerítve vannak a játékosok. (Vp reg) Az aktiválás költségéről már ne is beszéljünk és a vele járó TP mennyiségről sem esett szó. Sajnos ez nem paranoja, hanem tények. Változtassatok az aktiválás költségein, hogy több játékosnak legyen vonzó.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.08.07. 10:32:06-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.40
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
703. hozzászólás - 2009.08.07. 10:30:02 (Válasz Darah #700 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.07. 10:27:20
Mi lenne, ha hagynátok már?
Ti sem látjátok, hogy már reagálva lett neki és el is fogadta?


Nem lattam.. Olvastam, reagaltam, aztan olvastam tovabb.. Es latam feleim, hogy mas is tudomasara hoza e tenyt...
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
704. hozzászólás - 2009.08.07. 10:31:36 (Válasz Dr_Faktor #698 hozzászólására.)
Shaktor, ez nem egy napos, lelkem harmatos rózsabimbója, hanem ennél sokkal hosszabb idejű móka.
Tegnap elhurráztuk a tartalékokat, te pedig okos taktikával most gyűjtöd a rávalót. egy versenyt nem az elején kell megnyerni, hanem a végén.

Hát relikvia még nem szédült ki nekem, pár liliom, és fekete kehely az eddigi mérlegem, de azt is 30 fölött kezdte osztogatni.
A rekord nyert LE-met pedig Baratytól kaptam, igen bőkezűen 2708 LE-t juttatott vissza.

Miklós az egy skót hozzá képest.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
705. hozzászólás - 2009.08.07. 10:31:56
Es akkor jove BlackSheep, es felteve ugyan azt az eszrevetelt...
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
706. hozzászólás - 2009.08.07. 10:32:48 (Válasz Solina #705 hozzászólására.)
Törölve az a rész egyszerre ment!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.25
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
707. hozzászólás - 2009.08.07. 10:36:53
Hopsz, jön a gyémánt, megjelent Glórin is.

*üdvrivalgás
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
708. hozzászólás - 2009.08.07. 10:37:38
és a léé az totál random? egyébként ez is (és most kicst durva leszek) de ócskaságra vall hogy 48as szinten is van rá sansz hogy szaros 500 vagy 600 léét dobnak ki ezek a manók...(a 2700 azmnár korrekt azé(de nemhiszem hogy za oylan összegek volnának a leginkább előfordulók))

szerintem nagyon zsugorira van itten konvertálva minden...az árak drágák a haszon kicsi(vagy éppp szerncsefüggő) a morál a békasegge alatt...és még csak cspm sincs elegendő
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
709. hozzászólás - 2009.08.07. 10:39:59 (Válasz winnie #699 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.08.07. 10:26:25
ehh, hagyjátok már. mindig jó olvasni, amikor valaki felfedezi a spanyolviaszt, azt képzeli magáról, hogy olyan okos, hogy ő olyasmire is gondol, amire a JV nem.


Te winnie, te melyik jatekkal jatszol? Sztem itt eleg sokszor elofordult mar, hogy valaki olyanra is gondolt amire a JV nem. Sot! Ezt meg csak nem is fognam fel a JV kritikajakent, a tobb szem tobbet lat effekt ervenyesuleserol van szo csupan.
Pontszám: 8.75
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
710. hozzászólás - 2009.08.07. 10:43:46 (Válasz Dr_Faktor #708 hozzászólására.)
Egy átlag vadászatnyi a LE Shaktor, random lénymérettel, és valószínűleg kvízbónusz nélkül.

Még a LE-t sem bánnám, ha kevés, ne tápoljon, játsszunk, csak a TP-t sokallom még visszafogottal is egyért.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
711. hozzászólás - 2009.08.07. 10:49:43
engem igazáól a tp nemzavar most úgyis szintet kéne lépnem de a 2 csp és az a mindnekori 2400 léé viszont igen meraz ha egybe számolom kb olyan 5000 léé is leeht átlagban...azt nahh...az nem buli hogy cirka 5000 befketettt léért kapok jóesteben 1000t meg 60 tpt és slussz...jahés elmondhatom hogy jáccok...

sok ez neekm...főleg ha üres a raktáram...nemértem ménem elehtett csak 1 cspt kérni vagy ppt is adni bele...Zarknodnak szerintem tökmind1 hogy cspvel vagy ppvel küldjük a léét
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
népszerűBobolyszaFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
712. hozzászólás - 2009.08.07. 10:50:19
hm
erről lecsúsztam!

amúgy is csak ketteske vagyok.

és mi volt??
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
713. hozzászólás - 2009.08.07. 10:55:13 (Válasz Dr_Faktor #711 hozzászólására.)
Olvastad mit ír Baraty, aki játszik, ezt nem fogja hátrány érni.
Mondjuk jó kérdés, hogy ez mit jelent.
Ha megduplázzák nyereményként még ezt a TP-t, akkor nagyon randákat fogok mondani.

Bobolysza, még mindig folyik a játék, azt nem tudom kettes szintű meg tudja-e nézni az állást.
Az egyébben.
A hozzászólást Darah módosította 2009.08.07. 10:55:35-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
fórumozóHastinFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
714. hozzászólás - 2009.08.07. 10:56:21
Üdv!

Volna pár kérdésem:

--ezek a jószágok (vagy manók) nem erősek kicsit? csak mert az én karakterem talán kicsit jobb az átlagnál, és szinte simán kikaptam. Ráadásul annyit sebződtem, hogy fél napig pihentem utána...
Ergo az átlagnál gyengébb karakterek (akik szerintem többen vannak, mint az átlag felettiek) jó eséllyel le sem tudják győzni ezeket a lényeket.

--a másik meg, hogy most van/lesz X ranglista. Minden ilyen listát megnyer valaki. Akkor X ember kap jutalmat (plusz gondolom a horda-jutalom, amit minden olyan hordás megkap, amelyik horda nyert, vagy ilyesmi...) és a többi több száz meg semmit, aki érdemben csak kevéssel maradt le az első(k)töl? Oké, ez egy verseny, de ha valaki sokat rászán erre a dologra, aztán nem nyer semmit, akkor lesz egy jól elcseszett karaktere, amit akár azonnal törölni is fog, mire ráébred ezen tényekre. Szóval miért nem lesz a NAGY jutalmakon kívül egy "egyéni kompenzációs" jutalom is. Pl.: az egyéni helyezésnek megfeleő %-os Tp és/vagy LE visszaírás/visszatöltés, + valami helyezésnek megfelelő varázs/emlék-tárgy?

--és végül pedig a szorzók sem túl igazságosak a fent említett okok miatt. Miért nem lehet a szorzót módosítani úgy, hogy csak az aktív (mondjuk max két hetes belépéses, vagy pl az eseményben eddig részt vett) játékosok száma legyen figyelembe véve, és ne az összes (1-2 éve nem használt) játékosé?

Remélem nem írtam sok hülyeséget, ha mégis, akkor javítsatok ki, és bocs!
Pontszám: 4.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
715. hozzászólás - 2009.08.07. 11:00:03 (Válasz Hastin #714 hozzászólására.)
Az utolsóra ha csak egyet visszalapozol is kapsz választ.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
fórumozóBdcaronFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
716. hozzászólás - 2009.08.07. 11:02:31
Nah megjelent az új ranglista!
V3: bdcaron - Illuminati: Rubra Manifestatio
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
717. hozzászólás - 2009.08.07. 11:03:17 (Válasz BlackSheep77HUN #702 hozzászólására.)
Azt nem felejtsd ki csak akkor szívatás ha belekezdesz! Világosan le van írva ha belépsz a játékba és 24 órán át nem aktiválsz egyetlen manapilont sem akkor lesz fele VP reg!
A te döntésed hogy belevágsz-e nem kötelező itt semmi!


Módosítás:Bakker akkora hülyeséget írtam ide hogy az már fájdalmas!!! meg is kaptam érte a jutalmam!!
A hozzászólást Szaki06 módosította 2009.08.08. 14:22:13-kor
V2-Ayhagdun
Pontszám: 2.33
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
718. hozzászólás - 2009.08.07. 11:12:54 (Válasz Hastin #714 hozzászólására.)
Jó lenne ha végre leállna mindenki a fölösleges agyalással meg a hülyeségekkel, egyenlőre nem tudjuk mi lesz az ébresztés végén, de nyílván már le van programozva. Ha valaki a teljesítményéhez képest nem lesz megelégedve azzal ami neki és a hordájának jut, nyílván lehet panaszt tenni de MAJD AKKOR, addig meg el lehet dugulni. Aki sokallja a költéget az ne csinálja, mindenkinek drága, nem kíváncsi senki arra, hogy egyénenként ki mennyire sokallja az árat. Baromi unalmas már az állandó siránkozásokat kerülgetni itt, ráadásul a könnyek tengerében elvesznek a hasznos hozzászólások, Baraty hozzászólásait fél napig keresgéli az ember a sok hülye miatt.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 6
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
719. hozzászólás - 2009.08.07. 11:13:59 (Válasz Szaki06 #717 hozzászólására.)
Ha belépsz a játékba, és az elmúlt 24 órában nem aktiváltad a pilont, akkor a varázspontod fele sebességgel regenerál.

Lehet én nem tudok olvasni vagy értelmezni az ami ide van írva, de nekem ebből az olvasható ki, hogy 24 óránkét minimum 1x aktiválnod kell vagy a Vp-d fele sebességgel regenerálódik.
Értelem szerű ha nem lépsz be akkor nem is játszol. Tehát maradjunk az aktív játékosoknál. Akik naponta legalább 1 alkalommal belépnek. Ez kollektívan érint minden játékost.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.25
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Zarknod ébredése
720. hozzászólás - 2009.08.07. 11:15:31 (Válasz Darah #713 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.08.07. 10:55:13
Olvastad mit ír Baraty, aki játszik, ezt nem fogja hátrány érni.
Mondjuk jó kérdés, hogy ez mit jelent.
Ha megduplázzák nyereményként még ezt a TP-t, akkor nagyon randákat fogok mondani.

Bobolysza, még mindig folyik a játék, azt nem tudom kettes szintű meg tudja-e nézni az állást.
Az egyébben.


Azt nem bánnám, ha a részvevők kapnának annyi őskövet amennyi manót leöltek Elvégre az őskő őrzőit ütögetjük
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!